Praktyczne hol wejściowy na korytarz: mała modelka i 8 z jego zalet

Praktyczne hol wejściowy na korytarz: mała modelka i 8 z jego zalet

12 October 2017Hall - jest integralną częścią mieszkania, więc warunki powinny być w harmonii z wnętrzaHall - jest integralną częścią mieszkania, więc warunki powinny być w harmonii z wnętrzem pomescheniyaKoridor małym rozmiarze - to nie tylko pokój, a niekiedy prawdziwym problemem dla każdego innego obywatela, nawet w nowych budynkach.


Jak rozwiązać tę sytuację i sprawić, że korytarz najbardziej wygodne, komfortowe i praktyczne? Warto zastanowić się nad każdym szczególe wnętrza, aby rozwiązać wiele problemów, i mądrze wybrać materiały wykończeniowe.

Projektowanie małych korytarzach

Przedpokój, choć niewielki, powinna być przede wszystkim funkcjonalne.

Jest to kryterium będzie:

 • Użyj pomieszczeń do ostatniej 1 m2;
 • Sprawiają, że pokój przytulny;
 • Sprawiają, że przestrzeń najbardziej wygodny i nadaje się do użytku bez dyskomfortu.

korytarz estetyczny zadanie - psychologicznie dostosować do ludzkiej percepcji wnętrza mieszkania jako całościkorytarz estetyczny zadanie - psychologicznie dostosować do ludzkiej percepcji wnętrza mieszkania jako całości


Dyspozycja pomieszczenia wpływa przede wszystkim na wewnętrznych wyborów. Bo jeśli to jest długi i wąski pokój, a następnie zrobić to atrakcyjny będzie musiał użyć kilka sztuczek za pomocą których układ zostanie wykonana po prostu. Mianowicie, w długich korytarzach, pożądane jest, aby położyć tkaninę, które zadowolą nie tylko ich wygląd, ale również podkreślić taką ciekawą zaletę.

Bardzo oryginalny tutaj będzie wyglądać paski tapety, ponieważ są one wizualnie pripodnimut ściana lub kwadratowy wzór, który będzie stworzyć efekt wielkości i przestronności.

Zazwyczaj w takich pomieszczeniach prihozhki zdecydowali się go zamówić, ponieważ meble tego typu ma wiele zalet.

a mianowicie: 1. Można stworzyć mebel, używając własnego projektu.
 2. Napełnianie dobrze przemyślane na własną rękę, a meble mogą być nie tylko piękne, ale również przestronny.
 3. Produkt będzie odpowiadać dokładnie do pożądanej wielkości.
 4. Jest możliwe wykorzystanie budżetu drogich materiałów lub odwrotnie.
 5. Dekorowanie i projektowanie będzie indywidualna i wyłączne, które są bardzo cenione dziś.
 6. Można wykorzystać przestrzeń, jak chcesz. Przykład - klienta Modułowy korytarz.
 7. Zwięzłość i funkcjonalność przede wszystkim. Te dwa kryteria pozwalają uznać w pełni umeblowane i nie kupić tego, co jest oferowane.

Jest możliwe, aby stworzyć jak najwięcej półki, wieszaki i haczyki, zgodnie z ich życzeniem.

Mały korytarz do małego korytarza

Wystrój i organizacja mały korytarz trudne zadanie, ale wykonalne. Warto zauważyć, że jeśli trzeba wyposażyć długim korytarzem do końca, opiera się o ścianę sąsiedniego pokoju, to jest możliwe do przeprowadzenia projektu stworzenia rodzaju garderoby. Zawartość i umeblować pokój nie jest trudne, gdyż prawie każdy katalog, który zawiera wzory na specjalistów mody obejmuje: próbki, różne pomysły i wiele opcji wykończenia.

hol wejściowy z nisz łatwo być wyposażone w szuflady z zamkniętymi szafamihol wejściowy z nisz łatwo być wyposażone w szuflady z zamkniętymi szafami

W niektórych przypadkach, przesunięcie drzwi stworzyć odpowiedni kwadrat. Korytarze małe gatunki, a także zmniejszyć plan będzie wyglądać świetnie, gdy umieszczone wzdłuż ścian wąskiego typu zbiornika opatrunek, a także duże lustro, które można wizualnie zwiększyć przestrzeń.

Dla bardzo małych korytarzach generalnie powinny wykluczać duże aczkolwiek kompaktowych szafek, jak byłoby wystarczające półki, wieszaki z haczykami i puf. Lusterka są umieszczane w takich obszarach, na drzwiach wejściowych.

Pomysły na małym korytarzu

Pomysł sposobu przeprowadzania napraw w małym korytarzu nie powinno być kapryśna rozwiązanie i przemyślany sposób.

Z szafką, wyłożone płytkami lustro, łatwo stworzyć iluzję przestronnego pokojuZ szafką, wyłożone płytkami lustro, łatwo stworzyć iluzję przestronnego pokoju

Planując jak zakończyć odbędzie się, jakie są opcje wystroju i mebli modeli będą stosowane, warto zwrócić uwagę na projekt zalecenia:


 1. Małe korytarze powinny być prawdziwe, ale nie rób im jasny akcent we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. Jednak korytarz - to część domu, a jego konstrukcja powinna być połączona z kompletnego rozwiązania wnętrz i projektowania. Jeżeli korytarz prowadzi do kuchni czy salonu, to powinno wyglądać w harmonii z jej stylizacji.
 2. W mieszkaniu są zainstalowane muszą być wszędzie takie same drzwi wewnętrzne. Jeśli chcesz, aby jak najwięcej światła w korytarzu, drzwi muszą być wybrane z wkładką wykonaną z matowego szkła.

W korytarzu musi być rozmieszczone gniazda, przełączniki i ukryte przed wzrokiem ciekawskich takie produkty jak tarcza elektrycznych oraz alarmowych, jeżeli są one zainstalowane w domu.

kompaktowe korytarze

Jest możliwe, aby ich własne ręce piękne lobby, tylko właściwe podejście do ich rozmieszczenia w celu uniknięcia missteps i powstawaniu wad po naprawie i środowiska. Wysoki hol wejściowy z małą szerokość - jest przytulne i bardzo odpowiednia opcja dla małych korytarzach.

W korytarzu koniecznie musi być miejsce dla torebek i innych potrzebW korytarzu koniecznie musi być miejsce dla torebek i innych potrzeb

Prihozhki cechą jest to, że składa się z:


 • półki;
 • wieszaki;
 • Szafki nocne.

Aby zaoszczędzić cenną przestrzeń lub szafę otomana jest umieszczony tuż pod wieszakiem. Teraz fabryki mebli oferują duży wybór różnorodnych produktów do dekoracji i szatni, w szczególności takie jak transformatory są pufy, w połączeniu z półkami na buty. Tak, to jest możliwe, aby rozwiązać dwa problemy jednocześnie. Mianowicie, aby znaleźć miejsce do umieszczenia buty i dodatki, a także do wypełnienia korytarza komfortowo, ponieważ umieścić na jednej buty szczególnie w okresie od jesieni do wiosny sytuacji nie jest wygodne.

Obecnie ogromna gama jednostek regały na korytarzu, ale nie każdy z nich doskonale pasuje do wnętrza pomieszczeń.

Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie półek na ścianie. Szerokość powierzchni kluczy do przyszłości rękawiczki lub lokalizacji mogą być niezależnie wybrany, ale tak, by nie powodować dyskomfort podczas poruszania się po pomieszczeniu. Nie zapomnij o specjalnych uchwytów do chusty, szale i parasolami, że byli każdy na swoim miejscu i zawsze pod ręką.

Naprawa małym korytarzu

Czasami ściany w korytarzu więc wywrzeć nacisk na psychikę, gdy pokój wybrać wnętrze jest po prostu niemożliwe. W rzeczywistości, wszystko jest prawdziwe, i tylko trzeba spróbować zobaczyć jasne chwile w małym korytarzu i bezpretensjonalny.

Oprawy korytarzu w miejscu, tak aby nie oślepiać osoby i pokryte przestrzeni nadOprawy korytarzu w miejscu, tak aby nie oślepiać osoby i pokryte przestrzeni nad

Warto zauważyć, że głównym problemem każdej korytarzu - to:

 • Brak naturalnego światła;
 • Minimalna światła sztucznego;
 • Niewielki obszar.

Wszystko to razem daje bardzo duży dyskomfort i może z czasem prowadzić do pogorszenia wzroku. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest to, aby wybrać oświetlenie, które oświetla pomieszczenie. Ze względu na fakt, że lampy i lustra w sprzedaży jest niesamowita ilość, to zdecydować się na produktach, które są wykonane w powściągliwym stylu i mają jasny wystrój.

Tak więc możliwe jest, aby korytarz bardziej komfortowe i łączą się w nim centralne światła, lampy i lampki nocne. Każdy będzie używany zgodnie z jego przeznaczeniem w odpowiednim czasie.

Taśma LED wyglądają bardzo nietypowe i oryginalne, które w Mikołajowie można kupić w dość optymalnym koszcie. Z pomocą tych taśm zrobić podświetlenie na półkach, na brzegach pokoju i otwierania drzwi, co znacznie ułatwia ruch w nocy bez włączania jasnym świetle. Aby stworzyć idealne wnętrze nacisk powinno odbywać się na komfort niż jasności. Dlatego projektanci nie zaleca się stosowania jasnych akcentów na dużą skalę. Ten niuans będzie daleko od najbardziej atrakcyjnych pułapek i zepsuć całą pracę od aranżacji pomieszczenia.

Warianty małym korytarzu

Niezależnie od tego, jakie materiały zostaną wykorzystane do produkcji mebli w korytarzu, na przykład, jaki kolor wenge lub będzie dominować w niej, konieczne jest, aby wybrać kształt i typ opatrunku.

Dla małych korytarzach są wygodne szafki narożne, które mają więcej funkcji w porównaniu do tradycyjnychDla małych korytarzach są wygodne szafki narożne, które mają więcej funkcji w porównaniu do tradycyjnych

Mogą to być:

 • modułowa;
 • Hull.
 • rogu;
 • liniowy;
 • Równoległe.

Narożne szafki modułowe, na przykład modele Fairy Tajemnica, zwłaszcza jeśli kolorystyka jest bardzo stylowy i nowoczesny, doskonale pasuje do każdego wnętrza, a nawet najbardziej kompaktowy z korytarza. Jak to jest możliwe? Szafki narożne z natury pojemny wewnątrz i na zewnątrz kompaktowy. Ponadto, może z nich korzystać, aby ukryć wady pokoju do 1 metra, takich jak nierównych ścianach, sufitach pochyłych i tym podobne.

Dla małych korytarze powinny wybierać takie przypadki, które zostaną wyposażone w duże lustra, witraże i inne dekoracje w stanie wizualnie sprawiają, że pokój przestronny i objętość.

Czarne wnętrze przedmiotów jest surowo zabronione, aby zainstalować w małych korytarzach, nawet jeśli tapety i podłogi są lekkie, ponieważ są one rodzajem czarnej dziury, psuje cały wygląd pomieszczenia.

Korytarze dla małych korytarzach: Jak wyposażyć wnętrze

Przed każdym naprawy powinny być wykonane z tego działania układu, a to najlepiej zaprojektować wizerunek każdej ze stron korytarza. Z ich pomocą można myśleć dokładnie o każdej porze i nie przegap jeden niuans. Meble w roku 2016 przedstawiono na sprzedaż prawie prostu trzeba wybrać najlepszą opcję z mody, a może obok kolekcji.

Jest to racjonalne, aby wyposażyć ławki w szufladzie hali do przechowywania obuwiaJest to racjonalne, aby wyposażyć ławki w szufladzie hali do przechowywania obuwia

mebel w korytarzu powinien:

 • Pasuje do stylu pomieszczenia;
 • Być neutralne i nie jest zbyt jasny;
 • Być funkcjonalne i praktyczne;
 • Ma długą żywotność;
 • Posiadają trwałość;
 • Nie masz postrzeganie produktów chemicznych do czyszczenia mebli i pomieszczeń.

Ze względu na fakt, że ludzie w korytarzu idzie bezpośrednio z ulicy, ten pokój będzie zanieczyszczony więcej niż inni, więc trzeba wybrać meble, które nie ulega zniszczeniu pod wpływem regularnego czyszczenia. Przy zakupie dowolnego korytarza, czy to małe czy duże, powinno się zwrócić uwagę na istnienie gwarancji, na którym usługa w przypadku wad lub uszkodzeń w krótkim czasie.

Wybierając meble do hali odbywa się poprzez:

 • wielkość;
 • kolor;
 • przestronność;
 • Szerokość.

Specjaliści w dziedzinie projektowania wierzyć, że najlepszym rozwiązaniem - modułowa konstrukcja na zamówienie, ponieważ gotowy mebel nie zawsze jest możliwe, aby zmieścić się w pokoju tak, że idealnie pasuje do wnętrza. Zazwyczaj model obudowa może wyglądać nie tylko smaku, ale również zaśmiecać przestrzeni.

Wnętrze korytarz projektowania (wideo)

Nawet meble są znacznie tańsze, ponieważ można wybierać materiały, opakowania i wykończenie według własnego uznania i budżetu. Stworzenie komfort w domu z własnymi rękami, można czerpać przyjemność z bycia w nim.

Szczegóły: prihozhki dla małych korytarzy (przykłady zdjęcia)

11445529712 6f59e 9-47 1920x1080resizeinterior1937851377007979 2016-11-17-582dbc6c3a205 1275223original 440081106600 89342344 1419849910prihozhaya-7-komnata 144973812810

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − = 19

map