Praktyczne ścienne do salonu z szafą - 5 typów fasad

Praktyczne ścienne do salonu z szafą – 5 typów fasad

12 October 2017Obecnie rynek oferuje szeroką gamę mebli, w tym ścian salonachObecnie rynek oferuje szeroką gamę mebli, w ściankach salonie gostinyhStenki niesamowite wszerz swojej gamie produktów. Niektóre modele są wykorzystywane do pozycjonowania telewizor, drugi w kolejności, aby tam umieścić książki, rzeźby, a nawet sukienki i odzieży wierzchniej. Najważniejszą rzeczą - jest, aby wybrać produkt, który będzie dokładnie odpowiadać wymaganiom i udekorować pokój. Na jakie kryteria kierować przy wyborze i zostaną omówione dalej.


Ściana salonu, bez obudowy

Ściany obudowy bez, co do zasady - jest to mała i kompaktowa konstrukcja.

Są one wykorzystywane do:

 • naczynia;
 • Małe akcesoria;
 • Położenie telewizora z systemem dźwięku.

Wybierz takiej konstrukcji nie jest trudne i nie wymaga dużo miejsca w pokoju, co jest niezwykle ważne dla wielu.

Dla małego salonu może być używany bez ścianie komory, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsceDla małego salonu może być używany bez ścianie komory, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsce


fabryki mebli oferują ogromny wybór ściany, które można kupić w gotowych produktach, a na zamówienie indywidualnego projektowania.

Ściana z szafą do salonu

Nowoczesne ścienne - jest oryginalny projekt produkt, przy czym korzystnie modułową. Nie są one po prostu podbił serca ludzi na całym świecie, ale także stać się integralną częścią wielu wnętrz.

Modułowa konstrukcja:

 • praktyczny;
 • wielofunkcyjny;
 • uniwersalny;
 • Wygodne.

W ostatnich latach konsumenci stają się coraz bardziej preferują dużą ścianę z szafą na ubrania. Nie myśl, że tego typu konstrukcji jest zbyt nieporęczne i wymaga dużo przestrzeni, jak projektanci udało się stworzyć najbardziej kompaktowych szafek i jest bardzo pojemny. Wypełnić wnętrze szafki mogą być różne półki, szuflady, lub po prostu zrobić komorę, która zawiśnie rzeczy.Nowoczesne projektanci próbowali zaskoczyć ściany funkcjonalności salonieNowoczesne projektanci próbowali zaskoczyć ściany funkcjonalności salonie

Głównie na ściany hal składać elementy, takie jak:

 • Stojak TV;
 • Szafka wisząca;
 • szafa;
 • Showcase.

Niektórzy ludzie wolą kupić dodatkowe niedrogich mini-bary, ale jest to prywatna sprawa każdego człowieka. Jeśli miejsce na to pozwala, to jest możliwe, aby wypełnić komodę lub konwencjonalnego cokół w tym samym stylu co ściany. Jeśli chodzi o wygląd współczesnego ścianie, a następnie zorganizować to może być norma wzdłuż ściany lub w kształcie litery U i G.

Modułowa konstrukcja z szafek narożnych stały się najbardziej popularne, ponieważ maskują nierówności i koryguje wady.

Jak opisano wcześniej, ściany są modułowe i jednolite. Całka jest zabezpieczone za pomocą śrub i narożników, to nie jest możliwe, aby usunąć lub przenieść jednego z przedmiotów. Modułowa samej ścianie można przekształcić z czasem pracy. Na przykład, możliwe jest, aby przeważyć szafki lub przesunąć szafę. Elementy wiszące mogą być ustawione na ramieniu, ale trzeba dbać o jego jakość instalacji, aby zapobiec wypadkowi na skutek upadku.

Ściana salonu z dwiema szafami

Wybór ściany z dwoma dużymi szafami może dostarczyć wiele kłopotów.

Po tym wszystkim, czego potrzebujesz:

 • Przygotuj więcej funduszy, jak projektuje przystępne wielkoformatowa albo nie istnieją, albo są one sprzedawane z materiału o niskiej jakości;
 • Określić wymiary;
 • Znacznie więcej miejsca dla ich lokalizacji.

Oprócz tych cech jest określenie ze stylem mebli. Pokoje, urządzone w stylu hi-tech, idealny ścianę z metalu dekoracji, okien i listwy. Styl minimalizm ma jeden wyróżnik - kompletny brak zbędnych elementów, w tym akcesoria. To dlatego, że dla salonu jest, aby wybrać ścianę z zamkniętymi półkami i minimum elementów.


Ściana salonu z dwiema szafami - to doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują, aby umieścić wiele rzeczyŚciana salonu z dwiema szafami - to doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują, aby umieścić wiele rzeczy

Projektanci uważają, że najlepszym rozwiązaniem - jest kupić ścianę na zamówienie, bo można grać z kolorem, wybrać konkretny materiał, a także łączyć różne elementy razem.

Doskonały wygląd ścisłego i eleganckie ściany po bokach, czyli dwa szafa i nadruk na przodzie. Nie bój się mieszać coś, co wydaje się niemożliwe. Dla secesyjnym ścianie szafki są doskonałe z gładkimi liniami i zwięzłej formie. Konstrukcja nie powinny być ciężkie i nieporęczne wygląd, który stworzy komfort w pomieszczeniu. Pile pokoi jest daleki od bycia modnym i teraz wolał zostawić tyle wolnej przestrzeni, jak to możliwe.

Oczywiście, ściana musi być nie tylko atrakcyjne, ale również łączy się z ogólną wnętrz. W tym przypadku, to jest naprawdę coś, że hala będzie doskonały wygląd i będzie przestrzegać wszystkich zaleceń projektanta. Meble tapicerowane w cieniu może być połączona ze ścianą, a może jego kontrast. Na przykład, by to wyglądało niezwykły zestaw krem ​​czekoladowy i sofę. Nie trzeba dużej ilości akcesoriów, magnesy, kubki i inne przedmioty, jak będą tworzyć bałaganu i efekt złego smaku.

Co może być elewacji szafy ścienne

nowa generacja ludzi nie lubi monotonii we wnętrzu, matowe i standardowych mebli. To dlatego, że dość często można znaleźć takie konstrukcje jak ścianie z szafkami pod jej sukienkę natomiast przypadki są typu coupe z wystrojem na drzwiach.


Obecnie istnieje wiele opcji do wykańczania ścian, więc każdy może znaleźć dla siebie to, co jest bliżej duszyObecnie istnieje wiele opcji do wykańczania ścian, więc każdy może znaleźć dla siebie to, co jest bliżej duszy

W odniesieniu do opcji wykończeniowych tylko masowych, a czasem dokonać wyboru nie takie proste:

 1. drukowanie zdjęć jest najprostszym sposobem, aby ozdobić elewację szafy. Zastosowanie drewna migawka wykonana z zastosowaniem procesu polimeryzacji, takich jak promienie UV. Nowoczesne technologie pozwalają na zastosowanie wzoru jasno i bez smug, a poza tym, nawet po kilku latach i codziennej pielęgnacji nie straci swój właściwy wygląd. Można uzyskać wysoką jakość druku i soczyste, jeżeli zaufany z wykończeniem zawodowej.
 2. Nie mniej popularne są dublowane elewacje. Z ich pomocą można tworzyć wizualne powiększenie pomieszczenia jest wymagana dla małych i ciasnych pomieszczeniach. Sposób może wymyślić, a jeśli chcesz zorganizować wąski korytarz, ale jest w salonie, byłby w sam raz.
 3. Błyszczące lub lakierowane fasada szafa służy dokładnie do tego lustra. Zakres takich powłok jest praktycznie nieograniczona, ponieważ możliwe jest, aby wybrać film, powłokę polimerową lub panele plastikowe. Niektórzy ludzie po prostu wolą po prostu zamówić lakierowane drzwi.
 4. Szklana fasada, jest zazwyczaj używany do ścian z wystaw sklepowych, ale szafy drzwi składają się tylko na części tkaniny szklanej, ponieważ nigdzie otwarte gości wszystkie co jest zapisane w ścianie.
 5. To jest modne zainstalować rzeźbione drzwi na ścianie w korytarzu. Takie produkty są przetwarzane ręcznie, są daleko od tanie, a więc możliwe jest, aby zamówić najbardziej inną konstrukcję do gustu. w nowoczesny sprzęt fabryki pozwala na tworzenie najbardziej niesamowitych i kreatywne produkty, które mogą zaskoczyć każdego, kto je zobaczy.

Nowoczesna ściana w salonie (wideo)

Nie bój się kupić coś nowego do domu. może być to, że początek nowego życia lub pozwolić się kochać swoje domy, które stało się bardziej wygodne i atrakcyjne. Powodzenia!

Opcje ścienne do salonu z szafą (we wnętrzu zdjęcie)

4e4a61c7c323d 5016e74a150dc 2db17131e89abc301aefc79f2bacaae7 4f28591a42b117268cf2f6857c02991a 44almaz30 2206 2522image 17200image 85301-v-taunhaus-shkafy-kupe s-zerkalom 53840d748fdde213846f460a3d9cf455

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map