Postać płyt kartonowo-gipsowych na ścianie: 4 Umiejętności tworzenia i nowoczesnego podejścia

12 October 2017Aby wnętrze pokoju może być twórczy i ciekawy z pomocą oryginalnych kawałków płyt gipsowo-kartonowychAby wnętrze pokoju twórczy i ciekawy, można użyć oryginalne dane z gipsokartonaPreobrazit „nudny” ściana jest bardzo proste przy pomocy płyt gipsowych i wyobraźni pana. Dane z płyty gipsowo-kartonowej zadziwiająco zróżnicowane, więc na każdej ścianie (nisza dla telewizji) lub sufitu (wzory i kształty geometryczne), można stworzyć prawdziwe arcydzieło. Trzeba tylko sobie wyobrazić, jak to będzie wyglądać luksusowy na suficie w pokoju motyl bajki dla dzieci, których skrzydła są malowane w różnych kolorach i ozdobione punktowe. Takie piękno nie może oprzeć się dziecka. A co gospodyni nie marzy o nowoczesnej i oryginalnej kuchni? Smak projekt wnętrza kuchni da filiżankę kawy z płyty gipsowo-kartonowej.


Kwiat z płyt gipsowo-kartonowych: pomysł na dekorację ścian i sufitu w sypialni

Kiedy poszycia ścian gipsowo-kartonowych należy wziąć pod uwagę rodzaj powierzchni, która może być tak skomplikować pracę i uprościć je. Kwiat na ścianie w sypialni lub żyjących w naszych czasach bardzo popularne, ale nie można stworzyć w każdym pomieszczeniu.

Płyty gipsowo-kartonowe pozwalają nam sufit wielopoziomowy, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę wysokość oryginalny - jeśli mniej niż 3 m, to nie jest konieczne, aby zrobić więcej niż dwa poziomy, jak struktura wiszące będą ingerować.

Stylowe wnętrza uzupełniają pokój dziewczynki pomoże Ci niezwykły kwiat gk sufitStylowe wnętrza uzupełniają pokój dziewczynki pomoże Ci niezwykły kwiat gk sufit

W razie potrzeby, tworzenie imitację róż, nie należy liczyć co najmniej trzy warstwy, w celu uzyskania pożądanego efektu. Wszystko abstrakcji i liczba ta jest znacznie obszar ładowania, więc nie są one zalecane w małych przestrzeniach. Przed przystąpieniem do projektowania ścian gipsowo-kartonowych figur niezbędnych do znaczników.

Charakterystyka znaczników przed tworząc ścianę kwiatek:


 1. Układ musi być wykonane na płaskiej powierzchni - lepiej na podłodze.
 2. Aby utworzyć okrąg (płatki) o dużej średnicy, ważne jest, aby używać specjalnych przekładek.
 3. Aby narysować okrąg o średnicy do podczas tworzenia pręciki lub płatki kwiatu przyszłości musi być na środku goździków i cel związany ciąg do niego i na jego końcu ołówka.
 4. Jeśli powierzchnia jest idealnie płaska, kwiat może być zamontowany na głównej płaszczyźnie.
 5. Tworząc wzrosła natychmiast zrobić trzy kręgi, każdy spadek poziomu w stosunku do poprzedniego 1/3. I aby kontury kręgach (płatków) nierówny kształt, który jest typowy róża, należy najpierw utworzyć gotowy obraz, a następnie wyciąć go.
 6. Podczas korzystania z poziomu ważne jest, aby układ siedzeń na ścianie obwodowej do podtrzymywania elementów złącznych. Należy zauważyć, że między warstwami powłoki gipsowej a podstawą powierzchni sufitu musi pozostać nie mniej niż 8 cm. Szczelina ta jest niezbędna do zapewnienia wentylacji i uchwyty mocujące.
 7. Mocowanie ramy i trzymając okablowanie pod lampami powinny być wykonane w tym samym czasie.

Kwiaty na dźwiękoszczelnego może być dołączone jako wcięcie z głównego poziomu, w pobliżu - wszystko zależy od żądanej konstrukcji i wysokości sufitu.

wzorce projektowe wnętrz na ścianach gipsowo-kartonowych

Z pomocą określonych wzorców dla ścian można wizualnie zwiększyć przestrzeń lub spadek. Różne postacie są poszczególne kompozycje, które wymaga również starannością i precyzją. Ciężka konstrukcja pozwala specjalistów do realizacji nietypowych pomysłów w aranżacji wnętrz, więc bardziej złożony abstrakcję - bogatszy pokój wygląda.

Dane z płyt kartonowo-gipsowych - to świetny sposób na uzupełnienie ścianę i zrobić to ciekaweDane z płyt kartonowo-gipsowych - to świetny sposób na uzupełnienie ścianę i zrobić to ciekaweDo tworzenia wzorców w suchej zabudowy wymaga specjalnych narzędzi, zarówno elektryczne i ręczne: młotek, wiertarkę, bułgarska, piły, nożyce elektryczne, centymetrem, poziom, młot, trójkąty, ołówki, kompasy i więcej. Aby dokonać prostych cięć powinny być używane z specjalnych ostrzy. Kuter przeprowadzono na liniach sporządzane wyzwania, ostrze 2 mm, płyty gipsowej zaróbką. Dla otworów i wewnętrzne obwody cięcia używać wyrzynarki elektrycznej lub szlifierki.

Dane z płyt gipsowo-kartonowych można wykonać nie tylko rolę dekoracyjną, ale także służą jako półki i nisze.

Do tworzenia wzorów na ścianach jest dużo łatwiejsze niż na suficie, ponieważ nie znudzi ręce z zachowaniem ich szopie. Jednak wzory ścienne wydajność technologia nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Co w ścianach, sufitach, które muszą być zamontowane mocowania i elementy pomocnicze - jest to najbardziej czasochłonne zadanie do wykonania, że ​​siła nie jest dla każdego.

Dane z płyty gipsowo-kartonowej do ściany w każdym pomieszczeniu

Aby różne kształty płyt kartonowo-gipsowych jest ważne, aby zrozumieć właściwości tego materiału. W razie potrzeby, stworzyć pewien kształt, w pierwszej kolejności należy prawidłowo umieścić poziomu profilu, aby łuków, nisze i przywiązują pudełko do przechowywania okablowanie do oświetlenia, a dopiero potem dołączyć gotowego wzoru na powierzchnię.

Kształty mogą być złożone i wyłącznym (na kilku poziomach) i może być standardowa.

Płyt gipsowo-kartonowych jest wystarczająco materiału z tworzywa sztucznego, dzięki czemu można go łatwo ozdobić każdą stylowe wnętrzaPłyt gipsowo-kartonowych jest wystarczająco materiału z tworzywa sztucznego, dzięki czemu można go łatwo ozdobić każdą stylowe wnętrza

Najprostsze modele (1-2 Tiers) na arkuszach suchej zabudowy można zrobić bez pomocy specjalistów.

Trzeba tworzyć skomplikowane kształty płyt gipsowo-kartonowych:

 1. Posiadamy profesjonalne narzędzia, które pozwalają na cięcie zakrzywione elementy w tej samej płaszczyźnie.
 2. Możliwość tworzenia wzorów, objętość obrazowania, a nawet efekt 3D.
 3. Opracowanie projektów o wysokiej złożoności, na przykład owalny zaokrąglony kształt i płyty gipsowej, koszenie kątowych części skośne sufity, łagodne przejścia i równych odległości między warstwami.
 4. Aby móc zginać materiału gipsowego za pomocą specjalnych narzędzi.

Po prostu, najważniejsze, aby mieć nieodpartą chęć i entuzjazm, które pomogą w tworzeniu oryginalnego projektu.


Jak zrobić własnymi rękami kręcone ścian gipsowo-kartonowych

Jeśli chcesz, aby kręcone ściany w swoim pokoju, w formie zbiorczej w kształcie rombu, kwadratowe, owalne, koło lub prostokąt powinien awansować do rozwoju małego projektu i przeprowadzenia znaczników. Wszystkie elementy są wycinane za pomocą noża lub porażenie wyrzynarki budowlanego. Jednakże, jeśli arkusz pożądany łuk płyty gipsowo-kartonowe, aby utworzyć mansardowe wymagają profesjonalnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy i umiejętności, aby je praktykować.

Zrobić oryginalne kawałki płyt gipsowo-kartonowych mogą być ich własne ręce, najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby określić kształt, wielkość i designZrobić oryginalne kawałki płyt gipsowo-kartonowych mogą być ich własne ręce, najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby określić kształt, wielkość i design

Gięcia płyt gipsowych na dwa sposoby: suche i mokre. W praktyce, druga metoda jest najbardziej niezawodny i praktyczny.

Awersie arkusz przetworzony walec kolczasty, dla lepszej cieczy impregnacyjnej. Następnie, po tej samej stronie obficie zwilża się wodą. Arkusze mogą zacząć wyginać po upływie 2-3 godzin. W ten sposób można stworzyć niepowtarzalny figury trójwymiarowe, które nawet nie śniło.

Jak jest postać płyt gipsowo-kartonowych (wideo)


Doskonałe wielopoziomowe ściany lub sufity, ozdobione rzeźbionymi ornamentami i światła - to nie tylko osłona płyty gipsowo-kartonowej, a dzieło sztuki. Przy wyborze wzorów na ścianach lub sufitach należy wziąć pod uwagę powierzchnię lokalu. Półkolistą wzory i abstrakcje z ostrymi narożnikami może dać mieszkaniowy określonego stylu, więc nie bój się eksperymentować z wystrojem wnętrz.

figurki gipsowe Design (zdjęcia wewnątrz)

91-1024x768 Dizajn-podvesny-H-potolkov-Iz-3-gipsokartona dizajn-potolka-IZ-GKL dizajn-potolka-kuhni-IZ-gipsokartona Chto-sleduet-znat-pri-montazhe-slozhnyih-potolkov-IZ-gipsokartona DIZAYN-potolka-IZ-gipsokartona-svoimi-rukami-07 DIZAYN-potolka-v-spalne-67 Dostatochno-prostoy-DIZAYN-potolkov-IZ-gipsokartona-dlya-kuhni dizajn-potolkov-IZ-gipsokartona-15 figuri-IZ-gipsokartona-1024x682

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8

map