popülerlik ve bir tılsım sırları: Makosh, nakış çapraz düzenleri

popülerlik ve bir tılsım sırları: Makosh, nakış çapraz düzenleri

12 October 2017Charm Makosh sembolik önemi için, tabii ki, basitlik için needlewomen arasında takdir veCharm Makosh basitlik için needlewomen arasında takdir ve tabii ki sembolik znachenieMakosh için - Slav totem kadın imajı, doğurganlık ve tarım koruyucusudur, tüm kadın girişimlere yardımcı olarak: dikiş, dokuma, ekonomi, ve bulmak gerekiyorsa bile onu yardım istemek ve sevgiyi tutun. Herhangi vasıflı işçi işinde korunma ve yardım olarak bu Bereguinias resmini olması gerekir. Sadece haç gibi bir çapraz olabilir bu resim Nakış - büyülü bir karakterdir. Charm Makosh doğru nakış çapraz düzenleri seçmek gerekir.


Makosh çapraz: aşık için talisman devresi

Devre tılsım ilk koşulu - bu kalp iğne kadınlara düşmek ve sadece neşeli ve hoş duygular bunu neden gerektiğidir. Böyle bir plan kerede bulmak mümkün olacak, ancak ararken zaman harcama değer ve mümkün olduğunca çok sayıda farklı seçenek alıp bu izlem çalışması boşuna yapılamaz etmesini sağlayacaktır. Tüm devreler farklı, ama onlar tılsım duygusu neden olduğu ortak özellikleri paylaşmaktadır.

Makosh yapılacak:

  • yeşil tuval üzerinde;
  • Sarı iplik;
  • kaderin elinde ipi ile;

Boncuklu muska Eve neşe getirecek ve aksilikler karşı korumak içinBoncuklu muska Eve neşe getirecek ve aksilikler karşı korumak için

yeşil doku yokluğunda yeşil kare dikilir düz beyaz tuval, kullanabilir. kadın özü Makosh vurguladı Bazen, kırmızı tonlarda çalıştırılabilir.


Önemli! tılsım Makosh üzerindeki çalışmalar ay takvimine on dördüncü günü onunculuktan başlamalıdır.

Makosh - İnsanın pryadot kaderi, bu yüzden bir çıkrık veya elinde kaderin bir iplikle tasvir edilmiştir. Biz kendinize bekçisi düzenlemek ve buna yaldızlı parçacığı görüntüsünü eklerseniz, kadın altın kaderini spryadot.

Makosh - kanaviçe şeması: bir pick süsleme

Süsleme oberezhnoy nakış sakınma amacına bağlı olarak, kesinlikle bireysel olarak seçilmiş, ancak, hemen hemen her zaman Makosh ikisiyle tasvir, onlar onundur her iki tarafında yer almaktadır denir - pay ve Nedolya.

Kuşlar Makosh pryadot ve bu mutluluk, ancak üzüntü onu vermek kaderini dokunmadan sırayla.

nakış Makosh için bir plan seçimi, akılda gelecekteki tılsım ana amacını tutmaknakış Makosh için bir plan seçimi, akılda gelecekteki tılsım ana amacını tutmakspikelets kaplı hep yere sağlam Makosh, - doğurganlık ve indirimlerin sembolleri. Göz koruyucuları ustaları - Bu hikâyedeki süsler peygamberçiçekleriyle olan da yaygın bulunmaktadır. Tanrı'nın yaratıcılık veya şans Dazhdbog, ışık, güneş ve yağmurun patronu, gökkuşağının yaratıcısı - İsterseniz, Belobokov oyalamak.

Ne olursa olsun süsler seçmedi, olması gerekir:

  • çalışılan;
  • Yaklaşım kalifiye işçi hitap;
  • Ana Divine ile birlikte.

O değil tüm karakterlerin birbirleriyle kombine edilebilir olduğu anlaşılmalıdır. Bazıları birbirlerinin eylemleri nötralize eder. Makosh tüm karasal sembollerle uyumlu, hem de doğanın bütün patronları.

tılsım Süreci

Do Başkaları için cazibesini nakış istediğiniz Ward Makosh esnafa gerekir. Makosh - Bu sadece vasi bir kadının kendisi için oyalamak, ve onun yaptığı ilk.

maskotu çalışma yürütmesi için aksi kumaş negatif duyguları emer ve ev ve aile içinde dağıtılacak, sadece iyi bir ruh halinde olabilir.

benzersiz bir muska oluşturma, son derece dikkatli olun ve nakış ana kurallara bağlıbenzersiz bir muska oluşturma, son derece dikkatli olun ve nakış ana kurallara bağlı

kumaş iğne terk edemez sürecinde sonları sırasında, kenara işten çıkarmak için gereklidir. Kafa Makosh bir anda dikmek gerekiyor, kafanın sonuna kadar tamamlanmamış işleri, vazgeçmek mümkün değildir.

Makosh evde kendi tüm negatif enerji ile, bu nedenle nakış en doğru anlamda yıkanacak o, temizlenmesi gerekir.

Eğer koğuş temizlemek gerekir Zaman, sahibi sezgisel seçer. Makosh - ev sahibi, bu evden çıkarılıp göze çarpan bir yere bir köşede asılı değildir. Bu nedenle, boyutu giyilebilir tılsımlar daha genellikle büyüktür.


Makosh - günlük hayatta yardımcısı

Makosh el sanatları yardımcı olur, ama aynı zamanda günlük yaşamda, bu harikalar yaratabilir sadece. aile kavga başladı ya hostes yorgunluğu hissederse, Ward mutlaka durumun ve hızlı bir şekilde taburcu tüm karmaşıklığı emecektir. Eğer ev eşyaları dekore edebilirsiniz Makosh yol. Bir kız kötü pişirme verildi Daha önce, o Makosh kanatları veya havlu işlemeli ve hamisi onu mutfakta yardım etti.

  Sen Makosh velisi yarattı, evinize neşe ve iyi şans getirecekSen Makosh velisi yarattı, evinize neşe ve iyi şans getirecek

Makosh, Feminenin kişileştirme yavrular elde etmek için genç ailelere panders olarak.

Bir kadın hamile kalması mümkün değildi uzun süre varsa, o zaman yatağın üzerinde duvara bir işlemeli Makosh astı ve bir süre sonra hamilelikler. Charm yavruları ile yardımcı olur, ama aynı zamanda eşler arasındaki sevgi güçlendirir sadece.

Kendi elleri Makosh çarpı (video) dikmek için nasıl

 


Yüzlerce yıldır atalarımız, Slavlar, totemler içine koymak ve onların güç ve sevgi deityler. Eğer bir hurafe olarak muska tedavi bile, muskalar enerji biriken tüm güçlü bir etkiye sahip olduğunu kabul etmemek mümkün değildir. Ve iyi bir enerjisi ve yaratıcılığı, onun kuvvet artar buysa. Peki neden geçmişin mirasını kullanmak ve modern ev kadınları atalarının güçlerini yardımcı olmaz! 

Güzel Charm Makosh çapraz (fotoğraf)

  088a7c3f184d77XL 088a5eb9027978XL 1fac31c9 0144b1979bc31e4orig 7d5e75e007a7287d103269e879sd - fen-shuj-Ezoterika-Vyshivka-Obereg-Makosh 488ad5a5 4807483 1044745906 731144eac1c7990163b736230fmh - russkij-stil-sumka-Makosh 125921042makoshpryaduschayanitsudby3429

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 43 = 51

map