Porady projektantów wnętrz: dekoracja sali

Porady projektantów wnętrz: dekoracja sali

12 October 2017Nadchodzący festiwal jest doskonałą okazją, aby zaktualizować wnętrze haliNadchodzący festiwal jest doskonałą okazją, aby zaktualizować pokój wnętrze zalaUkrasit może być na każdą okazję - urodziny, ślub, pamiętnej daty, nowy rok, jakiegoś szczególnego wypoczynku rodzinnego. Być może powodem do dekoracji sali jest tylko zmiana sezonu. I wtedy rzeczywiście spadnie lub dekoracja zima, itd.


Dekorowanie pokoju z rąk: wystrój na wakacje

Istnieją specjalne zestawy kupili, otwarte i ozdobić siebie. Ale to jest najprostszym sposobem, aby ozdobić pokój w mieszkaniu, które nie wymaga od ciebie każdy wyobraźni. W takim zestawie może zawierać pompony, cyfry (jeśli jest to przyjęcie urodzinowe), wieńce, kwiaty. Jeśli nie obchodzi Walentynki, rocznicę lub zestawy ślubne są używane, które oparte są to serce.

Ozdobić mieszkanie może mieć swoje ręce kupując specjalne zestawy z wakacji w sklepieOzdobić mieszkanie może mieć swoje ręce kupując specjalne zestawy z wakacji w sklepie

Ale z pewnością można się bez niego obejść. Jeśli masz jakieś umiejętności artystycznych i wysiłku, można ozdobić tak wielki, a zwłaszcza nie trzeba wydawać pieniądze.

Przykłady dekoracji sali z rękami - na.

zdobienia zdjęć

Zdjęcia mogą być zawarte w domowej roboty kartonowe ramki i powiesić na piękną wstążką na dekoracyjnych klipów lub standardowych kolorowych spinaczy do bielizny. Jeśli nie zrobić ramki, zdjęcia będą prawdopodobnie umrze. W roli wstęgi może być tanie kolorowe wstążki.


Aby stworzyć niezwykłą dekorację, można ozdobić pokój dzienny z pięknymi zdjęciamiAby stworzyć niezwykłą dekorację, można ozdobić pokój dzienny z pięknymi zdjęciami

Okrycia wstążki satynowe

Kupić nie bardzo szeroki kolorowy satynową tasiemką, pokrój je i utrwalić na jednej poziomej ciąg. można po prostu powiązać węzłów. Na taśmę zawieszony rovnenko można przyszyć poniżej obciążnika, np gadżetów. Ale to nie jest konieczne, jeśli biżuteria jest zaprojektowana przez kilka dni.

Ponadto, pokój może być ozdobione kolorowymi wstążkami satynowymiPonadto, pokój może być ozdobione kolorowymi wstążkami satynowymiDekorowanie domowe girlandy

Wyciąć wzór flazhochki pstrokacizna perkal wykończeniem. Przyklej je do kartonu lub grubym papierze, że była w środku. Wziąć taśmę i zszywane flazhochki do niego jak wianka. Można to zrobić nie tylko z tkanki, ale również z papieru lub kartonu projektowania.

Dekoracja w postaci wieńce mogą być wykonane niezależnie od koloru papieru lub innego materiałuDekoracja w postaci wieńce mogą być wykonane niezależnie od koloru papieru lub innego materiału

I można również dokonać własnej konstrukcji kartonu. I to jest bardzo proste. W zwykłej folii z polietylenu put kartonu, a na wierzchu położyć warstwa wierzchnia jasne serwetki. I proutyuzhivaete wszystkim żelazo polietylenu uszczelnione kartonu chusteczką. Że ma prawdziwą dekoracyjny karton.

Jak udekorować salę na jesieni, „złote” pomysły

Na przykład, chcesz zmienić we wnętrzu jakoś uczcić nadejście jesieni. A bukiet z liści klonu - to zbyt proste. Lepszy z tej samej liście, aby wazon. Na balonie trzymać je bezpiecznie, lakierowane. A następnie dmuchać balon i usunąć. Przycinania nadmiaru na ścieżce, tworząc kształt wazonem.

Udekoruj pokój gościnny na jesieni może być tematycznie obrazom imitacje liści i innych ozdóbUdekoruj pokój gościnny na jesieni może być tematycznie obrazom imitacje liści i innych ozdób

Są inne opcje:

  • Kiście jarzębiny w małych kolorowych szklanych wazonach;
  • Pokryte kolorowych stożków natryskowe;
  • Kasztany pokryte lakierem w pięknym wazonie;
  • Świece zapachowe z zapachami jesieni.

A najciekawsze opcje są zawsze zaskakująco prosta. Weź wysoki szklany wazon, nie jest zbyt wąskie. To może być tak proste, jak to możliwe, bez wzorów. Wypełnij go niemal do szczytu z szyszek. Włóż te guzki gałązki, długi suche gałęzie bez liści i pąków. Mogą być malowane, ale nie jest to obowiązkowe. Gałązki może udekorować związany grube nici wełniane jesieni kolorów.

Jak udekorować salę domu: proste rzemiosło

Naturalne materiały przyczyniają się do ozdobienia domu jak najwięcej naturalnego. Można, oczywiście, udekorować zasłony w pokoju z motyli plastikowych używać zestawów Tiffany lub innych elementów dekoracyjnych z rynku masowego, ale starają się odejść od szablonu.


Nawet drobne elementy dekoracyjne mogą w ciągu kilku minut, aby przekształcić pokójNawet drobne elementy dekoracyjne mogą w ciągu kilku minut, aby przekształcić pokój

Na przykład pokryć stolik z dzianiny serwetkę. Proste, być może, vintage lub wykonane swoje ręce. Umieścić go na nowy pomnik, kupiono o tych planowanych zagranicznych (a może wewnętrznych) przekształceń. W małej misce, rola, która może być prosty, ale piękny słoik, umieścić kilka gałązek. Nie można również dodać całkiem suszone kwiaty. Obok postawić piękną elegancką miskę cukierków lub ciasteczko. I zakończyć kompozycja może być kilka książeczek, które będziemy czytać i ponownie przeczytać najbliższej przyszłości. Wydaje się być urządzone i cały pokój, a jego wygląd i jego nastrój się zmieni na pewno.

Garderoba: jak zrobić przytulny pokój

Śliczne rzemiosła, czy dzianiny stokrotki w twarz szmatką lub kwiaty z krepiny, zmienia oblicze publiczności. Takie pozornie małe rzeczy. Chłodny od czasu do czasu tak pięknym i łatwo zmienić coś w mieszkaniu, nie zdradzając podstawową konstrukcję, ale podejmowaniu ważnych nowe akcenty.

Poduszki dekoracyjne, szyte przez ręce, będzie doskonałym dodatkiem do wystrojuPoduszki dekoracyjne, szyte przez ręce, będzie doskonałym dodatkiem do wystroju


Przykłady tych zmian:

  • Ozdobne poduszki. Można tworzyć własne z tkaniny lubisz szyć pokrowce na niewiele cute pad, czy będzie pasować do wnętrza. Lub można je kupić i mogą mieć inne panom. Ręczna, jak poprzednio, szczególnie cenione.
  • Nowa podłoga wazon. Ich wybór jest wielki, jak również ozdobne kwiaty, które wyglądają po prostu niesamowite.
  • Dekoracyjne naklejki winylu. A czasami po prostu czynić cuda - bez psucia tapety, dziesięć minut, żeby go przenieść, masz nową ścianę.
  • Nowy obrus, serwetki i wazony. A może nowe okno lub misiu siedzi na kanapie. Nie poganiaj mnie od razu i wszystko, spróbuj mały i stopniowo będzie zbudowany nowy wygląd, a więc nową atmosferę w salonie.

Nowy zasłony i dywan - jest to duża zmiana. Czasami lepiej do takich zmian girlandy i balony ozdobienia domu na święta, a wszyscy radują się w nim coś nowego. Tak, to się robi.

Jak pięknie udekorować pokój dzienny (wideo)

Trzeba powiedzieć, że dekorowanie domu, pamiętaj harmonię rzeczy, które trzeba zaprzyjaźnić się z innymi. I zawsze zaczynać się bar, małe rzeczy, które same następnie zadał ogólne zmiany linii.

Udane transformacje!

Niezwykłe wnętrze hali z rękami (zdjęcie)

02-BOL-shoj otomana-s-podushkami 25 45 73c58dacccaee0822ef3a4098f95ad76 74 165 326 123-11 476 963decorativnye-podushki-11

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map