Poszerzenie zespołu z powodu przebudowy: 4 opcje

Poszerzenie zespołu z powodu przebudowy: 4 opcje

12 October 2017Jeśli zdecydujesz się dokonać zmian do swojego mieszkania, pierwszą rzeczą, warto pomyśleć o niuanse legalności proceduryJeśli zdecydujesz się dokonać zmian do swojego mieszkania, pierwszą rzeczą, warto pomyśleć o niuanse legalności protsedurySegodnya wiele tendencję do zacierania granic apartamentu. Wiele produce pokoje stowarzyszenie, dzięki czemu rozbudowa pomieszczeń występuje. Ważne jest, aby dostać się do tego pozwolenia, w przeciwnym razie wszystkie działania są nielegalne. Korytarz - przestrzeń, która może mieć różne obszary. Zgodnie z jej wielkości, można wydłużyć lub poszerzyć ją kosztem innego pomieszczenia. Rozbudowa korytarza - odpowiedzialnej pracy, która wymaga planowania z wyprzedzeniem.


Ponowne planowania: jak zwiększyć korytarz powodu łazience

Wielu właścicieli mieszkań nie może pochwalić się dużym obszarze korytarza. Czasami może to być prawdziwym problemem. Jeżeli mieszkanie jest domem dla wielu ludzi, mały przedpokój daje wielki dyskomfort.

Mieszkanie jest częścią domu wielopoziomowym, więc jest ponowne planowanie powinno być zgodne z odpowiednimi organamiMieszkanie jest częścią domu wielopoziomowym, więc jest ponowne planowanie powinno być zgodne z odpowiednimi organami

Rozwiązać ten problem może być mały korytarz kosztem obszarów przebudowy. Jeśli obszar WC pozwala, można poszerzyć korytarz ze względu na niego.

W celu realizacji przebudowy, należy skontaktować się z odpowiednimi organami. Należy pamiętać, że zmiany mogą się pogodzić, zarówno przed, jak i po jego realizacji. Jednak musimy mieć pewność, że wszystkie działania były zgodne z prawem.

Zalety przebudowy:


 • Zwiększenie przestrzeni pomieszczenia.
 • Zdolność do wprowadzenia coraz więcej mebli.
 • Zapewniają przechowywanie większej liczby rzeczy.
 • Tworzenie ciepło i komfort dla całej rodziny.

Re-planowanie - poważna sprawa. Szczególnie jeśli chodzi o łazienki. Ważne jest, aby nie dotykać komunikacji. Przed rozpoczęciem prac naprawczych należy uważnie przejrzeć zasady przebudowy mieszkań.

Czy jest możliwe, aby zwiększyć łazienkę kosztem korytarza

Mała łazienka daje dyskomfort i niedogodności dla ich właścicieli. Dlatego wiele z nich jest zainteresowany możliwością zwiększenia łazienkę kosztem korytarza. Powierzchnia hali w tym samym czasie należy dopuścić, aby to zrobić, w przeciwnym razie będzie ona dostarczać dyskomfort.

Redesign mieszkania bez zgody jest nielegalne działanie wykonanieRedesign mieszkania bez zgody jest nielegalne działanie wykonanieZwiększenie przestrzeni na zawsze zostać uzgodnione przez innych pomieszczeń ze służbami, które zajmują się tym zagadnieniem.

Dać pozwolenie na przebudowę inspekcję mieszkaniowego. Jednak nie zawsze udaje się je zdobyć. Wszystko zależy od prawidłowo przygotowane dokumenty i plany. Nie może być uwięziony, szczegółowe informacje trzeba z góry wiedzieć na ten temat.

Opcje przebudowy:

 • Według szkicu;
 • Zgodnie z projektem.

Po pomyślnym wykonaniu przebudowy, konieczne jest, aby zrobić zmiany w dokumentach. Może to zająć trochę czasu. Trzeba odwołać inspektora, który będzie sprawdzać jakość świadczonej pracy.

Jak zwiększyć pokój ze względu na korytarzu

Bardzo często właściciele mieszkania planuje zwiększyć obszar życia kosztem korytarza. Decyzja ta będzie mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne strony. Ważne jest, aby pamiętać, że każde rozszerzenie przestrzeni prowadzi do zmian w jego konstrukcji.

Mimo trzasków z dokumentacji, przebudowa mieszkania dzisiaj jest bardzo popularnyMimo trzasków z dokumentacji, przebudowa mieszkania dzisiaj jest bardzo popularny

Przed przystąpieniem do wykonywania prac konserwacyjnych, należy upewnić się, że ściana nie jest nosicielem. Jeśli tak, to uprawnienie do rozbiórki nie można uzyskać.

Jeżeli ściana prowadzi do wyburzenia, może być częściowo lub całkowicie usunięte. Kiedy ściana jest częściowo usunięta z niej zrobić Arch. To wygląda całkiem stylowo. To rozwiązanie nie będzie w pełni połączyć miejsca, które pomogą odróżnić obszarów funkcjonalnych.

Zalety przebudowy:


 • Duża powierzchnia pokoju;
 • Penetracja więcej światła;
 • Zwiększenie możliwości projektowe;
 • Przytulność i komfort dla rodziny.

Wadą przyrównanie można nazwać, że pył i brud z korytarza do pomieszczenia przenika znacznie szybciej. Będzie to wymagać dodatkowych cleanups. Ważne jest, aby odpowiednio zorganizować przestrzeń i wybrać odpowiedni styl dla niego.

naprawy regułę: czy zwiększyć korytarza kosztem pokoju

Niektórzy właściciele mieszkania, począwszy do naprawy, może nagle decydują się połączyć korytarzem z sąsiednim łazience. Najważniejsze - nie podejmują pochopnych decyzji. Jeśli ten pomysł dostał się do mojej głowy, powinno być dobrze myśleć. W hali można łączyć z sąsiednich pokoi, które rozszerzy dostępną przestrzeń jak najwięcej.

Ponowne planowanie pomoże nawet w najmniejszym braku wygranej domu, zrobić stylowy i komfortowy apartamentPonowne planowanie pomoże nawet w najmniejszym braku wygranej domu, zrobić stylowy i komfortowy apartament

Przed przystąpieniem do prac naprawczych niezbędnych do przeprowadzenia projektu, narysować szkic, który wyraźnie pokazuje, jak przebudowa odbędzie i jak to będzie wyglądać po lokalu.

Tutaj ważne jest to, aby koordynować przebudowę z usług mieszkaniowych. Jest lepiej, aby uzyskać pozwolenie na rozpoczęcie naprawy. Działania bez zgody zostaną uznane za nielegalne i bezprawne.


Stopniowo przebudowy:

 • Wybierz pokój, który zostanie połączony.
 • Narysować szkic lub szczegółowy plan.
 • Cierpieć do pogodzenia z inspekcji mieszkaniowym.

Jeśli tak, to można rozpocząć rozbiórkę muru. Można to zrobić samemu, ale można zatrudnić zawodowego mistrza. Po zakończeniu prac należy wybrać styl dla zaktualizowanego projektu pomieszczenia. Aby to zrobić, można skorzystać z pomocy specjalistów.

Prawidłowe rozbudowa korytarza (wideo)

Dzisiaj, wielkości małego pokoju sprawia, że ​​właściciele mieszkań i domów do angażowania się w obszarze przebudowy. Został on zaprojektowany, aby rozszerzyć obszar, mały lub wizualnie. Kosztem korytarza może rozwinąć WC. Czasami dzieje się odwrotnie, a tym samym rozszerzenie pokoje korytarz. To pozwala, aby to praktyczne i wygodne do użytku rodzinnego. Ważne jest, aby koordynować wszystkie swoje działania z działaniami służb specjalnych. W przeciwnym wypadku działanie będzie niezgodne z prawem i pociąga za sobą sankcje.

Przykłady ekspansja korytarz (zdjęcia wnętrz)

1 110 3bvfhcytfygyttrfgtr 7 3176 57fbebe5575d8 1139365 29896419 1367574234dscn8918 Dizajn-dvuhkomnatnoy-kvartity-02

 

 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − 90 =

map