Praktyczne sofy modułowe do pokoju dziennego z miejscem do spania

Praktyczne sofy modułowe do pokoju dziennego z miejscem do spania

12 October 2017Głównym elementem pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa, więc jego wybór należy podchodzić z namysłemGłównym elementem pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa, więc jego wybór należy podchodzić obdumannoKak wspaniałe wrócić do domu jesienny deszczowy wieczór lub gdy zamiata śnieg, po męczącym dniu, dostać nowoczesne sofa konstrukcja z filiżanką herbaty lub kawy, i owinąć się w puszysty koc, zagubiony w marzycielski a wonderful world książek, filmów, internetu, coraz pełny relaks i komfortowy wypoczynek. Do tej pory, przemysł meblowy oferuje wiele możliwości nowoczesnych sofy wykonane w różnych stylach, z wysokiej jakości materiałów i spełniają najnowsze trendy i style projektowania mody jakichkolwiek przesłanek. Są wygodne i praktyczne.


Kanapy do salonu z miejscem do spania

Sofy modułowe z zasypianiem uniwersalny, doskonale mieści się w małych mieszkaniach, gdzie pokój jest często pokój i sypialnia. W ciągu dnia - jest to miejsce, które może pomieścić członków rodziny, przyjaciół, a wieczorem - wielkie łóżko. Te kanapy wyposażone są dość przestronne szuflady na ubrania i pościel. Ich charakterystyczną cechą - prosty kształt, jako podkładu oraz mechanizmu transformacji nie można zginać.

Modułowe sofy składać się z kilku połączonych ze sobą modułów, które są łatwo przekształcane zarówno na dużą łóżku lub na krześle, w pojedynczym, albo w sofie z tabeli i półek, zależnie od indywidualnych potrzeb w danym czasie. Może być nachylone i umieszczone w jednej linii wzdłuż ściany. Wygodne krzesła można odłączyć i odrębne części wnętrza salonu.

Sofa sen powinien być wybrany na podstawie rozmiaru i konstrukcji pokoju gościnnymSofa sen powinien być wybrany na podstawie rozmiaru i konstrukcji pokoju gościnnym

Kanapy do salonu z miejscem do spania różnią się następującymi parametrami:


 • Zgodnie z mechanizmem transformacji;
 • Według typu rdzeń (miękkie i twarde);
 • Na łoże;
 • Na formularzach.

Mechanizmy transformatory są bardzo zróżnicowane. Jeśli pętla jest wciągana, że ​​znajduje się pod siedzeniem, a następnie model nazywa się „akordeon”. Model „Delfin” jest pobierana z dołu urządzenia, a także miejsce do spania wznosi się do góry. Model „clamshell” zamienia się doskonałą duże łóżko, po prostu musiał zjechać na pobocze, a następnie do przodu, ale brakuje mu pole do bielizny. W „Kangur”, rozciąga dolny zespół, bardzo łatwy, praktyczny i nieomylny. W modelach, nazwany „evroknizhka”, mechanizm jest bardzo prosty, ale jednym z najbardziej wygodne.

Najwygodniejszym do umieszczenia u dzieci jest modułowa sofa z mechanizmem „Delfin”. Konstrukt nawet dziecko może łatwo rozkładowi.

Nawet przy zakupie sofy modułowej, należy pamiętać, że niektóre projekty są przekształcane wzdłuż ściany, a niektóre do przodu.

Narożnik śpiący w salonie

Narożnik jest po prostu niezastąpiony w przestronnej i wielkiej sali. Może być łatwo przekształcony w wygodnym łóżkiem, wyposażony w składany stolik i półki, aby pomieścić wszystkie rodzaje rzeczy, z laptopem i różnych elementów wystroju pilocie telewizora. Niektóre modele mają nawet mini-bary. Narożniki do salonu istnieją zarówno twarde i miękkie. Sztywność sof narożnych zależy od gustów i preferencji użytkowników. Pod względem praktyczności, twarda kanapa jest bardziej trwała, ale może poczuć się jak siedzi na krzesło.Jeżeli kanapa jest zarówno małżeńskie, pożądane jest, aby był ortopeda, umiarkowany twardość.

Wnętrze nowoczesnego salonu wygląda świetnie z wygodny narożnik podkładuWnętrze nowoczesnego salonu wygląda świetnie z wygodny narożnik podkładu

Uderzające zróżnicowanie kątowych sofy.

Onibyvayut:

 • Z prawej strony lub lewym rogu;
 • Strukturę w kształcie U;
 • Złożone kształty geometryczne, ale w każdym przypadku, jest to bezpośredni rozdział spania;
 • Z dodatkowych funkcji, takich jak wszelkiego rodzaju typów stołów i barów, małej półce w rogu.

Tapicerki kanapy narożne jest bardzo zróżnicowany - żakardowe shenillovaya, wykonane z naturalnej skóry. To wszystko zależy od modelu cenowym. Wybierając, trzeba wiedzieć, że prawdziwa skóra bardziej trwałe, ale bardzo drogie. Całkiem dobry żakardowe, chenille i stado, a kapryśny gobelin, ale jest prawdopodobnie najtańszym.

Wąskie sofy z miejscem do spania dla salonu

Jeżeli hala w mieszkaniu nie jest zbyt duża, wówczas najbardziej idealnym rozwiązaniem byłoby, aby umieścić go w wąskim rozkładaną sofą. Pochodzą one jako składany i nie rozszerzyła, ale mniej wygodne stają.

W wąskim siedzeniu nie jest określone sofy znajdujące się nad łóżkiem, i są one wyposażone w szuflady na ubrania.

tapicerki materiału jest bardzo zróżnicowany, od gęstych tkanek ekologicznych skóry. Podstawa tuszy, zazwyczaj wykonana z belek drewnianych. Zamienne zatory sof może mieć nie więcej niż dwa łóżka. Sam mechanizm transformatora różni się od mechanizmu układ kątowych sofy. Siedzenia na podstawie sprężyny wypełniona pianką poliuretanową, syntetyczny wyściółki.

Za niewielką życia pokój projektanci powinni wybierać wąską kompaktowy sofę sypialnąZa niewielką życia pokój projektanci powinni wybierać wąską kompaktowy sofę sypialną


Naiboleepopulyarnyesleduyuschievidy:

 • Classic "Fiji";
 • Wyrafinowany minimalizm - "Sigong";
 • Pierwotnie luksus „Charli Lyuks”;
 • Gospodarka „Lew”;
 • Przytulne i wygodne „Bristol”;
 • Universal "Atlanta".

Uzkiydivansospalnymmestom - velikolepnoeresheniedlyamalogabaritnyhkvartir.

Oriel sofy do salonu z miejscem do spania

Obecne dyktuje we wszystkich kierunkach i trendów w modzie. Kiedy niestandardowe rozwiązania planuje lokali mieszkalnych, a także oferuje specjalne wersje sofy. Ten tak zwany Oriel kanapy do salonu z miejscem do spania. Charakteryzują się one specjalną konstrukcję, brak prostokątnych kształtów lub modułowych lub produkowane według indywidualnych projektów, z uwzględnieniem wszystkich wymagań i życzeń klientów. sofy Oriel ma łukowaty kształt.

Najbardziej popularne są duże bay sofy, które charakteryzują się stylowym wzornictwem i funkcjonalnościąNajbardziej popularne są duże bay sofy, które charakteryzują się stylowym wzornictwem i funkcjonalnością


Podrazdelyayutsyana:

 • monolity;
 • modułowa;
 • Transformatory;
 • Łączone.

Mają różne mechanizmy transformacji: wysuwnej na kółkach, składane oparcie, pół lub modułowych (zwerbowany przez moduły usuwania lub przekształcania). materiały obiciowe są bardzo zróżnicowane, są zasadniczo takie same, jak na narożniki różnią się budową, ceną, jakością.

Przegląd dużej kanapy do salonu z miejscem do spania (wideo)

Jeśli wybierzesz żadnej z sofa z miejscem do spania dla salonie, należy kierować się wielkością sali, ich gustów i preferencji, ogólnego rozwiązania projektowego we wszystkich domach do tego mebla, mieszają się z otoczenia, stała kanapa i prawidłowym miejsce przytulny i komfortowy pobyt.

Szczegół: Modułowe sofy do salonu z miejscem do spania (przykłady zdjęcia)

12 3-13 8-13 605zoom 1610 62482 610 Bolszoj-uglovoy-divan1 divanio19 14378039080731w4000h3200

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − 25 =

map