Plusy i minusy sofy modułowe we wnętrzu salonu: 30 zdjęcia

Plusy i minusy sofy modułowe we wnętrzu salonu: 30 zdjęcia

12 October 2017Obowiązkowy element salonie znajduje się rozkładana sofa, więc jego wybór należy podchodzić z namysłemObowiązkowy element salonie znajduje się rozkładana sofa, więc jego wybór należy podchodzić sofy obdumannoModulnye są teraz bardzo popularne. Można to łatwo wyjaśnić, bo modułowe sofy w salonie - wnętrza stylowe i nowoczesne rozwiązanie, które nadaje się do każdego wnętrza, praktyczne i oryginalne. Znamienny jest również duży wybór sofy w sklepach, gdzie można kupić bardzo wysokiej jakości produktu. Czynniki te określają Sofy modułowe doskonałą nabycia w wielu przypadkach. Ale musimy być w stanie wybrać produkt, znać wszystkie swoje zalety i wady. Przeczytaj o tym dalej.


Sofy modułowe do salonu: odmiany, plusy i minusy

Zanim zdecydujesz, co trzeba modułową sofę, trzeba wiedzieć, jaka jest różnica ze zwykłymi kanapy. Główną różnicą - modułowa kanapa nie jest monolitem, składa się z oddzielnych części, które trzeba zbierać.

Główną zaletą sofy modułowe, które są one wielofunkcyjneGłówną zaletą sofy modułowe, które są one wielofunkcyjne

Przez budowę, sofy modułowe są podzielone na 2 rodzaje:

 1. Przekroju. Te sofy - całościowo spiekanych budowę, wszyscy nabywcy części będzie mógł wybrać dla siebie, a następnie zapisać je bezpośrednio związane, i to będzie niemożliwe, aby na zewnątrz.
 2. Transformable. Sofy tego typu nie są mocowane na początku, kupujący będą mogli uzupełnić go o nowe części, przedmiotów, demontażu i montażu go ponownie. Te sofy są bardzo wygodne, w zależności od przypadku może być, można zrobić im mniejszy lub większy swapa jak jest to wygodne.

A teraz o zaletach i wadach sofy modułowe:


 1. Wielofunkcyjny. Obejmują one szereg dodatkowych elementów (takich jak Osmańskiego, kanapa, półki, szafy i wiele innych) W ten sposób można zmontować sofę swoich marzeń, biorąc pod uwagę wszystkie swoje preferencje i cechy lokalu.
 2. Rozmiar. Można wybrać rozmiar, który pasuje, i dostosować go w przyszłości.
 3. Cena. Biorąc pod uwagę fakt, że sofy modułowe zawierają wiele elementów, można wybrać je tak, że cena była korzystna dla kupujących.
 4. granica styl. Można łatwo zmienić rozmiar sofy modułowe, w zależności od planu taryfowego. Ale taki nie nadaje się sofy we wszystkich stylach (np klasyczne lub rustykalnym stylu), są nieodpowiednie w pewnych stylów (rocznik wina, styl retro), ale stylów, które są wspaniale nadające sofy obfitują. Jest to współczesny styl i przestronne pokoje, apartamenty typu studio.

Rama i wypełnienie sofy modułowe: ważne jest, aby

Ważną rolę odgrywają ramy i wypełnienie kanapy. Frame - większa część kanapy, mamy wszystkie obciążenia podstawowego na niego.

Aby przymocować ramę drugiej, wyróżnia się:

 • ustaleń;
 • napełniania;
 • Tapicerka.

Niezawodny i solidny rama - drewno (dąb, bukowe i sosnowe). Ramy popularne, i metalu. Wypełniacze są sofy modułowe ze sprężynami bez sprężyn.Wybierając sofę pewno trzeba zwrócić uwagę na jakości, treści i produktówWybierając sofę pewno trzeba zwrócić uwagę na jakości, treści i produktów

mechanizmy sprężynowe są podzielone na:

 • zależne;
 • Niezależne.

Zależny blok - system sprężyn, który jest uruchamiany przez działające na jednej sprężyny. Niezależne mechanizmy nie zacząć od kliknięcia. Sag tylko miejsce, do którego naciskać.

Opcje sprężynowe wypełniaczy:

 • Fluff (syntetyczny);
 • Sintepon;
 • Pianka poliuretanowa.

Wszystkie wypełniacze mają swoje zalety. Jednak najbardziej popularne pianki poliuretanowej. On jest najbardziej niezawodny, posiada niezbędne cechy wytrzymałościowe. Z nim można zrobić moduły sofy nietypowym i oryginalnym kształcie. To ciekawa propozycja dla tych, którzy nie lubią nudny klasyczne wnętrza. Uprzednio otrzymaną mieszaninę wlewa się do formy tak otrzymanych nietypowe elementy. Po przeczytaniu o strukturze modułowej sofy, trzeba wiedzieć na temat rozmiaru, kształtu i ceny tego ciekawego mebli.

Duże sofy modułowe do salonu: w niektórych przypadkach wygodna forma

Duże sofy modułowe odpowiednie dla właścicieli dużych i przestronnych apartamentów. można przeznaczyć część modułowego sofie w pokoju. Jeśli chcesz, aby zakupić części na kanapie albo całkowicie zmienić całą strukturę. I jakie kształty są sofy modułowe?

Do dekorowania duży pokój gościnny projektanci polecam wybrać formę narożnik modułowy sofęDo dekorowania duży pokój gościnny projektanci polecam wybrać formę narożnik modułowy sofę


Najczęstsze formy sofy modułowe:

 1. prostokątny (A kanapa nie zajmują dużo miejsca, a to jest bardzo wygodne, przestrzeń może być wykorzystywane do różnych celów, w tym sofa zmieści się w większości układów i stylów).
 2. Kształcie litery U (Idealny dla praktycznego i funkcjonalnego wnętrza, kanapa krawędzie blatu może być na górze, co jest bardzo wygodne do jedzenia, grać w gry planszowe).
 3. kwadrat (Z pomocą tych sofach może sprawić przytulną częścią wypoczynkową, w centrum której zmieści się mały stolik, aw tej dziedzinie jest dobra, aby zebrać z przyjaciółmi, ukryć ciepły koc i wypić herbatę szczerej rozmowie).

Sofy są wybierane w różnych kształtach i rozmiarach. Początkowo były sofy ze zmianą kąta w różnych kierunkach. Następnie było pojawienie się w kształcie litery U kanapy modułowej, co jest wygodne, aby umieścić na ścianie, do dystrybucji części pomieszczenia.

Istnieje sofy i wyrafinowane formy projektowe, które są zobowiązane posiadać miejsce do spania. Ta kanapa może pomieścić dużą liczbę ludzi.

Duże sofy nie są ustawione w małym pomieszczeniu, czy miejsce to będzie bardzo mało. Wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, a układ wnętrza.

Tanie sofy modułowe do salonu: Co decyduje o cenę

Wszystko, w tym cenę, decyduje wielkość i liczbę elementów łączących, poduszki, podłokietniki. Sofy modułowe zwykle droższe niż zwykłe, ale w zależności od dostępnego budżetu, można zbierać idealnym modułowa sofa całkiem niedrogie.


Cena zależy od kanapy, co do zasady, na jakość, wygląd i dodatkowe pufyCena zależy od kanapy, co do zasady, na jakość, wygląd i dodatkowe pufy

Jeśli dasz się kilka elementów modułowych sof:

 • Z dodatkowymi pufy, kanapy;
 • Wybierz sofę mniejsza;
 • Wybierz sofę średniej jakości.

Ale! To lepiej nie oszczędzać na dobrej kanapie, jak kanapy - zastaw komfortu i wygody. Dlatego lepiej zapłacić trochę więcej niż czynienia wtedy z jednym z wadliwych części modułowej sofie.

Wąska modułowa sofa w salonie

Jeśli pomieszczenie jest małe, wąskie szerokości modularnej sofa - najlepszym rozwiązaniem.

Dla małego pokoju idealnym rozwiązaniem byłoby wąski modułowa sofaDla małego pokoju idealnym rozwiązaniem byłoby wąski modułowa sofa

W naszych czasach, wąskie kanapy są szczególnie popularne:

 • Popołudnie zajmuje niewiele miejsca;
 • Noc rozwija się w dużym łóżkiem;
 • Często wąska kanapa - stylowe rozwiązanie, wyzwalając wiele cennego miejsca na inne meble, gry aktywnych dzieci, tańce i tak dalej;

Konieczne jest, aby zwracać uwagę na tego typu sofy, jak wąskie, ponieważ może znacznie pomóc w planowaniu swoich domach.

Stylowe sofy modułowe we wnętrzu salonu (wideo)

Tak więc każdy będzie mógł złożyć kanapę, która jest marzenia i fantazje, które były po prostu w głowie, a teraz może przynieść i na zewnątrz. Istnieje wiele korzyści z sofy modułowe, jest najlepszym rozwiązaniem do salonu! Ale należy pamiętać, aby wybrać odpowiednią sofę w kształcie i wielkości, ale także, oczywiście, do sofy dopasować swój styl, aby dopasować swoje niepowtarzalne wnętrze - jest bardzo ważne. Powodzenia!

Przykłady modułowych sof w salonie (zdjęcie we wnętrzu)

3-13 5-6 64-6 63-6 153 610 617 3524 914 9669f096b59fa8daf3cac8ca312aa2d4

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =

map