Produkcja koce dla dzieci w technice patchworku

Produkcja koce dla dzieci w technice patchworku

12 October 2017Kołdra patchwork, wykonany własnymi rękami, będzie doskonałą ozdobą pokoju dziecka, albo oryginalny prezentKołdra patchwork, wykonany własnymi rękami, będzie doskonałą ozdobą pokoju dziecięcego lub oryginalnego podarkomV Obecnie istnieje wiele technik robótek. Ostatnio coraz częściej stosowane w technice patchworku. Produkty wykonane przez patchworku, wyglądają bardzo niezwykłe, ale jednocześnie elegancki. Patchwork kołdra jest idealny do dekoracji dziecięcego pokoju chłopca lub dziewczynkę. Dodać do tego produktu można własne. Trzeba będzie tylko pewien wzór tkaniny i trochę cierpliwości.


Robimy patchwork koc dziecko z rękami

Przed rozpoczęciem pracy, należy podjąć decyzję o wyborze materiału. Wybór materiału zależy od stylu pomieszczenia. Pożądane jest, że wzór kolor i meble były takie same.

Eksperci radzą, aby wolą bawełny. Ten materiał nie kurczy się po praniu i zachowuje swój kolor w ciągu długiego okresu czasu.

Do produkcji kołdrą z rękami, trzeba będzie linijka, nożyczki, maszynę do szycia i nóż. Należy zauważyć, że jest to niezbędne do podjęcia szmatki różnych kolorach. białe i żółte dobre połączenie materiałów.

Aby utworzyć kołdrę dziecka wymaga kilku prostych narzędzi, systemów i tkanin jest najlepszym z naturalnych składnikówAby utworzyć kołdrę dziecka wymaga kilku prostych narzędzi, systemów i tkanin jest najlepszym z naturalnych składników

Kiedy dziecko koc patchwork produkcja stosować się do następującego algorytmu:


 1. Pierwszy kawałek biała i żółta tkaniny na kwadraty. strona przedmiotu obrabianego powinien 20-25 cm. Nie należy zapominać, do wykończenia brzegu materiału, a następnie części symetrycznych.
 2. Po tym, wziąć mały kwadrat białego i żółtego materiału, dołączyć je do siebie twarzy. Rozszczepiać bolce formy wstępnej.
 3. Stitch produkt otrzymany za pomocą maszyny do szycia. Jeśli zdecydujesz się dać pierwszeństwo bawełny, użyj grubą igłę.
 4. Następnie obrabiany przedmiot i pokroić ukośnie.
 5. W rezultacie, należy uzyskać 4 trójkąty. Każdy kęs wyprasować żelazkiem. Pomoże to uniknąć skurczu w przyszłości.
 6. Następnie należy odkręcić przegub i nadrobić kolorowej stronie uprawnień. W „uszy”, wyciąć nożyczkami.
 7. 4 Fold kwadraty i uszyć je. Ważne jest, aby monitorować sytuację na drugą. Istotne jest, że są idealnie gładkie.
 8. Po dokonaniu jeden blok koce również wytwarzać innych.
 9. Szyć wszystkie bloki przy użyciu maszyny do szycia.
 10. Szyć z niewłaściwej stronie izolacji koc z układaniem syntepon. Można to zrobić za pomocą maszyny do szycia lub ręcznie.
 11. Brzegi koca uzyskane prostrochite. Można to zrobić za pomocą maszyny do szycia. Jeśli nie, zrób to ręcznie.

Dziecko koc patchwork własne ręce (wideo)

Kołdra dla noworodka własnymi rękami: krok po kroku

Uszyć kołdrę dla noworodka może być w domu. Szycie patchwork trzeba wkręcić №45, kwadratowa konfiguracja szablon z tektury lub tworzywa sztucznego, szpilki, igły, kreda, nożyczki, taśmy pomiarowej.

Należy zwrócić szczególną uwagę na wybór tkanin. Jeśli szyć koce dla niemowląt, korzystanie z materiałów bawełnianych. Nadaje bawełna, len, lub bawełniane.

Ponadto, przed rozpoczęciem szycia, zdecydować się na materiał do izolacji. Eksperci zalecają, aby wolą mrugnięcia i mrugnięcia. Materiały te nie mogą być szkodliwe dla zdrowia dziecka.Do produkcji koców w patchworku dla małego dziecka pasuje miękkiej tkaniny naturalne: bawełniane, pościel lub satynaDo produkcji koców w patchworku dla małego dziecka pasuje miękkiej tkaniny naturalne: bawełniane, pościel lub satyna

Koc dla dzieci trzeba szyć w następującej kolejności:

 • Po pierwsze, do cięcia tkaniny na poszczególne klapy za pomocą matrycy. Wszystkie kawałki tkaniny, pożądane jest, aby wyliczyć.
 • Szyć wszystkie półwyrobów na pasy, a następnie połączyć je ze sobą. Przed uszyć patche, progladte im.
 • Rozszczepiają dwa kawałki materiału za pomocą kołków, a szwy je razem.
 • Wlać na powierzchnię błony śluzowej zakryte. wymiarów formy wstępnej powinna wynosić co najmniej 5 cm większa niż kawałki.
 • Umieszczenie warstwy na wyściółkę lub poliestrowej przekładki mrugnięcia. Umieścić górną materiał wierzchni (skrawków).
 • Koc przymocować kołkami.
 • Zrób ściegu koc za pomocą specjalnej stopy do cerowania.
 • Ostatnim etapem produkcji koce dla dzieci - obrzeża. Aby przeprowadzić tę operację, musisz 4 paski. Długość i szerokość pasków powinno być kilka centymetrów większy niż rozmiar kożucha.
 • Szyte paski na krawędziach koce.
 • Wreszcie, należy ręcznie ściegiem mocnymi nićmi.

Kołdra dla noworodka (wideo)

Kołdry dla dzieci: Maszyny do szycia

Najczęstszymi kołdry schemat szycia - „plaster miodu”, „grunt orny”, „amerykański box” i „Szachownica”. Zazwyczaj dziecko koc szyte przy użyciu techniki „komórka”. Produkt wykonany jest z pomocą tej technologii, wygląda bardzo atrakcyjne, i łączy się harmonijnie z wnętrza pokoju dziecięcego. Technika ta polega na wykonanie jednego elementu dekoracyjnego z 7 sześciokątów, które mają różne kolory.

Technika „grunty orne” jest bardzo prosta, i jest idealny dla początkujących. Do produkcji koców z wykorzystaniem tej techniki trzeba będzie kawałków tkaniny, które będą cięte na poszczególne paski.

Sprzęt do szycia kołderSprzęt do szycia kołder "szachownica" Jest uważany za najbardziej powszechne wśród needlewomen

Schemat szycie „grunty orne” wpisz następujące polecenie:

 1. Działka kołdra podzielono na 3 identycznych części, granice każdego powinny być umieszczone pod kątem prostym w stosunku do siebie nawzajem.
 2. Następnie, każda część jest podzielona na równoległych pasków.
 3. Wszystkie zespoły są policzone.
 4. Paski z takiej samej liczby powinny być tego samego koloru.

Schemat „amerykańskiego box” zapewnia technikę szycia, zgodnie z którym wszystkie kolorowe paski szyte w spiralę wokół placyku. Normalnie, technologia ta jest wykorzystywana w produkcji wyrobów kontraście. „Szachownica” jest także popularna technika. Zapewnia zeszycie pasków tkaniny różnych kolorów kwadratów.


Pielęgnacja kołdra

Aby utrzymać dobry widok na kołdrę trzeba przestrzegać pewnych zasad. Przede wszystkim, kołdra patchwork powinny być właściwie myte. Eksperci doradzają, aby nie zrobić pranie zbyt często. Zaleca się, aby umyć te elementy ręcznie w ciepłej wodzie z mydłem.

W celu uniknięcia uszkodzenia tkanki ważne jest, aby prasować koc prawidłowo. Jeśli stosowany jako wypełniacz dopełnienia poliestru, jego wytwarzania prasowanie zabronione. Inaczej koc stracić tekstury.

Aby kołdra przez długi czas zachować atrakcyjny wygląd, konieczne jest, aby właściwie dbać o nich: wyroby z żeliwa z syntetycznym wypełnieniem zabronioneAby kołdra przez długi czas zachować atrakcyjny wygląd, konieczne jest, aby właściwie dbać o nich: wyroby z żeliwa z syntetycznym wypełnieniem zabronione

Należy również stosować się do następujących wytycznych:

 • Jeśli chcesz ukryć koc na jakiś czas, nie wyginają. Lepiej zwrócić produkt w rolkę.
 • Jeśli zdecydujesz się myć pokrywy w maszynie, umieścić najbardziej delikatne traktowanie. Optymalna temperatura wody do przemywania kołdra 35-40 stopni. Wirowania Należy zwrócić.
 • Stosować wybielaczy umyć kołdra jest surowo zabronione.

Patchwork kołdra dla dzieci (wideo)


Aby kołdra dla dziecka jest łatwe. Aby to zrobić, nie trzeba jechać do jakiejś klasy mistrzowskiej. Wystarczy trzymać się podstawowych zasad patchworku. Jest bardzo ważne, aby zachować symetrię kwadratów. W przeciwnym razie, dostać koc brzydkie i mało prawdopodobne, aby cieszyć się dziecko. Przy wyborze tkanin, należy zwrócić uwagę na tkaninę. Dać pierwszeństwo naturalnej tkaniny bawełnianej, ponieważ są nietoksyczne i nie jest w stanie zaszkodzić zdrowiu dziecka.

Dziecko koc patchwork (foto)

0fc27b08a3bc3a907bfdfb2ecdja - raboty-dlya-detej-detskoe-loskutnoe-odeyalo-v 9ef1e99b62c078cd35de5ab044hu - dlya-doma-interera-detskoe-odeyalo-pechvork 13d584c0d953b977b90e2cb2deck - raboty-dlya-detej-detskoe-odeyalo-Podushka 182f559e435ea639cf88c635c9ro - dlya-doma-interera-pokryvalo-pechvork 729ee471a43fa128e51637670arb - dlya-doma-interera-homyachek 1920x1080resizeportfolio5741501352367956 63717bc4abf1916dab5f17b34a7z - dlya-doma-interera-pled-na-progulku-pechvork 91082d8f9f4d4aa0ea4a13e472dc3d4f 959210cea1a4a293f6857898c5ey - dlya-doma-interera-detskoe-loskutnoe-odeyalo 76330417a47eada8ca5045fe47hx - dlya-doma-interera-detskoe-odeyalo-pechvork tak

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3

map