Płytki na suchej zabudowy w łazience: 4 Rady ustanawiającego

Płytki na suchej zabudowy w łazience: 4 Rady ustanawiającego

12 October 2017Płytki na suchej zabudowy w łazience - to nie tylko piękne, ale także praktycznePłytki na suchej zabudowy w łazience - to nie tylko piękne, ale także praktichnoSegodnya więcej konsumentów są zaniepokojeni, że powierzchnie wykończenia są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne wykonywane obciążenia lokali niemieszkalnych. Dlatego wiele osób woli do pokrycia powierzchni płytek ceramicznych. Że lepiej jest iść dobrze na powierzchnię, wiele najpierw dokonać montażu płyt kartonowo-gipsowych. Ma gładką powierzchnię, która umożliwia łatwe i wysokiej jakości Kładzenie płytek. Dachówka ceramiczna na suchej zabudowy w łazience po prostu pasuje, jeśli wiesz ścisłej sekwencji operacji.


Układanie płytek w łazience na sheetrock: Korzyści powierzchniowych

Stoi w łazience płytki często wykonują. Sposób układania może być bardzo czasochłonne, gdy powierzchnia ścian ma nieregularności i odmian. Wcześniej, przed układaniem powierzchni płytki traktowane gipsu, piasku lub roztwór gipsu.

Wiele osób woli wybrać płytki do płyty gipsowej dekoracji, ponieważ jest bezpieczny dla zdrowiaWiele osób woli wybrać płytki do płyty gipsowej dekoracji, ponieważ jest bezpieczny dla zdrowia

Dziś coraz więcej artystów wolą położyć płytki bezpośrednio na zainstalowanych płyt kartonowo-gipsowych.

Ten rodzaj materiału pozwala przycinać bez nadmiernego kurzu i brudu. Jednocześnie układania kafelek zajmuje znacznie mniej. Układanie płytek na płytach gipsowych ma wiele zalet.

Korzyści układanie na GCR:


 • Materiał bezpieczeństwa dla zdrowia;
 • Wysoki poziom odporności ogniowej;
 • Dobre właściwości izolacji termicznej;
 • Siła.

W porządku, że powierzchnia jest solidny i niezawodny, konieczne jest, aby zwrócić uwagę przy wyborze materiału. Arkusze z płyt kartonowo-gipsowych powinny być odpowiednie dla płytek ściennych. Łazienka najlepszym rozwiązaniem jest zakup wodoodpornego GCR.

Płyty gipsowo-kartonowe w łazience dla płytek: która opcja do wyboru

Łazienka podlegają częstym wahania temperatury. Pomimo faktu, że dzisiaj układanie płytek na powierzchni tynku - dość powszechnym zjawiskiem, wiele nie wiem, jaki rodzaj płyty gipsowo-kartonowej korzystne. Od wyboru materiału zależy od powodzenia naprawy.

Na okładziny płytki zmieścić dwa rodzaje gipsovolokna. Jednakże, każdy gatunek ma swoje własne cechy, które wpływają na jakość instalacji.

Aby dokończyć łazienkę lepiej wybrać wodoodporne płyty gipsowo-kartonowejAby dokończyć łazienkę lepiej wybrać wodoodporne płyty gipsowo-kartonowejPrzy wyborze płyt kartonowo-gipsowych jest ważne, aby zwracać uwagę na oznaczenia. Płyty gipsowo-kartonowe w łazience powinny być wybierane ze znakiem - płyt gipsowo-kartonowych. Oznacza to, że specjalna impregnacja hydrofobowa została zastosowana do arkuszy.

Opcje dotyczące korzystania z płyt kartonowo-gipsowych:

 • Prosta. W większości przypadków jest ona wykorzystywana do okryć ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych w pokojach naprawy i zagospodarowania przestrzennego.
 • Hydrofobowy. Płyty gipsowo-kartonowe impregnowane, co nie pozwala wody odkształcić materiał.

Wodoodporna płyta gipsowo - niezawodny zasięg, który pozwala na wykonywanie wysokiej jakości płytek okładzinowych. Z tego materiału jest to modne, aby mieć pewność, że stała ekspozycja na działanie wilgoci i wody nie powodują bezużyteczny płyt gipsowo-kartonowych, a stąd płytki.

Jak przykleić płytki na płyty gipsowo-kartonowej łazience: po kroku

Układanie płytek na płycie gipsowej można zrobić samemu. Aby to zrobić, należy najpierw przeczytać instrukcję i konserwacji etapów. Początkowo powierzchnia powinna być wykończona płyt gipsowo-kartonowych.

Jak wykonać instalację płyty gipsowej, można przeczytać online w wyspecjalizowanych stron.

Przed rozpoczęciem układania płytek proszeni są o zapoznanie się z postępem naprawyPrzed rozpoczęciem układania płytek proszeni są o zapoznanie się z postępem naprawy

Ważne jest, aby zainstalować płytę gipsową, dzięki czemu ich powierzchnia jest stabilna i silna, wówczas dachówka odbędzie szybko i niezawodnie. Najlepiej jest używać podczas instalacji i płytą siatki. Zamontowany powierzchnię należy dokładnie zagruntować i poshtukaturit.

Stopniowo przyklejania płytek:


 • Nanieść klej na wielkość porcji w tys. M.
 • Przyklejanie płytek gipsowo-kartonowych.
 • Kilka razy uderzyć płytki gumowym młotkiem.

Do klejenia płytek na płyty gipsowej nie zauważyłem dużo czasu. Aby mieć pewność niezawodności klejenia konieczne jest, aby wybrać wysokiej jakości kleju. Na tego typu będzie również zależeć od twardych powierzchni przyłączeniowych.

Klej do płytek na suchej zabudowy w łazience

Wybór kleju do klejenia płytek do płyt gipsowo-kartonowych mogą znacząco wpłynąć na wynik prac naprawczych. Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie rodzaje kleju można przykleić płytki do płyt gipsowo-kartonowych. Dlatego znalezienie odpowiedniego rodzaju trzeba zrobić wcześniej.

Do płytek bezpiecznie i mocno przyklejone do płyty gipsowo-kartonowej, konieczne jest, aby wybrać klej jakości od zaufanego producentaDo płytek bezpiecznie i mocno przyklejone do płyty gipsowo-kartonowej, konieczne jest, aby wybrać klej jakości od zaufanego producenta

Montaż płytek płyta gipsowa może być wykonane przy użyciu dwóch rodzajów kleju. Zakupy mogą być dokonywane w sklepach lub w internecie.

Producenci oferują gotowe mieszanki suche, trzeba przygotować się. Wybór producenta zależy od osobistych preferencji i budżetu naprawy. Wykonać z przygotowania klej jest niezbędny zgodnie z instrukcją, która jest oznaczona na opakowaniu.


Rodzaje klejów:

 • elastyczny;
 • Cement.

Do wytwarzania elastycznego kleju potrzebują wody i suchej mieszanki. cementowych klejów można stosować w przypadku pracy z powierzchnią papieru. Ważne jest, aby pamiętać, że klej ma zdolność do szybkiego zestalania, więc nie tylko gotować całą kompozycję.

Układanie płytek na suchej zabudowy w łazience (wideo)

Łazienka - łazienka, powierzchnia, która wymaga specjalnego wykończenia. Powinna być trwała, niezawodny, odporny na zmiany temperatury i wilgotności. Dlatego wielu przychodzi do decyzji o umieścić płytki na powierzchni łazienkowych. Najlepiej jest umieścić płytki na płyty gipsowo-kartonowej wodoodpornym. Ma on gładką powierzchnię, która przyczynia się do niezawodnego materiałów wiążących. Prace naprawcze powinny być wykonywane w ścisłej kolejności. Lay płytek po zainstalowaniu płyty i wypełnienia ich podkładu i kit.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 + = 68

map