Projekt mieszka w 16 metrów kwadratowych. M: Wielkie idee w małych pomieszczeniach

Projekt mieszka w 16 metrów kwadratowych. M: Wielkie idee w małych pomieszczeniach

12 October 2017Do powierzchni 16 metrów kwadratowych mieszka. m wyglądała harmonijnie, konieczne jest, aby wybrać odpowiednie kolory do projektowania i racjonalnie rozmieścić mebleDo powierzchni 16 metrów kwadratowych mieszka. m wyglądała harmonijnie, kolory muszą być prawidłowo dobrane do projektowania i racjonalnie rozmieścić meble nie każdy wie, że małe wielkości salonu - to jest prawdziwa przestrzeń do eksperymentów. Błędem jest sądzić, że piękne wzory i wirtuozowskie występy potrzebują duży pokój kwadratury aby zmieścić wszystkie niezbędne elementy i umeblować pokój do maksimum. Najważniejszą rzeczą - aby wybrać praktyczne meble i projektanci używają wskazówek dotyczących prawidłowego strefowanie przestrzeni i kombinacji materiałów dekoracyjnych, aby dopasować przestrzeń.


Jeśli prawidłowo wybrać kombinację kolorów i kompaktowy meble, język nie włącza zadzwonić, że pokój „małych rozmiarów”. Z wyglądu nie dała w luksusowych salach. Ciekawostka: większość ludzi jest małe pokoje dzienne, ponieważ tworzą one przytulną i komfortową atmosferę. W pomieszczeniach o dużych objętościach trzeba prawidłowo ustawić meble, w przeciwnym razie będzie to powodować uczucie pustki i dyskomfortu. Z małych pomieszczeń nie może nawet myśleć.

Projekt mieszka w 16 metrów kwadratowych. m: ważne punkty w dekoracji

Każdy rozumie, że o powierzchni 16 metrovsilno kwadratowy nie jasne, ale ten fakt w żaden sposób nie można nazwać brakiem miejsca. Kolory ścian, podłogi i sufitu, a także prawo oświetlenie może pomóc pokonać salonu tak, że będzie to najbardziej wygodne miejsce w domu! Konstrukcyjne realne zdjęcia potwierdzają ten fakt i pozwalają właścicielom takich wymiarach nie do rozpaczy, a właściwie wykorzystać każdy centymetr mieszkania.

W małym salonie TV powinny być umieszczone w przeciwległym rogu kanapyW małym salonie TV powinny być umieszczone w przeciwległym rogu kanapy

Co do wystroju wnętrz, a także odgrywa bardzo ważną rolę, proste zasady powinny być przestrzegane:


  1. Sufit powinien być standardowy kolor biały lub nawet delikatne odcienie. Wielopoziomowa konstrukcja z płyt gipsowo-kartonowych ośmieszyć w małych pomieszczeniach, o masie większej przestrzeni. Przedstawione rozwiązanie idealne - sufity w jasnych kolorach: beżowy, różowy, niebieskawy, zielony, liliowy, pozostawiono - szarości.
  2. Paweł zachęca się również do zrobienia światła: podłóg, laminatu, linoleum. Bardzo korzystne w materiale wygląd salonu z imitacji drewna tekstury. Użyj dywan z długą drzemkę - nie jest dobrym pomysłem. Poza tym, że jest ona źródłem pyłu, ale również zmniejsza przestrzeń wizualną swojej zwartej strukturze.
  3. Ściany nie są zalecane do dekoracji tapety z pionowymi paskami. Oni wizualnie zmniejszyć pokój, dzięki czemu jest płaska. Korzystne jest lepiej dać cienką powłokę, czy to farba czy tapeta, ale w ogólnym schemacie reszty powierzchni.

Projektanci nie zaleca stosowania ciężkich kolorach wykończenia w małych pomieszczeniach. Robią pokój załadowany, a oprócz tych kolorów stworzyć niewygodną sytuację i przyłożył mrok. Meble i dodatki można wybrać czarny, brązowy, ciemnoszary, niebieski i czerwony kolor, ale ściany, podłoga i sufit w takich kolorach nie powinien robić.

Nadaje się do małego salonu trendów wzorniczych: minimalizm, hi-tech, etno stylu. Obejmują one niewielką ilość mebli i prosto urządzone. Tylko to, czego potrzebujesz do low-key salonie.

Oświetlenie w salonie 16 m2

Wydawałoby się, że oświetlenie pokoju - to nie jest tak ważne. Jednak saldo punktowe w określonej kolejności, aby pomóc zorganizować obszar zabudowy. Przełącznik może być skupienie się na różnych częściach pomieszczenia.

pokój 16 metrów kwadratowych mieszka. m doskonale nadaje się reflektory i lampkamipokój 16 metrów kwadratowych mieszka. m doskonale nadaje się reflektory i lampkamiJeśli z jakiegoś powodu nie chcą zainstalować reflektory (lub nie możliwe, jak konieczność zamontowania zawieszenia lub sufit podwieszany), doskonałą alternatywą byłoby kabel oświetleniowy. Ten rodzaj oświetlenia jest bardzo lubiący projektantów: różnorodność form abażury jest niesamowity i pozwala na tworzenie unikalnych odmian.

Żyrandol na środku pokoju - to nie jest modne i praktyczne. Zastosowanie wielu reflektorów pozwala wybrać kilka stref w pomieszczeniu, które jest o wiele lepiej w małym salonie. Nawet niewielki kwadratowy pokój będzie błyszczeć z nowymi kolorami.

Wiele osób woli przyciemnić światła do hal, twierdząc, że ten pokój jest na odpoczynek i relaks. W salonie służy również jako sala do przyjmowania gości, więc zbyt słabe oświetlenie nie jest konieczne. Jeśli chcesz stworzyć ponury, odprężająca atmosfera, obok kanapy można umieścić lampę podłogową.

pokój dzienny o powierzchni 16 kwadratów: właściwa konstrukcja ze zdjęciami

Meble w salonie z 16 m2 musi być zgodne z zasadami: kompaktowy, funkcjonalny, mały. Układ elementów powinno odbywać się z maksymalną korzyścią dla pasażerów.

Apartamenty z jedną sypialnią lub mieszkających studiykah często wykorzystywane jako miejsca pracy i łóżku. Ale, jak połączyć w jednym miejscu i rozkładaną sofą - nie jest prawdziwe, a następnie przyjść z pomocą wielofunkcyjnego mebla. Łatwo przekształca i spełnia rolę zupełnie inny temat.

Aby uniknąć monotonii w salonie, należy wybrać kolor wykładziny podłogowej, która jest różna od mebliAby uniknąć monotonii w salonie, należy wybrać kolor wykładziny podłogowej, która jest różna od mebli

Nie zaśmiecać przestrzeń, ale wręcz przeciwnie, z dobrego wykorzystania każdego centymetra, ewentualnie z sofą narożną. To doskonale dostosowuje się do wielu gości, a wraz z nadejściem nocy rozwija się do pełnego łóżka. Naprzeciw sofą lub modułowej ściany szafy pod TV i niezbędnej codziennej rzeczy.

Szczególną uwagę przy projektowaniu małych pomieszczeń należy zwrócić na szczegóły. Rozmieszczenie kilku luster w pokoju tylko pozytywny wpływ na dekoracji zewnętrznej, a także sprawiają, że pomieszczenie optycznie większe. Ta technika jest używana przez wielu projektantów. Nietypowe rozwiązania, skorzystaj z foto-tapety lub obrazy tematyczne. Specjalne studio wyprodukowało płócien z rysunku dowolnego obrazu do wnętrza pomieszczenia.


Racjonalne wykorzystanie każdy centymetr. Nawet z salonu 16 kwadratów można uzyskać pełną przestrzeń, mieszankę obszaru roboczego, sypialni, kuchni, i, bezpośrednio, pokój dla przyjmowania gości. pomysłów przedstawionych w gotowych projektach udowodnić to twierdzenie.

pokój dzienny 16 m2: porady i wskazówki

W małych mieszkaniach, zwany „Chruszczow”, to jest niemożliwe, aby poruszać się i pozwolić zbyt rozrzutny dekoracji pomieszczenia pod względem mebli, wykończeń i akcesoriów. Ale te przestrzenie są łatwe do wykonania bardzo ładne i przytulne z pomocą drobnych rzeczy: obrazy, rzeźby, zasłony, wybranych w kategorii ogólnej.

Mieszkających na obszarze 16 tys. m lepszy pobór w jasnych kolorachMieszkających na obszarze 16 tys. m lepszy pobór w jasnych kolorach

Bardzo popularne budynek podium dla życia. Z ich pomocą można zidentyfikować wizualnie pomieszczenie relaksacyjne, jak taka struktura działa jako dodatkowy schowek. Sekret szuflada na podium mogą być różne rozmiary, w zależności od celów w budowie salonie.

Nowoczesne pomysłów pokój 16 metrów kwadratowych żywych. m (film)


Nie bój się eksperymentować. Nawet w pokoju 16 m2 mogą być przyjazne środowisko w jak najlepszy sposób, bez narażania miejsca. Musimy po prostu ostrożnie podchodzić do wyboru mebli, które łączy w sobie elegancję i praktyczność, wstępnie zaprojektowane obiekty do projektu na podstawie gotowych wzorów.

pomysłów i pokój dzienny z 16 metrów kwadratowych. m (zdjęcie wewnętrzny)

2 2ed48f8a8aa6194d325d22ef80d09243 3dsMaxView010206 4 5 011 51f01ef5d6b17bbf15349b6f3c69a44d 16-3 5657 1920x1080resizeinterior55751330953066

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3

map