Portal kominek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych z rękami: zalecenia dla procesu produkcyjnego i zawiłości

Portal kominek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych z rękami: zalecenia dla procesu produkcyjnego i zawiłości

12 October 2017Stylowo udekorować pokój dla gości może być oryginalny ozdobny kominekGustownie urządzić pokoje mogą być oryginalne dekoracyjny kaminomNisha-dekoracyjnego wykończenia - jest głównym składnikiem symulacji kominka, jego skórkę oryginalny wygląd zewnętrzny. To może być wykonane z wielu różnych materiałów. zgodnie z wnętrza pomieszczenia, kolorów i budżetu Kiedyś drewno, kamień, żelazo i inne materiały.


Co to jest portal dla płyt gipsowo-kartonowych kominkiem

Jednym z najbardziej praktyczne i niezbyt drogiego portalu opcje kominka może być nisza z płyt kartonowo-gipsowych. Płyty gipsowo-kartonowe to wspaniały substytut dla innych materiałów, i jest łatwy w użyciu. Niektórzy mogą czuć, że jest to tylko fałszywy kominka, usunięcie oka z zastrzeżeniem, aby pokazać swoje bogactwo i dobrobyt. Ale myśleć, że nie jest to konieczne, ponieważ kominek - jest przede wszystkim źródłem komfortu i domowego ciepła.

Szybko i tanio zrobić piękny kominek pomoże płyt kartonowo-gipsowychSzybko i tanio zrobić piękny kominek pomoże płyt kartonowo-gipsowych

Zwłaszcza, że ​​portal z płyty gipsowo-kartonowej ma wiele zalet:

 • Różne formy opcji zakwaterowania i wykończeniach;
 • Taki kominek jest bezpieczna konstrukcja;
 • Koszt małej płyt kartonowo-gipsowych;
 • Praca odbywa się w bardzo prosty sposób;
 • Aby było to możliwe, nawet we własnym mieszkaniu miasta do późniejszego montażu grzejnika w portalu.

Teraz nie trzeba zatrudnić pracowników, ponieważ to piękny kominek, można to zrobić samodzielnie, w oparciu o własne doświadczenia i poczucia smaku.


Ale jeśli zdecydujesz się zainstalować Portal ze względu na płyty gipsowo-kartonowej, można napotkać pewne problemy, z których głównym jest fakt, że ta struktura jest tworzona, gdy cały układ pokoju i korekty nie będą tolerowane w przyszłości.

Dlatego potrzebuje projekt być starannie zaprojektowane i wszystkie rozmiary muszą dokładnie pasować. Ale jeśli przestrzegać wszystkich instrukcji i używać tylko narzędzie wysokiej jakości, nie można się martwić o tej pracy i uzyskać wysokiej jakości wyniki.

Skrzynka jest wykonana z płyt gipsowo-kartonowych do kominka: zalecenie do produkcji

Przed przejściem bezpośrednio do wytwarzania portalu dla kominkiem, ważne jest, aby wspomnieć tak ważną składową jako pole. Box - to jest najważniejszy szczegół portalu kominkowego, ponieważ jest to rodzaj szkieletu, na którym będzie utrzymać źródło ciepła.

W celu wytworzenia pola, najpierw trzeba zrobić szkic.

Przy sporządzaniu szkic jest konieczne wzięcie pod uwagę ogólną konstrukcję pomieszczenia, okno powinno być łączone według stylistycznych właściwościach. Można dodatkowo sprawiają, że układ - to pomoże w celu dokładnego określenia ilości materiału potrzebnego do pudełka. Następnie można rozpocząć produkcję pudełek.Przed zainstalowaniem kominek w pokoju, trzeba myśleć z wyprzedzeniem o projekciePrzed zainstalowaniem kominek w pokoju, trzeba myśleć z wyprzedzeniem o projekcie

Aby zacząć trzeba będzie tych narzędzi:

 1. Śruby do metalu;
 2. Mała piła ręczna;
 3. wiertarka;
 4. Urządzenia do znakowania;
 5. Szpachelka.

Bez względu na to, z jakiego materiału wybrać na polach, potrzebuje ramy metalu. Lepszym rozwiązaniem byłoby ze stali nierdzewnej lub aluminium anodowane. Gdy konwencjonalne toczenia, ważne jest, aby nabyć tylko profil, który przeszedł O zabezpieczenie antykorozyjne.

Aby złożyć pudełko spawania nie może być stosowany jako zwykły stali podczas spawania w wyniku obróbki cieplnej mogą zmieniać ramką.

Siła podstawa rama należy zwrócić szczególną uwagę - ważne jest to, że pokazał stabilne. Po tym wszystkim, to ramka będzie utrzymywać się kominek, w tym i wszystkie szczegóły konstrukcji muszą właściwie i prawidłowo obliczyć cały zestaw. Gdy pole jest gotowy, można zacząć robić portal.

Jak zrobić portal do kominka z rękami płyt gipsowo-kartonowych: Proces subtelności

Tak więc, jeśli już wykonane pudełko na portalu, można bezpiecznie przejść bezpośrednio do kominka. Aby to zrobić, trzeba wyraźnie przestrzegać zaleceń i instrukcji.

Ważne jest, aby natychmiast wytworzenia potrzebnych materiałów i danych, takich jak:

 • ołówek;
 • Budowanie nóż;
 • Śruby do metalu;
 • Szpachelka.

Zrób kominek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych mogą być niezależnie, najważniejsze - aby przygotować z wyprzedzeniem wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do pracyZrób kominek wykonany z płyt gipsowo-kartonowych mogą być niezależnie, najważniejsze - aby przygotować z wyprzedzeniem wszystkie niezbędne materiały i narzędzia do pracy


W celu uproszczenia zadania trzeba najpierw wybrać lokalizację dla swojego kominka. Następnie należy ustawić z profilu metalowego, której grubość zależy od Twoich pragnień. Rozwiązać ten profil, który ma za pomocą specjalnej śruby. Pocięte na płyty gipsowo-kartonowej na kawałki wielkości chcesz, a następnie połączyć je z ramą kąta metalu.

Przed przystąpieniem do wystroju, trzeba spojrzeć na wszystkich rogach i szwy były dobrze otynkowane.

Na szwach, można użyć specjalistycznego siatkę, a dla kątów muszą być przygotowane w rogu advance metalu. Po wysuszeniu gips, powierzchnia która ma zostać powleczona portal startera. Następnie trzeba przejść przez portal papierem ściernym, aby powierzchnia nie była szorstkie występy.

Więc gotowy własny zwyczaj portal kominek! Teraz można bezpiecznie przystąpić do wystroju wnętrz. A rzeczą do zapamiętania jest to, że wszystko musi być w harmonii z wnętrzem mieszkania.

Portal z płyt gipsowo-kartonowych: Style i wystrój

Piękno zbawi świat! Dlaczego nie możemy powiedzieć, że o kominek. Kominek musi być nie tylko siedliskiem ciepła, powinien być częścią głównej konstrukcji. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor i wykończenie kominka w celu uniknięcia niezgody w swoim wnętrzu.


Podnieść projekt dla ozdobny kominek powinno być tak, że jest to odrębny dodatek do wnętrza pokoju gościnnegoPodnieść projekt dla ozdobny kominek powinno być tak, że jest to odrębny dodatek do wnętrza pokoju gościnnego

Najistotniejsze kominki dzisiaj, urządzone w takich stylach:

 1. klasyczny;
 2. nowoczesne;
 3. styl angielski;
 4. Hi-tech.

Jeśli w domu jest w klasycznym stylu, może być urządzone z marmurowym kominkiem i wysokiej jakości drewna. Ważnym elementem - pułk z marmuru lub drewna, na którym stoją posągi i świeczniki.

Do zdobienia kominek w nowoczesnym stylu, można użyć minimalnej liczby części, ale mogą być różne kolory i kształty. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować kominek w stylu angielskim, należy być przygotowanym, aby wytrzymać surowe proporcjach: nie krzywe, bez fanaberii.

Ważne jest, aby trzymać się surowość angielskim i używać tylko drogiego drewna.

Wystrój dla kominków w stylu hi-tech powinny być wykonane z nowoczesnych materiałów, takich jak szkło, stal broni lub stali nierdzewnej. Ale główną cechą tych kominków - to śmiały design: szokujące, dziwne, odbiegające od normy - jak chcesz, i nazwać, ale to musi być różne od normy. Ale najważniejsze - to tylko chęć zamienić kominek, a jeśli istnieje potrzeba, słuszna decyzja przyjdzie sama.

Jak zrobić portal do kominka z rękami płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Rzeczywiście, piękny kominek - jest ważnym elementem każdego mieszkania. On jest nie tylko przedmiotem dekoracji lub część swojego bogactwa i wielkości. Kominek - komfort w domu, ciepło i rodzinne wieczory. I to jest ważne nie tylko umieścić ten kominek w domu, ważne jest, aby być w stanie to zrobić wspólnie z rodziną, wszyscy członkowie rodziny mogą przyłączyć się do produkcji, tworzenia kominka, wybierając najlepsze opcje do dekoracji i projektowania. praca płyt gipsowo-kartonowych najłatwiej, więc nie trzeba zwracać się do specjalistów, ale można zrobić wszystko samemu, i dać swoim krewnym i przyjaciołom najwięcej ciepła, które jest tak mało mieszkań miejskich.

Konstrukcja portalu pod kominkiem (wnętrza zdjęcia)

1 electrokamin 2-poliuretan-portaly 4-Kamin-gipsokarton 11 portal-dlya-Kamina 029-rol-dekorativnogo-Kamina-v-dizaine-vidu-iskustvennih-kaminov 64e8bff574f39f28f3ae7faa594c466d 3625e3943635e630fc57ed9c504972ae 32542940 49651652 arcthedurham

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − = 47

map