Prawidłowe wyliczenie elementów sufitowych Armstrong

Prawidłowe wyliczenie elementów sufitowych Armstrong

12 October 2017Montaż sufitu Armstrong, jak również wszelkie prace remontowe wymaga prawidłowego obliczenia elementówMontaż sufitu Armstrong, jak również wszelkie prace remontowe wymaga prawidłowej kalkulacji komplektuyuschihPokupat suficie Armstrong „na ślepo” - choć nie bardzo rozsądne robić. Jeśli wziąć te elementy mniejsze, przerywając proces technologiczny w pełnym toku pracy, trzeba wrócić do sklepu i dostać koniecznym, choć nie fakt, że podróż będzie ostatnim. Tarcza z zapasów nie ma sensu - dodatkową płytkę sufitową pakowania lub zbędnych szczegółów ramki nikt nie będzie zadowolony, jeśli w wyniku, pozostają niewykorzystane. Aby uniknąć niepotrzebnych kosztów, konieczne jest, aby wiedzieć, jak obliczyć wszystkie składniki.


Armstrong podwieszany sufit: obliczanie elementów

Obliczenie Armstrong to samo niezbędne rzeczy, jako posiadające same komponenty, narzędzia i siły roboczej. I ta kalkulacja nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Obliczenia mogą być pobierana:

 • Singer zbliżający montaż;
 • Dostawcy sufitów podwieszanych.

Nie ma innej opcji - Online obliczanie stronie internetowej Spółki (Kalkulator).

Obliczenie komponentów jest zwykle obowiązkiem prac artysty, ale dziś niektóre firmy oferują kalkulatory online na swoich stronach internetowychObliczenie komponentów jest zwykle obowiązkiem prac artysty, ale dziś niektóre firmy oferują kalkulatory online na swoich stronach internetowych


Wartości do obliczeń

Dostawcy sufitów podwieszanych, a także kalkulator online za pomocą pewnych formuł dać bardzo przybliżone obliczenie, który określa ilość materiału do wykorzystania, ponieważ stanowią one zaledwie trzech wartości.

a mianowicie:

 1. Powierzchnia w m2;
 2. Rozmiar płytek;
 3. Obwód w rm

Te przybliżone trudno będzie pasować do konsumenta. Prawidłowe obliczenie pomaga zredukować błędy do minimum.kalkulatory online są dość proste w użyciu, ale dokładność obliczeń w tym przypadku, co do zasady, pozostawia wiele do życzeniakalkulatory online są dość proste w użyciu, ale dokładność obliczeń w tym przypadku, co do zasady, pozostawia wiele do życzenia

Uważa się, że najbardziej poprawne obliczenia uzyskane w wykonawców montażu sufitów podwieszanych firmy Armstrong.

Fakt, że te wyliczenia mają też do zrobienia, ponieważ twarz nie jest w teorii, ale w praktyce, biorąc pod uwagę wiele niuansów na miejscu. Pod odcieni, w tym przypadku odnosi się do strefy kolumny, belki, etc. Jednak ilu ludzi - tyle opinii. Podjąć decyzję, w każdym przypadku, tylko dla ciebie!

Wielkość Armstrong: jak obliczyć

Więc, co jest nadal potrzebne w celu określenia parametrów takich jak wielkość Armstrong sufitu?

Trzeba obliczyć:

 • Liczba płyt;
 • Liczba profili prowadzących;
 • Długość krawędzi ściany;
 • Liczba wieszaków i kotwic.

W celu obliczenia to dobrze, trzeba dokonać niezbędnych pomiarów i wykorzystujące pomiary i wzory używania pewnych współczynników i formuł.

Dokładne pomiary - Jest prawie sto procent gwarancji dobrego wynikuDokładne pomiary - Jest prawie sto procent gwarancji dobrego wyniku


Oczywiście, nie biorąc pod uwagę niektóre cechy pokoju, wszystko jest tak dokładna, ale jest szczególnie mały, który jest również konieczne, aby wziąć pod uwagę, należy dodać na niektóre materiały i akcesoria.

Jak określić liczbę płytek

W celu określenia liczby paneli obszar sufitu (S) jest podzielony przez powierzchnię jednej płytki i dodać w innej płycie (niektóre, tylko w przypadku dodawania dwóch).

Znając całkowity obszar sufitu, a także obszar jednej płytce wystarczająco łatwe do określenia liczby płytekZnając całkowity obszar sufitu, a także obszar jednej płytce wystarczająco łatwe do określenia liczby płytek

Na przykład sufitem, na przykład, 5,6 x 3, 3 wynosi w obszarze 18, 48m2 obszar jednej płyty wynosi na przykład 0, 32m2 (to jest w przypadku arkuszy o wymiarach 600 x 600 mm, jakkolwiek jego rzeczywiste wymiary są 610 x 610 mm), albo pomnożony przez 0, 74m2, czy formatu płytki 610 x 1219mm (przy czym wymiary - 600 x 1200).

Podręcznik kalkulacja

W celu obliczenia prowadnice muszą uwzględniać ich długość i pewien współczynnik. So. profil o długości 3, 66m, jest równy do 0,8 mi, Y prowadzi 1,22m długi, wynosi 1, 55. S - obszar pomieszczenia, i mnoży się przez współczynnik, a następnie podzielenie przez długość profilu.

Podręcznik obliczenie dla Armstrong sufit wykonany jest ze specjalnej ceniePodręcznik obliczenie dla Armstrong sufit wykonany jest ze specjalnej cenie


Na przykład: 18,48m x 0, 8, 3, 66 = 40, 39, tj. Profil 41, o długości 3, 66m, do pomieszczenia z częścią stropową 18 48m.

Jak obliczyć łączników

W celu obliczenia ciemieniowej krawędź, która ma długość 3, 05m, trzeba tylko zmierzyć obwodzie pomieszczenia.

Aby obliczyć liczbę kołków i zawiesin, konieczne jest, aby rozważyć kolejny czynnik, który wynosi 0,7 mil. Ponownie należy pomnożyć powierzchnię pomieszczenia, teraz, w takim tempie, otrzymujemy żądaną liczbę sztuk.

Obliczanie elementów złącznych jest dość proste i nie zajmie dużo czasuObliczanie elementów złącznych jest dość proste i nie zajmie dużo czasu

Na przykład: 18, 48 x 0, 129 = 7, 36, to znaczy 130podvesov 130 i kołki.

Biorąc pod uwagę powyższe można stwierdzić, ze wszystkim, że obliczenia nie wymagają żadnej specjalnej wiedzy i kalkulacje jest dostępna dla każdego - wszystko decyduje prostego wzoru i proporcji.

Masa zawieszonego Armstrong 1m2

Waga na 1m2 stropu jest ważnym czynnikiem. Urządzenie sufit wymaga użycia różnych płyt matki.

Przeciętny ciężar Armstrong wynosi od 2,5 do 8 kg / m2. Wszystko oczywiście zależy od rodzaju użytego materiału. Grubość płyty mogą się różnić.

Zastosowanie materiału:

 1. drewno;
 2. metalu;
 3. Bazalt i wełny mineralnej.

Ze względu na swoją lekkość, płyta z wełny mineralnej jest najlepiej nadaje się do sufitu ArmstrongZe względu na swoją lekkość, płyta z wełny mineralnej jest najlepiej nadaje się do sufitu Armstrong

Oczywiście gusta są różne. One w ogóle nie rozpoznaje płyty z wełny mineralnej, preferując aluminium, inni nie chcą używać niczego innego niż aluminium, a inni wolą powierzchni lustrzanej, czwarty, powoływać się na włókna mineralne, biorąc pod uwagę, że to jest naprawdę to, czego potrzebują.

Oczywiście, drzewo wygląda bardziej solidna, ale lekka płyta z włókien mineralnych, zwalnia cię z kłopotów z instalacją.

Korzyści z płyt mineralnych

Im cięższy sufitu, tak, oczywiście, potrzebujemy więcej wieszaków.

Korzyści z płyt mineralnych:

 • Niska cena;
 • Lekka konstrukcja pozwoli zaoszczędzić na tym aspekcie, jako urządzenia;
 • Ładny wygląd pozwala nam dać komfort i nawet jakiś reprezentacyjny do każdego pomieszczenia.

Płyta mineralna porównuje również pozytywnie na jego cenę i piękny wyglądPłyta mineralna porównuje również pozytywnie na jego cenę i piękny wygląd

Płytki wygląd mineralne odpowiednie do stosowania w większości konsumentów, na co wskazują wysokie sprzedaży tego materiału.

Akcesoria dla sufitów podwieszonych Armstrong

Być może powinniśmy skupić się na dodatkowym wyposażeniem do sufitów podwieszonych Armstrong.

Błędem byłoby mówić o tych sufitów podwieszanych bez wymieniania akcesoriów, bez których sufit nie byłyby naprawdę nowoczesny sufit.

Bez piękne, nowoczesne kratki wentylacyjne i lampy nie mają piękno wygody i funkcjonalności.

Tak więc, dodatkowe wyposażenie:

 1. Kratka wentylacyjna;
 2. lampy sufitowe.

Honeycomb Kratka wentylacyjna wykonana z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego i są zainstalowane w sufitach podwieszanych Armstrong bez specjalnych łączników.

Do podstawowego wyposażenia do sufitów Armstrong to nawiewy i oświetlenie zagłębionyDo podstawowego wyposażenia do sufitów Armstrong to nawiewy i oświetlenie zagłębiony

Parametry tego modułu:

 • Grubość - 8 mm.
 • Wielkość komórki - 15 x 15 mm.
 • Gabaryty kratę - 595 x 595mm.

Jednostka grill wykonany jest z tworzywa sztucznego (PVC), biały. Ażurowe Sota wentylacja nie tylko wykonywać swoje funkcje techniczne, ale także, co ważniejsze, świetnie wygląda we wnętrzu.

Oprawy sufitowe Armstrong

Oprawy są podzielone:

 1. Wpuszczone sufit. Najbardziej sprawdzona forma opraw, który wiernie służy konsumentowi nie jest pierwsze kilkanaście lat. Niezawodne i trwałe, łatwe w obsłudze.
 2. Sufit podwieszany. Zainstalowany na powierzchni sufitu. Najbardziej powszechnie stosowane w małych pomieszczeń: przedpokój, garderoba, spiżarnia, łazienka. Ich konstrukcja pozwala na takie parametry jak różnica (minimalna wysokość) pomiędzy podstawą i mocowany do sufitu, być mniejsze.
 3. Dekoracyjny wpuszczone. Różni się on bardzo pompatyczny wygląd, dać pokój „królewski” wygląd.
 4. Panel LED. Najbardziej nowoczesny i stylowy forma oświetlenia. Te bardzo cienką płytką, najbardziej opłacalnym i długotrwałe (żywotność 50000 godzin)

Oprawy sufitowe Armstrong może być albo wbudowane lub pokryłOprawy sufitowe Armstrong może być albo wbudowane lub pokrył

Ponadto diody LED są różne i że są mniej łatwopalne i wydzielają mało ciepła. Ten rodzaj oświetlenia zużywa naprawdę znikome ilości energii elektrycznej, a to jest również ważne dla komfortu użytkowania, emitują płynne, naturalne i wolne od migotania światła.

Elementy obliczeniowe sufit podwieszany Armstrong (wideo)

Podsumowując, chciałbym zwrócić uwagę na następujące. Prawidłowe obliczenie sufit Armstrong, pozwoli Ci zaoszczędzić od niepotrzebnych problemów i kosztów. Oni po prostu powiedział, jest oczywiste, że w celu obliczenia pułapu nie ma zbyt wiele kłopotów, a działanie jest absolutnie konieczne. Mało kto będzie cieszyć się dodatkowe elementy sufitu, który będzie zbierał kurz od lat w garażu lub piwnicy od lat. Bezużytecznych rzeczy, za które zostały już wypłacone pieniądze, nie może powodować żadnych innych emocji oprócz poczucia rozczarowania. Aby tego uniknąć, należy nemudronymi formuł i współczynników, lub poprosić ich, aby zrobić to za Ciebie ktoś inny: sprzedawca w sklepie, lub bezpośredniego wykonawcy instalacji.

Powodzenia naprawić!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =

map