Plastik panelli duvarlar ve tavanlar Terbiye: hızlı ve ekonomik

Plastik panelli duvarlar ve tavanlar Terbiye: hızlı ve ekonomik

12 October 2017hızlı, plastik panelini açabilir ve ucuz onarım yapmakPlastik panelini kullanarak, hızlı ve hesaplı remontSovremennaya plastik paneller tavan ve duvarlar mümkün hızlı ve güvenilir bir şekilde onarımı gerçekleştirmek için yapar Döşeme yapabilirsiniz. Bir plastik trim tavan kullanma çok çaba ve maliyet olmadan hizalanmış edilebilir ve renklerin çeşitli bir seçim iç tamamlayacak benzersiz bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Nedeniyle basit montaj sistemi panellerine profesyonellerin talimatları izleyerek, elleriyle yürütülebilir.


tavanlar için paneller tamamlanması: genişlik çeşitleri ve montaj metodu

Farklı katkı maddeleri ile polimer malzemeler sunar otelochnyh tavan panelleri için bir temel olarak. Onlar malzeme, dayanıklı, esnek ve kolay hem olmasını sağlayacaktır. Bu bu malzemenin faziletine başka artı - paneller oldukça ucuzdur bitirme durun.

Dikişsiz panel mükemmel bir şekilde düz bir yüzey sağlarDikişsiz panel mükemmel bir şekilde düz bir yüzey sağlar

bölmeler ile çevre boyunca düzenlenmiş ve ayrılan hücreler şeklinde yapı, panel güçlü ve ses yalıtımı sağlar.

değişebilir panel uzunluğu, kalınlığı 5 mm ulaşır.

genişliğinde panellerin türleri:


 • (10 12.5 cm.), Kalıplanmış;
 • Ocak paneli (15 cm ile 50.);
 • Levha paneli (80-200 sm.).

panellerin seçim tanımlanmış olması, bunun en uygun tesisatın hangi yöntemin karar vermek gereklidir.

montaj yöntemi ile panellerin türleri:

 • Sorunsuz. Bu tamamen düz bir yüzey sağlar. Kurulum bazı sıkıntılar içerir, bu nedenle nitelikli profesyonel hizmetlerini kullanmak en iyisidir.
 • bir dikişle. Tavan hacmini vermek gerekirse Onlar kullanılmaktadır. eklemlerin düzgünlüğü kaydetmek yapamıyorsanız, özel ekler yardım almak için. panellerin fiyatı demokratik karakterini şaşırtacaktır.

tasarımının çeşitli panelleri mat veya parlak olabilen renk ve yüzeyi ile deneme sağlar.Parlak paneli mükemmel düşük tavanlı küçük odaların tasarımı için uygundur, bu nedenle, nedeniyle yansıma etkisine alanını genişletmektedir.

Dekoratif mat paneli aydınlatma armatürleri ile uyumlu etkileşime iç dekorasyon coziness ve konfor sayesinde bir hissi verir.

o tavan duvar panelleri bitirmek mümkün mü

bugünün inşaat pazarının, şaşırtıcı harika seçim Paneller. Amaca göre, kendi amacı için kullanılması gereken, her biri çok sayıda türleri, ayrılır.

Duvar panelleri, ağır, sert ve katı yapılardırDuvar panelleri, ağır, sert ve katı yapılardır

Panellerin Türleri:

 • Duvarlar için. Bu tür daha ağır katı ve hacimli yapılar bulunmaktadır.
 • Tavan. Paneller hafif ve kırılgandır.

Tavana paneller takarken hafif tasarım bile düşük basınçta zarar görebilir çünkü dikkatli olmak önemlidir.

tavan kaplama direkt yerlerinden kesinlikle paneller yapılmalıdır veya onarım istenmeyen sonuçları olabilecek, büyük olasılıkla tasarım tekrar yapmak zorunda kalacaktır.

Paneller, farklı özellikleri ile ayırt edilir.

Farklılıklar tavan panelleri:


 • renk;
 • doku;
 • Kaplama tipi;
 • Simüle materyal.

su geçirmez tutkal ve standart bağlantı elemanları: Bazı odalar, banyo gibi ek montaj elemanlarının kullanımını neden.

plastik paneller montaj avantajları

Plastik paneller binaların farklı tipte duvar ve tavanlar için kaliteli bitirme malzemesi olarak kendilerini kurduk. Bunlar tasarımda, ekonomik, kurulumu kolay çeşitlidir. Sahip olduğu özellikleri sayesinde paneli yüksek nemli bölgelerde kurulabilir.

Plastik paneller duvar ve tavanlar için kaliteli bitirme malzemesi olarak kendilerini kurdukPlastik paneller duvar ve tavanlar için kaliteli bitirme malzemesi olarak kendilerini kurduk

plastik paneller Üreticiler, yetenekleri splicers dikkat edin. Bu ahşap kalaslarla yüksek kaliteli yüzey benzeyen bir yüzey oluşturmanızı sağlar. Bazı tasarımlar Yüzeye ayrılmaz ve monolitik formunu veren yöneliktir.

Bunu bileşimde, tüm plastik paneller, kaplama ve renk düzeni şekilde farklıdır, benzerdir.


panellerinin avantajları:

 • dayanıklı;
 • nem, paslanma, kondensat birikimi dayanıklı;
 • Temizlenmesi kolay;
 • kokuları absorbe etmez;
 • güneş ışığına karşı dirençli;
 • fiyata mevcuttur;
 • Yanmaz;
 • ağırlığında Işık;
 • Kurulumu kolay;
 • sağlık zararsız.

plastik panellerin montajı - düşük maliyet için ideal çözüm, ancak yüksek kaliteli onarımlar.

Kendi elleriyle tavan panelleri PVC yüksek kaliteli finiş

Ne zaman dekorasyon PVC tavan panelleri profesyonellerin yardımı olmadan yapabilirsiniz. İlk panellerin montajı tüm nüansları incelemek için kendi tavan önemli yaparken, o zaman kaplama sisteminin doğrudan ilerleyebilir.

Plastik paneller dairede oda her türlü bitirme için idealdirPlastik paneller dairede oda her türlü bitirme için idealdir

Malzemelerin seçimi panellerin kalitesine dikkat etmek önemlidir. Uzun süre görev tavan için, bunu en iyi kalite ve test edilen materyalleri seçmek gerekir, güzel bir görünüm vardı.

Plastik paneller dairede oda her türlü bitirme için idealdir.

aşamalı yükleme

 • Run biçimlendirme profil bağlantı noktaları. Yüzey olarak yatay olması gerektiği gibi bu bina seviyesi için kullanmak en iyisidir.
 • sıkıca Büyük duvarı tutarak, bir profil ekleyin. Çatlakların oluşumunu olmadı sağlamak için önemlidir. CD zaten çapraz kaburgalar kurulan kullanıcının profiline bağlı. Bu PVC'den yapılmış panel için temel teşkil edecektir.
 • yapının çevresi üzerinde bulunan barlar için, L harfinin şeklinde plastik profilin bağlantısını
 • Bu tüm bu yapıya zarar vermeden yapılabilecek olan son aşaması olduğu gibi, iletişim sisteminin sırayla verilirse, kontrol edin.
 • tesisat tasarımı geçin. uzun çatı yüzeyine denk olacak şekilde plastik paneller kesin. Panel, L-profili eklemek mümkündür ve tüm uzunluğu boyunca vidalar vasıtasıyla bağlanmış. birbirine takılı diğer panel, raylar düzeltmek için.
 • Nihai paneli montaj için tam sorumluluk alınması. Bu L-bar sokulur ve daha sonra duvara kalan mesafe genişliğini ayarlamak gerekir.
 • bir metal montaj profilini değiştirmek için odun parçaları kullanılabilir. Ancak, nemli ortamda odun kullanımı, çürümeye neden olabilir.

plastik panellerin uzun servis ömrü panellerin kendisinin kalitesine değil, aynı zamanda tesisatın performans kalitesine de bağlıdırplastik panellerin uzun servis ömrü panellerin kendisinin kalitesine değil, aynı zamanda tesisatın performans kalitesine de bağlıdır

tavan bitirme için yüksek kaliteli plastik panellerin kullanımı da tesisatın kalitesine bağlıdır uzun bir servis ömrü sağlayacaktır. Nedenle, yapı, montaj sırasında kendi yeteneklerine güvenen olmak önemlidir. Ve profesyonellerden yardım isteyebilirsiniz.

PVC panellerin duvarlar ve tavan (video) Dekorasyon

Günümüzde olarak duvar ve tavanlarda plastik paneller kullanmak popüler kırpın. Bunlar doku kaplama, polimer malzemeler, katkı maddeleri, renk ve desen içeriğine göre değişir. Ancak, daha yüksek kalitede panelleri çok uygun fiyata satın alınabilir. Hızlı ve kaliteli onarım ev ve daire sahipleri memnun edecektir. renk paletleri ve dokular Geniş seçimi odanın genel tarzı güzel bir tamamlayıcısı olacak tavan tasarımı ile deneme sağlar.

Binaların plastik panelli duvarlar ve tavanlar (fotoğraf)

01f22020092e0440a67771c6d18afa6b 2 2e6733363daa983e0ef6d70564f51c4c 5 284 0527-1024x680 735367c471eba294ddbc701ea3f5edd4 33389514jrrsnpf4yp a42f33988cf8e8957ba83f5a12a99f73 dizain-potolka-iz-plastikovyh-panelei

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 38 =

map