Podnieść ciemne wnętrze pokoju: 4 kolorystyka

Podnieść ciemne wnętrze pokoju: 4 kolorystyka

12 October 2017Wnętrze w ciemnych kolorach przyniesie odrobinę luksusu i komfortu w domowej atmosferzeWnętrze w ciemnych kolorach przyniesie odrobinę luksusu i komfortu w atmosferze domaInterer w ciemnych kolorach często w drogich hotelach i pałaców. Dziś ten obszar salonie w urządzeniu jest niezwykle popularne. To nie jest w wysiłku, aby wnętrze ciemne i ponure, ale fakt, że pokój był romantyczny i ciepłe. Po tym wszystkim, w wygodne miejsce stonowane atmosferze, w cieniu, kameralny. Ponadto, wiele może zauważyć, że w czasie wieczoru tego dnia atmosfera w pomieszczeniu stał się bardziej wygodne, ciepłe i przytulne. Jest to efekt i poszukują projektantów, tworzenia koncepcji projektu w tej dziedzinie.


Jak urządzić pokój w ciemnym kolorze: wskazówki od Royal

Do sali zrobiło się ciemno i przytulny w tym samym czasie konieczne jest rozważenie i mierzyć proporcje kolorów. Na przykład, można wybrać się na ciemniejszy odcień, średni ton i lekki odcień.

W tym przypadku paleta ma być podzielony pięć części:

 • 2 ciemności;
 • 2 Średnia;
 • 1 lekkie.

We wnętrzu w ciemnych kolorach przestrzegać zasady: ciemne ścian - jasne mebleWe wnętrzu w ciemnych kolorach przestrzegać zasady: ciemne ścian - jasne meble

Na przykład, podłoga będzie ciemno, a pokój jest wyposażony mebli tapicerowanych. Średni odcień powinien być na ścianach i suficie, a światło na akcesoria. Wygląda kombinacyjnej we wnętrzu ciemnego brązu, beżu i różu. Nie stracić tę opcję jako połączenie czekolady, zielony i piasku. To nie jest zbędny w użyciu efekt wieczornego słońca. Projekt powinien zdecydowanie dodać złoty, pomarańczowy, żółty, ale w małych ilościach. Jeśli mówimy o wielkości pokoju, mały pokój zrobić ciemne eksperci nie polecam. Ciemne wnętrze jest bardziej nadaje się do przestronnych pokoi. Jeżeli powierzchnia sali wynosi nie mniej niż 15 kwadratów, ciemne wnętrze można zaaranżować. Należy również zwrócić uwagę, gdzie znajdują się okna salonu.


Jeśli to nie jest słonecznie, to będzie wystarczająco dużo miejsca tak zaciemnione.

Najlepsze kolory ciemny pokój dzienny

Ciemny pokój dzienny musi być utrzymywana w pewnych harmonijnych kolorach. Bardzo ważne jest, aby trzymać się stylu i harmonii we wszystkim do aranżacji wnętrza, tej tapety i meble, tkaniny i dodatki. Dla ciemnego wnętrza idealnie pasują wszystkie odcienie brązu.

Jasne plamy ożywić wnętrze i nadać mu urokuJasne plamy ożywić wnętrze i nadać mu uroku

Należy zdecydowanie zrobić małe akcenty z innymi kolorami, takimi jak: • szary;
 • niebieski;
 • biały;
 • Coral;
 • fioletowy;
 • Zielony.

Jasne plamy daje szczególny urok i sprawiają, że atmosfera bardziej wygodne i ciekawy. Ważne jest, aby nie przesadzić z pluskiem. Ważne jest, aby zachować harmonię.

Nowoczesny salon z ciemnymi meblami

Głównym efektem pokoju ustanowionego w ciemnym kolorze - to powściągliwość i zwięzłość. Dobrze wygląda w panelu wnętrze miękkie ciemne kolory w połączeniu z miękkim meble i lampy zakładamy fioletowy złoty odcień. Projekt i wystrój ciemnych pomieszczeniach mogą być bardzo zróżnicowane. Z powodzeniem można wykazać we wnętrzu skóry, drzewa kamienia. Elegancki wygląd drogich belki, dąb, czereśnia. Dzisiaj Znaczenie cieszył popiołu Shimo. Gdy podstawowe tło ustalone, można przystąpić do akcesoriów wykończeniowych. Konieczne jest, aby wybrać się do wnętrza, które dywersyfikacji wnętrze.

Ważne jest, aby pamiętać, kolory akcesoriów, z wykorzystaniem elementów jasnyWażne jest, aby pamiętać, kolory akcesoriów, z wykorzystaniem elementów jasny

Przyprawa w górę projekt

 • Stylowe poduszki;
 • antyki;
 • Jasny kratę;
 • Kominek lub klatce piersiowej;
 • stołowe projektant;
 • Oryginalne oświetlenie.

Meble powinny być podstawowym i kosztowne. Wszystko powinno nieść łaskę i styl. Podłoga może być drewno twarde panele podłogowe mogą być ustawione. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli szafki są ciemne, kanapy i fotele powinny podnieść jasnych kolorach. Jeśli ściany i podłogi w kolorze szarym, a następnie podnieś mrok okrągły stół biały, różowe akcesoria. Ciemnofioletowy konstrukcja daje wnętrze nieuwagi i harmonii. Jeśli chcesz dodać brutalność, konieczne jest, aby wybrać meble tapicerowane z szorstkości. Nie zapomnij dywany, są nadal aktualne.

Panele drewniane także przynieść urok. Wybierz ścianę można z pomocą zdjęć i fotografii.

Jak wybrać tapetę w ciemnym salonie

pokój dzienny - to jest główny pokój w domu i to jest bardzo ważne, aby zaaranżować wnętrze w pomieszczeniu prawidłowo i harmonijnie. Najpierw musimy myśleć o schemat kolorów w salonie. Projektanci polecam stworzyć ciepłe środowisko do wyboru ciepłe kolory, zimny, niebieski, ciemny niebieski i zielony dzwonka.

Jasny sufit pomoże wizualnie „Raise” pokojuJasny sufit pomoże wizualnie „Raise” pokoju

Sufit nie powinien robić jasne. Przy wyborze tapety, meble, tkaniny w ciemnym pomieszczeniu, należy pamiętać, że każdy odcień ma wpływ na ogólny przestrzeni.

Na przykład, jeśli w pomieszczeniu, niski sufit, ściany można wkleić na ciemną tapetę i półki zachować jasny. Gdy sygnał ciemniejszy strop ściany efekt wizualny jest odwrotnie. Powietrze i przestrzeń pomieszczenia doda pół czarne.


Przy wyborze koloru, jest to niezbędne do korzystania z następujących kolorach:

 • monochromatyczne;
 • neutralnym;
 • kontrast;
 • Harmonijny.

Ważne jest, aby połączyć kolor i nie przesadzaj z ciemnych barwach, inaczej pokój będzie wyglądał przygnębiające. Należy również trzymać się jednego stylu w regeneracji, naprawy salonie.

Styl ciemny pokój dzienny: Tapety

Ogólna konstrukcja i urządzenie tapeta jest bezpośrednio zależna od stylistycznego ogólnego kierunku, w którym wstępnie pokojowej.

Obraz tapety może być coś ważnego - śledzić ogólny styl wnętrzaObraz tapety może być coś ważnego - śledzić ogólny styl wnętrza


Projektanci polecam taką stylistyczną kierunek ciemnym pokoju dziennego:

 • Klasyczny (rozważa się stosowanie tego samego koloru, tekstury i w różnych kolorach);
 • Retro (w tym program przewiduje jedynie stosowanie białawy, lekki odcień spokoju);
 • Nowoczesne (antagoniści obejmuje zastosowanie kolorów);
 • Nowoczesne (przejmuje wyrównanie stylu w kolorach jednej części widma).

Gdy dozwolony ciemną przestrzeń konstrukcyjną? Po pierwsze, ważne jest, aby przestrzegać wielkości pomieszczenia. Musimy pamiętać, że w ciemnej tapety powinny znajdować się jasne i lekkie wnętrze.

Porzucić ciemną tapetę, jeśli:

 1. jakość światła, istnieje wiele źródeł światła umieszczonych w pomieszczeniu, a podłoga i sufit może ścianie.
 2. Pokój jest nie mniejsza niż 2 skrzydeł.
 3. Pomieszczenie jest oddzielona od innych pomieszczeń nie stosując ekrany lub inne sztuczne bariery.

Nie jest konieczne, aby skorzystać z pomocy znanych projektantów lub agencji projektowych. Zwłaszcza z usług takich specjalistów są daleko od tanie.

Hall w ciemnym kolorze (wideo)

Dziś każdy może spędzić trochę czasu na naukę przydatnych informacji oraz w wyniku utworzenia prywatnego projekt jego głównym pomieszczeniu w domu. Trzymanie żadnych skomplikowanych zasad i zaleceń projektanta mogą eksperymentować i tworzyć indywidualne, przytulne wnętrze, które podkreśli smak właściciela domu, a zachwyci domowników przez wiele lat. Przy odrobinie praktyki można osiągnąć niezwykle rezultaty wysokiej jakości.

Życie w ciemnych kolorach (zdjęcie)

1 ciemne wnętrze Darkcolorsinthedesignofthelivingroom091249 2-ciemne wnętrze 5 13 2e423d552e1f6ddeb368bf8489b3 2526 6004 17366 17559

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − = 43

map