Profesjonalne połączenie tapety w korytarzach: pomysły zdjęcia

Profesjonalne połączenie tapety w korytarzach: pomysły zdjęcia

12 October 2017Przedpokój - to pierwszy pokój, gdzie goście przychodzą i go interesujące wnętrze będzie łączyć tapetyPrzedpokój - to pierwszy pokój, gdzie goście przychodzą i go interesujące wnętrze będzie łączyć oboevZahodya w każdym domu, pierwsi zwiedzający rzeczą zobaczyć - przedpokój. Ważne jest, że pierwsze wrażenie było pozytywne. Często właściciele mieszkania uczynić niewybaczalny błąd, mało czasu na naprawę hali. Jednak ostrożny i rozważny właściciel dbałością o szczegóły: forma tkaniny, paleta kolorów; kierunek stylistyczny.


Tworząc korytarz w mieszkaniu, każdy chce być korytarz był wyjątkowy, nowoczesny i stylowy. Sprawiają, że wnętrze ekskluzywne i nietypowe połączenie materiałów wykończeniowych pomocy, jak również prawo mix mebli i oświetlenia.

Jak wybrać tapetę na korytarzu połączonym: Projektowanie

Korytarz zanieczyszczone szybciej niż innych pomieszczeń w domu, więc wybór tapet należy podchodzić bardzo ostrożnie. Natural tapety w przedpokoju powinny być łatwe do czyszczenia i być trwałe i odporne na wilgoć. Nie jest konieczne, aby klej odporny na wilgoć, drogie tapety na obwodzie, można zorganizować je w miejscach szczególnie narażonych na zanieczyszczenia.

Tapeta na sali lepiej wybrać trwałe i łatwe do myciaTapeta na sali lepiej wybrać trwałe i łatwe do mycia

Rodzaje tapet na korytarzu

Odporne na mocne, wytrzymałe tapety są podzielone na następujące rodzaje:


 1. Winylu. Ta opcja jest najbardziej wygodny w użyciu. Tapeta nie pali się, nie usunięte, łatwe do mycia. Jeśli ściany nie są proste, a następnie materiał pomoże ukryć ten defekt. Ten rodzaj tapety dobrze łączy się z innymi. arkusz winylu mogą być spienione, gęsty i płaskie.
 2. Akryl. Ten rodzaj tapety mniej chropowaty, ale odporne na wilgoć. W dotyku jest miękki, aksamitny, jej połączenie z innymi rodzajami tkanin idealny do naprawy korytarzu. Jednak, kiedy dbanie o takiej tapety nie angażować się w detergentach i pędzle.
 3. Runo. Bardzo stabilny materiał. Te tapety nie są uważane za przyjazne dla środowiska, ale mogą być przemalowany kilka razy, zmieniając nastrój korytarzu i ogólny wygląd pomieszczenia. Także tapety odporna na wilgoć, jest łatwy do mycia, są trwałe.
 4. Z włókna szklanego. Jest to najbardziej rzeczywista i zażądał rodzaj zmywalne tapety. Ten materiał jest przyjazny dla środowiska, gdyż wykonana jest z naturalnych składników. Dodatkowo, materiał tworzy ochronę przed pleśnią i mikroorganizmami. Szklane ściany można malować, to także plus przy zmianie konstrukcji hali.
 5. Ciecz tapety. Stosowany do tynku ściennego. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla korytarzu. To idzie dobrze z drugiej tapetę. Płynne tapety przyjazne dla środowiska, mogą być wykorzystywane do tworzenia ciekawych wzorów, stopniowo przechodząc z jednego tonu do drugiego. Są łatwe łączenie z metalowych lub włókniny tapety.
 6. Metaliczny tapety. Nowością w świecie materiałów wykończeniowych. Papier, z którego są one wykonane porowate, cienką warstwę folii, a wzór farby. Ta tapeta z wielu drogie, ponieważ jest często pokryte przez spryskiwanie i ręcznie malowane. Ta tapeta jest odporne na wilgoć, ale dostępne są w ciemnych kolorów.
 7. Cork. Mają powłokę woskową, ekologiczne, hipoalergiczny. Doskonałe przekazywanie wilgoci posiadają izolację cieplną i dźwiękową. Jedynym minusem jest to rzadki palety.

Aby stworzyć piękny i stylowy korytarz wewnętrzny zaleca się stosowanie 2-3 rodzajów tapetAby stworzyć piękny i stylowy korytarz wewnętrzny zaleca się stosowanie 2-3 rodzajów tapet

Pomysły na połączenie tapet może być bardzo zróżnicowany. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić. Projektanci zalecamy łączenie nie więcej niż 2 rodzaje materiału dekoracyjnego, stworzy harmonię i komfort, w korytarzu.

Kilka sekretów jak można połączyć tapetę w korytarzu

Kiedy łączymy pokój materiałów wykończeniowych do ścian, możemy wizualnie zwiększyć przestrzeń, sprawiają, że hala bardziej wizualnie lżejsze, a nawet zmienić swój kształt. Ważne jest, aby przestrzegać połączenie harmonijne połączenie kolorów i używać nie więcej niż dwóch materiałów.reguły wyboru

Przy wyborze kolorów należy kierować się następującymi zasadami:

 1. Im mniejszy korytarz, jaśniejsze odcienie powinny być wybrane. Jeśli dom ma dzieci i zwierzęta, a następnie na dole można postawić na ciemny kolor, a na górze światło.
 2. Jasne kolory nie nadają się do sali, one wywierać presję na oczy i dopasować indywidualnie. Jeśli duża rodzina lepiej nie wybierać jasne kolory.
 3. Pastelowe kolory wizualnie znacznie zmniejszyć przestrzeń, ale jasne nacisk w postaci płyt daje indywidualność Halla.
 4. Jeśli korytarz jest bardzo niewiele potrzeba, aby wybrać chłodne kolory, szare lub niebieskie. Czarne i fioletowe kolory optycznie zmniejszają przestrzeń. Kolory te należy połączyć z ciepłym tonów.
 5. Jasne akcenty sprawiają, że hala będzie oryginalny i ciekawy.
 6. Linie pionowe na rysunku i wzoru optycznie podnieść sufit. poziome linie sprawiają, że pokój szerszy, ale sufit w tym samym czasie pojawi się poniżej.
 7. Ważne jest, aby wymieszać tapety do mebli i wystroju wnętrz.
 8. Równie ważne jest, aby przy projektowaniu korytarz w zgodzie z kierunkiem stylistycznym całego mieszkania lub domu.

Łącząc jasne tapety pomoże optycznie powiększyć przestrzeń przedpokojuŁącząc jasne tapety pomoże optycznie powiększyć przestrzeń przedpokoju

Obserwując wskazówki projektanci mogą uzyskać ładny indywidualny wnętrze, które zachwyci całą rodzinę.

Jak połączyć tapetę w korytarzu: ważne akcenty

Łącząc kilka rodzajów tapety ze wzoru lub wzorów, ważne jest fabuły połączone jest. Można pokleit wypukłą strukturę i wygładzić tapety.

Jako suplement, można użyć:

 • wytłoczki;
 • naklejki;
 • Tapicerka taśma.

Nie możemy zapomnieć o grubości tapety, powinno być tak samo. Spoiny nie powinny być dużo się wyróżniać, choć mogą ozdobić wąskich płyt lub kształtek.

Prawidłowo połączyć tapetę w korytarzu: szereg sposobów

Projektanci polecam kilka opcji łączenia tapety.


Najczęściej stosowane są następujące opcje:

 • poziomo;
 • pionowa;
 • W panelu z klapami.

Pionowe połączenie tapet jest idealna do wąskich korytarzyPionowe połączenie tapet jest idealna do wąskich korytarzy

Pierwsza opcja jest idealna dla wysokich sufitów. Na dnie studni pokleit ciemny Wodoodporna tapety. styl klasyczny nie przeszkadza, a smuga światła. Więcej niż trzy kolory do podjęcia nie jest konieczne, aby być Chur jasno. Pionowy łączący nadaje się do wąskich korytarzach. Ponadto, sposób ten jest dobrze dostosowany do korytarzy nierównej ściany. Sposób, aby zakończyć mural dla pomieszczeń w stylu wolnym.

Projekt łączący tapetę w korytarzu

Połączenie tapety stworzy swój własny niepowtarzalny styl pomieszczenia. Mały pokój łączenia rozszerzyć, o niskim korytarzem sufitu będzie wyższa, a korytarz z zakrzywionych ścianek są gładkie i czyste.


Opcje mogą być kombinacją wielu, najważniejszą rzeczą do wykonania prostych zasad i dopasować tapety z:

 • meble;
 • akcesoria;
 • Konstrukcja mieszkaniu.

Tapety w korytarzu wnętrze (wideo)

Specjalne umiejętności do pracy na połączenie jest wymagane. Poradzi sobie nawet laik, który nie jest zaangażowany w naprawę. Można eksperymentować w nieskończoność, urzeczywistniającym najbardziej niesamowitych pomysłów.

Łącząc tapetę w korytarzu (foto)

089fe13165f985XL 004baf97ce235a2569dd74e8bb092cfd00b245ca 7 130 21 1331 484265971 14080186063 20152704021658 Bezhevyie-oboi

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 47 =

map