Produkcja drewnianych schodach na drugie piętro 4 własnej wartości

Produkcja drewnianych schodach na drugie piętro 4 własnej wartości

12 October 2017Piękne drewniane schody do dekoracji wnętrza domu na wsiPiękne drewniane schody do dekoracji wnętrza kraju domaNet jeden rodzaj drabiny, który będzie odpowiadał absolutnie każdego domu. To wszystko zależy od gustu właścicieli, zwłaszcza w domu i jego mieszkańców. Jak wybrać drabinę do domu i trzeba wiedzieć, jeśli chcesz to zrobić własnymi rękami - czytaj dalej. Dwupiętrowy dom w potrzebie drabinie, sama. Na co będzie drabina, i jak jest zbudowany, to zależy bardzo dużo. Pomijając fakt, że drabina jest zawsze w zasięgu wzroku, a jest to rodzaj twarzy w domu, ale również łączy pierwszą i drugą podłogę, udostępnienie przejścia z jednego piętra na drugie. W związku z tym drabina powinna być wygodne i piękne. W jaki sposób można to osiągnąć?


Szczegóły na schodach w drewnianym domu na drugim piętrze

Drewniane konstrukcje domów schody są najbardziej popularną formą schodów, który jest wybierany przez większość ludzi. Co do zasady, piękne i zadbane schody jest ozdobą każdego domu, dzięki czemu jest przytulne, pełne ciepła. Drzewa - doskonały naturalny materiał, który nadaje się do każdego domu.

Najbardziej popularne i popytu dzisiaj są schody z wysokiej jakości drewnaNajbardziej popularne i popytu dzisiaj są schody z wysokiej jakości drewna

Ten rodzaj schodów ma przewagę masy, na przykład:

 • Naturalny i ekologiczny materiał;
 • Tanie koszty drewna i możliwość wykorzystania praktycznie wszędzie;
 • Niewielki ciężar;
 • Doskonałe połączenie z każdym wnętrzu.

Drewniane schody być niezawodne i wytrzymałe, powinno być umieszczone na kosour, podłącz jedną stronę ściany. Czasami to drabina może wydawać się nieco kłopotliwe, ale w tych wymiarów ma jedną zaletę: pod schodami jest miejsce w szafie. Klatka schodowa ma piękny kształt geometryczny.


Jeśli chcesz zbudować drabinę, która będzie wyglądać elegancko i powietrza, co możemy zrobić, schody i poręcze o połączeniu typu z dwóch podłużnic. Rezultatem jest piękny elegancki schody. Ten typ nie wymaga dużej konstrukcji nośnych, aby wspierać tylko tyle 2-3 kolumnę.

Praktycznie nieważkości schody mogą być wytwarzane w jednym podłużnice. Bardzo mała liczba słupów podtrzymujących jest wymagane dla tego typu schodów.

Wykonujemy drewniane schody na drugie piętro z rękami

Konstrukcja drewnianej drabinie - dość kłopotliwy proces. Jednak możliwe jest, aby projekt własnymi rękami. Wybór rodzaju schodów, należy zwrócić uwagę na klatkę schodową. Schody - wzór z prostym rozpiętości, jest to bardzo proste do wykonania. Oczywiście, każda firma budowlana pozwoli Ci po drabinie w krótkim czasie, ale może Ci się w schludny sumy, ale jakość może mieć znacznie zdenerwowany. Dokonywanie schodów wymaga wstępnych obliczeń. Trzeba określić kąt nachylenia, który chcesz dla swoich schodów. Najlepsza okazja dla nachylenia od 22 do 38 stopni. Ilość miejsca zajęta przez schodów w domu zależy na stoku.

Im większe nachylenie, tym mniej miejsca będzie zajmować się w domu, ale wspinaczka drabiny jest twarde i trudno będzie nosić ciężkie ładunki.

Zrób drewniana drabina może być niezależnie, co najważniejsze - prawo do wykonania wszystkich obliczeńZrób drewniana drabina może być niezależnie, co najważniejsze - prawo do wykonania wszystkich obliczeńPrzy kącie nachylenia mniejszym niż 22 stopni, opcjonalnie rampą (rampie). Aby określić szerokość schodów na dole drabiny, należy obliczyć liczbę ludzi, którzy przechodzą przez nią.

Schody wewnątrz mieszkania może mieć szerokość:

 • 0,9-1 M: minimalna wielkość marca;
 • 1.25-1.5 m: najbardziej optymalny rozmiar;
 • 1,2-1,4: najbardziej wygodny.

W małym ogrodzie domu minimalna szerokość może wynosić 0,8 m, że schody ma prostą konfigurację i zamontowane wzdłuż jednej ściany. W celu określenia wysokości jednego z boków drabiny sumować liczbę metrów od podłogi na parterze grubości sufitu i podłogi, na piętrze. Następnie należy policzyć liczbę kroków wymaganych do otrzymanej liczby.

Aby określić długość drugiej stronie schodów, możliwe jest korzystanie z twierdzenia Pitagorasa. Zrobiwszy wszystkie obliczenia, można przystąpić do przygotowania materiałów, narzędzi. Po dokonaniu płatności, można bezpiecznie przejść do scenografii.

Co trzeba wiedzieć o drewnianym INTERFLOOR schodów

Tablica drabiny muszą najpierw być wygodne. Jest to główny wymóg drewnianych drabin. Urządzenie INTERFLOOR schody muszą być bezpieczne, więc na to mogło swobodnie wznosić i opadać.

Tablica konstrukcja drabina powinno być tak, że to nie tylko piękne, ale także praktyczne i wygodne, aby przejśćTablica konstrukcja drabina powinno być tak, że to nie tylko piękne, ale także praktyczne i wygodne, aby przejść

Jakie cechy musi mieć schody między piętrami:

 • Wszelkie schody, czy toczenie, zewnętrzny lub inaczej, powinny być wygodne;
 • Bezpieczeństwo podczas wejścia i zejścia musi być zapewniona;
 • Lokalizacja poręcze muszą być zgodne z normami bezpieczeństwa;
 • Drabina może być niezawodne w użyciu;
 • Kroki powinny znajdować się w dogodnej odległości od siebie i zrobić krok wygodne i stabilne.

Schody powinny być skonstruowane w oświetlonej części domu, schody i podesty powinny być jasno oświetlone.


Produkcja drewnianych schodów na drugie piętro

Wszelkie projekty do produkcji drabin obejmują Wybór materiału. Schody drewniane o dowolne wymiary i obracania o 180 stopni, które mają być wykonane z wysokiej jakości materiału drzewnego. Zrób drabinę w kraju drzewa łatwiejsze niż kiedykolwiek, najważniejsze - aby wybrać odpowiedni materiał.

Na wiejskiej lepiej wybrać drabinę, która jest wykonana z drewna dębowego lub świerkowegoNa wiejskiej lepiej wybrać drabinę, która jest wykonana z drewna dębowego lub świerkowego

Rozważmy najpopularniejsze rodzaje drewna:

 • Modrzew: ma ładny żółty kolor ze złotym odcieniu, dzięki czemu drabina trwałe, bezpieczne i stałe;
 • Rodzaje schodów wykonanych z drewna sosnowego jest łatwy w obsłudze, niedrogie drzewostanach sosnowych, ale trochę jest. W domku to klatka schodowa będzie wyglądać bardzo organiczny;
 • Dąb: w czasie, dzięki czemu ciemnych schodach;
 • Klon: bardzo odpowiednie schody boczne, jest stały i długo grający rock, ale jest to bardzo kosztowne;
 • Świerk: świerk schody warianty są najbardziej popularne ze względu na jego niski koszt.

Wybierz bazę materialną swoich preferencji i możliwości finansowych. W każdym razie, wszystkie te materiały nadają się do wytwarzania samodzielnej schodów.


Jakie są plusy i minusy ma schody na drugim piętrze drewna

Gotowe schody z drewna mają swoje plusy i minusy, jednak jako self-made.

Zalety drewniane schody są w tanim kosztem i łatwej instalacjiZalety drewniane schody są w tanim kosztem i łatwej instalacji

Zalety drewnianych schodów są:

 • Niska cena materiału do produkcji;
 • Materiał bezpieczeństwa dla zdrowia;
 • Łatwość użytkowania;
 • można to zrobić samemu;
 • Lekkość materiału;
 • Piękny widok;
 • Schody wykonane z drewna mogą pochwalić elegancki dodatek.

Wady drewnianych schodów może zawierać małą wytrzymałość w porównaniu z tym samym metalowe drabinki.

Zapotrzebowanie na profilaktyczne w różnych pracach obróbki drewna jest to konieczne ze względu na zmiany w materiale. Przede wszystkim drewno drabina zagrożenie pożarowe.

Koszt budowy drewnianych schodach na drugie piętro

Są tacy, którzy są zbyt leniwi, aby zrobić po schodach, i są zainteresowani kosztów gotowych schodów. Wykończone schody można zamówić na własną rękę, wstępnie wyborze materiału i wzornictwa. Schody koszt będzie zależał od rodzaju drewna i złożoności pracy. Jeśli podać przykłady cen, koszt schodów z obrotem (materiał sosna) będzie kosztować około 70 tysięcy rubli, drabiny wykonane z brzozy będzie kosztować około 100 tysięcy rubli, a schody z drewna dębowego będzie kosztować około 150 tysięcy rubli.

produkcja schodów Daty wynosić od tygodnia do 10 dni. Jeśli zdecydujesz się po drabinie na własną rękę, może zająć więcej, ale mniej pieniędzy. Chociaż, jeśli masz jakieś doświadczenie w budownictwie, to jest możliwe, aby po drabinie w krótkim czasie.

Decydując się zrobić drabinę ze swoimi rękami, ma sens, aby sprawdzić swoje działania w montażu schodów.

Jeśli zdecydujesz się ręcznie ustawić drabinę z drewna, a następnie dokładne zapoznanie się z instrukcją jego instalacjiJeśli zdecydujesz się ręcznie ustawić drabinę z drewna, a następnie dokładne zapoznanie się z instrukcją jego instalacji

Instalacja schody obejmuje następujące etapy:

 • Instalacja podłużnice;
 • kroki instalacji, dołączając je do słupków;
 • Zainstalować poręcze i tralki na podstawie jednej tralki na stopień;
 • Powłoka drabiny konserwujący i polerowania;
 • Farb i lakierów za pomocą pędzla lub wałka.

Należy pamiętać, że schody powinny być pomalowane w 2 lub 3 warstwach. Nałożeniem kolejnej warstwy musi jedynie po poprzednim wyschnięcia.

Marka i zainstalować schody - zatrudnienie jest dość trudne, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia w pracy z drewnem i narzędziami. Osoby z małym doświadczeniem z narzędzi stolarskich i drewna nie lepiej cierpieć i kupić gotowe drabiny.

Podsumowując, można zauważyć, że drzewo - najbardziej unikalny materiał do produkcji schodów. Ta klatka schodowa będzie wyglądać pięknie i elegancko, jest bezpieczny dla zdrowia i może służyć przez długi czas, jeśli robisz to poprawnie i działają. Ważne jest, że drabina została wykonana z wszystkimi przepisami bezpieczeństwa, kroki mogą dokonywać tempo komfortowe podnoszenie. Nad schodami z drewna potrzebuje odpowiedniej opieki i prawidłową obsługę. Drewno - dość niegrzeczne rzeczy, ale łatwe w pielęgnacji, jednak.

Drewniane schody na drugim piętrze (wideo)

Schody wykonane z drewna - godny zakupu, dekorowanie dowolny prywatny dom. Dokładamy wszelkich starań, aby solidne drabiny, a Twoje wysiłki nie pójdą na marne.

Konstrukcja schodów drewnianych na drugim piętrze (na zdjęciu w głębi)

0015 137 157 197 519x500xfoto-vintovoy-lestnitsy-IZ-derevajpgpagespeedicO1NP9Ln1 887 1859 26-7 840577 2193

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 + = 93

map