Płynne Tapety z twoich rękach - 7 kroków do sukcesu w ścianach transformujących

Płynne Tapety z twoich rękach – 7 kroków do sukcesu w ścianach transformujących

12 October 2017Płynne Tapety - nowoczesne materiały wykończeniowe, które można przygotować i umieścić swoje ręce, bez uciekania się do specjalistówPłynne Tapety - nowoczesne materiały wykończeniowe, które można przygotować i umieścić swoje ręce, bez uciekania się do spetsialistamZhidkie tapety - na pewno jest to nazwa warunkowe. To specjalne mieszaniny różnych kompozycji na powierzchni ścianek są za pomocą pędzla, wałka, szpachli i innych profili narzędzi malarskich i gipsu. Takie mieszaniny można kupić w sklepach, a także tworzyć własne ręce w najzwyklejszym domu.


Skład cieczy i rodzaju tapety

Inna tapeta, a przede wszystkim fakt, że są one wykonane z naturalnych materiałów. Oznacza to, że a priori tapety są oddychające. Podstawą ciecz tapety - włókna bawełny, jedwabiu lub celulozy.

Struktura ciekłego tapety zawiera włókna naturalnego lub celulozy i spoiwo które mocuje się niejednorodną strukturę powierzchniowąStruktura ciekłego tapety zawiera włókna naturalnego lub celulozy i spoiwo które mocuje się niejednorodną strukturę powierzchniową

Ponadto, oczywiście, w strukturze składnik zawiera środek wiążący, który jest klejem. Po rozpuszczeniu w wodzie i tworzy się masę, która nadaje się do nakładania na ściany. Że jest to proces podobny do zwykłego tynku.

Jeśli kupujesz makijaż w pakietach wyschnięcia hodowlanych oddzielnie nabyć kolor biały, ponieważ pierwotnie suchy tapeta. Specjalne dodatki barwiące umożliwiają dostosowanie i wybrać kolor przyszłego tapetę.

Płynne Tapety własnymi rękami: Opinie i zalety

Oczywiście, należy uzyskać na widocznych zalet, które mogą pochwalić się takim dekoracji.


Ściany ozdobione są płynne tapety jest nie tylko estetyczny wygląd, ale również posiada właściwości „oddychania”Ściany ozdobione są płynne tapety jest nie tylko estetyczny wygląd, ale również posiada właściwości „oddychania”

Ponadto, wiele opinii konsumentów są skłonni tylko do pozytywnych aspektów, i to nie ma znaczenia: tapety wykonane z własnych rąk lub materiału zakupionego w sklepie.

Zalety cieczy tapetę: • Po ciężaru przyłożonego do ściany, warstwa tapety uzyskać porowatą strukturę, a to dodatkowe ciepło i dźwięk ścianek izolujących pomieszczenia;
 • Powłoka nie zatyka porów w murze, dzięki czemu „oddychanie”, tapety, co jest przykładem optymalnym mikroklimat;
 • efekt antyseptyczny nie przyciąga kurzu na ścianach i zdrowia mieszkańców jest przydatna;
 • Zapach tapety również nie wchłaniają;
 • Jego oryginalny kolor zachowują przez długi czas, więc nie boją się promieniowania UV;
 • Ściany nie trzeba dokładnie przygotowuje - wyrównuje materiał ściany samego (jeśli jest niezbyt dużych wad).
 • Usuń je będzie również łatwe - warstwa dekoracyjna schodzi z łopatką i integralności jego bezpieczeństwo. Musi to zrobić, jeśli w pomieszczeniu jest prowadzone prace, wpływając na integralność ściany.

Produkcja ciekłego tapety z własnych rąk: zagnieść dobrze

Jeśli kupiłeś na strukturę magazynu, technologia produkcji będzie jeden. Zazwyczaj przygotować jeden lub dwa pojemniki do hodowli tapety. Najczęściej jest to plastikowa miska duży rozmiar, to byłoby dobre - z wysokimi murami.

Ściana zalewy tapety rozpoczyna się od wytworzenia mieszanki roboczej, który zawiera suchy proszek z wodąŚciana zalewy tapety rozpoczyna się od wytworzenia mieszanki roboczej, który zawiera suchy proszek z wodą

Następnie przepis brzmi następująco:

 • Ciężar pakietu wylano do przygotowanego pojemnika jest wypełniona wodą;
 • Jak wlać wodę, co proporcje - jest zawsze podana na opakowaniu;
 • Moczenie użycie letniej vodichku;
 • Następnie masę ugniata aż do uzyskania homogeniczności;
 • Przed wybuch opakowań muszą wstrząsnąć, pozwoli uniknąć grudek;
 • Po wymieszaniu kompozycji powinna leżeć w torbie z tworzywa sztucznego lub zawinąć w folię, a wszystko to napełni 12 godzin;
 • Mieszanina powinna być całkowicie z tworzywa sztucznego, o średniej gęstości;
 • Przed nałożeniem ciasta trochę rozcieńczony czystą wodą.

Nawiasem mówiąc, gdy produkt miesza się ciągle uszczelniony, może także być w odpowiednim stanie do dwóch tygodni.

Następnie weźmiemy pod uwagę opcji, jak to możliwe, aby ciecz tapety zwykłymi trocinami lub gazet i czasopism w domu.

Krok po kroku receptury: ciecz ściany rękami z papieru

Są self-made tapeta może być wykonana z dowolnego papieru - książki, stare gazety, opakowania i opakowania itp Musisz również barwnik, może kilka kwiatów. Musimy również wodę, PVA klej, tynk akrylowy, gips lub kleju Bustilat.

A także dodatki stosowane:

 • Drewno rozdrobnione kory;
 • Alg (suszone, oczywiście);
 • proszek miki;
 • Kawałki przędzy;
 • Wióry granitu;
 • Grys ​​kwarcu lub innego kamienia.

W domu, tapety płynne mogą być wykonane ze starych gazet, skrawkach papieru, a także szereg dodatkowych komponentówW domu, tapety płynne mogą być wykonane ze starych gazet, skrawkach papieru, a także szereg dodatkowych komponentów


Proces stopniowego barwnik jest już wlewa się do przygotowanej mieszanki. Dopiero po mieszaniny obecnej wlać pożądanych dodatków.

Papier nie jest wymagane, aby szlifować. Następnie umieścić ją w pojemniku, wypełnić go ze zwykłymi niewielką ilością wody, pozostawić na godzinę lub trzy, dzięki czemu możliwe do zmiękczenia materiału. Za kg papieru musi mieć 5 litrów wody. Musisz poczekać do pełnego zanurzenia, po czym papier wodą miesza się z mikser elektryczny mieszalniku.

Otrzymaną jednorodną mieszaninę dodano do barwnika i klej, a następnie ugniatanie trwa.

Mieszaninę następnie umieścić w dużym plastikowym worku i pół dni mieszaninę pozostawiono do „dojrzały”. Gdy upłynął termin, masa odbywa się, ugniata ręcznie. Jeśli chcesz dokonać tapety z cekinami, są również dodawane do zasobu po jego dojrzewania.

Masa przed naniesieniem na ścianie dodanego gipsu. Im bardziej tynk, tym szybciej waga będzie chwytać i twardnieje.

Zrobić samemu: ciecz tapety z trocin własnymi rękami

W tym przypadku, materiał tworzący się trociny. W ten sposób strukturę reliefową ciekłego tapety, ich przyjemny w dotyku.


Trociny w składzie ciecz tapety ulgi make ściany i przyjemna w dotykuTrociny w składzie ciecz tapety ulgi make ściany i przyjemna w dotyku

To wykończenie zachwyci oko.

Zachowujesz się jak następuje:

 • Wlać trociny, które nie trzeba szlifować w głębokim pojemniku;
 • Do tej mieszaniny dodaje się dwie pokrywy, karmel, na przykład, pistacje;
 • Czerpak skrzynek niemowląt wzorze kompozycji ADD czterdzieści łyżki gipsu;
 • Istnieje również dodać dwieście mil rurkę litr kleju;
 • Całość mieszano aż mieszanina nie przypominają mieszaninę kit;
 • Następnie mieszaninę tę nakłada się za pomocą łopatki na ścianie.

Suchy tapeta z trocin co najmniej jeden dzień. Dla dodatkowej części wystroju można także dodać blasku. Na powierzchni tapety stosowane łatwo zadowolony, jak i całkowicie suche, można je zabarwić.

Praca z ciekłym tapety: jak stosować

Dla zastosowania tapety używasz szeroki szpatułki lub tarka wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego, możliwe jest - ze stali nierdzewnej. Sam proces przypomni puttying.

W przypadku stosowania ciekłego tapety za pomocą szpatułki lub kielniW przypadku stosowania ciekłego tapety za pomocą szpatułki lub kielni

Tj tapety ciężar umieszczony na urządzeniu, najpierw nanosi się na ścianie z grubsza, a następnie wygładza się równomiernie.

Subtelności zastosowania:

 • Po wytworzeniu żądanej grubości warstwy, włókna muszą być wygładzone wielokierunkowe lekko. Taki efekt jest to często osiągane przez obrotowe ruchy tarce.
 • Po zmianie kierunku wygładzania, działki są otrzymywane z różnych tekstur. Ta ściana tworzy dyskretny wzór.
 • Oraz kombinacje kolorów dostępnych - tapety Kohler w różnych kolorach, stosuje się do części obwodu, w którym uprzednio oznaczonych na ścianie.

Dla zastosowania tapety często używane kielnią.

Kielnia płynnych tapet lub szpatułką: co wybrać

Wybór narzędzia do pracy z ciekłym tapety zależy od umiejętności, które już masz i oczywiście osobiste preferencje. Jeśli mówimy o specjalistów, wolą położyć tapetę przejrzystego małą kielnią i szpatułki.

Podczas pracy z ciekłym tapety początkujących mistrzów można użyć wałkaPodczas pracy z ciekłym tapety początkujących mistrzów można użyć wałka

 Dla początkujących zaleca się użyć wałka do gładkich bezproblemową pokrywę jedwabiu.

Jeśli chcesz, aby pokryć dość dużą powierzchnię ściany, tekstury Pistolet jest używany - to sprawia, że ​​można zastosować materiał równomiernie, i wydać je oszczędnie.

Produkcja ciekłego tapety własnymi rękami (wideo)

Praca z ciekłym tapety - proces nie tylko remont, ale także kreatywność. Ten wystrój jest bardziej interesująca niż zwykłą tapetę, a wynik jest zawsze szczęśliwy, o ile, oczywiście, do naśladowania technologii.

Powodzenia w pracy!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 3 = 10

map