Popüler dikiş: Kurt şemaları Örnek 4

Popüler dikiş: Kurt şemaları Örnek 4

12 October 2017çerçeveli bir kurt, bir görüntü ile İşlemeli, her iç mekana için dekor büyük bir unsurudurkurt görüntü ile İşlemeli, çerçeveli, büyük ciddi izleme gerçekleştirildi kurtlar 20. yüzyılda herhangi içi için dekor unsuru ve dolayısıyla yırtıcı düşüncesi temelden değişmiş olmasıdır. Bu hayvanlar harika aile babası, sadık anne olduğunu ortaya çıktı. Bütün bu soylu ve güzel hayvan olarak kurt almaya durmuyor. Bugün, tasarımcılar kurtlarla nakış haç yardımıyla en inanılmaz hikayeleri oluşturun. Bir seçim yapmak zor olduğunu çok hikayeler. Ancak, kategoriye göre parçalayarak, görevinizi kolaylaştırabilir. Şüpheciler kapalı onur ruh nakışçılar evin sadece uyum ve konfor getirmek hangi harika hikaye ile batıl, güzel resim olmayın Wolf House yerleştirme ile ilişkili belirtileri hakkında söylenecek.


Orijinal kanaviçe Kurtlar: Tek, evli çift

Kurt - Avrupa'nın en tehlikeli hayvanlardan biridir. Birçok öykü ve efsaneler ile ilişkili bu yırtıcı hayvan bulunmaktadır.

En ünlü:

 • Ivan Tsarevich ve Gri Kurt;
 • Kırmızı Başlıklı Kız;
 • Kurt ve Yedi Küçük Çocuklar;
 • Üç küçük domuz.

Nakış yalnız kurt her zaman güzel ve bitmiş görünüyor. kurt nakış işleme için takımları büyük başarı. o kurt oyalamak kolay olmadığını söylemek gerekmektedir Ama bir kez, hayvan gerçekçi görünüyordu mümkün olduğunca çok renk kullanmak gerekir. Sıklıkla grinin tonları, zar zor fark ve küçük haç gerektirir nakış. Karmaşık iş daha kullanışlı deneyimli seçeceksiniz. İkinci seçenek bugün çok popüler - mutlu nakış kurt ailesidir. şeması Dyan Allaire tarafından oluşturulan kurtlar Bir çift, herhangi bir odayı dekore edecek.

İşlemeli kurt sevgili için iyi bir hediye olacakİşlemeli kurt sevgili için iyi bir hediye olacak


Yazar, bunu öneriyor çalışmaları yürütmek için:

 1. tuval bej veya krem ​​14 kullanın;
 2. iki hat daha iyi çapraz nakış;
 3. 38 renkleri kullanılmış;
 4. Bitmiş işin boyutu 40x30 cm olacak;

Bir diğer popüler seçenek - kurtlar bir çift yavrularını bakmakta, idil ebeveynlik kurt verir. Bu nakış bir goblen çember üzerinde nakış için gerekli olan, çok karmaşıktır. İşlemeli kurtlar her zaman canlı pahalı ve güzel görünüyorsun. Gerçek sadakat ve dikili yumuşak, esnek iplik gücü, ki gizemli ve esrarengiz bir şeyler vardır.

Beyaz Kurt - kanaviçe

Nakış Beyaz Kurt en popüler biridir. güç ve yenilmezliğini temsil nakış, yüz, predatör olmak, güçlü hayvan, piercing, kendine güvenen bir görünüm gibi Ustalar,. Bu çalışma herhangi bir adam tarafından zevk olacaktır.Bu çocuğun odasına yerleştirilebilir veya kocası 23 Şubat'ta diğer sunmak üzere.

şema nakışşema nakış "beyaz kurt" Bu karmaşık bir elemanları içerdiği için, başlayanlar için uygun

Başka bir seçenek nakış çapraz - Kurtlar karikatürler. En ünlü karakteri, elbette, karikatür kahramanı "bir zamanlar bir köpek vardı". Biz, animasyon efsanesini gelen kurt unutmamak gerekir "Eh, bir dakika!"

Şema, olacak dikişçi seçecek önemi yok:

 • Yalnız kurt;
 • çift;
 • Karikatür kurt.

sabırla en önemli şey ve onların yaratıcılık ilgilendiren arzusu. Doğru kuvvetleri hesaplamak ve basit devreleri ile başlamak önemlidir ve olsun veya tek renkli nakış kontur seçebilir zaman zaten yaşayacaksınız.

Çapraz Dikiş: Kitleri Kurtlar

Acemi dikişçi bugün nakış için hazır yapılmış kitleri satın alabilirsiniz. Bu çok uygundur. Seçim bugün büyük, motifler ve temalar ise, size çiçek veya tapınakları olabilir kurt seçebilir, zevkinize tercih edebilirsiniz. Başka bir şey.

Bir ormanda iki kurt tasvir Nakış, komple görünüyorBir ormanda iki kurt tasvir Nakış, komple görünüyor

ille set iyi, kaliteli içerir Açık:


 1. Şema talimat;
 2. Döşemelik iğne;
 3. Mouliné iplik ayarlayın;
 4. Tuval.

Çapraz dikiş ile ve çember olmadan yapamaz. Büyük işler için özel büyük çember kullanmak daha iyidir. Güvenlik önlemlerine riayet etmek de gereklidir.

Ekaterina Volkova - Hiperrealizm tic

Orijinal Ekateriny Volkovoy onun gerçekçilik hayran çalışır. şişman tasarımcı Usta yarışması birincisi "Altın düğme" 2015

E. Volkova gelen devreyi almak dikişçi Eğer tasarımcı eserlerinde kullandığı için, nakış zor ne olacağını hazırlanmak için gereklidir:

 1. Kesirli çapraz;
 2. Petit;
 3. yarı çapraz;
 4. Fruzelok.

Onlar derin bir anlama sahip çünkü Nakış Ekaterina Volkova, göz çekmekOnlar derin bir anlama sahip çünkü Nakış Ekaterina Volkova, göz çekmek


ideale kurmak şemaları seçilen renkler ve teknoloji gelen gerçek bir sürücü alabilirsiniz süre, Volkova bir zevk resimlerini nakış. seçkin tasarımcıların en popüler şeması - bu Portakal, bektaşi üzümü, Prenses ve Kurbağa Uyuyan şeftali ile Natürmort, Ejderha Okuma Odası, Kış, Babaannenin masal.

Doğal olarak bütün eserleri yer almaz. Volkova zor düzenleri nakış başlayın, ancak elde edilirse, o zaman Alice, Helen, Olga, veya farklı bir ad taşıyan adlandırılmış ustaları üstün nakışçı başarmalıyız.

şema Kurtlar (video): Çapraz dikiş seçin

Eğer herhangi bir kadına kurallarına ve sonra iyi bir ruh, ya uygun işler yapmak ve, belki genç bir adam gerçek bir başyapıt oluşturabilirsiniz.

Çapraz dikiş örnekler: şeması Kurtlar (Foto Tasarım)

48 4071fa79e098e62487d2738606572b3c 908218ccdd28666203567f6ad6427f37 144278680032 332372862699 415943611732 7638606 10625878 18611639 95874614

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 32 = 33

map