Popularne programy dla poprzecznych ściegów: rodzaje i ich charakterystyka

Popularne programy dla poprzecznych ściegów: rodzaje i ich charakterystyka

12 October 2017Obecnie istnieje ogromna liczba rysunków i schematów, które mogą być haftowaneObecnie istnieje ogromna liczba rysunków i schematów, które mogą być vyshitNa dzisiaj haft zyskuje popularność. Schemat wzór dziania, a mogą być całkowicie różne, jak pokazany w obiekcie stylu lub działanie, lub od gatunku. Ponadto, hafty mogą się różnić pod względem złożoności pracy.


Krzyż szwy dla początkujących gotowego rysunku: Porady i pomysły

Krzyż szwy dla początkujących powinien być mile hobby, hobby.

Dlatego, aby ułatwić pierwsze kroki kilka wskazówek, które pomogą:

 • Podstawowe narzędzia do haftowania - sylwetką obręcz (lub arkusza tetrad do komórki), nici do szycia igłą schemat haftu i nożyczki;
 • Przez jasne i piękne wynikami nie powinna szyć w jednym wątku, a kilka, więc krzyże uzyskano objętość i nie pozostawiają białych przerw na płótnie;
 • Igła powinna być z zaokrągloną końcówką i dużą oka, która może być wkładana do wielu wątków w tym samym czasie;
 • Dobrze dobrany presety znacznie ułatwić wyszukiwanie za wszystko, czego potrzeba, zazwyczaj zawierają bardzo graficzne, kolor kontur światło, przędzy, igły, instrukcje i schematy;
 • Według haftować gotowy rysunek dużo łatwiejsze, konieczne jest, aby je zapamiętać;
 • Dla początkujących rysunki i schematy, które wymagają do wyszywania, korzystnie o co najmniej dwóch barwach (tylko i przeciwieństwie);
 • Początkowo trzeba nauczyć się haftować na arkuszu notebooka w klatce, pasuje notebooki zwykłej dzieci, a następnie przejść do płótna.

Haft - to nie tylko hobby, to pasja, która z czasem zamienia się w hobbyHaft - to nie tylko hobby, to pasja, która z czasem zamienia się w hobby

Że komórka jest podstawą tej metody szycia, więc notebook i płótno dobrą okazją do nakreślenia rysunek i poprawnie obliczyć komórek do haftu.


Najpierw dowiedz się, jak zrobić dobry szwów doradzić i rozwiązać ten wątek z ufnością.

Tak doświadczeni mistrzowie nie są przywiązane do końca wiązek włókien i że krzyż jest wykonany prawidłowo, można powiedzieć, podwójne szwy pionowe od wewnątrz na zewnątrz. W istocie poważne trudności w haftu na gotowych komórek nie mają, ważne jest, aby zrozumieć, że technologia działa z nici i zszywa tamborka, a następnie można wybrać bardziej skomplikowane rysunki.

Dane dla krzyżykowym

Sklep internetowy Matrenin Posad oferuje dużą liczbę różnego rodzaju materiały do ​​rzemiosła, w tym rysunki na hafty krzyża. Tutaj można znaleźć obrazy na każdy gust - kwiaty, zwierzęta, krajobrazy, wioski i miasteczka, rysunki dla dzieci.

Każdy ekspert znajdzie sobie coś ciekawego, duże i małe szczegóły w obrazach umożliwi im wybierać według własnego doświadczenia szycia.

Nadaje się dla początkujących, gotowe zestawy, narzędzia do szycia i doświadczeni użytkownicy powinni zwrócić uwagę na ekskluzywnych schematów i wzorów są większe niż 50cm. lub ciągnienia haftu jedwab z koralikami.Każda osoba wybiera dla siebie rysunek, który wkrótce staje się arcydziełemKażda osoba wybiera dla siebie rysunek, który wkrótce staje się arcydziełem

Zakres ogromnej liczby wzorów haftów, takie jak szkic z ptakiem, niedokończonej powieści tropikach kwitnienie, motywów skandynawskich, marynarza i dużo nazwisk i odmianach.

Dziecko będzie ciekawy obraz i animowanych postaci z bajki, zabawki lub nieistniejących zwierząt.

wzorów obwodów dla muliną: co wybrać

Należy zacząć płótnie - tkaniny poddanej specjalnej obróbce płótnie jedwabiu, lnu, bawełny lub mieszanki, czasami z tworzywa sztucznego. Płótno jest oznaczony w małych komórkach stosowania przekroju nici. Plandeka może być pokryta wzorem (Circuit) lub tła.

Rysunek (schemat) jest drukowany na papierze w polu dobrze nadaje się dla początkujących, w rzeczywistości jest ona prosta i tania alternatywa płótna.

Dziś, w dobie postępu technologicznego jest możliwe przy pomocy specjalnego programu komputerowego do dokonania przyjemny wzór wariantu obwodu.

Szwaczka częściej korzystać z programów, które pomogą stworzyć obrazSzwaczka częściej korzystać z programów, które pomogą stworzyć obraz

Na przykład:

 1. Krzyż program tworzy schemat haftu nawet ze zdjęciami.
 2. Twórca programu Wzór dla muliną wyjątkiem szerokiej gamy instrumentów oferuje możliwość przetwarzania nowej, takich jak haftowane kwiaty w bukiecie można dokonać masywniejsza według priorytetu Wstępnie wybór kolorów.
 3. PCStitch7 - ten program jest popularny wśród fanów ściegiem krzyżykowym za pomocą prostego interfejsu, gdzie wszystko jest proste i jasne.
 4. CrossStitchPro ma dobry algorytm konwersji kolorów.
 5. Tłumaczenie Tabela szycia Crestik.

Większość z tych programów można pobrać do komputera domowego za darmo.


monochromatyczny haft

Jeszcze inny popularny rodzaj robótek jest uważany monochromatyczny haft. Jego wartość jest wystarczająco duże, cienkie linie prowadzące przeliczalne krzyż przypominają rysunek ołówkiem, co sprawia, że ​​takie produkty tajemnicę.

haft monochromatyczny jest dość proste, ale wygląda bardzo oryginalne i łatwehaft monochromatyczny jest dość proste, ale wygląda bardzo oryginalne i łatwe

Ten haft świetnie wygląda we wnętrzu, na przykład na ścianie jako obrazy. Takie systemy obejmują korzystanie z tego samego koloru i są wykonywane w jednym wątku, ale często dodają jasny akcent, na przykład, jasne niebieskie oczy dziewczyny więcej elegancji.

Popularny schemat wzorów do haftu (wideo)


Niezależnie od opcji programu, nie zostałby wybrany rysunek, wynik zawsze będzie ciekawy, piękny i przekaże indywidualny smak i doświadczenie z najbardziej wykwalifikowanych pracowników.

Przykłady rozwiązań dla krzyża ściegu grafiki (zdjęcia)

010f6b88da7db4XL 0XPVhcpMEFY 1 1 shemy-vyshivki-4-koshek 2 38-1 122 235 67973cacbe07579a9d82b1df20dc528e 611724

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3

map