Pomysły konstrukcyjne dziennego: Photo-2017 nowoczesnym kominkiem i jej roli

Pomysły konstrukcyjne dziennego: Photo-2017 nowoczesnym kominkiem i jej roli

12 October 2017Kominek w salonie zapewnia nie tylko ciepło, ale również sprawia, że ​​pokój przytulny, przyczyniając się do duchowych rozmówKominek w salonie zapewnia nie tylko ciepło, ale również sprawia, przytulny pokój, przyczyniając się do duchowych rozmowach Mało nie marzył w jednym czasie lub marzą teraz o swoim przytulnym i ciepłym salonie z kominkiem. Uważa się, że do tego trzeba mieć duży luksusowy dom, ale tak nie jest. Kominek może być miłym dodatkiem do wnętrza, a nawet zwykłego mieszkania w mieście, jak każdy wie, współczesnych projektantów i osób ogląda trendy w modzie we wnętrzu.


Współczesny kominek w salonie

Dawno kominki były dostępne tylko dla właścicieli prywatnych domów, ale nawet w tych domach powinny być dużo różnych preparatów zostały przeprowadzone, na przykład, wzmocnienie podłogi, pracując na rysunku i innych działań. Wszystko to najlepiej pozostawić profesjonalistom, którzy wiedzą dokładnie, co i jak robić.

Jednak wielu współczesnych ludzi mieszka w budynkach mieszkalnych i, jak, nie może sobie pozwolić na taki luksus, ale tak nie jest.

Nowoczesne technologie pozwalają zainstalować kominek w dowolnym miejscu, nawet w małym salonie, nawet w sypialni. Przyjść z pomocą elektryczny kominek. Pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, ale jest już powszechnie stosowane w projektowaniu wnętrz.

Szczególnie wygląda wspaniały kominek w salonie klasyczny, otoczony kamienia naturalnegoSzczególnie wygląda wspaniały kominek w salonie klasyczny, otoczony kamienia naturalnego

Ten kominek jest nie tylko bezpieczne i komfortowe, ale także jego „prawdziwe” przodkowie uczyni salon przytulny i ciepły, tak że salon będzie chciał wrócić raz po raz. Podoba mi się tutaj, a młodsze i starsze pokolenia rodziny i rodzinnych spotkań i kolacje będą podwójnie przyjemne.


Różnice kominków elektrycznych

  1. Przenośna nagrzewnica elektryczna. Wygodne dla tych, którzy potrzebują do prowadzenia ognia z pokoju do pokoju lub, na przykład transport z domu do domu lub domku kraju.
  2. kominki ścienne. Najbardziej podobna do klasycznego kominka z kominem, są one również zbudowane. Dla tego typu grzejnika potrzebuje przestrzeni, a mianowicie: wnęka w ścianie, gdzie będzie zainstalowany kominek.
  3. Portal kominek - to kominki elektryczne z możliwością symulowania prawdziwy ogień.
  4. Elektryczny kominek narożny. Jednym z najbardziej popularnych typów nowoczesnych kominków. To dlatego, że model ten będzie w stanie znaleźć miejsce w każdej części pokoju dziennego z dowolnej aranżacji wnętrz.

Jeśli nie ma ochoty kupować opał do kominka i patrzeć, i patrzeć na ogień w godzinach wieczornych jak wersja elektryczna idealnie nadajeJeśli nie ma ochoty kupować opał do kominka i patrzeć, i patrzeć na ogień w godzinach wieczornych jak wersja elektryczna idealnie nadaje

Jak widać, jeśli chcesz, możesz znaleźć żadnego kominek do swoich potrzeb, a więc że jest organicznie pasuje do projektowania salonie, czy jest to mieszkanie, dom lub dom prywatny.

Idziemy z duchem czasu: pokój dzienny z kominkiem projektowania

salon z kominkiem projekt spełnia życzenia wielu ludzi, zwłaszcza tych, którzy lubią dyskretną, elegancką klasykę. kominki elektryczne, a także prawdziwe kominki w doskonałej harmonii z ciepłych kolorach z meblami z litego ciemnego drewna.Takie kombinacje będzie wyglądać doskonałe zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach. W każdym projekcie można zastosować do kominka elektrycznego.

Kominek w salonie wygląda dobrze na tle białych ścian, gdyż cała uwaga skupia się na nimKominek w salonie wygląda dobrze na tle białych ścian, gdyż cała uwaga skupia się na nim

Wszystko to ze względu na projekt kominka może być zupełnie inna. Kominek może być przycięte metalu, marmuru i innych kamieni naturalnych. Oznacza to, że kominek może zostać pokonany nawet we wnętrzu w stylu high-tech bez problemów. A jednak często zaprojektować salony z kominkami są zazwyczaj urządzone w stylu rustykalnym. W tak dużej liczby żyjących przeważa drewna: parkiet, meble z litego drewna, czasami wystrój ściany w postaci kształtek. Można stwierdzić, że właściciele nowoczesnych apartamentów sprawi, że pokój dzienny, nie został stworzony w dowolnej konstrukcji bez problemu nawet bardziej przytulne, stylowe i ciepłe ze względu na kominku. W takich domach goście zauważyć natychmiast styl właścicieli domu.

Nowoczesne kominki we wnętrzu salonu: urządzenie instrumentem

Obecny, 2017, charakteryzuje się tym, że coraz więcej właścicieli domów i mieszkań wolą komfort, który można łatwo osiągnąć poprzez ustawienie wnętrze kominka. Ale przede wszystkim, aby prawidłowo wybrać kominek elektryczny, trzeba zapoznać się z tym, jak to działa. To może pomóc, aby wybrać model, który jest nie tylko piękna, ale również z dobrą funkcjonalnością.

Wszelkie Grzałka elektryczna obejmuje:

  • element grzejny - rodzaj urządzenia serca;
  • Jednostka sterująca - nie mniej ważnym elementem grzejnika, bez pracy kominka malovozmozhna;
  • obudowa;
  • Dekoracyjne detale kominka.

Przy kominku, pożądane jest, aby zorganizować wygodne meble do każdej nocy, aby móc wygodnie cieszyć się przy filiżance gorącej kawyPrzy kominku, pożądane jest, aby zorganizować wygodne meble do każdej nocy, aby móc wygodnie cieszyć się przy filiżance gorącej kawy

Jak już wspomniano, głównym elementem kominka jest element grzejny, to dzięki nim, urządzenie wytwarza ciepło i tworzy komfort w salonie. Taki element może być rurowa lub spirali.

Element grzejny jest odizolowana od korpusu osłony kominka, przy czym obudowa nie jest ogrzewany, a nie ma połączenie jej materiału.

Ciepło jest rozprowadzany w pomieszczeniu dzięki wbudowanym wentylatorem, prowadzenie gorącego powietrza. potrzebna jednostka sterująca jest również do kominka, a raczej ją kontrolować. To jest klucz do pracy kominka. Jednocześnie, nie można zaprzeczyć, znaczenie obudowy, konieczne jest nie tylko do „wewnętrznego” ognia zostały objęte, ale również służyć jako ochrona środowiska. A elementy dekoracyjne pomogą urządzenie z powodzeniem dopasować do każdego wnętrza.


Montaż sprzętu w nowoczesnym wnętrzu salonu z kominkiem

Czy jest to prawdziwy ogień lub elektryczny, najlepiej zaufać instalację specjalisty, który wie dokładnie, jak wszystko powinno być zrobione, jakie problemy można napotkać podczas instalacji, oraz jak szybko i sprawnie rozwiązywać pojawiające się problemy. Ale w takim razie, jeśli masz do czynienia z instalacją własną rękę, trzeba wiedzieć, jak to zrobić dobrze, co jest niezbędne do przygotowania i tak dalej.

Najprostszym sposobem jest w przypadku zamontowanego naścienny i narożnym kominkiem, ich montaż wymaga jedynie gniazdo montażowe oraz w miejscu, gdzie planowana lokalizacja kominka.

Do tej pory, bardzo oryginalny zestaw TV nad kominkiemDo tej pory, bardzo oryginalny zestaw TV nad kominkiem

Trudniej będzie przeprowadzić instalację wbudowany kominek elektryczny. Zazwyczaj jest to tak zwane portale kominkowe, dlatego przed instalacją kominka, trzeba stworzyć sam portal w niszy w ścianie.

Zazwyczaj portal jest wykonana z płyty gipsowo-kartonowej, po już opracowane rysunków i programów. Podstawą przyszłego portalu są profile metalowe, które są przymocowane bezpośrednio do arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Podsumowując, wszystkie uzyskane portal zagruntować szwy shpatljujut arkuszy. Jest wyrównanie zespołu. W pobliżu musi być gniazdko. Następnie przychodzi etap projektowania, dekoracji portalu. Ten krok zależy od woli właścicieli, ich wyobrażeń o styl życia. Przycinanie może służyć do wielu materiałów, z płyt drewnopochodnych i różnych rodzajów kamienia naturalnego wykończeniowych i dekoracyjnych tynk strukturalny, panele dekoracyjne i metalicznym wykończeniem, w postaci siatek, zwoje i inne elementy, w zależności od wyobraźni i zdolności klientów i umiejętności kowalskich.


salon z kominkiem projektowania (wideo)

Podsumowując, zwykle projektanci wolą umieścić kominek w salonie kompozycji w środku ściany, tak że przed nim nie było światła. Wokół ogniska, najczęściej umieszcza się na krześle, sofa lub krzesła, tworząc przytulne „róg” dla spotkań rodzinnych.

Opcje dla projektowania wnętrz salonu z kominkiem (zdjęcie)

0aa0098f9b730b3b34608b6626fdeb24 000008 26 37 -516ef47f95b9fa71872a8afadbce4f345039f0ac 10056 23049 1466875 813008912 BankoboevRugostinayaskaminomvkorichnevomtone

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 44 = 47

map