Połączone tapety do kuchni we wnętrzu: najlepsze zdjęcia i kombinacjami

Połączone tapety do kuchni we wnętrzu: najlepsze zdjęcia i kombinacjami

12 October 2017Połączenie tapety będą ozdobą kuchni, sprawiają, że jasne i przytulnePołączenie tapety będą ozdobą kuchni, sprawiają, że jasne i uyutnoyKombinatsiya tapety - to oryginalne i piękne i stylowe, a jednocześnie praktyczne. Istnieje obawa, że ​​połączenie może być Strefowy tapety w pokoju, co jest szczególnie ważne dla kuchni. Na przykład, tapety, można wyróżnić jadalni lub bar, etc. Kombinacja tapety, można zacząć z korytarza, a tam pokleit tapety, które powtarzają się w kuchni.


tapety do kuchni: połączona i harmonijny

W połączeniu tapetę w kuchni wiele zalet, takich taping, na przykład, pozwala ukryć pewne wady planowania. Wzrokowo połączenie tapetę można zmniejszyć bardzo wysokie sufity, niski - folie, aby zwiększyć przestrzeń itp

Można łączyć tapety w sąsiednich pomieszczeniach optycznie je zjednoczyć. Ponadto, te kombinacje nadają wnętrzu szansę stać się jaśniejsza, aby pozbawić go monotonii.

Można również wizualnie jedna ze ścian do ciągnięcia, i sprawiają, że kuchnia centralna ściana.

Aby ukryć wady planowania, można zaaranżować pokój połączony za pomocą tapetyAby ukryć wady planowania, można zaaranżować pokój połączony za pomocą tapety

Jedną z najczęściej stosowanych metod - pionowe paski danych:


 • Technika ta pozwala na „podnieść” sufitu lub zwisających wąski, wydłużony pokój wykonany proporcjonalne;
 • Można zrobić symetryczny podział - na środku pomieszczenia po obu stronach pasty na ścianie szerokie wystarczająco jasne paski tapety, tapety odbywa się często w kontrastowych kolorach;
 • Asymetryczne - jedna ze ścian jest przyklejona szeroki nasycony pasek w środku, w kącie z przeciwległych ścian trzeba przenieść jasne pasy o różnych szerokościach (ta metoda sprawia, że ​​kuchennych dynamiczny).

Jeśli chcesz wyróżnić jakiś obszar kontrastujące tapety, należy uważać, aby nie zrobić inwazyjny, agresywne kombinację. W tym przypadku, należy zapoznać się klasyczny czarno-biały, niebieski i złota, czarnym i czerwonym.

Łącząc tapetę w kuchni: połączenie zasad we wnętrzu kuchennym

Bez względu na oryginalne pomysły jeszcze nie odwiedzili, interkonekt musi nadaje się tylko do siebie tapetę.

Łącząc tapetę w kuchni, nie zapomnij wziąć pod uwagę przy projektowaniu kuchni i jego koloryŁącząc tapetę w kuchni, nie zapomnij wziąć pod uwagę przy projektowaniu kuchni i jego koloryZasady kombinacji tapetę:

 • Chociaż jest to oczywiste, ale wciąż - nie łączyć luksusowe tapety i tanie, i pożądane jest, aby zrobić, aby wziąć tapety z jednego źródła;
 • Aby połączyć najlepiej wybrać tapetę tej samej grubości, tak że nie było problemu w relacje i krawędzi zaznaczenia;
 • Wybrać tapetę z echami elementów - styl dekoracyjnego lub różne odcienie tego samego koloru;
 • Doskonale kwiatu ozdoba z piecem tematycznych;
 • Geometryczne motywy są doskonale połączone ze poboru;
 • Żywe kolory i kolory w połączeniu z potrzebą obojętny wyciszone.

I, oczywiście, równie ważne jest, aby podkreślić funkcjonalność kuchni tapetą. Wrażenie nie powinny być zwodnicze, chociaż nie jest to kuchnia salon, tam jest dużo gotowania, konieczne jest często sprzątać, etc.

Jak wkleić na kuchniach tapety: poziomy podział

Jeżeli pomieszczenie ma bardzo wysoką sufitu, ściany mogą być udostępnione i poziomo. Dwie lub trzy paski, które Alternatywny wizualnie zrównoważyć płaszczyznę pionową. Technika ta jest charakterystyczna dla wszystkich stylów.

Dziś projektanci często zwracają się do takiego odbioru - w połączeniu z drewna lub paneli korkowych do konwencjonalnych tapety, często jest to tapety do malowania.

Dla wysokich kuchni odpowiednich tapet, które są oddzielone przez poziome kolorowymi pasamiDla wysokich kuchni odpowiednich tapet, które są oddzielone przez poziome kolorowymi pasami

Tradycyjny podział poziomy:

 • Dno małym drukiem (niekoniecznie kwiatu) w górnym pasie, z dużym obrazem lub monogramy;
 • Paski dolny + górny monofoniczne lub bardzo drobny wzór;
 • Dno z dużym kwiatem ozdobnym lub mankietem monogramami, które uzupełnione monotonne szczyt.

Horizon może być „przywiązany” do wysokości parapetu, co ułatwi pracę. Dolna część dwóch trzecich wysokości kuchni jest wskazane, gdy umieszcza się z bardzo wysokim sufitu. Można łączyć tapety i podobnych odcieniach, a także kontrastowe. Ta technika działa z różnych tekstur tapety.

W miejscu szwów takimi jak linia formowania dekoracyjnym jest umieszczony, obramowanie, lub jako pasek podziału.


Zasada akcent ściana

Ta technika dzisiaj możemy powiedzieć, u szczytu swojej popularności. Jasne, eleganckie, tylko jedna ściana - to dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią jaskrawe kolory, nasycenie, ale chce zrobić to z klasą.

Należy jednak pamiętać, wszystkie szczegóły wystroju. Na przykład, wybierz jedną ze ścian soczystych tapety, można dokonać nierównowagi skład pokój i pojawi się on przekrzywiony. Aby przywrócić równowagę, aby naprawić połamane proporcje w następujący sposób - przeciwległej ścianie w użyciu elementy wystroju i meble, które pasują do koloru ściany akcent.

Jeśli chcesz wydać oryginalną kuchnię, a następnie ozdobić jedną ze ścian niezwykłe kolorowe tapetyJeśli chcesz wydać oryginalną kuchnię, a następnie ozdobić jedną ze ścian niezwykłe kolorowe tapety

Do ścian akcent zwykle wybrany tapety nasycony, jasne kolory modne, wystarczająco silny psychologicznie. Tak, będą wpływać na nastrój. Na przykład, czerwona tapeta może i tonu i stymulować lub może zniszczyć, stłumić. Skrupulatnie wybrać kolor, zawsze poprosić o rozwałkować słuchawki wrażenie było złudne.


Jeśli kuchnia jest bardzo rozszerzona i ma „efektu tramwaju”, to wada jest korygowana poprzez przekształcenie ścianą w akcentuacyjny. Tak wizualnie długość pokoju jest zmniejszona.

Na przykład, na białym kuchni (czyli biały zestaw kuchenny), można zrobić czarną ścianę. Dziś, coraz częściej jest to czarny łupek ściany, które można ozdobić na zawsze.

Wybór kuchni połączonej tapety (wideo)

Połączenie tapety w kuchni - to zawsze jest niekonwencjonalny, ciekawy, jasne i stylowe. Wszystko to jednak z zastrzeżeniem, jeśli tapety są łączone zgodnie z zasadami i gustowny.

Udane remont!

Połączone tapety do kuchni (zdjęcia)

24 kuchenne tapety-Połączenie 10min601 165 407 505 810 610 2112 170244 2016-05-3-5728600e24666

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 54 =

map