Popüler nakış çapraz düzenleri melekler: 4 seçim kriteri

Popüler nakış çapraz düzenleri melekler: 4 seçim kriteri

12 October 2017Nakış, İğne gelecek resimde ruhunun bir parçasını yatırımGelecekteki kartinuAngelochkov özel nakış melekler derin anlam koymak hem çocuklar ve yetişkinler, özellikle bebek bekleyen anneler, tarafından sevilen için Nakış, iğne ruhunun bir parçasını yatırım yaptı. Nakış - En yatıştırıcı etkinliklerinden biri. Güçlendirmek veya ince motor becerileri geri, sakinleştirmeye daha iyi bir şey ile gelip zordur. Ve ne kadar estetik zevk bir haç ile yapılan eserler getiriyor. Çapraz dikiş yaş kısıtlamaları vardır, çocuklardan yaşlılara kadar her başa çıkabilirim.


Çapraz Dikiş melek - şeması

Nakış çapraz düzenleri melekler çok var.

Ne zaman aşağıdaki parametrelere dikkat etmelidir bir planını belirleyin:

 • karmaşıklık;
 • okunabilirliği;
 • Renk çözüm;
 • Ayrıntılı bir açıklama.

devrelerinin karmaşıklığını göre fotografik tekrar basitinden, çok farklıdır. Ne olursa olsun karmaşıklık, düzeni tüm işaretler birleştirme ve anlaşılamaz, çok küçük olmamalıdır.

işlemeli çarşaflar üzerinde Melekler her zaman iyi ve parlak bir şeyi sembolizeişlemeli çarşaflar üzerinde Melekler her zaman iyi ve parlak bir şeyi sembolize


Renkli ve siyah beyaz: Düzenleri iki kategoriye ayrılır. hiçbir şey gereksiz olduğundan başlayanlar için, daha uygun siyah ve beyaz plânı, yalnızca çizim.

Renk düzenleri yorgun vizyon daha hızlı, daha fazla bakım gerektirir. Tuval nakış önce şemasını işaretlemek için gereklidir. Küçük iğneler kullanmak daha uygun olur. Bu çember kumaş parçasını ayırmak için yararlıdır, onlar sadece daha kolay çalışılabilir hale getirerek kumaşı çekmeyin, ancak gezinmek için kolaylaştırmak için belirli bir alanını kısıtlamak için kullanılabilir. İlk deneyim boyutu grafiği sona getirmek için yeterli güce sahip aynı zamanda, işe orta çok küçük değildi seçmek ve daha iyidir.

Önemli olan bir çerçeve içinde bir resim olup olmadığını, nakış kullanmayı planlıyorsanız nasıl, birkaç meleklerle daha uygun düzenidir ve eğer, giyim ya da yatak çocuğun dekorasyon - Daha iyi bir melekle bir düzen seçin. açık olmalıdır düzeni satıcının veya arkadaş görüşünü güvenmiyorum kullanacak biridir. şeması satın almadan önce görmek hep değer.

Nakış kitleri Çapraz Melekler

Şimdi nakış için setlerinin büyük bir sayıdır. Bunlar basit ve karmaşık ayrılır, ama hepsi işin kolaylık için belirli bir plan çerçevesinde yapılır.Ayrı olarak her şeyi satın almaktan daha kitleri kullanmak tercih edilir.

Nakış için gereken her şeyi ile hazır kitleri satın almak için çok uygundurNakış için gereken her şeyi ile hazır kitleri satın almak için çok uygundur

İplik renkleri özellikle onun için seçilir olarak Sonuçta, resme yakın olacaktır olasılığı daha bir dizi ile çalışırken. depolar sanatçıların resimleri ile karşılaştırılabilir kalitede setleri var. Resmin Mükemmel iplik işlemeli yüzünü eşleşti ve yardımcı küçük bir parçası çok doğaldır. sadece deneyim ile alınmalıdır Ama yeni başlayanlar için bu çalışma oldukça, karmaşıktır.

Ne sete dahil edilmiştir

 • tuval;
 • istenilen iplik;
 • şeması;
 • Bazen iğneler.

meleklerin nakış işleme için takımları genellikle tek renkli bir tarzda toplanacak şekilde farklıdır, renklerin kümesi genellikle siyah ve beyaz nakış, çok sessiz ve dar. grubu, bir iğne içermiyorsa, o zaman hücreden daha tuval hücre genişliğine göre seçilmelidir, daha fazla kat, kalın bir iplik olacak ve iğne olabilir, bununla birlikte, iğne sadece sallanmadan sonra kumaş geçmez gerekir. bir şey uygun değil ise set Igolochka tüm önemli bileşenleri, seti terk edip başka bakmak daha iyidir. Biz nakış, tüm rahat olmalıdır.

Çapraz Dikiş: Melek ve çocukları

Okuldaki tüm kızlar oyalamak için emek ders almak. Bu yaratıcılık bağlanır ederek, hatta erkek, kız aksine, çoğunlukla makineleri veya küçük kule oyalamak ister.

nakış gelişmekte olduğu için çocuğun gelişimini nakış için oldukça yararlıdır:

 • zor iş;
 • sebat;
 • güzellik seviyorum.

çok yararlıdır çocukları oyalamak: bu yüzden ince motor becerilerini geliştirmek değil, aynı zamanda sanatın değerini öğrenmekçok yararlıdır çocukları oyalamak: bu yüzden ince motor becerilerini geliştirmek değil, aynı zamanda sanatın değerini öğrenmek

kız da çocuklu melekler yavru kedi ve tabii periler, resim nakış seviyor. Çocuğun oluşturulmasında tüm aşkı koyar, Noel melek bir hediye almak güzel herhangi annemin, sevgili kızı işlemeli. Bu melek, hatta çok profesyonelce yürütülen çocukların sanatsal bir anne olarak öpeceğim. Anne, yanıt olarak, sizin de işlemeli melek verebilir, o bir çocuk için tılsım, dünyanın koruyucusu ve annesinin sevgisi haline gelecektir. Bu vasi bir tür olacaktır.


dileklerin yerine getirilmesi için çapraz dikiş melekler

o sadece üzerinde uyudu eğer Binlerce yıldan beri, gebelik istedi kadın, melekler, bir yastık üzerinde işlemeli ve Meryem mutlaka çocuğunu verdi. Bir kadın hamile ve doğum yapmak mümkün olduğunda Sonra, annem nakış çocuk beşik ve yenidoğan giysileri ile süslenmiş. Ayrıca sık giyim 4003 haç gelen ille pentagramı işlemeli, bir kem gözlere karşı korur ve kaderini geliştirir. İşlemeli yakın kişi melekler daima sıcaklık vermek ve bakım ve hayatın zorlukları aşmak için yardımcı olur.

Çapraz Dikiş: mutluluk Melek (video)

dikiş ve nakış olarak El Sanatları her zaman bazı anda, hatta onun ana işgal oldu, bir kadının hayatındaki özel bir yeri işgal etmiştir. İğne eskiden büyülü özelliklere sahip, ve onun yardımı ile yapılan ürünler, biz insana güç vermek ister ve bunu uzak alacaktı. İlerleme, bu antik aktivitedeki kendi değişiklikler yaptı daha renkli ve erişilebilir hale ama daha önce olduğu gibi, hançerle işlemeli melekler, sevginin sembolü ve cennet hafiftir etmiştir. 

Örnekler nakış şemaları melekleri (fotoğraf) çapraz

2 085caf43c204 210026863 2338987769 1367265178918222s andilek-predloha a14 angel2 haciz b7da77fa8e


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 1

map