Praktyczna konstrukcja garderoba: fotografie, styl i przykłady 4

Praktyczna konstrukcja garderoba: fotografie, styl i przykłady 4

12 October 2017Projekt garderoba powinny być wykonane tak, że był nie tylko piękny, ale także funkcjonalneProjekt garderoba powinny być wykonane tak, że był nie tylko piękny, ale także funkcjonalny Wielu uważa opatrunek jedyną kobietą kaprys, jednak tak nie jest, i okazało się, że pokój może być i tym silniejsza płeć. Dressing pomaga rozprowadzać wszystko zorganizować i utrzymać je w porządku. Niestety, nie każde mieszkanie lub dom stworzyć tę przestrzeń. Więcej informacji na temat rodzaju opatrunku i jak najlepiej zorganizować poniżej.


Projekt garderoba

garderoby projekt dla mężczyzn i kobiet jest inna. Na przykład, w przebieralni zestawu pokojowej damskiej lub dużym lustrem lub kilku średnich tak, że może ocenić swój wizerunek, w męskiej szatni, co do zasady, jeden średniej wielkości lustra.

Meble w szatni powinno zorganizować obwodzieMeble w szatni powinno zorganizować obwodzie

Tuż po główne różnice są następujące:

 • Różne kolory i szafy, ludzie wszystko dokładnie - czarny, granatowy i szary oraz w zdominowanej przez kobiety i jasnych odcieni ciepłych;
 • W damskiej garderoby jest często ściany zdobią tapety lub farby, mężczyźni - kamień czy cegła imitacji;
 • Różne garderoby oraz system składowania - kobiety są liczne półki i wieszaki, mężczyźni zwykle wszystko ułożone na półkach lub w skrzynkach, wieszaki prawie tam;
 • W sypialni dla kobiet nie zawsze jest dużo światła, nie może po prostu być wygodne ze względu na małe lampy, a mężczyźni zawsze przedstawić mnóstwo lamp.

Jednak w szafie, co do zasady, nie ma jasne kolory, wszystkie materiały tylko w spokojnych barwach, bez względu na płeć gospodarza.


Modne ubieranie wzór 2017: zdjęcia i nowoczesne pomysły

W 2017 roku, niektóre popularny kierunek konstrukcja szafy projektowania.

Są to:

 • High-tech;
 • nowoczesne;
 • minimalizm;
 • Strych.

Oryginalny rozwiązaniem jest użycie wbudowanych lamp dressing pokój montowane w półceOryginalny rozwiązaniem jest użycie wbudowanych lamp dressing pokój montowane w półceTe nowoczesne idee mają wiele wspólnego - stosowane materiały naturalne, spokojne kolory podstawowe, nie ma wystarczająco dużo światła. Półki i regały są obecne we wszystkich stylach, nowoczesny loft często może znaleźć wieszaków metalowych.

Pomysł stoi na buty wykonane z drewna - do wszystkich stylów. W zależności od stylu wybrać, mogą być w różnych kolorach. Na nowoczesnym i minimalistycznym lepiej dopasowany czarny i biały półek oraz strych do brązowej. Wnętrze wyniku jest dość surowa i powściągliwa. Meble w szatni zależy od przestrzeni pomieszczenia i wybranego stylu. Szafy nowoczesność i minimalizm, lub zbudowany, lub zastąpione półek i szuflad. Szuflady na buty są bardzo popularne w nowoczesnych trendów wzorniczych.

Oczywiście, można zrobić dressing room meble własnymi rękami. Jeśli planujesz zrobić własną ramkę, uważnie przeczytać instrukcję i odebrać niezbędne materiały do ​​dekoracji.

Szafa, wybrać średniej wielkości pokój, dokonać niezbędnych pomiarów, stworzyć plan. Jeśli masz dużo rzeczy, czy chcesz połączyć się z samca kobiecego ubrania, salonu, jest najlepiej dopasowana do stworzenia garderobę. Najważniejsze jest to, aby metrów kwadratowych było wystarczająco, aby pomieścić wszystkie elementy odzieży.

Pomysły na opatrunku

Stworzyć piękną garderobę pod wpływem siły każda, decydują się rozpocząć z widokiem systemu szafa, następnie materiały wykończeniowe i meble.

W garderobie powinny mieć poniższe tabele i półki - góryW garderobie powinny mieć poniższe tabele i półki - góry

Obecnie istnieje kilka systemów szafa:

 1. Wbudowany w garderobie - najdoskonalsza konstrukcja tego pomieszczenia. W tego rodzaju szafek i półek zajmują niewiele miejsca, okazuje przestronne i komfortowe garderobę. Można dowolnie wybrać żądane ubrania, bez kłopotów z niekończących się wieszaków i obsługuje do obuwia.
 2. Mesh opatrunek - idealny do mieszkań i domów, gdzie nie ma miejsca na przechowywanie. Jest to odrębny załącznik i pudełka, jak również ramy, które idzie do ciebie. Ten typ opatrunku jest powszechne, zarówno w domach, jak iw pracy. Wchodząc do pokoju, można powiesić rzeczy w szatni na siatce. Ten sos można wygodnie schować rzeczy, zwłaszcza kurtki i płaszcze. Wybierz ten system garderoba, jeśli masz wiele różnych okryć, bo tu przeważać wieszaki, które będą dokładnie zachować wszystkie elementy ubioru.
 3. Tusza garderoba - opcja dla tych, którzy lubią i potrafią majstrować. Z pomocą ramy, zawsze można stworzyć garderobę, który zawsze marzył. Jest ona podobna do poprzedniej wersji, ale nadal jest uważane za bardziej wiarygodne. Z pomocą ramek, można zbudować wymaganą liczbę pudełek i wieszaków. Jeśli zostały przeniesione, i planują żyć w jednym miejscu przez dłuższy czas, należy zwrócić uwagę na ten system opatrunku opcja.
 4. dressing panel - doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy są gotowi wydać na poprawę opatrunku duże ilości gotówki. W tym pokoju ściany osłonięte specjalnymi płytami, które są stałymi poniżej półki na rzeczy i wieszaki na ubrania. Jest to rodzaj systemu opatrunku jest najbardziej niezawodny i łatwy w obsłudze, ale jednocześnie i dość kosztowne. Panel opatrunek łatwo znaleźć rzeczy, i wygląda to naprawdę luksusowe.

Rozwiązania projektowe dla projektowania garderoby jest bardzo zróżnicowana, z możliwością wyboru tapet i mebli, uważnie czytać wszystkie rodzaje systemów szaf i przejrzeć opcje.


Tworzenie szafa może być nawet na dużym balkonie, na pytanie o to tylko w wygodę. Jeśli rzeczy nie są bardzo dużo, to jest całkiem możliwe, aby utworzyć półki i wieszaki na loggię.

Idealny opatrunek: praktyczne wskazówki

Idealna garderoba - przestronne i komfortowe pokoje, które są dogodnie zlokalizowane rzeczy. Powinny one być dużo światła na każdej sekcji, ustawić oświetlenie, aby to wygodne, aby znaleźć potrzebne rzeczy.

Każda szafa powinna zawierać co najmniej 1 duży dział odzieży wierzchniejKażda szafa powinna zawierać co najmniej 1 duży dział odzieży wierzchniej

Można udzielić kilku rad, aby stworzyć idealny opatrunek:

 • Rozprzestrzeniać rzeczy szafą sekcji, kurtki i płaszcze w jednym koszul letnich w innym, sukienki i tuniki w trzecim;
 • Buty też rozpowszechniać sezonowe i rozmieścić na statywie, należy starannie ułożyć półek i buty, buty, buty;
 • Przed powiesić rzeczy, określić, co będziesz mieć pewność, nosić, bo nie ma doskonałego szafa bałagan i śmieci;
 • Zainstalować jak wiele przegródek, zwłaszcza z wieszakami, musi być więcej niż pól.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że idealny opatrunek zawiera wystarczającą liczbę półek i wieszaków, w zasięgu ręki. Rzeczy, które używają najczęściej znajduje się bliżej. Bielizna i akcesoria umieścić w skrzynkach.


Jak zrobić garderobę konstrukcja (wideo)

garderoba - pokój, który nie jest obecny we wszystkich mieszkaniach i domach, ale może być bardzo przydatna przy odpowiednim projekcie. Aby rozpocząć, należy odebrać materiały wykończeniowe, dokonać niezbędnych pomiarów i kupić meble. Uboju niepotrzebnych rzeczy i pozostawić tylko tych, którzy rzeczywiście wprowadzone. Jeśli zrobisz to dobrze, szafa jest doskonałym miejscem, pomoże utrzymać wszystko w porządku, szybsze i łatwiejsze do tworzenia obrazów.

garderoba Design (przykłady zdjęcia)

1 002RGBcolor000112 2-213041 73 012 88d9f1de4612c0dcf0ca14b76ca477b4e3079227Slide-1 684 1920x1080resizeinterior69464521442305772 595153 427560807

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 23 = 24

map