Pień panele tapety na ścianie 30 we wnętrzu zdjęcie

Pień panele tapety na ścianie 30 we wnętrzu zdjęcie

12 October 2017Pozostałości starych tapet nie musi rzucać - mogą zrobić oryginalny panelPozostałości starych tapet nie musi rzucać - mogą tworzyć oryginalne pozostałości pannoMnogochislennye z wielokolorowe teksturą, a nawet różne materiały mogą być łatwo wykorzystane do tworzenia paneli tapety na ścianie, fotografię, która będzie następnie mile zaskoczony przez krewnych i przyjaciół. Dla obrabiane dowolnej wielkości zrobi. Najważniejsze - prawo do ich łączenia. Niekoniecznie są zgodne z symetrią. Wystarczy, aby dopasować je harmonijnie.


Mural na ścianie tapety: od czego zacząć

Przed rozpoczęciem pracy, ściana musi być doprowadzony do montażu wygląd. Chodzi o dostosowanie pokrywę, zastępując zużyte fragmenty tapety. Nie należy instalować panele na ścianie czy są ślady wilgoci. To samo dotyczy sytuacji, gdy wykluczenie ściana ma dziurę lub rozdrobnione. Nawet minute nieprawidłowości negatywnie wpłynąć na postrzeganie kompozycji. Gdy tylko strona techniczna wydania została zakończona, przejdź do wyboru sposobu zdobienia powierzchni.

Projektanci polecam wychodzić z geometrii pomieszczenia i panujących w nim kolorem.

Przy wyborze tapety na panelu, należy rozważyć, w jaki zostaną one połączone z resztą wnętrzaPrzy wyborze tapety na panelu, należy rozważyć, w jaki zostaną one połączone z resztą wnętrza

W zależności od tych czynników, użyj jednej z następujących technologii:

 • Patchwork wklejanie - polega na tworzeniu całościowego obrazu ręcznie, przy użyciu małych kawałków. Można użyć innych elementów dekoracyjnych. Takie kompozycje często są abstrakcją.
 • Holistyczny obraz tapety - stworzenie pasować bambusa lub tapety winylowe. Wybrany duży rozmiar w kawałku, który posiada czytelny obraz. Pożądane jest, by był jasny, z włączeniem elementów umownych. Nałożony na wierzchu z góry kupiłem ramki. Tapety wyciąć surowo kształcie ramek. Rezultatem jest mini-obraz.
 • technologia połączeniu - jak ci, którzy nie boją się eksperymentować. Tutaj jest ona wykorzystywana jako integralna obrazu, oraz liczne szczątki.

Dokonywanie panele tapety na ścianę z rękami: krok po kroku

Bezpośrednia produkcja kompozycji odbywa się za pomocą jednego z dwóch technologii. W pierwszym przypadku mówimy o wklejenie wewnętrzną powierzchnię mebli w pokoju. Wymaga to fragmenty tapety z małym rysunku lub klasycznym wzorem. Najważniejsze - jednolitość stosowanych łat. Dla fanów „kraj” garnitur styl tapety z vinatazhnym wzorca. W drugim przypadku, odwzorowywanie odnosi się do zewnętrznej powierzchni mebli i ścian.


Dla paneli najlepiej wkładanie tapety z wyraziste i jasne wzórDla paneli najlepiej wkładanie tapety z wyraziste i jasne wzór

Dla pomyślnego wdrożenia planowane, należy rozważyć następujące kwestie:

 1. Ważne jest, aby wybrać obraz z perspektywy znaczącego wyraźnie czytelny. Na przykład, obrazy z ptakami gwałtowny wzrost, przestrzeniach morskich lub alpejskie łąki.
 2. Salon w stylu klasycznym wybranych freski lub grawerowania.
 3. Ściana obrazu przycięte do wymiarów ramki, w którym jest zainstalowane. garnitur sypialni jest coś uspokajające, takie jak zdjęcia lub parku morskiego.

Zdjęcia tapety ścienne we wnętrzu

Wybrane zdjęcie jest umieścić na podłożu papierowym. Niezależnie od skali kompozycji, tapety nie tracą oryginalnego nasycenia kolorów. Osiąga się to przez górną warstwę wykonaną z proszku winylu. Niezwykłe panel wygląda dobrze w sypialni lub salonie.Polar - mocny i trwały materiał, który może wytrzymać działanie długoterminowe nawet przy znacznych sezonowych różnic w elewacji.

Mural jest najlepiej nadaje się do stworzenia jasnych i nietypowe paneleMural jest najlepiej nadaje się do stworzenia jasnych i nietypowe panele

Przed instalacją paneli foto-tapety, muszą być spełnione pewne wymagania:

 1. W zależności od wielkości i stopnia jasności pomieszczenia wybrany wzór. Na przykład, zwierzęta są zawsze popularne motywy - tygrys albo lew.
 2. W salonie zaleca się wybrać coś kwiat w pastelowych kolorach, takich jak orchidee i stokrotek.
 3. Ewentualnie ścienne urządzone małych kompozycji resztek tkaniny.

Jasny dekor Panele żłobka pozostałości tapety

Dzieci zawsze wymagają zwiększonej uwagi ze strony dorosłych. Dlatego dekoracja dzieci zajmuje najwięcej czasu. W zależności od preferencji dziecka wybrać jasny lub bardziej dyskretne formy. Na przykład, możliwe jest, aby dane dotyczące zwierząt, ptaków i wszelkich animowanymi postaciami. Zastosowanie dziecko we wnętrzu paneli pokoju jest korzystna w każdym tego słowa znaczeniu.

Jeśli dziecko interesuje się malarstwem na murach jego artyzm pomoże usunąć niewielkich rozmiarów kompozycji.

Możesz być pewien: dzieci będą zachwycone ideę paneli tapety, najważniejsze - skonsultować się z dzieckiem w strukturze selekcjiMożesz być pewien: dzieci będą zachwycone ideę paneli tapety, najważniejsze - skonsultować się z dzieckiem w strukturze selekcji

Porady dla Wybór:

 • Wybierając się lepiej na korzyść zmywalne tapety, inaczej będziesz musiał poświęcić więcej czasu na usunięcie śladów wybryków dzieci;
 • Zastosowanie ciekłego tapety nie jest zalecane ze względu na obecność w ich strukturze związków, które wywołują reakcje alergiczne u dzieci;
 • Wybór rysunek zrobić z dzieckiem;
 • To umieszczone panele tak, że ciekawy dziecko nie mogło go dosięgnąć;
 • Zabrania się korzystania z łatwością rozrywanych drobne elementy dekoracyjne.

Dekoracyjne tapety, mural na ścianie we wnętrzu

Wszystko musi być w zgodzie ze sobą. Trzymanie się tej zasady jest konieczne w celu uzyskania atrakcyjnego wynik dla oczu. Zanim zaczniesz, musisz zwrócić uwagę na stopień jasności pomieszczenia, w przeważającym zakresie kolorów, tekstur i dodatków obecnych w pomieszczeniu. W przeciwnym razie, dekoracyjny obraz „ukraść” kilka centymetrów od lokalu.

Właściwie dobrana panel pomaga wizualnie zwiększyć małego pokojuWłaściwie dobrana panel pomaga wizualnie zwiększyć małego pokoju


Dla prawidłowej realizacji kreatywnych pomysłów nie jest zbędny wysłuchać następujących zaleceń:

 • Mały pokój wizualnie poszerzyć skład z perspektywą skrawki, łóżko różniące gama i jasnych odcieni;
 • Wnętrze w stylu klasycznym wymaga użycia odcieniach fioletu, złota i beżu kombinacji;
 • W dużym pokoju trzeba wybrać lokalizację dla instalacji kompozycji jest poprawna, że ​​nie jest stracone;
 • Zamiast dziecięcego dla spokojnych kolorach, które nie będą rozpraszać lub przeszkadzać dziecku.

Piękne pomysły na wnętrza resztek tapet (wideo)

Pień panele z mniejszych rozmiarów resztki tapet - prosty i niedrogi sposób, aby przekształcić każdy z okolicy. Najważniejsze - w celu osiągnięcia maksymalnej kompatybilności używanych przedmiotów. W tym przypadku, jest w stanie podkreślić atuty lokalu. W razie potrzeby, taka kompozycja rozszerzy wizualnego granicy pokoju.

Przykłady paneli tapety na ścianie (zdjęcie)

4db0ebd95e3b 15Image1265985929artist16 3 73 40-19 80c6a02a8b23754ca7b58098fa56f0ed 154-1024x758 5523ae55bb741 363616 20142212135747


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − 40 =

map