Popüler kanaviçe desenleri için şemaları: tipleri ve özellikleri

Popüler kanaviçe desenleri için şemaları: tipleri ve özellikleri

12 October 2017Bugün, işlemeli olabilir çizimlerin, şemaların büyük bir sayı vardırBugün, vyshitNa bugün nakış popülerlik kazanıyor olabilir çizimlerin, şemaların büyük bir sayı vardır. Nakış deseni ve için Şema tür nesne veya eylem veya türlerin gösterilen gibi tamamen farklı olabilir. Ayrıca, işleme çalışmalarının karmaşıklığı bakımından değişebilir.


İpuçları ve Fikirler: bitmiş çizim üzerinde başlayanlar için çapraz dikiş

Yeni başlayanlar için çapraz dikiş, hobiler hoş hobi olmalıdır.

Bu nedenle, yardım etmek için ilk adımları birkaç ipucu kolaylaştırmak için:

 • nakış için gereken temel - bir çember çerçevesi (ya da hücre içine tetrad levha), nakış diyagramı iğne ve makas için dikiş ipliği;
 • parlak ve güzel sonuçlar için bir iş parçacığı dikmek ve birkaç içinde, yani haçlar hacmi elde edilmiş ve tuval üzerine hiçbir beyaz boşluklar bırakmamalıdır;
 • İğne yuvarlak bir uç ve aynı anda birden fazla parçacığı içine sokulabilen büyük gözle olmalıdır;
 • İyi seçilmiş hazır ayarları ölçüde onlar genellikle çok grafik, anahat ışık rengini, iplik, iğne, talimatları ve diyagramlar içermektedir, ihtiyacınız olan her şey için aramayı kolaylaştırmak;
 • çok daha kolay çizim bitmiş nakış göre, bunu hatırlamak gereklidir;
 • Başlangıç ​​tercihen bir renk az (sadece iki ve bir tezat) ile, nakış gerek basit çizimler ve şekiller uygundur;
 • Başlangıçta, bir kafeste dizüstü sayfasında nakış zamanki çocuk defterlerini uyacak ve sonra tuval geçmek için öğrenmeliyiz.

Nakış - sonuçta hobi dönüşür sadece bir hobi, bu tutku, değilNakış - sonuçta hobi dönüşür sadece bir hobi, bu tutku, değil

Yani hücre dikiş bu yöntem için temel oluşturur, bu nedenle dizüstü ve tuval çizim anahat ve düzgün nakış için hücreleri hesaplamak için iyi bir fırsat sağlar.


İlk olarak, sağ tavsiye dikiş yapmak ve güven ile iplik düzeltmek için öğrenelim.

içten dışa çift dikey dikiş söyleyebiliriz, So deneyimli ustaları, elyaf yığınının ucuna bağlı değildir ve çapraz doğru yapıldığını. yok bitmiş hücreleri üzerinde nakış özü önemli güçlükler, teknoloji parçacığı ile çalışır ve nakış çerçevesi dikiş anlamak önemlidir ve sonra daha karmaşık çizimler seçebilir.

çapraz dikiş için rakamlar

Online alışveriş Matrenin Posad nakış çapraz sorgulamaya çizimleri içeren el sanatları için her türlü malzemenin çok sayıda sunmaktadır. Burada her zevke uygun görsel bulabilir - Çocuklar için çiçekler, hayvanlar, manzara, köy ve kasabalar, çizimler.

Her uzman Kendine görüntülerde, ilginç büyük ve küçük ayrıntılar kendi dikiş deneyimlerine göre onları seçmek mümkün kılar şeyler bulacaksınız.

özel düzenleri ve desenleri dikkat etmelidir başlayanlar hazır kitleri, dikiş araçları ve deneyimli kullanıcılar için uygundur 50cm daha büyüktür. veya boncuklar ipek nakış çizimleri.Her kişi kendilerini yakında bir başyapıt haline gelir, Çizim için seçerHer kişi kendilerini yakında bir başyapıt haline gelir, Çizim için seçer

Bu buluşun bir başka kuş kroki bitmemiş roman, çiçeklenme tropik, İskandinav motifler, bir denizci ve isim ve varyasyon bir sürü olarak nakış desenleri, bir çok sayıda aralığı.

Çocuk ilginç görüntü ve animasyon masal karakterleri, oyuncaklar veya var olmayan hayvanlar olacak.

Çapraz dikiş için devre desenler ne seçilir

ipek, keten, pamuk, veya bunların bir karışımı bir özel tedavi tuval kumaş, bazen plastik - bir tuval ile başlamalıdır. Tuval çapraz iplik uygulanması için küçük hücreler içerisine işaretlenir. Tuval bir desen (devre) ya da arka plan ile kaplanabilir.

Şekil (şema) kutuya kağıda basılmış aslında tuvale basit ve ucuz bir alternatif, başlayanlar için de çok uygundur.

Günümüzde teknolojik ilerleme çağında devrenin varyantın hoş desen yapmak için özel bir bilgisayar programının yardımı ile mümkündür.

Sık sık resim oluşturmak için yardımcı programlar kullanabilirsiniz dikişçiSık sık resim oluşturmak için yardımcı programlar kullanabilirsiniz dikişçi

Örneğin:

 1. Çapraz programı bile fotoğraflarla nakış şeması yaratır.
 2. araçların geniş bir ürün yelpazesi dışında Çapraz dikiş program Desen Oluşturucu önceden seçme renkler önceliğe göre yığın halinde yapılabilir böyle bir buket çiçek işlemeli olarak ön plan, işleme imkanı sunmaktadır.
 3. PCStitch7 - bu program her şeyi basit ve net bir basit bir arayüz, çapraz dikişin taraftarlar arasında popüler.
 4. CrossStitchPro renk dönüşümü için iyi bir algoritması vardır.
 5. Çeviri Tablo dikiş Crestik iplik.

Bu yazılım programlarından çoğu ücretsiz olarak ev bilgisayarına indirilebilir.


monokrom nakış

Yine Oyaların başka popüler tip monokrom nakış olarak kabul edilir. Bu değer, sayılabilir çapraz çalışan çizgiler bu ürünler sır yapar karakalem, yeteri kadar büyük benzer olan.

Tek renkli nakış oldukça basit, ama çok özgün ve kolay görünüyorTek renkli nakış oldukça basit, ama çok özgün ve kolay görünüyor

Bu nakış resimleri gibi duvara örneğin, iç harika görünüyor. Bu tür programlar aynı renk kullanımı içerir ve tek kordon içinde yürütülürse, fakat genellikle daha fazla şıklık için, örneğin, kızın parlak mavi gözleri parlak aksanı ekleyin.

Popüler düzeni nakış için tasarımlar (video)


Hangi seçeneği şeması, şekil seçilmiştir olmaz, sonuç her zaman ilginç güzel olacak ve bireysel tat ve en vasıflı işçi deneyim iletecektir.

kanaviçe grafikler için düzenlemelerin örnekleri arasında (resimler)

010f6b88da7db4XL 0XPVhcpMEFY 1 1-shemy-vyshivki-koshek-4 2 38-1 122 235 67973cacbe07579a9d82b1df20dc528e 611724

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 15 = 19

map