Piękny sufit: wybór przepisów wewnętrznych

Piękny sufit: wybór przepisów wewnętrznych

12 October 2017Piękne gipsowo-kartonowych sufity - to oryginalna konstrukcja, specjalna konfiguracja, jasny kolor paletaPiękne sufity gipsowe - to oryginalna konstrukcja, specjalna konfiguracja, jasny kolor palitraPonyatie piękne sufity rozciąganie tak, że prosta odpowiedź na pytanie, co jest najpiękniejsze sufitu, to jest bardzo trudne. Piękne sufity - wisi wielopoziomowe 3dpotolki, sufity z wyprasek, MDF itp sufitów Po zapoznaniu się z galerią zdjęć lub zobaczyć podoba Ci się sufit w domu przyjaciół lub współpracowników nie możemy powiedzieć z pewnością, że jest to sufit można znaleźć piękne, a chcesz zorganizować go w domu. Pozostaje tylko podsumować, czy może sobie pozwolić wam, i własnymi siłami tam.


Jak zrobić piękny sufit z rękami

Piękny sufit z rękami można zrobić, ale znowu, nie każdy sufit.

Istnieje sufity, że gdyby chcieli tworzyć własne ręce, jeśli nie niemożliwe, to przynajmniej, że jest mało prawdopodobne z kilku powodów.

Jaki jest pułap najtrudniejsze do zrobienia?

Rodzaje stropów „trudnych”

 • Napinacz. To wymaga pewnej umiejętności, zręczności. Dla niego potrzebne opalarki, w przeciwnym razie nie będzie dokładnie to, co trzeba, lub dokładniej, to nie jest w ogóle. Jednak nie jest to świetna alternatywa - Atlas sufit. Ze nie jest potrzebna jego urządzenie pistolet.
 • Zawieszone. Faktycznie, sufit podwieszany, też jest to rodzaj sufitu, ale to jest bardziej skomplikowane, jak już wspomniano. Przez te same sufitów podwieszanych Armstrong mają system, na przykład, jak również sufitów gipsowo-kartonowych.

Sufity podwieszane z high-tech folii PVC, sprawi, że wnętrze Twojego mieszkania wyjątkowy i przytulnySufity podwieszane z high-tech folii PVC, sprawi, że wnętrze Twojego mieszkania wyjątkowy i przytulny

 Jeśli sufit wykonany jest na tym samym poziomie, największe wyzwania dla organizatora sufitu nie powstaje, co do zasady.


Oczywiście, jeśli strop wielopoziomowego, a ponadto kombinowanych (na przykład płyty gipsowo-kartonowej i napięcia), a następnie na to wcale konieczne do przeprowadzenia laik z budowlanych i wykończeniowych.

Nie bój stelażu sufitu, nie jest też zbyt trudne do zainstalowania.

Po prostu sufitów, oprócz wspomnianych pułapów, powinny zawierać:

 1. Malowane sufity;
 2. Sufity, wklejony tapety;
 3. Sufity, ozdobione ciekłym tapety:
 4. Sufity urządzone płyt piankowych sufitu.

Oczywiście wcześniej wymienionych rodzajów pracy, konieczne jest, aby wytwarzać uszczelnienia pęknięć, szczelin, wykorzystując go do podłoża i gipsu.Gęste tapety dobry ukryć niedoskonałości powierzchni, maskuje spoin i połączeń w suficieGęste tapety dobry ukryć niedoskonałości powierzchni, maskuje spoin i połączeń w suficie

Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności i masz wystarczająco dużo cierpliwości, a potem, uzbrojony w wiedzę, która może być zbierana z artykułów, filmów, wybierając jeden i niepowtarzalny pułap podstawy, podwinięte rękawy, zabrać się do pracy! będzie sukces!

Piękne sufity, ściany i podłogi w klasycznym stylu

Konstrukcja domu ma wartość wszystkiego: Sufity, ściany i podłogi.

Dom nie będzie piękny dom, jeżeli co najmniej jedna z tych powierzchni, „straszyć”, czyli jakiś spadek tyłu wygląda z innymi.

Wszystko wygląda ładnie i skończył tylko w agregacie. Ponieważ mody jest zmienny, ogólnie rzecz biorąc, budowa i wykańczania mody też nie jest wyjątkiem.

Dokonywanie wnętrza, na przykład, w stylu klasycznym, konieczne jest, aby stosować się do określonych wymogów.

Wymagania dla klasycznych sufitów

 • Wszystkie użyte materiały muszą być tylko bardzo dobrej jakości;
 • Ograniczając sufitu, zaleca się, że projektanci, modelowanie, malowanie. Jednakże, ściany są też mogą i powinny być urządzone w taki sposób.
 • Pokoje są szeroko stosowane i pół-kolumna. Nie przeszkadzają, a ognisko, nawet dekoracyjne. Wszystkie te rzeczy dać pokój zadęcia. Jednak trzeba zrobić jedno zastrzeżenie: pokój nie powinny być bardzo małe, w celu uczynienia go wszystkim dopasowanie.
 • Klasyczne tapety - paski, która jest zawsze modna. Pożądane jasno beżowe odcienie.
 • W salonie, na przykład, obok sztukaterie muszą współistnieć duży, elegancki żyrandol.

Malowanie sufitu z rękami jest dostępny nawet początkujący mistrz i dużo bardziej opłacalne niż projektowaniu wybielić lub tapetęMalowanie sufitu z rękami jest dostępny nawet początkujący mistrz i dużo bardziej opłacalne niż projektowaniu wybielić lub tapetę


Tutaj jest tylko jedną z wielu możliwości harmonijnego wnętrza. Ogólnie rzecz biorąc, „trio” Schemat urządzenia podłogi sufitu ściany jest bardzo prosta: wszystko musi być piękne, harmonijne i gustowny, niezależnie od stylu, materiałów wykończeniowych techniki, a całkowitą ceną dla całej naprawy. Uwierz mi, nie są bardzo drogie, ale bez wyrazu, w wyniku, remonty.

Najciekawsze pułapy: Co - decydować o sobie

Więc co to jest „piękny sufit”? Stretch, 3D, wielopoziomowe zawieszone lub po prostu gładkie, malowane na biało?

Sufity może być piękna tylko wtedy, gdy wszystkie prace na ich wykończenia wykonane bezbłędnie.

Sufit jest piękna tylko wtedy, gdy jest to naprawdę piękne i nie drogie, modne, lub wykonane profesjonalnie. Najdroższe sufit może wyglądać blado, a nawet słaba, a najtańsze może dać ciepło i komfort w domu.

Nowoczesne sufity i widoki (wideo)


Znaki pięknym sufitem:

 1. Doskonały wygląd, niezależnie od stopnia skomplikowania sufitu, ich kosztów jednostkowych i stylu;
 2. Dobry, gustowny wzór;
 3. moda;
 4. Unikalny wygląd;
 5. Oryginalność.

Należy dodać do wszystkich, że wszystko jest dobre z umiarem. Jednak, aby żyć w tym domu do ciebie, a nie Twój doradca. Więc skąd wiesz lepiej jak zorganizować sufitu, a to jest naprawdę miły dla ciebie, nie dla znajomych i krewnych. I ten poradnik!

Dokonywanie sufit w domu

Nie tak łatwo narysować sufit w domu, tym bardziej, że proces ten nie jest mniej ważna niż konstrukcji ścian lub podłogi.

Sufit jest najważniejszą częścią wnętrza, która powinna być logiczna konkluzja wszystkich remontach domu.

Drukowanie zdjęć na suficie nie tylko przekształcić pokój, ale również przynieść elegancji i oryginalności każdemu wnętrzuDrukowanie zdjęć na suficie nie tylko przekształcić pokój, ale również przynieść elegancji i oryginalności każdemu wnętrzu

Sufit można podkreślić, czyli starać się to dla nich zaostrzone ostrości tych, którzy zostali w domu, czy może wręcz przeciwnie, być po prostu „zwykła” część pomieszczenia. Najważniejsze, że sufit był pełny częścią całego domu, oraz w zgodzie z jego ogólny projekt.

Wskazówki dotyczące projektowania sufitu:

 • Jako, że nie załatwił pułap, musi „ukryć” dostępne po wad urządzeń;
 • Zapalniczka bardziej neutralny kolor sufitu pokój będzie wizualnie większe i więcej przestrzeni;
 • Wszystkie rodzaje wzorów i obrazów zwolnieniem może być jednocześnie ukryć wady i tworzą akcenty w pomieszczeniu;
 • Jedno z najlepszych sposobów rozbijania pomieszczenie na strefy - sufit wielopoziomowej, jak również odpowiednio wyposażone światła;
 • Błyszczące sufity, na przykład, można utworzyć w pokoju pseudo efektu 3D sufitu, dzięki efektem lustrzanym;
 • Najprostszym i najbardziej popularnym urządzeniem z sufitu, do tej pory jest budowa sufitu płyt gipsowo-kartonowych. Jest z tym niedrogie całego materiału, można stworzyć najbardziej oryginalne, nawet fantastyczne kształty. Dzięki niemu można tworzyć niezależnie od sufitu głośności.
 • Ogólnie rzecz biorąc, do wykończenia sufitów stosować różnorodne materiały, z tkaniny i skóry do szkła, kamienia i drewna - bez ograniczeń.
 • Do tej pory, połączone konstrukcja jest bardzo istotne: różne materiały mogą być ze sobą łączone.
 • Bardzo modne kombinacje: błyszczące ściany i sufit - całkowicie matowy połysk wnętrze może zniekształcać zakręt przestrzeni.
 • Bardzo popularne sufit „gwiaździste niebo”.

Tradycyjne, klasyczne materiały, mogą spokojnie współistnieć z innowacyjnych materiałów, to znaczy mogą być najbardziej śmiałych eksperymentów w projektowaniu domu. Idź na całość!

płyty gipsowo-kartonowe sufitowe Design (wideo)

Podsumowując, należy wyciągnąć pewne wnioski. Piękny sufit - najważniejszy punkt w projektowaniu swojego mieszkania. Jednak niektóre piękne stropy nie powinny być ograniczone, przynajmniej dlatego, że ogólny projekt domu dobry suma (oprócz mebli, oczywiście) z trzech głównych elementów: podłogi, ściany i sufit. Wszystkie te samoloty powinny wyglądać atrakcyjnie, że tak powiem, w kompleksie, czyli na raz. To może współistnieć z dobrym sufitu nie trafia do dekoracji ścian lub podłogi zniszczony. Wszystko musi być przemyślane i postanowił z góry i muszą być zakupione z góry za cały ten materiał, z którego i wyniesie harmonijne wzornictwo. Powodzenia w swoich projektach!

Piękne sufity (zdjęcia)

1 natyazhnyie-potolki-tkanevyie-potolki-i stenyi1 2-82 12 e1413426188235 318 25 110 e1410925360107 900zoom-e1411008096730 1454n7-e1410925477140 53323dfb94-e1413426243900 96505af99effe74b027f3d5a567b176e

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − 77 =

map