Pistolet gaz do sufitu podwieszanego cechy i gatunków

Pistolet gaz do sufitu podwieszanego cechy i gatunków

12 October 2017Z opalarki gazowe powinny pracować tylko profesjonaliściZ opalarka gazowa powinna tylko professionalyVso większość ludzi uciekają się do stosowania sufitów podwieszanych. Takie projekty są bardzo ergonomiczne i atrakcyjny wygląd. Aby zainstalować podwieszane sufity trzeba użyć specjalistycznego sprzętu. Podczas montażu konstrukcji budowniczych uciekają się do stosowania specjalnego pistoletu gazowego. To przyczynia się do równomiernego ogrzewania powierzchni wstęgi i zapobiega tworzeniu szkodliwej kondensacji na powierzchni płytki nośnej podczas mocowania folii.


Jak zainstalować sufity bez gazu

Wiele osób boi się pracować z urządzeniami za niewłaściwe działania mogą spowodować eksplozję. Napięcie może sufitów bez użycia pistoletu gazowego. Zrób to dość proste, jeśli zapasy niezbędne materiały.

Aby powiesić sufitów bez użycia pistoletu, trzeba będzie:

 1. Puncher. Jeśli nie, użyj wiertła.
 2. Śrubokręt. Bądź przygotowany, aby zapewnić szereg porad dla niego.
 3. Ruletka.
 4. Proste ołówek.
 5. Poziom. Nadaje się do obu wody i lasera.
 6. Przewód farby.
 7. Budynek lub zwykła suszarka o dużej mocy.
 8. Wkręty, śruby i inne elementy złączne.
 9. Tkanina.
 10. Bagietki, które nadają się do montażu sufitów Jednolite.

Zanim zaczniesz, musisz nie odpowiednio przygotować powierzchnię do kolejnych sufitów. Zaleca się, aby usunąć stary tynk i wyeliminować pęknięcia i inne mikrochropowatości powierzchni. Jeśli masz możliwość, przykryć powierzchnię specjalnym podkładem przeciwgrzybiczego.

Aby wynik zadowolony, trzeba starannie przygotować powierzchnię robocząAby wynik zadowolony, trzeba starannie przygotować powierzchnię roboczą

Jak zainstalować sufit napinany bez gazu następuje:


 • Aby rozpocząć, należy wykonać dokładne pomiary pomieszczenia. Wykonać operacje dostosowawcze na całym obwodzie pomieszczenia.
 • Następnie trasa okablowanie w suficie. Nie zapomnij dołączyć do powierzchni transformatorów specjalnych, które w razie potrzeby będą obniżającym napięcie.
 • Korzystanie z notatek, dołączyć go do powierzchni ramki kadrowania. Krokiem do mocowania wybrany z uwzględnieniem materiałów, z których wykonane swoje mury. Na przykład, jeżeli są wykonane z betonu, przy czym optymalne pole jest 25 cm. W przypadku powierzchni z drewna lub dom z silikatowych, cięte krok do 15 cm.
 • Następnie rozciągnąć sufitu płócienny. Brzegi tkaniny nie zapomnij dołączyć do więźby ramki. Za pomocą szpatułki, umieścić krawędź ostrza w bagietki.

Montaż sufitów bez pistoletu (wideo)

opalarka do sufitów podwieszanych: odmiana i moc

Dmuchawa gorącego powietrza może działać na energię elektryczną, gaz lub olej napędowy. Każdy typ ma swoje własne cechy.

Działo gaz ma pojemność od 10 do 100 kW w zależności od modelu. Zaletą takiego urządzenia jest lekka i wydajność. Należy zauważyć, że działanie takich jednostek w powietrzu, nie są emitowane szkodliwe substancje chemiczne. Podczas użytkowania tego produktu należy monitorować wskaźnik ciśnienia gazu. Na przykład, jeśli pracujesz z pistolet gazowy 30 kW, optymalne ciśnienie - 0,7 bar. Urządzenia te nie nadają się do stosowania w chłodniach.Pistolet gazu daje prawie 100% sprawność, ponieważ występuje podgrzewanie w tym samym powietrzu, w których spala się paliwoPistolet gazu daje prawie 100% sprawność, ponieważ występuje podgrzewanie w tym samym powietrzu, w których spala się paliwo

Jest uważany za najbezpieczniejszy elektryczna opalarka. Takie urządzenia są ruchome i mają niewielkie wymiary. Ponadto pistolet elektryczny nie wymaga stałej ładowania pewną paliwa.

Wadą tych pistoletów jest mało mocy. Paszy urządzenie z siecią 220 lub 380 V Zasilanie elektryczne pistolety średnio 5-7 kW.

opalarki pracy na oleju napędowym, jak i gazu. Takie urządzenia mają pewne zalety. Pistolety napędowy działa na olej napędowy, a w jednym napełniania może działać w ciągu około 10 godzin. Zasilanie z takich jednostek, od 10 do 100 kW.

Zakres opalarka diesel - remonty i ogrzewanie pomieszczeńZakres opalarka diesel - remonty i ogrzewanie pomieszczeń

Przez brak pistoletów na silnik Diesla należą:

 1. Dużo wagi.
 2. Trudności w transporcie. Urządzenie takie musi być transportowane wyłącznie z balonu.
 3. Wysoki koszt.
 4. Potrzeba dodatkowych węzłów urządzeń usługi związane z narażeniem na olej napędowy.

Jaką bronią lepiej jest wybrać dla sufitów podwieszanych

Podczas rozciągania suficie pojawia się pytanie: „Jaką bronią lepiej wybrać?”. Po wybraniu konkretnego urządzenia, należy zwracać uwagę na warunki, w których można przeprowadzić instalację i wielkości pomieszczenia.

Jeśli chcesz zamontować urządzenie dużej mocy, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do urządzenia, które działa na olej napędowy. Warto zauważyć, że stosowanie takich urządzeń mogą być stosowane tylko wtedy, gdy pomieszczenie ma dobrą wentylację.


Pistolet Diesla jest wysoce niepożądane do wykorzystania przy pracy w ograniczonych przestrzeniach, ponieważ wydzielają szkodliwe toksyny podczas pracy.

Jeśli potrzebujesz wysoką mobilność i szybkie nagrzewanie pomieszczenia, a następnie zatrzymać swój wybór na pistolet gazowy bezpośredniego ogrzewania. Podczas, że jak wykonać instalację przy użyciu tego urządzenia, należy stosować się do zasad bezpieczeństwa. Jeśli instalujesz sufit w chłodnym pomieszczeniu, używać tego urządzenia jest zabronione.

Pistolety gazowe są wykorzystywane podczas instalowania sufitów podwieszanych, od 10 kWPistolety gazowe są wykorzystywane podczas instalowania sufitów podwieszanych, od 10 kW

Urządzenia elektryczne powinny być stosowane, jeżeli nie jesteś w stanie stale zatankować. Należy zauważyć, że takie broń mają znaczącą wadę - ich zastosowanie istnieje konieczność połączenia o dużej pojemności.

W ostatnim czasie dużą popularność zaczął używać pistolety gazowe z podczerwienią. Mają one wiele cech konstrukcyjnych. Wadą tych urządzeń jest ich wysoki koszt oraz konieczność połączenia do sieci.


Zalety pistoletów podczerwieni obejmują:

 • Nie zawiera żadnych szkodliwych oparów podczas pracy.
 • Cichy.
 • Wysoka moc.
 • Możliwość ogrzewania przestrzeni otwartych.

Podczerwieni opalarki podgrzewa od powietrza i obiektów, które znajdują się w jej obszarze pokryciaPodczerwieni opalarki podgrzewa od powietrza i obiektów, które znajdują się w jej obszarze pokrycia

Odmiany działa gazowe

Pistolety gazu klasyfikuje się metodą ogrzewania. Istnieją urządzenia z bezpośrednim i pośrednim ogrzewaniem. Działają one na tym samym paliwie, ale mają pewne różnice.

Konstrukcja bezpośredniego ogrzewania urządzenia nie zapewniają oczyszczanie przepływem powietrza, który wychodzi z pistoletu z różnych produktów spalania. Oznacza to, że niewielka część zanieczyszczeń może pozostać w pokoju po instalacji. Dlatego te pistolety są zalecane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

W urządzeniach metodą pośredniego ogrzewania ma szczególne pierścieniowego wymiennika ciepła. On jest najważniejszym elementem pistoletu grzejnego.

Schemat ogrzewania w takim urządzeniu jest w następujący sposób:

 1. Paliwo (gaz) spala się komory.
 2. Produkty utworzone po spalaniu spadku paliwa w wymienniku pierścieniowej.
 3. Następnie chemikalia opuszczenia przez komin, który został poprzednio wyświetlanego na ulicy.

Obecnie urządzenia te są chronione przed przegrzaniem. Ich koszt jest znacznie wyższy. Jednakże, jeśli jesteś początkujący, następnie dać pierwszeństwo tylko takie pistolety, ponieważ będą one zaoszczędzić od detonacji cylindra.

Urządzenie opalarki: czego szukać (wideo)

Różnorodność urządzeń cieplnych do montażu sufitów napinanych pozwala wybrać produkt, biorąc pod uwagę charakterystykę swojego pokoju. Podczas pracy z pistoletów gazowych muszą przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Nie zapomnij, aby śledzić ciśnienie w balonie. Jeśli szukasz całkowicie bezpieczne urządzenia, a następnie dać pierwszeństwo karabiny, działa na energię elektryczną. 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =

map