Płyty z tworzyw sztucznych do sufitu na balkonie

Płyty z tworzyw sztucznych do sufitu na balkonie

12 October 2017Płyty z tworzyw sztucznych są najlepszym materiałem do wykończenia sufitu na balkoniePłyty z tworzyw sztucznych są najlepszym materiałem do wykończenia sufitu na balkon w dzisiejszych czasach więcej balkonów w budynkach wielopiętrowych wykonany zamknięty, ale zamknąć balkon od wpływów zewnętrznych (wiatr, deszcz, bezpośrednie działanie promieni słonecznych, hałasu ulicznego, kurz, itp) byłoby pożądane w taki sposób, aby wyglądać atrakcyjnie i nie szpecą wygląd domu. Jest całkiem dopuszczalne materiały do ​​wykończenia balkony są panele z tworzyw sztucznych, w tym panele do sufitu na balkonie.


Konsekwencje użycia nieodpowiednich materiałów w dekoracji balkonów

Nie tak dawno temu, zaledwie kilka lat temu, balkony też był zamknięty, ale często wyglądało wisiorek "kurniki",

Materiały stosowane są głównie:

 • boazeria;
 • blachy aluminiowe;
 • Arkusze blachy falistej.

Ten sposób dekoracji został zmuszony, z powodu braku światła i pięknych materiałów o dobrej izolacji cieplnej i akustycznej, ale teraz rzadkością blachy aluminiowej "dostać" To było nieporównanie łatwiejsze.

Wcześniej, do wykończenia sufitów na balkonach stosować drewnoWcześniej, do wykończenia sufitów na balkonach stosować drewno


Po krótkim czasie, a farba z okładziną z blachy aluminiowej, pod wpływem warunków atmosferycznych, poślizgnął się i falistej blachy pokryte ciemnobrązową rdzą.

Widok z balkonu przygnębiające i zaktualizować go z zewnątrz nie odważył wszystkim z lękiem wysokości. Który jest zawieszony jak struktury w unpresentable formularza. Loggia, w przeciwieństwie do balkonu, z powodu braku strony otwartego końca, wygląda o wiele bardziej korzystna, więc są one w przeszłości, i jest teraz łatwiejsze do końca, mimo że są one większe rozmiary.

Ale te czasy minęły, otwarty rynek, jeśli do poszukiwania materiałów do dekoracji, można znaleźć wszystko co chcesz, dla wszystkich gustów i portfeli.

Sufit balkonu wykonana z paneli PCV

Płyty z tworzywa sztucznego przeznaczone do dekoracji sufitu, różne od ściany. Sufit jest wyłącznie element dekoracyjny, a więc płyty sufitowe są cieńsze, a zatem łatwiej. Płyty z tworzyw sztucznych dostępne są w 3 podstawowych wersjach, a która z tych opcji, aby zatrzymać się, w zależności od zastosowania i osobistych preferencji, ale konieczne jest uwzględnienie specyfiki każdej z tych opcji.PCV panele sufitowe dla światła balkon, cienkie i tanie, więc są teraz w modziePCV panele sufitowe dla światła balkon, cienkie i tanie, więc są teraz w modzie

W ten sposób, płyty z tworzyw sztucznych są:

 1. dopasowane, symulowania listwy, o wymiarach 300 x 30 cm, na pióro i wpust, mocowanie - Taśmy i stężeń.
 2. dachówka, z nich może być geometryczne wzory. Panele te są klejone (w bustilat, ciekły gwoździ, itd), lecz podążają ulgę sufitu, a zatem wymagają wstępnego wyrównywania "instrumentu bazowego" powierzchni.
 3. arkusz, Najlepiej nadaje się do kosztów pracy, różnią się od koloru i rodzaju powierzchni przedniej - tłoczone, błyszczący, etc.

Ponadto, konieczne jest, w celu uniknięcia różnic w temperaturze powyżej 20 ° C, na przykład Lodge wewnątrz temperatura powietrza nie powinna być zbyt niska.

Sufit loża płyt z tworzyw sztucznych: Zalety i wady

Główne zalety plastikowych sufity wykończenia balkonów i loggii zawierać kilka faktów.

na przykład:

 • Gdy zauważalne trwałość (do dziesięciu lat), przy czym powierzchnia płyty pozostaje gładka, a sufit z czystością wystarczającą na przetarcie wilgotną gąbką mopa;
 • Estetyczny wygląd i nie wymaga żadnych dodatkowych zakończeniu instalacji;
 • Podczas instalacji paneli na ramie z klirensem, klirens będzie dodatkowej bariery dźwięku i nieszczelności ciepła;
 • Odporność na wilgoć z płyt z tworzywa sztucznego, dzięki czemu możliwe wypaczenia i tworzenie plam i innych wad kolor powierzchni dekoracyjnych.

Plastikowe panele wyglądają estetycznie przez lataPlastikowe panele wyglądają estetycznie przez lata


Wady paneli z tworzyw sztucznych, konieczne jest, aby uwzględniać fakt, że ludzie są bardzo nieufni szczególnie zaniepokojeni ich pochodzenia polimerowego, pomimo faktu, że plastik PVC jest całkowicie bezpieczna. Musimy jednak pamiętać, że jaskrawo kolorowy plastikowy traci kolor żywość gdy narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Panele sufitowe w loggię lub balkon z rękami

Panele sufitowe w loggię powinien starać się podejmować własne ręce. Aby to zrobić, należy wykonać dokładne pomiary, aby pierwszy szkic, w którym przemyślane niuanse projektowaniu przyszłej Headliner: przywiązanie do górnej płyty balkonowej, wykrywania przewodów oświetlenia, zapobiegając zwarciom i stawów rama elewacyjne z pionowymi panelami i innych punktów a następnie trzeba wykonać rysunek, który będzie głównym dokumentem.

Takie podejście eliminuje zamieszanie ustawiony na pracę i zaoszczędzić czas i pieniądze.

Przed zakończeniem sufit na balkonie paneli z tworzyw sztucznych, konieczne jest przeprowadzenie niezbędnych pomiarówPrzed zakończeniem sufit na balkonie paneli z tworzyw sztucznych, konieczne jest przeprowadzenie niezbędnych pomiarów

W celu wykończenia sufitu z płyt z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości nie był najpierw przez wyrównanie powierzchni skóry sufit przyszłości. Plastikowe należy kupić za około 10-15% więcej, można zaopatrzyć się izolację w rolkach, i panel izolacyjny lepiej termiczną; ale muszą listwy sufitowe i inne elementy z tworzyw sztucznych do mocowania i obróbki płyt i ich połączenia ze sobą.


Panele i pomocnicze elementy plastikowe muszą być zakupione od dobrych producentów, nie angażować, z wyimaginowanym gospodarki, z wątpliwych firm, nie odwrócił tak, że w krótkim czasie, plastik zaczął pękać i rozpadać, a następnie może być tysiąc razy przykro jego nieodpowiednie "gospodarka",

Jeżeli plastik jest napięty, bez kieszeni powietrznych, to nie powinien prześwitywać.

Narzędzie musi być również brane poważnie, to musi być absolutnie uszkodzony.

Wymóg ten odnosi się przede wszystkim do elektronarzędzia:

 • wiertarki;
 • Dziurkacze;
 • wkrętaki;
 • Elektroshlifmashinkam etc.

Przed rozpoczęciem pracy na balkonie z paneli plastikowych trzeba przygotować narzędzie, aby sprawdzić jego serwisowaniaPrzed rozpoczęciem pracy na balkonie z paneli plastikowych trzeba przygotować narzędzie, aby sprawdzić jego serwisowania

drabiny status powinien być dobry, bo praca na balkonie ze złymi drabiny niedopuszczalne. Jeśli istnieje ryzyko upadku z drabiny, aby być na balkonie, koniecznie wymagane do korzystania z pasa montażowego i zapiąć karabinek przynajmniej w obszarze bariery.

Sekwencja dekoracji sufitu na balkonie z płyt z tworzywa sztucznego

Po zakończeniu trzeba wykonać pewną sekwencję.

Przykładową kolejność czynności jest:

 1. Przed dokonaniem ramkę do mocowania płyt z tworzyw sztucznych do sufitu, trzeba prawidłowo pokrycie podkładu pułap dla betonu, aby zapobiec strzępieniu.
 2. Kolejnym urządzeniem przymocowany do sufitu, drewnianych belek predefiniowaną kontur, który Gaugeable wszystkie narożniki i wybrane są tańsze od 40-50 mm położyć go w celu dopasowania do oprawy oświetleniowej wybudowany. Z tego punktu jest oznaczona równoległej płaszczyźnie i wzdłuż tej linii w profilu otwory dla kołków, zaślepek następnie wprowadzanie i mocowanie belki wzdłuż pętli.
 3. żyłka łańcucha ustala przyszłej pozycji plastikową powierzchnię sufitu, a podczas mocowania belek drewnianych pod nim okładziny różną grubość podkładowej na powierzchnię pokrywa się z ciągu znaków.
 4. Do stałej ramy przymocowane płyty z tworzyw sztucznych, wielkość cięcia sufit, czy praca nacinania nie ma zastosowania, dostosować panelu na miejscu i przymocowany do belki ze śruby (śrub).
 5. Pułapy płyt z tworzyw sztucznych są bardzo dobrze przystosowane do montażu wbudowanym oświetleniem. Po oznaczeniu miejsce położenia lampy, otwór jest wykonywany zgodnie z wymiarami mocowania oprawy.
 6. W miejscu lokalizacji oprawy dodać dwa dodatkowe belki wzmacniające.
 7. Elektrycznie chroni falistą z tworzywa sztucznego obudowy.
 8. Po instalacji zawieszonych plastikowych paneli sufitowych wzdłuż obrysu sufitu zamontowane listwy ozdobne przeznaczone do ukrycia nieuniknione wady obwodzie sufitu.

Dobory balkon plastikowe (wideo)

Jak widać z opisu, wykończenia sprawiają, że sufit na balkonie nie jest tak trudne. Ale nawet jeśli nie ma doświadczenia w takich sprawach, to warto spróbować, ponieważ plastikowe materiały wykończeniowe nie są bardzo drogie, a w przypadku błędów i niepowodzeń może być szybko i łatwo skorygować.

Panele do sufitu na balkonie (zdjęcia)

1 12 5 36 43 19-46 81 111 575original 998dc9

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − 44 =

map