Projekt 2017: 6 mody swags do hali, zdjęcia

Projekt 2017: 6 mody swags do hali, zdjęcia

12 October 2017Pień lambrekiny nie tylko ozdobić okno, ale również bardziej oryginalny kurtynę i pokójPień lambrekiny nie tylko ozdobić okno, ale również kolejne oryginalne zasłony i trendy komnatuModnye w dekoracji okna są zmieniane co rok. Projektanci idą w górę z nowym oknie projektowania przy użyciu różnych materiałów i kształtów. Jednym z elementów dekoracyjnych jest lambrekin. Początkowo był on używany do ukrycia nieestetycznych ściany lub szyny. Dziś lambrekiny można wymienić dzieła sztuki, które mogą uzupełnić zasłony i mogą być stosowane jako samodzielny element dekoracyjny. Lambrekiny do pokoju projektowych zdjęć 2017 otwiera nowe możliwości w projektowaniu wnętrz.


odmiany swags

Lambrekin - element dekoracyjny, który ma tylko estetyczny obciążenie. Jego SEW z szerokiej gamy tkanin, ozdobione różnorodnych elementów.

Lambrekiny są zarówno proste i złożone, ale niezależnie od typu, są one idealne do dekoracji pokojuLambrekiny są zarówno proste i złożone, ale niezależnie od typu, są one idealne do dekoracji pokoju

Beauty lambrekin zależy od profesjonalizmu projektanta i szwaczki. Doświadczeni projektanci, tym lepiej może on ucieleśnieniem idei lambrekin, który harmonijnie pasować do wnętrza. Przez szwaczki zależy piękną interpretację idei, każdy błąd może doprowadzić do tragicznych konsekwencji.

Lambrekiny mogą być proste lub złożone. Wyrafinowany lambrekin niekoniecznie będzie wyglądać dobrze. Wszystko zależy od tego, czy jest ona prawidłowo dopasowana do ogólnego stylu wnętrza.

twardy typ

Maskownicę z gęstym rodzaju tkanki, które poddaje się dalszej kojarzenia przetwarzania. Następnie wyjąć materiał na ramę z drewna. Lambrekin może mieć różne formy.


Twarde swags Typ dać bogactwo wewnętrzne, ponieważ jest wykonana z szorstkich tkaninTwarde swags Typ dać bogactwo wewnętrzne, ponieważ jest wykonana z szorstkich tkanin

miękki rodzaj

Elegancki lambrekin, który wygląda bardzo ładnie w pokoju. Takie lambrekin szyte z lekkiego materiału, który pozwala na wykonywanie wielu rodzajów draperii. W 2017 roku, trend mody jest bujne i proste wstążki serwety, zębów i szczoteczki. Gatunek miękki lambrekin istnieje bardzo wiele - dzhabot, krawat, SMAD, odlewania chill, gniazda, itp pociągnięć.

Miękkie lambrekiny dać komfort pokój i spokój, ponieważ są one uszyte z lekkiego materiałuMiękkie lambrekiny dać komfort pokój i spokój, ponieważ są one uszyte z lekkiego materiałuPołączone pelmet

Model zwraca pozycję lidera w 2017 roku. Maskownicę z twardych i miękkich rodzajów tkanek harmonijnie łącząc je ze sobą. Duży wybór tkanin pozwala projektantom na eksperymentowanie z tekstur i kształtów swags. Przy zamawianiu lambrekin projektanci biorą pod uwagę preferencje klienta, styl ich wnętrzu, więc ten lambrekin będzie wyjątkowy i nie podobny do innych.

Istnieje również styl, gdzie stosowane są oba rodzaje lambrekiny do różnych wnętrzIstnieje również styl, gdzie stosowane są oba rodzaje lambrekiny do różnych wnętrz

Popularnych trendów swags 2017

Moda zmienia się co roku. Niektóre trendy pozostają takie same, coś wraca z modą lub przed sezonem ostatnich latach, jest coś bardzo innowacyjne.

Przy wyborze modne rodzaje swags i tkaniny do nich, ważne jest nie tylko podążać za modą. Ale również wziąć pod uwagę jego dopasowanie do wnętrza. Nawet najbardziej piękne i modne lambrekin może czasami psują wygląd całego pomieszczenia.

trendy mody w 2017 roku są wypełnione z różnych wyborów i oryginalnych kombinacjach tkanin i kolorów.

Przy wyborze nowych produktów swags należy uznać i wnętrza pokojuPrzy wyborze nowych produktów swags należy uznać i wnętrza pokoju

Popularne trendy w 2017 roku:

 • Ciężko lambrekin z zasłonami. Moda prosty lambrekin, nie pretensjonalny wystrój i kształty. Najlepszy ze wszystkich pelmet wygląda w jednym kolorze, ozdobione prostymi wzorami geometrycznymi lub paski. styl klasyczny doskonale uzupełniają lambrekin wykonany z tkaniny, ozdobione monogramami i Damaszku.
 • Tkaniny kameleon. Lambrekiny rolety zszyte z tych rodzajów materiałów, które są w stanie zmieniać swój kolor w zależności od oświetlenia w pomieszczeniu.
 • Kwiatowy ornament na tkaninie. W obrazach mody roślin wszelkiego rodzaju, z dużymi kwiatami się kapryśnie wygięte łodygi i małych kwiatów. Tendencja ta nie traci popularność przez kilka lat, co wskazuje na udane rozwiązania dekoracyjne.
 • W połączeniu vogue błyszczących i matowych typów tkanek. Taka kombinacja może być przypisana do klasycznej formy dekoracji.
 • W lambrekiny mody, bogato zdobione koralikami lub cekinami. To sprawia, że ​​wnętrze lambrekin luksusowy i bogaty.
 • lambrekiny ażurowe zdobyła miłość projektantów i konsumentów w 2017 roku. Dają atmosferę czułości i tajemnicy.

Przy wyborze modne lambrekin musi najpierw skonsultować się z projektantem. Różnorodne propozycje mogą być mylące, mylić klienta. Od lambrekin rzeczą nie jest tani, to lepiej, aby nie spieszyć się z wyborem i ostrożnie ocenić każdego z proponowanych wariantów.


Wskazówki dotyczące prawidłowego dekoracji wnętrz w pokoju

Wybór lambrekin - poważny krok. Lambrekin ozdabia nie tylko okno, ma zdolność do zmiany całą atmosferę we wnętrzu.

Zły rozmiar i kształt lambrekin może znacząco zaszkodzić cały styl pomieszczenia.

Projektanci przygotowali szereg wskazówek, które pomogą Ci się nie przeliczyć się z wyborem odpowiedniego rozmiaru, kształtu i rodzaju tkaniny do wnętrz w różnych rodzajach życia.

Przy wyborze lambrekin musi brać pod uwagę szerokość i długość, jak również ogólny projekt pokojuPrzy wyborze lambrekin musi brać pod uwagę szerokość i długość, jak również ogólny projekt pokoju

Wskazówki dla harmonijnego doboru:


 • W małym salonie nie można powiesić lambrekin z zawiłą bujnej draperii, ozdobiony licznymi fałdami. Ten typ pelmet wizualnie zwęża pokojowej jego obniżenia sufitu.
 • Ważne jest, aby prawidłowo określić rozmiar lambrekin. Głębokość jego ugięcia nie powinna być większa niż 1/6 odległości od okapu do ziemi.
 • Materiał, z którego szyć maskownicę powinny być połączone z wnętrzem. Jeśli oczekujesz gra w kontrastowych kolorach, ważne jest, aby pamiętać, że kolor lambrekin powinny być powtarzane w wewnętrznych szczegółów.

Odpowiednio dobrane lambrekin uzupełnienie wnętrza sprawiają, że wyjątkowy i oryginalny. Przy wyborze i dostosowując lambrekin jest ważne, aby pamiętać, że często nie powiesić na jeden sezon, więc ważne jest, aby być wizjonerem w doborze trendami mody.

Lambrekiny pokoju: obrazki, nowości 2017

W tym sezonie, lambrekiny i zasłony mogą być prezentowane w różnych odcieniach kolorystycznych. Więc atmosfera nie była nudna i nudny, projektanci powinni uszyć lambrekiny i koronki z różnych kolorowych tkanin.

Na pokojowej idealnego składu jest stosowanie jasnych kolorów, gdyż tony, barwy tła - w centrum kompozycji.

W 2017 roku istnieje szeroki wybór materiałów, które są idealnie ze sobą połączone.

Na sali powinien być wybrany lekkie lambrekiny dla ciemnego tła i pierwszego planuNa sali powinien być wybrany lekkie lambrekiny dla ciemnego tła i pierwszego planu

Przykłady kombinacji sposób w 2017:

 • Korzystanie z lambrekin dwukolorowej. Jeden kolor powiela podstawę. Użyj tiulu matowy kolor z dyskretnym wzorem. Dodatkowo lambrekin może być ozdobione SMAD i falbanką. To sprawi, że atmosfera w pokoju uroczyste wakacje.
 • Użyj do szycia lambrekinów tiulu i tkaniny w jasnych i ciepłych kolorach.
 • Mydlenie krótki koronki, długie zasłony i lambrekinów dać pokój rodzaju arcydzieło.

Przed zasłony szycia i lambrekiny narysować szkic. Można go wyciągnąć na własną rękę, ale lepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnych projektantów.

Nowoczesne lambrekiny do sali: jak dokonać właściwego wyboru

Wybierając nowoczesne modele ważne jest, aby wziąć pod uwagę styl we wnętrzu pomieszczeń. Lambrekin nie może naruszać ogólnej równowagi, inaczej pokój był dysharmonia.

Przy wyborze lambrekin i zasłony ważne jest, aby zwracać uwagę na kolory i tekstury do wyboru tkaniny.

Tkaniny zasłony maskownicę i mogą być identyczne lub różne. Najważniejsze - aby przestrzegać zasad harmonii.

Do wnętrza hali trzeba właściwie dobrać lambrekiny, tak aby nie zakłócać jego ogólny stylDo wnętrza hali trzeba właściwie dobrać lambrekiny, tak aby nie zakłócać jego ogólny styl

Co należy przestrzegać zasady:

 • połączenie kolorów harmonijny;
 • Harmonijny tkaninowe tekstury;
 • Harmonijne proporcje zgodności.

Jeśli po wykonaniu tych prostych zasad, wnętrze staje się dziełem sztuki.

Swags Projekt 2017 (wideo)

Trendy w 2017 roku dają duże możliwości w doborze tkanin, kolorów i wzorów do szycia lambrekin. Lambrekin w 2017 roku może być proste, nie przeładowany elementami dekoracyjnymi. A mogą stać się prawdziwym arcydziełem design, bogato ozdobione cekinami i koralikami. Najważniejszą rzeczą przy wyborze lambrekin - należy wziąć pod uwagę ogólny styl wnętrza, jego harmonijne połączenie z nim i zasłon.

Lambrekiny do hali (zdjęcia)

3-kuchenne lambrekin 6 345-61 100521 1828693 2397266 2397283 2397280 121227792w640h64090954553w640009811097 23973388

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − = 20

map