Płyn tapeta na suficie: wielki wykończenie opcja

Płyn tapeta na suficie: wielki wykończenie opcja

12 October 2017Płynne Tapety posiadają wszystkie zalety gipsu, który pozwala ukryć wady sufitu bez konieczności wyrównywania powierzchniPłynne Tapety posiadają wszystkie zalety gipsu, który pozwala ukryć wady sufitu bez konieczności dostosowania jego poverhnostiZhidkie tapety na suficie - wielki opcją wykończenia sufitu, który staje się coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Takie stropy wyglądają nie tylko stylowy i luksusowy. czystość ekologiczna materiału urzeka konsumenta, które choć trochę oglądanie ich zdrowie. Pokrycie długa żywotność też jest ważne dla osoby, która nie chce się włączyć swoje życie w niekończącym napraw. Krótko mówiąc, zalety tego materiału mnożą, a co do złożoności procesu produkcyjnego, to już pół godziny po rozpoczęciu pracy, trzeba będzie pewnie pracować z pacy, poprawę wyglądu domu.


Płynne Tapety na sufit z rękami tańsze

W naszym trudnym czasie stało się pilne naprawy niedrogie. z pewnością można zaoszczędzić na materiale. Jednakże, te oszczędności jest wątpliwa, bo najtańszy materiał może trwać długo.

Co do wynajętego siły roboczej, nie ma gwarancji, że zrobisz to naprawa jest lepiej niż można to zrobić z rękami. Faktem jest, że w tym wieku całkowitego bezrobocia było wiele „zespoły”, którzy NIE są ekspertami, ale dla tych, którzy twierdzą, że są.

Struktura ciekłym tapety zawiera naturalne składniki: Bawełna, mika, odpadów tekstylnychStruktura ciekłym tapety zawiera naturalne składniki: Bawełna, mika, odpadów tekstylnych

Po zapoznaniu się film z 2-3 stosowania ciekłego tapety na suficie, nie tylko mieć pełny obraz tego dzieła, ale również doskonale poradzić sobie zadanie. Będziesz też sobie sprawę, że jest o wiele lepiej i łatwiej niż tradycyjna przyklejona do papieru sufitu, winylu lub włókniny tapety. W celu stosowania płynu do sufitu tapety, tapety sami potrzebują i bardzo nemudrony narzędziem.

Płyn tapeta jest suchą mieszanką wykorzystywane do dekoracji wnętrz różnych obiektów.


Mieszanina może składać się z następujących elementów:

 • celuloza;
 • bawełna;
 • Z wełny;
 • jedwab;
 • CMC kleju;
 • Akryl.

Te dwa ostatnie elementy są spoiwa. Pierwsze cztery są stosowane w zależności od rodzaju cieczy tapety.

Gatunek: 1. celuloza;
 2. Jedwab. Najbardziej wytrzymałe i bardzo odporne na blaknięcie.
 3. Jedwabiu i celulozy.

Tapety i pulpy celulozowej jedwabiu nieco gorszej jakości jedwabiu tapety, oraz, oczywiście, tańsze od nich.

narzędzie:

 • Pojemności, gdy jest to konieczne, aby napełnić ciekłą ściany do pęcznienia;
 • Kielni, łopatki lub szpachlą;
 • pacy z tworzywa sztucznego;
 • Rozpylacza.

Przed rozpoczęciem gotowania tapety z suchej mieszanki powinien zapoznać się z instrukcją i uwzględnienie wszystkich zaleceń producentaPrzed rozpoczęciem gotowania tapety z suchej mieszanki powinien zapoznać się z instrukcją i uwzględnienie wszystkich zaleceń producenta

Oczywiście, spray daje pewne oszczędności materiałowe, ale. Co do zasady, to narzędzie z powodzeniem zastąpić samo z kielnią.

Przygotowanie powierzchni jest usunięcie starych tapet lub bielenia.

Płynne Tapety mogą być stosowane do starego malowanej powierzchni każdej farby, jak również na ścianie ze szkła. Przed nałożeniem tapety cieczy, powierzchnia jest zalana.

Zalety i wady cieczy tapety (wideo)

Jak stosować ciecz tapety na suficie zrobić to dobrze

zastosowanie technologii ciekłej tapety na suficie nie różni się zasadniczo od stosowania ich do ściany.


Wytwarzanie ciekłego tapety do prac jest następujący:

 1. Materiał, z pakietu do zanurzenia w wodzie w temperaturze 25-30 ° przez 12 godzin przed rozpoczęciem pracy;
 2. Każdy pakiet został przygotowany oddzielnie. Połysk zazwyczaj wlewa się jako pierwszy. Następnie, po wstępnym wstrząsnąć zawartości pakietu w celu dokładnego wymieszania mieszaniny składników kopiec w wodzie, to uzyskania jednorodnej masy. Najlepiej jest to zrobić rękami, bez obawy o własną skórę - tapety wykonane z naturalnych substancji. Luster, nawiasem mówiąc, często nie są w ogóle stosowane.
 3. Otrzymaną mieszaninę ponownie umieszczono w woreczku i pozostawiono do spęcznienia na 12 godzin.
 4. Po 12 godzinach materiału mogą być łączone podzielony na porcje i konieczne do przechowywania, w razie potrzeby, w ciągu dwóch tygodni.
 5. Gruntowanie ścian wykonanych krótko przed nałożeniem tapety. Podkład nakłada się w dwóch warstwach w celu spełnienia wymaganych suche. Dub ścianie niekoniecznie jest idealny. Jeśli chodzi o glebę, stosuje się po pierwszym obszarze sufitu, a druga warstwa - w kierunku poprzecznym.
 6. Gotowy materiał powinien mieć dobry kij w ścianie, nie ma przesuwne i łuszczenie. Jeśli mieszanka jest wystarczająco wilgotne, można dodać wody w obliczeniach litr na opakowaniu. Materiał ten stosuje się w zębatej (z łopatką), ze stali nierdzewnej, w warstwie 1-2 mm.

Ciecz tapety nakłada się na powierzchnię ściany przy użyciu szpachli z lekkich ruchów wygładzaniaCiecz tapety nakłada się na powierzchnię ściany przy użyciu szpachli z lekkich ruchów wygładzania

Jeśli trzeba aktualizować część powłoki lub perekleit zupełnie nową warstwę powłoki nakłada się bezpośrednio na starej warstwy. Ta jakość materiału nadającym się do nakładania wzorów i innego koloru i wzoru, a nawet, aby stosować różne sposoby podawania ciekłej tapety inny kolor, czuć odmieniające zaznajomić wnętrza. Wszystko jest możliwe, żeby robić coś dobrze!

Kielni (kielni), podczas pracy, aby utrzymać kąt około 15 stopni, a nie na całej powierzchni.

Kolejna nowa partię materiału miesza się z poprzednim, w celu uniknięcia powlekania raznotonnosti.


Gdy sufit jest gotowa, jest konieczne, moczono w wodzie za pomocą kielni lekko rozpłaszczają spowodowane materiału sufitowego.

Płynne Tapety sufitowa: Opinie konsumentów

Stosunkowo „młody” materiał o nazwie płynne tapety, w tym roku już z powodzeniem „otvoovyvaet” całej nowej dzielnicy mieszkaniowej mieszkań i domów.

Ze względu na bardzo wielu pozytywnych cech cieczy tapety, informacje zwrotne bardzo dużo, a wszystkie z nich, prawie pozytywnym.

W przypadku uszkodzenia lub zabrudzenia wady powlekania można wyeliminować przez zastosowanie roztworu tapetyW przypadku uszkodzenia lub zabrudzenia wady powlekania można wyeliminować przez zastosowanie roztworu tapety

Płynne Tapety na suficie są bardzo dobrym materiałem, który może znacząco zmienić wnętrze swojego domu.

więc ocen

 • Łatwo nakłada się na powierzchnię, chociaż To nie ja;
 • Bardzo łatwy do naprawy uszkodzonych lub dzieci przegrupowania mebli, który ma większą wysokość;
 • Jest łatwy do podłączenia pęknięcia pojawiły się w suficie;
 • Nie tylko poprawić izolację akustyczną, ale także akustykę w pomieszczeniu;
 • Szybko wyschnąć, projektów nie boją, a to przyspiesza jakości suszenia;
 • powierzchnia sufit ma stawy; Wydaje się, że wklejona jedna szeroki arkusz sufitu;
 • Nie widać pęknięcia i nieznaczne nierówności sufitu;
 • Nie usiąść kurzu na suficie;
 • Zgodnie z łatwością usunąć warstwę ciekłego tapety;
 • Nie wymaga usuwania starej warstwy przed nałożeniem nowego. Nowa warstwa może być aplikowany na starym.

Wszyscy goście mogą dodawać, że te tapety są przyjazne dla środowiska materiału, ponieważ zawiera tylko naturalne składniki.

Płynne Tapety doskonale znosi ekstremalne temperatury i skurczu w domu, co jest ważne dla domków i dworki.

Płyn tapeta nie jest podatne na blaknięcie, łuszczenie się przez dłuższy czas - do 15 lat.

Biały płyn tapeta na suficie: przyczyny popularności

Zdecydowana większość konsumentów są przyzwyczajeni, aby zobaczyć biały sufit, a ten stereotyp jest mocno tkwi w subcortex, zwłaszcza w konserwatywnych naturach.

Jednak wszystko zależy nie tylko od panującej konserwatyzmu lub prawie wieków stereotypów. Sprawa również w tym aspekcie, jako wzoru.

Mieszanki do ściany są bardzo zróżnicowane kolory i tekstury, a to pozwala na dokonywanie wnętrza mieszkania lub biura unikalnejMieszanki do ściany są bardzo zróżnicowane kolory i tekstury, a to pozwala na dokonywanie wnętrza mieszkania lub biura unikalnej

Na szczęście, w budynku i internetowych sklepach obfitują Wybór tapet w dowolnym kolorze. Biały nie jest wyjątkiem.

Tak więc, główne powody wyboru:

 1. Biała ciecz tapety na suficie wizualnie rozszerza pomieszczenia.
 2. Nie każdy lubi kolorowe sufity.

Jednakże, jako produkt pośredni (od bieli i kolor), nie jest to przypadek jasnych kolorach: jasnoszary bladobeżowy etc. Wszystko to kwestia osobistego postrzegania, głównie. I znowu, nie jest grzechem, aby wybrać tapetę, aby zobaczyć zdjęcia z różnych wariantach kolorystycznych, a także wideo.

zastosowanie technologii ciekłej tapety na suficie (film)

Podsumowując, należy stwierdzić, że praca z ciekłym tapety pod wpływem siły nawet bardzo niedoświadczonych fachowcom. Ponadto w pokojach podczas naprawy, to nie będzie drażniące zapachy zapach, który pozwala na naprawę, nie powodując żadnych niedogodności dla ich rodziny. Sposób nanoszenia cieczy tapety jest czysty, to znaczy, w czasie operacji nie będzie zwykle odpadami. Wietrzyć pomieszczenie, można od razu po użyciu, bez konieczności czekania na całkowitym wyschnięciu tapety - mają negatywny nie będzie działać. Krótko mówiąc, taka naprawa jest stałe plusy! Płynny klej do tapet w salonie, przedpokoju, sypialni. Niepożądany klejenia w pomieszczeniach o dużej wilgotności! Idź za nim, a dostaniesz wszystko idealnie! 

Przykładami ciekłych tapety na suficie (zdjęcie wewnętrzny)

3 4 5 9 10 11 13 16 18 33

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 40 = 47

map