plastik panellerin tavanlar: Kurulum sırları

plastik panellerin tavanlar: Kurulum sırları

12 October 2017plastik paneller tavan sağlık ve dayanıklı, dayanıklı zararsız giysisiplastik paneller tavan zor olmayacaktır, dirençli plastik paneller, sağlık ve dolgovechnyOformit tavanlar için güvenli giysisi. Kurulum kendiniz yapılabilir, ancak profesyonellerden yardım isteyebilirsiniz. kesinlikle talimatları takip etmek önemlidir tavan takarken, daha sonra hızlı bir şekilde geçecek ve tasarım ve kalite yıllarca sürecektir. plastik paneller tavan iyi özelliklere sahiptir: neme dayanıklı, sağlık, uzun ömür için güvenlidir. renkler ve dokular geniş bir seçkisi tasarım uzaya uyumlu uyacak mükemmel bir seçenek bulacaktır. Ne zaman malzemelerin kalitesine dikkat etmelidir seçin.


Plastik tavan için paneller: Cihaz ve ayırt edici özellikleri

Plastik panelleri bir polivinil klorür ada sahip olan bir malzemeden imal edilmiştir. Bu madde diğer malzemelere göre bir dizi avantaja sahiptir. panellerin geniş bir yelpazede kolayca tavana doğru kapağı seçmek için izin verir.

Onların yükleme önemli doğruluğu egzersiz gereklidir böylece Tavan panelleri, hafif ve esnektirOnların yükleme önemli doğruluğu egzersiz gereklidir böylece Tavan panelleri, hafif ve esnektir

Plastik paneller duvar ve tavan ayrılır. Seçimi ve kurulumda bunları karıştırmak için önemlidir. Duvar panelleri kendi katılık tavanına farklıdır, bunlar ağır ve yoğundur. Paneller, daha hafif ve daha esnektir. Ne zaman herhangi bir yanlış hareketin kendi başarısızlığına yol açabilir, çünkü önemli bir doğruluk göstermesi gerekir yüklü.

Plastik renk, doku, çeşitli yapıları taklit farklılıkları vardır. Paneller ahşap, mermer ve taklit diğer popüler biçimlerde olabilir. bilinen yapı Leroy Merlin deposunda temsil edilen türler arasında çok sayıda.

plastik paneller dokusu

 • Matt. Beyaz mat kapak şık ve güzel görünüyorsun. Bu parlak daha az maliyetlidir. salon, oturma odası, mutfak, banyo: Bu odalarda her türlü kullanılabilir.
 • Parlak. Bu görsel genişleme alanı amacıyla alçak tavanlı bir odada onları karşılamak için izin verir yansıtıcı özelliklere sahiptir.

tavan parlak yüzey görsel alanı artacaktavan parlak yüzey görsel alanı artacak


plastik paneller işlemi çok rahat ve olumlu özellikleri çok sayıda ile karakterize edilir.

Farklar malzeme

 • Oda sıcaklığında vardır koşulla çeşitli kimyasal elementlerin etkisi korkar değil.
 • su ve buhar korkar değil. materyal sızıntı ve sel korkmuyor.
 • Yüksek sıcaklık korkar değildir. Malzeme 80 derecelik bir sıcaklıkta erimeye başlar.

Plastik paneller nem ve dumana korkmuyoruzPlastik paneller nem ve dumana korkmuyoruz

Yükleme plastik panelleri nem ve sıcaklık koşulları tesislerinde olabilir. Tavan sabun ve su ya da diğer aşındırıcı olmayan malzemeler ile yıkanabilir.tavan için plastik panellerin boyutunu hesaplamak için nasıl

panellerini seçerken boyutuna dikkat etmek önemlidir. Hesaplar ve doğru genişliği ve malzeme miktarını almak için önemlidir.

panellerin Ortak boyutları:

 • çapraz uzunluk - 5-10 cm;.
 • Genişlik - 25-50 cm;.
 • Süre - 2,7-3 m.

taban alanı onarım yapacak olan hesaplanacaktır sonra panelin seçilmelidir.

Gerekli panellerin sayısını hesaplamak için ambalaj üzerinde yazılı olan tavan paneli alanı, alan bölme için gereklidir. kesimler için yüzde 15 eklemek gerekir.

taban alanı hesaplanacaktır sonra paneli onarım yapacak olan seçilmelidirtaban alanı hesaplanacaktır sonra paneli onarım yapacak olan seçilmelidir

Sonra metal profil sayısını hesaplamak gerekir.

hesaplama kuralları:

 • tavanın bir şema çizin. onlar 60 cm mesafede olmalıdır göz önüne alındığında profillerini çizin. ayrı.
 • Tavan çevre için uygun olan sabit profilleri, hazırlayın.
 • panellerin sayısına bağlı olarak, vida ve fişler sayısını belirler.
 • tavan kalıplarını boyutunu hesaplayın. çevre üçe bölünmelidir. parçaların gerekli sayıda aldı.

şafak bitmiş olacak sonra malzemenin doğru miktarda edinilen, sen aletleri ve panel kurulumu hazırlamaya başlayın.


Nasıl kendi elleriyle plastik panellerin bir tavan ayarlamak için

Kendisi tavan zor değil ayarlayın. Tek kural talimatları ve hesaplamalar kesin olarak uymak. Ayrıca, yükleme hızlı ve verimli yapılacaktır yapmak gerekli tüm araçları olması gerekir.

plastik panellerin doğru montaj için, talimatları takip etmek önemlidirplastik panellerin doğru montaj için, talimatları takip etmek önemlidir

panellerin Aşamalı kurulum

 • Mark sabitleme profilleri aracılığıyla yerin seviyesi mümkün olduğunca yatay yüklenecek. Bunu oluşmuş değil yuvalara olarak tavana sıkıca bağlamak istediğiniz profili ve boş alan bırakılır.
 • kılavuz vidayı kullanarak enine profilleri yükleyin. Onlar paneli destekleyecektir.
 • L-profil takın.
 • sifonun yardımıyla tavandan istenilen uzunluğuna panelleri kesin.
 • çapraz profile vidalarla birinci paneli sabitleyin. Kalan panelleri önceki alanlarda sabitlenmesi gerekir. Sonra çerçeveye ekleyin.
 • Panelin son yüklemeyi çalıştırın.
 • kaide üzerine sıvı çivi uygula, tavan bez karşı sıkıca bastırın. Taşan tutkalı çıkarın.

Kurulum gerekli ekipmanların mevcudiyeti için hızlı ve kolay bir konu yer alacakKurulum gerekli ekipmanların mevcudiyeti için hızlı ve kolay bir konu yer alacak

Panelin son montajı daha fazla dikkat verilmelidir.


tavan çerçeve metal ya da ahşap profillerden yapılabilir. Bir ağaç kullanırken nem, bu şişer ve kullanışsız hale gelmesi, aklınızda tutmalı. Bu nedenle, bu çeşit materyal nem oranı yüksek bölgeler için kullanılamaz.

Kurulum hızlı ve gerekli araçları, yüksek kaliteli malzeme ve iş sorumlu bir yaklaşım doluluk durumuna kolayca tabi gerçekleşecek.

Bir niteliksel tavanı son plastik paneli nasıl takılır

ekin duvar yüzeyi profili kullanıldığında olukta son plastik panel arka parça gereklidir. Bu durumda da, oluğun ön kenarı kutuya ihtiyaç vardır. eklemleri olan Fight bitirme görevi gerçekleştirmesi için görünen büyük bir sorun vardır.

Geçen panel monte Teknikleri:

 • Aşırı tavan pervaz kesin. Burada son derece hassas ve hesaplama egzersiz gereklidir. Bu konuda tüm yüklemenin başarısını bağlıdır.
 • yüzeyin çeşitli noktalarda doğru ölçümleri.
 • bir cetvel ya da şerit metre kullanılarak sondan bir önceki Panelin kenarına duvarın kenarından plastik panelin her bir tarafında olan mesafeyi ölçmek için.
 • son panel önceki paneli santimetre kenarına duvarından mesafeden daha az olmak zorundadır dikkate alın. Bu yükleme sırasında paneli hareket edebilmek için umut yapılır.
 • Dikkatle panelin uzunluğunu ölçer. mesafesi birkaç milimetreden daha az olması koşuluyla bu yana, panel onun trim gerekliliği yol açacaktır ki, sığamaz.
 • Geçen paneli başka bir profilden mesafeden daha birkaç milimetre daha uzun olmalıdır. Bu arka eklerken paneli taşımak için izin verecektir.

istenen boyut ve şekilde bir parça kesmek için, çok zahmetli olacaktır yapı sökmeye tam olarak sırayla eylemleri gerçekleştirmek için gereken.

Geçen panel monte ipuçları Sahne, kurulum hızlı, kolay ve kaliteli yapabilirGeçen panel monte ipuçları Sahne, kurulum hızlı, kolay ve kaliteli yapabilir

eylemlerin sırası:

 • Küçük bir kemerli pano, tarafı yerleştirin. paneli zarar vermeyecek şekilde bu mümkün olduğunca dikkatli yapılmalıdır. durana kadar ilk bir ve daha sonra diğer tarafı yerleştirin.
 • Arka yan kaburgalar duvar yüzey açısına sonuna kadar yerleştirin. Sen panelin ön kenarı hiçbir boş alan bırakarak sıkı gitti emin olmak gerekir.
 • öncekinin çıkıntı yapan ön kenarını bağlayın. ileri panelini kaydırın. Bu şeritleri panelin yapıştırılmalıdır maskeleme bandı, tarafından yapılan ve onlara çekme edilebilir. İşlem sonrası bandı çıkarın.

Bu sadece uygun bir seçenektir paneli yüklemesidir.

dekoratif kenar paneli kullanıldığında istenen boyuta parçayı kesmek ve daha sonra vidalar vasıtasıyla bunları eklemek gerekir. Ve onlar dekoratif bir Baget kullanılarak kapatılabilir.

Herhangi bir nedenle önceki yöntemler uymasaydı ekin başka bir yöntem, henüz yoktur.

İşlem adımları:

 • açı çevre boyunca sabit olduğu takdirde, bitirme elemanının arka tarafını çözecektir birini en uzun monte etmek mümkün değildir.
 • Segment açısı giyerek son paneli kurulacak. Geçen çubuğu yan profillerindeki sığacak şekilde, istenilen büyüklükte kesilir ve uzaya gitti edilmelidir.
 • Kesit panelinin arka alanını giyin. o bez parçası ile aynı anda olmalıdır takma. duvar profilleri kenar uçları sahip olmak.
 • Önceki çubuğunun oluğa paneli yerleştirin. duvarlara doğru Küçük hamle. , Yapıştırıcı veya silikon vasıtasıyla tutturmak arka panelin fırçalıyarak.

Geçen panel monte ipuçları Sahne, kurulum, hızlı, kolay ve kaliteli yapabilirsiniz. Bu ayarla, paneller arasındaki boşluk, çatlak ve boşluklar çok fazla gitmeyecek.

kendi elleriyle plastik panellerin tavan (video)

Büyük bitirmek - plastik örtü ile Astar. materyal ucuz olmasından dolayı, bu kalitede kaybetmez tavan, uygun maliyetli tasarım olabilir. Plastik paneller tavan kapsayacak şekilde panellerin kullanımı konusunda iyi bırakmak müşterilerin tercihlerini etkilemek olumlu özelliklerinin bir dizi var. mümkün kılan geniş bir yelpazede, bugünün pazar plastik paneller ise malzemenin renk ve doku deneme. uzun sürmedi panelleri kurulması, yapı elle monte edilebilir.

plastik panellerin tavan (fotoğraf) Bitirme

1 23b87edfcdf4ad6c7bdf0ccc090227ca 2 064 93f08d91 5961 5421ebd1d73e00092572a85e009530a8 12099-kak-klast-Plastikovye-paneli-na-potolok 735367c471eba294ddbc701ea3f5edd4 93507276

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − 61 =

map