Pikowanie dżinsy patchworku

Pikowanie dżinsy patchworku

12 October 2017Wiele współczesnych kobiet nie są nawet z oszczędności, ale raczej z chęci zastosowania oryginalnych lub innych rzeczy używanych w swoich robótek starych ubrań. Pikowanie dżinsów jest przykładem takich klas. Od dżinsy z własnych rąk, można stworzyć piękne kołdry lub dżinsy dać drugie życie, zamieniając je w oryginalnej torbie. Ponadto, istnieje wiele opcji rzeczy, które można zrobić z tkanki starych dżinsów.


Patchwork starych dżinsów: Second Life

Nic nie jest wieczne w świecie - taka myśl może przyjść do głowy, gdyby nagle ulubione dżinsy obsadzone miejsce lub stają się zbyt zużyte. Ale wiele rzeczy, jeśli chcesz, możesz dać drugie życie i prawo do istnienia przez wiele lat. Na przykład, można zrobić z dżinsów. Dobre pomysły do ​​wdrożenia w umysłach wykwalifikowanych mistrzów pojawiają się jeden po drugim.

Patchwork jeansy mogą dać sobie prawo do istnienia w postaci produktów, takich jak:

 • koc lub koce;
 • torba;
 • parasol;
 • pokrycie na swoim telefonie lub tablecie;
 • lub kanapa tapicerki wyściełane stolców;
 • poduszki.

A to nie wszystkie pomysły korzystanie z drelichu w technice patchworku. Pikowanie dżinsy mogą stworzyć bardzo silne, co wynika z faktu, że, co do zasady, denim napięty.

Wszystko zaczęło się w technice patchworku starych dżinsów będą doskonale służyć krajowi. Ponadto, wyroby z ulubionych dżinsów są w stanie stworzyć atmosferę ciepła i komfortu w domu.

W obecności dużej liczby niepotrzebnych i służył ich przeznaczenie dżinsów, można spróbować uszyć namiot, który będzie nowym miejscem do zabaw dla dzieci.


Ponadto, dodając do dżinsowych skrawki tkanin z zabawnymi zdjęciami lub żywych kolorach, można spróbować uszyć nową sukienkę dla mojej córki i mój synek kurtki.

Dziś moda jest zawierać małego domu zwierzęta. Nie tylko zachować i dbać o nich, jakby dla małych dzieci. W tym przypadku, dżinsy mogą być wykorzystane do realizacji oryginalnego pomysłu w postaci tworzenia, na przykład pieska miniaturowe nowe majtki i smycz je w tonie.

Jasne, że to nie wszystkie pomysły wykorzystanie starych dżinsów patchworku. Każdy właściciel może pochodzić z ogromnej liczby sposobów na zastosowanie w swoich poprawek denim życie.Worki Pikowanie dżinsy: piękne i praktyczne

Wyrzucać zużytych rzeczy do dobrego wykorzystania - jest nie tylko ekonomicznie, ale również interesujący. Torby wykonane z drelichu, stworzone własnymi rękami, z pewnością będzie przyciągać uwagę innych, a także podkreślić jego właściciele szarego tłumu.

Ponadto, produkty w postaci worków lub jakiegokolwiek innego artykułu odzieży i wnętrza domu ma wiele pozytywnych aspektów:

 1. odporność na ścieranie;
 2. trwałość;
 3. higroskopijny;
 4. Środek antystatyczny;
 5. przyjazność dla środowiska.

Torby szyte ze skrawków dawnych dżinsy, długi czas może być osoba, a nie dość noszenia. Drelich pozostaje długo pozostaje wysoka, pozostając cały nawet przy maksymalnym naciągu. Dżinsy, między innymi, jest w stanie zachować równowagę wilgotności i temperatury wewnątrz i na zewnątrz. Denim również nie gromadzi ładunków elektrostatycznych, jak niektórych materiałów syntetycznych. To, nawiasem mówiąc, wskazuje na inną jej Plus - przyjazne dla środowiska. Denim torba nigdy nie będzie przyczyną alergii u kochanki.

Aby dowiedzieć się, jak uszyć prostą torebkę z dżinsu nie jest konieczne, aby ukończyć specjalne kursy,. Wystarczy obejrzeć klasę mistrzowską w Internecie lub często odbywają się w miastach i miasteczkach targach. Należy również być w stanie odczytać schemat haftu.

Szyć kołdry z rękami jeansy

W domku w sezonie wiosenno-letnim lub wędrówki na piknik z przyjaciółmi w poręczny jest użycie trwałych kołdry lub koce zszywane z kawałków starych dżinsów. To samo można szyte kołdry dla pokoju dziecka. Do dzieci, na przykład, nie grać na zimnej podłodze, nie jest możliwe, aby położyć swoją miłością szyte kołdry.

Przed dostać się do pracy, trzeba gotować stare dżinsy. Nawet jeśli mają otwory lub zużyte plamy - to nie ma znaczenia, bo skrawki dystansowe i elementy przyszłego produktu powinna być starannie unika takich miejsc.

Najprostszym sposobem zakłada cięcia dżinsów równej wielkości kwadraty. Nie jest konieczne, aby wyrzucić kieszenie. Mogą być oryginalnym sposobem wykorzystania jako element wystroju wnętrz. Można przygotować wcześniej obraz przyszłego potomstwa.

Jeśli koc przeznaczony jest do pokoju dziecka i będzie grać dzieci, to wskazane jest, aby rozcieńczyć niebiesko-szarej tonacji bardziej żywe kolory. Tylko w tym przypadku ważne jest, aby wybrać drugi rodzaj materiału, tak że jego właściwości i dżinsy były podobne.

Szwaczki szyć koce wymaganych oprócz dżinsów więcej:


 • maszyna do szycia;
 • szczególna siła gwintu;
 • części igły i szpilki;
 • Linia ciągła, mydła lub kreda skrawania.

Przed rozpoczęciem dżinsy powinny być myte i dobrze wyprasowane, tkanina wykonana krótka i zdeformowane po zakończeniu szycia. Czasami złożone koce wykonań przygotowane wcześniej dla szmat robótek może zostać rozszerzony w postaci schematu na podłodze, jako fachowca będzie łatwiej pracować.

Denim Patchwork: Elementów główna

Dla najbardziej odważnych miłośników denim może próbować wnieść do wnętrza jego domu produktów dżinsowych. I w tym przypadku nie ma znaczenia, czy jest to dom lub mieszkanie w dużym mieście. Artykuły z dżinsów, wykonane w stylu patchwork z pewnością pasuje do niemal każdego wystroju domu.

Poduszka najprzyjemniejsze a może ulubiony mebel może być jeansy szyte techniką patchworku. Do jego produkcji, oczywiście, że nie potrzebuje tak dużej ilości tkanki do wykonywania koc lub kołdrę. Ponadto poduszka może wykonywać tylko funkcję dekoracyjną. W związku z tym, że jest bezpiecznie można udekorować tkaniny aplikacja lub trójwymiarowych kształtów w postaci kwiatów i zwierząt.

Oczywiście, koce i poduszki nie jest wszystko, co może być wykonane z jeansu.

Doświadczeni poręczne powiadomiła dżinsy wykorzystania w produkcji takich narzędzi jak:


 1. Klosz światło;
 2. Łóżka dla psa lub kota;
 3. organizer z kieszeniami do przechowywania drobnych rzeczy.

W produkcji tych produktów trudnych pewno zawiera wszystkie pozytywne cechy denim.

Ale nie zawsze chcesz zrobić tylko niezwykle użyteczne. Denim patchwork umiejętnie łączy w sobie zalety i piękno. Tak więc, na przykład, w stylu patchwork starych dżinsów może być wygodne i miłe dla hot tack. Stół można ozdobić Stojaki na patelni i naczyń. Miejsca pracy w pomieszczeniu może podnieść dżinsy organizatora, które opierają się na tworzeniu litej lub metalowych pudełek.

umelitsy projektanci odzież specjalistą w konwersji starych jeansy do nowych spódnice, tuniki, torebki, a nawet buty. Może to być kapcie i modne buty z otwartą twarz.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że prace w stylu denim zlepek praktycznie żadnych granic, wszystko zależy od chęci i needlewomen fantazji.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1

map