Półki, nisze, szafki i blat w łazience płyt gipsowo-kartonowych

Półki, nisze, szafki i blat w łazience płyt gipsowo-kartonowych

12 October 2017Płyty gipsowo-kartonowe - to świetny sposób, aby wnętrze łazienki bardziej wygodny i praktycznyPłyty gipsowo-kartonowe - to świetny sposób, aby wnętrze łazienki bardziej komfortowym i praktichnymCheloveku osobliwe poczucie piękna, więc przy każdej okazji, próbuje podnieść własnego domu. Wzniesiony swoje ręce półka niszę lub blat w łazience płyty gipsowo-kartonowe pozwolą udekorować pokój, bez uciekania się do kosztownych elementów dekoracyjnych.


Półki z płyt kartonowo-gipsowych w łazience: Korzyści

Dlaczego jako główny materiał służy to płyty gipsowo-kartonowe. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i polega na dostępność, niski koszt i łatwość użytkowania. Rozpatrzmy szczegółowo wszystkie zalety.

Płyty gipsowo-kartonowe - uniwersalne, tworzywo sztuczne, dzięki czemu można stworzyć konstrukcję różnych kształtach.

Płyty gipsowo-kartonowe przeznaczone do łazienki, potraktowano specjalnego roztworu, co zapobiega występowaniu pleśni, jest odpowiednie, ponieważ w tym miejscu nie jest nadmiar wilgoci i ulatniania.

Aby zrobić piękne i funkcjonalne półki w łazience może być sobą za pomocą płyt gipsowo-kartonowychAby zrobić piękne i funkcjonalne półki w łazience może być sobą za pomocą płyt gipsowo-kartonowych

Półki wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, mają takie zalety:


 • Można podać dowolny kształt i rozmiar odpowiedni do wnętrza betonu łazience, zamiast standardowego modelu, który jest w każdym sklepie meblowym.
 • Due materiały wykończeniowe mają być stosowane do podszewki, półki mogą mieć niestandardowy wygląd.
 • Płyty gipsowo-kartonowe - materiał odporny i półki, zaprojektowany z nich, stanowią silne struktury w stanie wytrzymać dużo masy.
 • Ponieważ koszt płyt gipsowo-kartonowych jest mały, półki wykonane z niego będzie miał niski koszt.
 • Płyty gipsowo-kartonowe nie zawiera szkodliwych substancji. Jest to bezpieczny materiał, który nie powoduje reakcji alergicznych.
 • Płyty gipsowo-kartonowe są łatwe w użyciu, dzięki czemu konstrukcja i kołnierz instalacja, nie ma problemu.

Pierwszy etap należy do ramki, która jest przymocowana do ściany. Jeśli projekt został pomyślany oświetlenie, należy najpierw ustawić w strukturze. Potem ramka jest osłonięte arkusze kartonowe, kąty równocześnie zamykającym perforowane narożniki. Zewnętrzna część jest pokryta półki szpachlowane i materiałów wykończeniowych. Zalety takich pułków stworzone własnymi rękami jest to, że może on być instalowany nie tylko w łazience, ale także w każdym innym pomieszczeniu.

Nisza w łazience z płyt kartonowo-gipsowych - komfortowe elementy wystroju wnętrz

Nisze były używane w czasach starożytnych. Jest to przydatne elementem konstrukcyjnym, który jest otwór w ścianie, służący miejsca. Wnęka umożliwia rozładunek przestrzeń, aby uczynić go bardziej funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Oprócz swojego głównego celu, nisza może być siedziba reflektorów, dzięki czemu wnętrze bardziej romantyczny i tajemniczy.

Nisza może ukryć elementy komunikacyjne, dzięki czemu wygląd łazienki przynajmniej prezencji. Na przykład, wodnych lub ściekowych może zostać ukryta za ścianką.

W celu uniknięcia że efektywna powierzchnia nie jest stracone na marne, powinno być budowanie niszowych, które można wykorzystać jako miejsce do przechowywania produktów chemii gospodarczej i higieny. Jeśli nie chcą się wyróżniać niszę wśród ogółu stylistycznej łazience powinno revet materiałów, które zostały użyte do ścian. Jeśli w planach, aby wyrzeźbić niszę, natomiast jasne kolory i materiały teksturowane będzie doskonałe w przypadku asystentów.Gustownie uzupełni wnętrze łazienki piękną niszę płyt kartonowo-gipsowychGustownie uzupełni wnętrze łazienki piękną niszę płyt kartonowo-gipsowych

Przed podjęciem stworzenie niszy w ścianie, trzeba zwrócić większą uwagę do swojego wyglądu, wielkości i konfiguracji.

Nisze są:

 • okrągły;
 • owalne;
 • kwadrat;
 • prostokątnym;
 • Trapezowej.

Jeśli pozwolisz szerokość ściany, to lepiej zorganizować 2-3 małe, zamiast tworzyć jeden szeroki. Wolna przestrzeń w zagłębieniu może być wypełniona półek wykonanych ze szkła lub lustra. W ten sposób można nadać pomieszczeniu spektakularny wygląd.

Kiedy planujesz umieścić niszę w pobliżu źródła wody, a następnie konieczne jest zaprojektowanie pod lekkim nachyleniem. Rozpylania wody wpływającej do wnęki przepływa swobodnie, że zapobiega powstawaniu pleśni i nieprzyjemnego zapachu.

Szafka pod zlewem z płyt kartonowo-gipsowych - praktyczne rozwiązanie dla każdej łazienki

Szafka pod zlewem będzie wykorzystywać nie tylko maksymalną przestrzeń użytkową, ale daje urok pomieszczenia. Zrób stoisko z ich rąk może ktoś to musi być wysokiej jakości mistrz. Jeśli włożysz trochę wysiłku, prace będą spory i nie zajmuje dużo czasu.

Jeśli chcesz szafka służył przez wiele lat, należy dbać o płyty gipsowo-kartonowej podszewki.

Dokonaj praktyczne szafki w łazience może być ręce, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem o projektowaniu i zakupić wszystkie niezbędne materiały do ​​pracyDokonaj praktyczne szafki w łazience może być ręce, najważniejsze - aby myśleć z wyprzedzeniem o projektowaniu i zakupić wszystkie niezbędne materiały do ​​pracy


Jako materiał wykończeniowy jest lepiej użyć płytek lub mozaiki. Są bardzo harmonijny wygląd w łazience.

Rodzaje szafka pod zlewem:

 • Zawieszenie. To doskonale pasuje do wnętrza małej łazienki. Ponadto, czyszczenie wykładzin podłogowych nie przyniesie wielkich trudności. Jednakże, szafy ścienne, ma jedną wadę, że nie kryje rury.
 • Podłoga. Ta szafka bezproblemowo dostosować komunikację kanalizacji. Wśród nielicznych wad jest to warto zauważyć, że modele wolnostojące są istotne tylko w przestronnych pokojach. W małych łazienkach, wyglądają zbyt nieporęczne i przestrzeń.
 • Rogu. Modele te doskonale pasują do łazienek o niewielkich rozmiarach. Są one idealnym rozwiązaniem dla mieszkań o małej rodziny lub rodzaju Chruszczowa. szafka narożna nie tylko ukryć elementy drenażu komunikację, ale także budować pod zlew miejsca dla chemii gospodarczej, co znacznie oszczędza miejsce.

Wybierając rodzaj kamienia trzeba jasno zrozumieć, co twoja decyzja zależy nie tylko estetyczny wygląd pomieszczenia, ale również jego funkcjonalność.

Kilka wskazówek, które sprawiają, że blat w łazience pod zlewem z płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Jest to konieczne, aby określić wysokość i średnicę blatu. Najlepszym rozwiązaniem - namalować rysunek, który pomoże określić potrzebną ilość materiału. Aby utworzyć rysunek nie jest konieczne, aby mieć jakąś wiedzę, albo być artystą. Najważniejsze, aby zdecydować się na wybrany model, aby wszystkie niezbędne pomiary i umieścić je na papierze.


Wybierając zlewozmywak powinien być ostrożny. Skomplikowana konfiguracja wybierzesz, tym trudniej będzie to zrobić blatu.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować gk blat, należy pamiętać, że powinna ona organicznie uzupełniają projekt łazienkiJeśli zdecydujesz się zainstalować gk blat, należy pamiętać, że powinna ona organicznie uzupełniają projekt łazienki

Nadszedł czas, aby przejść do konstrukcji montażowej:

 • Rama jest zamontowany za pomocą profili metalowych;
 • Mocowanie odbywa się - śruby;
 • Otrzymana postać jest osłonięte z płyt gipsowo-kartonowych.

Płyt gipsowo-kartonowych jest cięcie na zlewie. Otrzymany obrabianego gips jest nakładany na strukturę i mocowany za pomocą śrub. Otrzymany blat dokładnie przetwarzane związki hydrofobowe, zapobiega przedostawaniu się wilgoci.

Jak zrobić blat w łazience płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Wreszcie, należy zauważyć, nie bój się tworzyć własne ręce. Płyty gipsowo-kartonowe pomaga oddychać „życia” do swojego rodzinnego gniazda, aby uczynić go bardziej przytulne i wygodne. Idź do niego, będzie sukces!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

43 − = 40

map