Polimer sıva: kaba bir yüzey seçin

Polimer sıva: kaba bir yüzey seçin

12 October 2017yüzey üzerinde hizalama ve bağlantı ya da çatlakların sızdırmazlığı için kullanılan polimer, dolgu maddesi, tamir edilecekonarılan poverhnostyahNa yapı malzemeleri pazarında derzleri, çatlaklar yumuşatma ve sızdırmazlık için kullanılan polimer dolgu sürekli zaten çeşitli aralığı ile güncellenir. Yeni ürünlerin çoğu niteliksel majör veya minör onarımlar sonucunu etkileyebilecek. En az değil polimer kattır. Bu benzersiz malzeme size mükemmel son bitirme için zemin, duvar ve tavan hazırlamak için izin verir.


iç için polimer sıva: türler özelikleri

Herhangi bir onarım kesinlikle odasında ruh oluşturulmasını sona erecek. komple tür duvar kağıdı yardımcı ve boya elde edin. bitirme çalışmalarının aşamalarından biri bilerek veya bilmeyerek cevapsız Ama eğer tatil etkisi şımarık edilebilir.

Due Kalafat boyama ya da yapıştırma duvar kağıdı için herhangi bir yüzey hazırlayabilirsiniz. En pürüzsüz duvarlar, tavan ve zemin boyası ve duvar kağıdı hamur üzerine kanıtlanmıştır gibi o yapı malzemeleri tasarruf için gerçek bir fırsattır, uzanmak çok daha iyidir.

Seçildiğinde bağlayıcı bileşeni, macun belirlemektir.

çok yönlülük ve kullanım kolaylığı - akrilik macun bir ayırt edici özelliğiçok yönlülük ve kullanım kolaylığı - akrilik macun bir ayırt edici özelliği

çözeltilerinin temel ve yaygın türleri göre alçı ya da çimentoyu içerir. Ama her geçen yıl daha da polimerik bağlayıcı dayanmaktadır popüler dolgular, hale gelmektedir.


Bugün, iki grup: akrilik ve lateks.

akrilik harmanı

o iç dekorasyon için kullanılan ve binaların cephesi kaliteli hale getirilmesi için olabilir, çünkü bu tür, evrensel olarak kabul edilir. kaba ve terbiye için mükemmel - Bu ceket.

lateks solüsyonları

Onlar sadece iç dekorasyonda kullanılabilir.Ama şartnamelerde benzer:

 • işlenmiş yüzeyin Yüksek dayanıklılık;
 • plastisite;
 • operasyon dayanıklılığı;
 • Uygulamanın Kolaylığı;
 • Kokusu yok.

Ne olursa olsun kompozisyon, bir hazır sıva veya kuru karışımını satın alabilirsiniz. İlk seçenek, ikinci birkaç kat daha değerlidir. zaman veya para: Seçiminiz Kaydetmek istediğinize bağlıdır. Karışım, önemli ölçüde daha ucuzdur. Paket talimatına göre su ile seyreltilmesi yeterlidir.

sert ve hoş olmayan koku olmadan hizalama kapalı bulunan yüzeyleri, lateks dolgu maddesi kullanımı için,sert ve hoş olmayan koku olmadan hizalama kapalı bulunan yüzeyleri, lateks dolgu maddesi kullanımı için,

Kuru sakız karıştırma meydana gelir, su, porsiyonlar halinde döküldü, ancak tersine doğru olan.

Dolgu maddeleri, kir, gres, Eski boya ve yağlı lekeleri temizlendikten sonra, sadece hazır yüzeye uygulanmalıdır. astarlanmalıdır unutmayın. Sadece işin bu ön aşamaları sonra macun ile devam edebilir. Macun mürekkep kurutulduktan sonra düzgün ve kolay bir şekilde uzandı ve yüzey renklendirme işlemi kağıdı yapıştırma büyük ölçüde kolaylaşır.

Polimer Dolgu: teknik özellikler

çatlaklar, girinti, kusurları bazlar idealdir Polimer macun onarırken. Bu nedir ve nasıl tüm diğer çözümlerden farklı?

polimerik dolgu maddeleri Ana fark, en fazla 20 mm bir tabaka uygulanması olasılığıdır

Bu karışım, onarım ve alçıpan ve beton, tuğla ve çimento yüzeylerinin hizada kullanılmıştır. Bu çimento, kireç, mineral ve organik katkı oluşmaktadır.


avantajları

Nedeniyle bu ana bileşenleri Polimer kaplamak için birkaç avantajı vardır:

 • Hızlı vulkanizasyon;
 • Su itici;
 • donmaya karşı dayanıklı;
 • Kimyasallara karşı dayanıklıdır;
 • Güçlendirilmiş mikroelyaf;
 • Rahat ve kullanımı kolay;
 • çevre dostu
 • Bu uygun bir uygulama superprochnogo hizalanmasını sağlar;
 • ısıtılmamış ve nemli alanlar bitirme ile ilgili sorunları çözer;
 • Dikey duvarlar sapmasına bağlı olarak, tabaka kalınlığının kontrol edilmesini mümkün kılar;
 • Kurutma işleminden sonra, hiçbir çatlak meydana getirir.

Polimer macun kısa sürede, ideal olarak tamamlayan boya ve astar karışımı olarak çeşitli kusurları kaldırırPolimer macun kısa sürede, ideal olarak tamamlayan boya ve astar karışımı olarak çeşitli kusurları kaldırır

Polimer sıva dokunma, sıva ızgaranın üstüne koymak için daha iyidir soğuktur. Bununla birlikte, zemin işlemek için çok yönlü olmasına rağmen polimer harmanı, bu mümkün değildir yapmak için, bir macun karışımının kullanılması daha iyidir.

Sıva için üniversal bir polimer örgü

onarım birinci değilse, muhtemelen daire hakkında bilmek duvarlar ve tavan sadece düz ve ön bitirme atlanabilir görünüyor olmasıdır. Böyle bir yanlış başlayanlar için affedilebilir, ama tecrübeli usta olabilir. Hatta küçük bir depresyon ya dikiş şişkinlik veya çatlak tüm çabaları boşa olabilir. Bu nedenle, son çalışması geçmeden önce dikkatlice macun kullanarak yüzeyini hizalayın. Ve ancak kuruduktan sonra, sen boya veya duvar kağıdı tutkalı alabilirsiniz.


Genellikle duvarlar ve tavanlar daha da güçlendirilmesi gerekmektedir. Bunu yapmak için, polimer ağının yüzeyine uygulanan sıva adım gerekir.

Polimer ağ iç ve dış kullanım için kullanılabilir.

Ondan çok şey Faydalar.

Sıva katmanı güçlendirmek için, bir polimerik ağ kullanılması, güçlü ve dayanıklı bir malzeme katmanı oluşturacakSıva katmanı güçlendirmek için, bir polimerik ağ kullanılması, güçlü ve dayanıklı bir malzeme katmanı oluşturacak

İşte bunlardan bazıları:

 • dayanımı;
 • don;
 • kalitesi;
 • çevresel etkilere karşı dayanıklılık

işi bitirme zaman gerekli yapı malzemesi hesaplanmasında ek olarak, dikkate kendi güçlü ve yeteneklerini almak gerekir. işin kusursuz bitirmek için profesyonellere devredilebilir.

Bir alçı üzerine bir polimer dolguyu uygulamak mümkün mü

Çoğu durumda, uzmanlar sıva üstünde bir polimer dolguyu uygulamak için tavsiye etmiyoruz. Nedeni basit: dolgu maddeleri çeşitli türlerinin kullanılması zorunlu bitirme kalitesini etkileyebilir. veya bir çözüm - Bazı seçmek daha iyidir.

Genellikle sadece başka çaremiz yok olur. Bir uzman danışın, nasıl sizin durumda yapabilirsiniz. Size sunulabilir iyi seçenek: Diğer uygulanan dolgu birden fazla türü macun karışımları iki tür karıştırın.

duvarları tamamlamadan önce, eski çözümün yüzeyini temizlemek için gereklidir. Bu adım iyi sonuçlar sağlamaktadır.

sıva işi yürütmek üzere araçlar Standart setisıva işi yürütmek üzere araçlar Standart seti

Ayrıca, inşaatçılar uyumluluk sıva ve macun karışımları kurallarına uymak önerilir. Bu basit kurallara uyulması mükemmel sonucu elde etmek için yardımcı olacaktır.

Bunlar birkaçı:

 1. Dikkatle, sertifika ve talimatlarını okuyun pH seviyesine dikkat edin. Büyük bir değer ile çözümün daha küçük bir değere sahip kompozisyonu uygulamayın.
 2. Alçı çimento macunla mahalle tahammül etmez. Bu durumda, en uygun sıvı veya reçine kaplaması;
 3. Eğer çimento sıva ile yüzeye hizalamak, herhangi başka macun çözümü kullanabilirsiniz.
 4. baz gücü yüksek mukavemet dolgu olmalıdır.
 5. sıva su buharı geçirgenliği ve oda özelliklerini dikkate alınmalıdır.

Ne aksi gerçekleşmesi özellikle olasıdır?

Her şeyden önce - bir düşük geçirgenlik dolgu paroprinitsaemostyu alçı ile karşılaştırıldığında neden olabilir:

 • iç ortam bozulması;
 • macun Kese;
 • Boşluk macun katmanı.

yüzeyini çalışmadan önce eski çözümünden temizlenmesi gerekiryüzeyini çalışmadan önce eski çözümünden temizlenmesi gerekir

Bu basit kurallara ardından, olumsuz sonuçlar doğurmadan istenilen sonucu alacak.

Ne PVC fayans polimer dolgu yıkamak

Üç yangınlar olduğunu - Bu bir kaza tamir demek olduğunu. Bir Temizleme değer: papering ve diğer eserler, Resim etkilerinden zemini yıkayın. Tabii ki, seferde tüm kaldırmak için daha iyi olurdu, ancak bu evin dönüşüm yaratıcı süreç hayran herşeyi takip edebilmek mümkündür. Ama, yine de, bütün işleri başarıyla tamamlanmıştır ve zaman hasat edilir.

temizlik, uzmanlar polimer kaplama yıkamak için çok zor olduğunu uyarır. Yani kimyasal asit ve insanlar için toksik olup PVC karo maskeleme bandı ile güvence, zemin yağ bezi koymak daha iyidir zarar verebilir özel fonlar, rücu yok.

En etkili temizlik maddeleri asit, olanlardır.

dolgu maddeleri çeşitli genel ve özellikleri (video)

İşaretli: macun iyi POWERFIX .Arzu peşin veya sadece satın alabilirsiniz Alman temizleyici kullanarak düşürmekten katta macun noktalar bildirimi. Uzmanlara, özel eldiven ve giyim, deterjanlar, kova ve bez hasat sabır ve tavsiye önce stok ve başlayın! Sonuç uzun sürmez!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 28 = 37

map