Plan mutfak-yemek-oturma odası: dekorasyon için 30 fotoğraf fikirler

Plan mutfak-yemek-oturma odası: dekorasyon için 30 fotoğraf fikirler

12 October 2017mutfak-yemek-oturma odası birleştiren uzay dairelerin maksimum faydalanmak sağlayacakYeni bir alan, bir uzayda mutfak, yemek ve oturma odası düzenlemek için izin verir ile mutfak-yemek-oturma odası bugün popüler daire alanı birleştirerek maksimum yer kullanımına olanak sağlayacak birleştiren mutfak ve oturma odası bir kombinasyonudur. Dairenin tasarımı seçerken odanın düzeni dikkat etmek önemlidir. Bırakma-stolovoy- mutfak oturma odası rahat ve işlevsel olmalıdır. büyük ölçüde planın seçimi odanın büyüklüğüne bağlıdır. Her durumda, rahatça ve düzgün olarak mobilya ve ekipman yerleştirmek için yardımcı olabilecek birçok yöntem vardır.


İskandinav tarzı bir mutfak ve oturma odası Planlama

Gerekirse mutfak alanı ve oturma odası birleştirmek önce, binanın düzeni iyice tanımaları gerekir, oda yeniden geliştirmek kombine uzayda mobilya ve ekipmanın doğru yerleştirme ile ilgili tüm nüansları incelemek için izin öğretmek.

İskandinav tasarımı ile kombine mutfak ve oturma odası Planlama oda daha geniş yapıp mutfak, oturma odasında bir konforlu ve rahat oturma alanında daha rahat çalışma alanı sağlayacaktır.

Üst görünümü ile birçok hazır tasarım projeleri, sen kendi daireler ile özel evler tasarlamak için kullanabileceğiniz hangi fikri vardır.

Bir mutfak-yemek-oturma odası tasarımında İskandinav tarzı minimalizm ve doğal malzemelerin kullanımını içerirBir mutfak-yemek-oturma odası tasarımında İskandinav tarzı minimalizm ve doğal malzemelerin kullanımını içerir

Opsiyon plan mutfak-yaşam alanı:


 • Mutfak alanında ikisini olun;
 • Bir daire sıhhi bir koridor takın;
 • ilk olarak kapı uygun şekilde tasarlanmıştır açıklığı, Expand;
 • kemer yapın ve bir bar ile ek;
 • Barın arkasında rahat bir kanepe yerleştirmek;
 • parlak renklerde Mutfak beraberlik;
 • zemin kaplama kükürt varsayılmalıdır;
 • ahşap tezgah yükleme;

Mutfak ve oturma odası uyum baktım, onlar tek bir İskandinav tarzı dekoratif unsurlar süslemek gerekiyor. Sen tablolar, saksı çiçekleri yukarıdaki resimler, raflar kullanabilirsiniz. Due dikkat aydınlatma cihazlarının kullanımına dikkat edilmelidir.

oturma odası ile kombine U şeklinde mutfak,: tasarıma sahiptir

U şeklinde düzen Mutfak odada küçük alana sahip, özellikle eğer çok uygun olmayabilir.

mutfağa birçok tasarım tekniği vardır küçük görünüyordu vardır. Birincisi ve en önemlisi, mobilya doku ve rengine dikkat etmek önemlidir.

Mutfakta parlak renklerin korkmayın. Onların saflığını korumak için mobilya ve temizlenmesi ve aşırı nemden bozulmaz kolay aletleri için yüksek kaliteli malzemeler seçmek önemlidir.Mutfak U şeklinde bir plan boş alan sıkıntısı için mükemmel bir olacakMutfak U şeklinde bir plan boş alan sıkıntısı için mükemmel bir olacak

U şeklinde düzen ile mobilya kullanımının Özellikleri:

 • beyaz dolapları ve mutfak tezgahı kullanımı;
 • alt katmanı bulunan dolaplar için beyaz renk kullanarak, gri - dolapları üst kademe için;
 • Minimalist tarzı takiben;
 • Aşırı bir donanım olmadan montajı, düzgün ve hafif çalışma yüzeyleri;

Kombine alan en geniş görünüyordu böylece U şeklinde düzen Mutfak tasarlanabilir. Bunu yapmak için, tasarımcılar genellikle görsel ışık ve renk efektleri başvurmak.

mutfak-oturma odasında mutfak Yeniden planlama: daire tipleri

Mutfak salon - alanını birleştirerek harika bir seçenek. yeme ve dinlenme için yeterli alan olacak şekilde bu gerekli tüm mobilya ve beyaz eşya yerleştirecektir.

mutfak birleştirmek ve oturma odası bunun bir kemer yapmak ya da sadece kaplama malzemeleri yardımıyla imar alanı yöntemi kullanmak, duvarları söküm tarafından mümkündür belirleyin.

Tasarımcılar mutfak ve iş ve eğlence için oturma odası benzersiz boşluk yapacak teknikleri ve tasarım stilleri geniş bir yelpazede sunuyoruz.

Oturma odasına mutfak Değişim giderek daha popüler bir çözüm haline geliyor, ancak herhangi bir yeniden geliştirme kararlaştırılan gerektiğini unutmayınOturma odasına mutfak Değişim giderek daha popüler bir çözüm haline geliyor, ancak herhangi bir yeniden geliştirme kararlaştırılan gerektiğini unutmayın

Dairelerin Türleri, yeniden geliştirme için uygun:


 • Büyük daireler birçok fırsat sağlar. geniş bir alanı Planlama tesislerinde sahipleri için uygun tüm yöntemlerle yapılabilir.
 • Stüdyo mutfak birleştirerek ve oturma odası içermektedir. Burada önemli bir öğesi doğru imar tesislerinde.
 • Küçük bir oturma odası bulunan daireler iş ve eğlence için alanını artırmak için, oturma odasının alanı artırabilir.

Karar mutfak ve oturma odası birleştirmek zaman yeniden geliştirme yasadışı olacaktır boşluk uzlaştırmak için hangi eylem olmadan özel izin, gereğine göre, eylemlerinin yasallığını teyit etmek önemlidir. Bunu yapmak için, amaçlanan onarım görselleştirmek tasarım planları yapmak gerekir.

Mutfak-yemek-oturma odası: planlama sorunsuz

Başarılı bir plandan birçok faktöre bağlıdır: işlevsellik ve mutfaklar, yemek odaları ve oturma odaları, onların konfor ve güzel görünüm kullanışlılık.

profesyonel tasarımcılara gelirsek en uygun düzen sonucunda alabilirsiniz, bu daire için uygundurprofesyonel tasarımcılara gelirsek en uygun düzen sonucunda alabilirsiniz, bu daire için uygundur

planlama sorunu gidermek için profesyonel bir tasarımcı yardım almak en iyisidir. Yetkisiz planlama odanın bir görsel alanda azalma, yanlış şekline yol açabilir.

Görünüm planı odanın alana bağlıdır: o daha büyük, daha tasarım çözümleri uygulanabilir.


binanın farklı türleri için planlama Türleri

 • Geniş odalar ada veya yarımada planlama yönteminin uygun elverişli şeması. Sen p-planı kullanımı, ya da sadece bir köşe suit ayarlayabilirsiniz.
 • stüdyo daireler tescili uygun L şeklinde düzen için. Bu pratik bir kahvaltı barı ile takviye edilebilir.

düzen odanın büyüklüğüne ve yapılandırmasına bağlı olarak farklılık gösterebilirdüzen odanın büyüklüğüne ve yapılandırmasına bağlı olarak farklılık gösterebilir

Kombine alan için en uygun olanı elde etmek için üçgen düzen planıdır. bunun uygulanması ise oda geniş, pratik ve şık sağlamaya yardımcı olabilir teknikleri tasarlamak nedeniyle dikkat etmek önemlidir.

Başarılı planlama küçük mutfak-oturma odası

Küçük bir oda Onun yenileme yoluyla genişletilebilir. Bugün önemli ölçüde daire büyüklüğü genişletebilir mutfak ve oturma odası, çok popüler kombinasyonudur.

değişiklik yapma kararı o yasaya göre hatırlamak önemlidir zaman "ıslak" bölge "kuru" üzerine yerleştirilmemelidir. Bu hak sadece daire veya birinci katta evinde geçerli değildir.

Küçük bir odada ise eşyaların yerleştirilmesi ile sorunu çözmek için önemlidir. Bu gizlemek veya doğru aksanla bunu yapabilirsiniz.

Açık renkler ve minimalist iç - küçük mutfak-oturma odası için en iyi çözümAçık renkler ve minimalist iç - küçük mutfak-oturma odası için en iyi çözüm

küçük mutfak-yaşam alanı planlama Türevleri:

 • tasarım ve aynaların kullanımında parlak renkler görsel alanı genişletmek ve ağırlıksız yapmak.
 • Hacimli mobilya ve kapı belirgin boşluk artacak gizli olabilir ve cam mobilya kullanımı sınırlarını tutmaya yardımcı olacaktır.
 • Mutfak alanı az dikkat çekmek için odanın bir köşesinde yer alabilir. o siyah veya kahverengi zıt yapılabilir derinlik etkisi yaratmak.

Küçük oda o Minimalist tarzda çıkarmak dekorasyon için tezat hantal öğeleri gizlemek ve hava yoluyla mümkün olduğunca fazla yer açmak olanları vurgulamak için yardımcı, kullanım tasarım teknikleri oynayan, parlak renkler kullanmak en iyisidir. Böyle mutfaklar Tasarım projeleri önceden planlamak önemlidir.

Oturma odası-mutfak-yemek odası (video)

Bugün, küçük ve büyük daire ve evlerin sahiplerinin çoğunluğu alanını kombine tercih ediyoruz. yeniden geliştirme Popüler tip mutfak-yemek-oturma odası. paylaşılan alanına Bu tür, alanını maksimize oda fonksiyonel, pratik, konforlu ve rahat olmasını sağlar. planın türünü seçerken buna boş alan oluşumunda önemli bir rol oynar gibi dikkate odanın alanını almak önemlidir. yeniden geliştirme önemlidir önce düzgün hazırlamak ve çizimleri onaylaması.

Örnekler plan mutfak-yemek-oturma odası (fotoğraf)

1-mutfak-ev-tasarım 1-küçük apartament 2 --- 02-1024x819 5small 8 15-KDR 628f1a34098c7d2794c1ffff39f1e549 1436 9310

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 37

map