The BlogHaft, igła zainwestował część swojej duszy w przyszłości obrazHaft, igła zainwestował część swojej duszy na przyszłość kartinuAngelochkov kochany przez dzieci i dorosłych, zwłaszcza kobiet w ciąży, które umieszczone w specjalnych aniołów przeszycia głębszego znaczenia. Haft - jednym z działań najbardziej kojące. Trudno wymyślić coś lepszego, aby uspokoić, aby wzmocnić lub przywrócić umiejętności motorycznych. A ile estetyczną przyjemność przynosi prace wykonane z krzyżem. Muliną nie ma ograniczeń wiekowych, może zajmować się wszystkim, od dzieci do osób starszych.


Cross Stitch angel - schemat

schematy przeszycia poprzeczne aniołów jest wiele.

Po wybraniu programu należy zwrócić uwagę na następujące parametry:

 • złożoność;
 • czytelność;
 • Rozwiązanie kolor;
 • Szczegółowy opis.

Według złożoności układów są bardzo różne, od najprostszych do obrazu fotograficznego powtarzać. Niezależnie od stopnia skomplikowania, wszystkie znaki na schemacie nie powinien być zbyt mały, aby nie łączyć i być zrozumiałe.

Anioły na haftowane pościel zawsze symbolizują coś dobrego i jasnyAnioły na haftowane pościel zawsze symbolizują coś dobrego i jasny


Programy są podzielone na dwie kategorie: kolor i czarno-biały. Dla początkujących, bardziej odpowiedni schemat czarno-białe, bo nie ma nic zbędne, tylko rysunek.

Kolorystyka wymagają więcej opieki, są one zmęczony wzrok szybciej. Płótno przed haftowania należy zaznaczyć schemat. Jest wygodny w użyciu małych igieł. Jest to przydatne, aby oddzielić część obręczy materiału, nie tylko ciągnąć tkaninę, dzięki czemu łatwiej pracować, ale mogą być wykorzystywane do ograniczania pewien obszar, aby ułatwić nawigację. Tabela rozmiarów dla pierwszego doświadczenia lepiej wybrać średniej do pracy nie było zbyt małe, a jednocześnie mieć siłę, by doprowadzić ją do końca.

Liczy się to, w jaki sposób masz zamiar używać hafty, czy jest to obraz w ramce, jest bardziej odpowiedni schemat z kilku aniołów, a jeśli, dekoracja na odzieży lub pościeli dziecka - lepiej wybrać system z jednym anioła. Program powinien być jasne, kto będzie go używać, nie ufaj opinii sprzedawcy lub przyjaciółmi. Zawsze warto zobaczyć przed zakupem systemu.

Zestaw do haftowania krzyżowe Anioły

Obecnie istnieje ogromna liczba zestawów do haftu. Są one podzielone na proste i złożone, ale wszystkie one są w ramach określonego systemu dla wygody pracy.Lepiej jest używać zestawów niż kupując wszystko osobno.

Jest to bardzo wygodne, aby kupić gotowe zestawy wszystko, co potrzebne do haftuJest to bardzo wygodne, aby kupić gotowe zestawy wszystko, co potrzebne do haftu

Podczas pracy z zestawem więcej niż prawdopodobieństwo, że końcowy wynik będzie zbliżony do obrazu, jak kolory nici są dobrane specjalnie dla niej. W sklepach mają zestawy jakości porównywalnej ze zdjęciami artystów. Idealnie dopasowane nici haftowane twarz i pomóc niewielka część obrazu jest bardzo naturalny. Ale dla początkujących, ta praca jest dość skomplikowane, gdyż należy wziąć tylko z doświadczeniem.

Co jest w zestawie

 • płótno;
 • Żądany gwintu;
 • schemat;
 • Czasem igły.

Zestawy do haftu aniołów różni się tym, że zwykle są one zbierane w stylu monochromatyczne, zestaw kolorów jest bardzo spokojny i wąskie, zwykle czarno-biały haft. Jeśli zestaw nie zawiera igłę, to powinna być wybrana w zależności od szerokości ogniwa płótnie, niż komórki, więcej warstw będzie mieć grubsze nici i igły powinien być jednak igły nie przechodzi przez materiał dopiero wahadłowy. Ustawiona Igolochka wszystkie ważne składniki, jeśli coś nie pasuje, to lepiej zrezygnować z tego zestawu i poszukać innej. Jeśli będziemy haftować, wszystkim powinny być wygodne.

Cross Stitch: Anioł i dzieci

Wszystkie dziewczyny w szkole, aby wyciągnąć wnioski z pracy haftować. Przez to kreatywność są połączone, nawet chłopcy, w przeciwieństwie do dziewcząt, w większości lubią haftować maszyn lub małą wieżę.

Haftować rozwój dziecka jest bardzo przydatna, ponieważ haft jest opracowanie:

 • ciężka praca;
 • wytrwałość;
 • Kochać piękna.

Haftować dzieci jest bardzo przydatne: tak rozwijać ich umiejętności motorycznych, ale także nauczyć się doceniać sztukęHaftować dzieci jest bardzo przydatne: tak rozwijać ich umiejętności motorycznych, ale także nauczyć się doceniać sztukę

Dziewczynka uwielbia też haftować wróżki zdjęcia kociąt i oczywiście aniołów z dziećmi. Dziecko wkłada całą miłość w jego twórczości, każda mama miło dostać prezent w anioła Bożego Narodzenia, haftowane ukochaną córkę. Ten anioł, nawet bardzo profesjonalnie wykonane dzieci będą całować jako matki artystycznej. Mamo, w odpowiedzi też może dać haftowane anioła, on stanie się talizmanem dla dziecka, opiekun świata, a miłość jej matki. Będzie to rodzaj opiekuna.


Poprzeczne anioły szycia dla spełnienia życzeń

Od niepamiętnych czasów, kobieta, która chciała ciąży, anioły haftowane na poduszce, a jeśli ona tylko spała na nim Maryja koniecznie dał jej dziecko. Wtedy, kiedy kobieta jest w stanie zajść w ciążę i urodzić, matka ozdobiona kołysek i odzieży haft nowonarodzonych dzieci. Również często na odzież jest szyta pentagram koniecznie z 4003 krzyży, chroni przed złym okiem i poprawia przeznaczenie. Haftowane najbliższą osobą anioły zawsze dają ciepło i opiekę i pomoc w celu przezwyciężenia trudności życiowych.

Cross Stitch: Anioł szczęścia (wideo)

Rzemiosło jak szycia i haftu zawsze zajmowała szczególne miejsce w życiu kobiety, w pewnym momencie, że był nawet jej głównym zajęciem. Igła w starożytności była obdarzona magicznymi właściwościami, a produkty wykonane z jego pomocą, chcielibyśmy dać siłę do człowieka, i zabrać ją. Postęp dokonał ich zmiany w tej starożytnej działalności, staje się on bardziej barwny i przystępny, ale aniołowie haftowane ze sztyletem, jak poprzednio, są symbolem miłości i światło niebieskie. 

Programy przykłady haftu krzyż aniołów (foto)

2 085caf43c204 210026863 2338987769 1367265178918222s andilek-predloha a14 angel2 przywiązanie b7da77fa8e


Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 2 = 3