Praktyczne porady w jaki sposób powiesić tapety w narożnikach: Szczególnie polecane

Praktyczne porady w jaki sposób powiesić tapety w narożnikach: Szczególnie polecane

12 October 2017Wklejanie ściana - to zawsze dobre wykorzystanie budżetu i przyjaznych dla środowiska powłok dla pomieszczeń wewnętrznychWklejanie ściana - to zawsze dobre wykorzystanie budżetu i przyjaznych dla środowiska pokrycia ścian z tapetą pomescheniyaOtdelka najpopularniejszy wariant dekoracji ścian w pokojach. Niewątpliwie, wklejanie tapety na ścianie jest dość gładka elementarny i wymaga jedynie trochę umiejętności, ale rogi tapeta w pomieszczeniu jest technicznie trudniejsze. Przed kij tapety z własnymi rękami trzeba odpowiednio przygotować ścianę.


Jak powiesić tapety w narożnikach: kroki i praktyczne porady

Najpierw trzeba oczyścić stare tapety lub farby, stosowane do ścian ziemi i spłaszczyć ich powierzchnię. A dopiero potem zacząć wklej na rogach tapetę.

Zatem specjaliści naprawy wyróżnić następujące etapy procesu:

 1. Należy zacząć od kątów wyrównania, za to może użyć szpachli i po wyschnięciu produkować czyszczenie papierem ściernym. Kątowi było jeszcze możliwe stosowanie specjalnego urządzenia - plastikową obszar, który jest zamontowany na wypełniaczu. Pamiętaj, że jeśli nie pozbyć nierównych powierzchniach może odkleić tapetę.
 2. Następnym krokiem jest zastosowanie kleju - przed przyklejeniem tapety w rogu pomieszczenia muszą być dokładnie pokryte klejem całą wysokość kątem. Jeżeli wałek nie robi swoją pracę, nie pozostawiając żadnych kłaczków los powinien użyć szczotki.
 3. Bezpośredni kąt taping tapety - istnieją różne klasy specjalistów, które pomogą prawidłowego tapetą rogu pokoju, konieczne jest, aby ich słuchać, ale dla większej wydajności oznaczają pewne cechy tego etapu: tuczników alfabetyzacji nie są zalecane w rogach tapetowanie całe pasy, to ze względu na fakt, że mogą one pojawiają się wypaczone i stawów będzie nierówna.
 4. Tkaniny tapety należy wyciąć, aby ich z boków doszedł do 50 mm przy staniu obok ściany.

Aby prawidłowo zastosować tapetę, należy wykonać standardową procedurę - wyrównanie ścian, a następnie uwolnienie powierzchni roboczej starego brukuAby prawidłowo zastosować tapetę, należy wykonać standardową procedurę - wyrównanie ścian, a następnie uwolnienie powierzchni roboczej starego bruku

Klej należy nakładać na pas tapety i ściany rogu. Następnie trzeba zastosować tapety na rogu ściany w następujący sposób: - jeśli proces wklejanie rozpoczyna się od lewej do prawej, to lewa strona jest stosowana do wnętrza rogu, do gładkich powierzchni.


Na tym etapie, to należy rozumieć, że tapeta zewnętrzne i wewnętrzne narożniki trzeba w inny sposób.

narożnik zewnętrzny

Zewnętrzne narożniki mogą być przyklejone na dwa sposoby: Po pierwsze, jeśli zewnętrzny narożnik ma płaską powierzchnię, nie można tracić czasu na jego wyrównania i natychmiast umieścić na tapecie narożnej, od poziomu wykorzystania i zmierzyć krawędź paska do reszty zespołu utworzonego równomiernie; po drugie, do wklejania zewnętrzne narożniki muszą najpierw pasmo mieć ziemię na 4-5 cm, a górna część tapetę wklej następujący. Korzystanie stacjonarną nóż do linii cięcia i te warstwy pionowej.

narożnik wewnętrzny

narożniki wewnętrzne wymagają dużo uwagi. Tapety muszą być sklejone tak, że udał się do sąsiedniej powierzchni około 3 cm, ale nie więcej, i pójdą ze zmarszczkami. Krotnie i skręcają klej do tapet potrzebne promazyvat. Następnie należy zmierzyć szerokość tapety, która znajduje się w sąsiedztwie ściany, zauważając uprawnieniami wklejony bok, który jest przymocowany w odległości około 2 cm od narożnika i przez to z pionu odbyło się pionową linię - będzie to oznaczać, że krawędzie są przyklejone tapety.wyrównanie tapety następuje poprzez stopniowe, do tego są specjalne wałki i szpatułki.

Wszystkie powyższe etapy naklejki tapetę w rogach są rzędu.

Narożniki ścian na tapetę: co to jest

narożniki plastikowe na tapecie jest dobre wykończenie do wykańczania narożników - mają funkcję ochronną i dać rogu estetyczny wygląd.

Jazda tapetowanie w rogachJazda tapetowanie w rogach

rynki budowlane oferują różne narożniki ozdobne:

 • Kąty o szerokości od 20 do 50 x 20 x 50 mm są odpowiednie dla kątów, które podlegają dużym zużyciem;
 • Wymiary 10 x 10 lub 15 x 15 mm daje estetyczny wygląd gotowego ściany - są one nazywane dekoracyjne narożniki;
 • Rogi mogą różnić się kolorem, może mieć fakturę drewna lub metalu.

Dla łukowe zewnętrzne rogi lepsze wykorzystanie narożników z następujących przybliżonych wymiarach: 5 x 17,7 x 17,10 x 20 do 15 x 25 mm. plastikowe narożniki, mocowanie za pomocą uszczelniacza silikonowego, jest bezbarwny i nie ma dobrego sprzężenia. zmienia się na długości od 3 do 7 m, dzięki czemu może być dostosowany do indywidualnych rozmiarach.

Narożniki z tworzywa sztucznego dekoracyjne tapety pomaga chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi w narożach ścian, a ponadto są one tanie i łatwe do zainstalowania.

Jako kleju do tapet w rogach włókniny: Cechy i wskazówki

Włókniny tapety różnią się szczególną trwałością, ale praca z nimi jest wystarczająco trudne, zwłaszcza na powierzchniach narożnych, jak nie są elastyczne.


Do takiej pasty nad tapetą ściany rogu w przedziale tapety część musi uwzględniać 1,5 cm, dodatek ten powinien udać się pokrywały.

Musisz wiedzieć, mały sekret - kleisty włókniny tapeta jest łatwiejsze, jeżeli dokonają równych odcinków brzegowych wzdłuż całej długości.

Klej w tym przypadku zastosowane tylko do ściany i tapety muszą być suche. Prace nad kąta projekt takiej tapety lepiej jest użyć pre-róg, nie przejawiać niepotrzebnych krzywe mandatów. Jeśli wybór jest wykonana na rzecz tapety z wzorem, w tym przypadku konieczne jest przeprowadzenie pasują jakościowy wzór w rogach. W celu utrzymania w stanie nienaruszonym postać w rogach, potrzebne są następujące elementy na koncie taśmy kąt trymowania pod zdjęciem już wklejony ściany.

Aby chronić ściany przed ścieranie powłoki używać prosty, ale oryginalną wersję wykończeń dekoracyjnych - narożniki PCVAby chronić ściany przed ścieranie powłoki używać prosty, ale oryginalną wersję wykończeń dekoracyjnych - narożniki PCV

Oto kilka wskazówek:


 • Konieczne jest, aby zrobić mały nakładania na innej ścianie;
 • Stawy lepiej jest ukryć się w górnym rogu;
 • Tapety z wzorem w rogach lepszego kleju pionu.

 Miernik tapety - jest szeroki włóknina trochę ponad metr. Ten rodzaj tapet pomaga szybko przenieść na duży apartament, a wybór figury staje się łatwiejsze. Wkleić tapety metr w narożach nie pokrywają się do 3 cm do kolejnej ściany. Reszta procedury nie odbiegają od kątów spajania, jak opisano powyżej.

Jak skleić rogi na tapecie: Sprzęt instalacji

Przed zainstalowaniem części niezbędne do dokładnego obliczenia ich liczby oraz do określenia rozmiaru i odebrać Kleje powinny być wyraźnie świadomi jakiego materiału jest wykonany narożnik.

przez okleivniyu ściana pracy na podłożu papierowym powinna być przeprowadzona z rogu pokojuprzez okleivniyu ściana pracy na podłożu papierowym powinna być przeprowadzona z rogu pokoju

Następnie działać na następującym harmonogramem:

 1. Sprzęganie części, przy czym ściany są silniejsze, jeśli są przyklejone do ściany, ale nie na tapetę;
 2. Na wewnętrznej narożnika, aby równomiernie rozprowadzić materiał klejący;
 3. Stosuje się i prasuje do pożądanego położenia na ścianie, usuwanie nadmiaru kleju z podpaski;
 4. Nie dotykać narożników wypełnić schnięcie materiału.
 5. W celu lepszego uszczelniacza zajętych na miejscu, można naprawić róg taśmy klejącej.

Jak powiesić tapety w narożnikach (wideo)

Tak więc, znając technologię przyklejania tapetę w rogach, można wykonywać wysokiej jakości napraw na rękach dodatkowo pomóc rodzinom w tej trudnej materii.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − = 30

map