Piękny pokój – osoba w domu: tajemnice projektowania

12 October 2017Pięknie można wyposażyć każdego salonu, niezależnie od jej wielkości i funkcjiPięknie można wyposażyć każdego salonu, niezależnie od jej wielkości i osobennosteySozdat wnętrza pokoju w domu nie jest łatwe, jeśli pokój ma standardowy rozmiar. Na przykład, jeśli pokój jest wąski, to jest uważany za wielką wadą. Jest też po prawej stronie i ją odwrócić. Jest całkowicie wyposażyć każdego pomieszczenia, niezależnie od jej formy i wymiarów, trzeba tylko myśleć inteligentny projekt.


Jak pięknie otdelka hala

Istnieje wiele sztuczek, za pomocą których można wizualnie sprawiają, że pokój z wąskiej - kwadrat.

Na przykład:

  • Korzystanie photowall;
  • Wklejenie tapeta ścianki poziome paski;
  • Zastosowanie dekoracyjnego tynku.

Z pomocą pięknej tynki dekoracyjne nie tylko twórczo dekoracji salonu, ale także sprawiają, że optycznie szerszyZ pomocą pięknej tynki dekoracyjne nie tylko twórczo dekoracji salonu, ale także sprawiają, że optycznie szerszy

Przy stosowaniu pulpicie należy wybrać ścianę, która będzie akcent pokoju. Powinno być jasne i przyciągnąć na siebie uwagę. Z reguły jest to ściana koniec. Jeśli wybierzesz podłużny, hala zostanie dodatkowo zawężona, co naturalnie nie jest wymagane. Zdecydowanie zaleca się stosowanie ścierek podłogowych z podłużnymi i długich kolejkach, jak to tylko pogorszy sytuację. Aby zawęzić salonu jest wybór tylko odcienie światła, meble nie powinny być umieszczane na ścianach, znacznie lepiej współpracować kolejne elementy w środku.


W odniesieniu do wyrobów włókienniczych, zasłony można wybrać jasne i soczyste, co zmniejszy pomieszczenie.

Piękny pokój: zdjęcia w domu

Zrób piękny design z sali na przyjęcie gości z własnymi rękami nie jest łatwe, ale naprawdę. Jeśli pomieszczenie jest małe, nie jest złym rozwiązaniem dla ekspansji przestrzeni jest użycie lustra.

Dzięki niemu, w pokoju jest:

  • przestronne;
  • powietrznej;
  • Łatwe.

Dodać do przestronnego pokoju, można użyć piękne lustra, które zostaną umieszczone na jednej ze ścian pomieszczeniaDodać do przestronnego pokoju, można użyć piękne lustra, które zostaną umieszczone na jednej ze ścian pomieszczeniaNie ma potrzeby, aby przeładowywać pomieszczeniu dużo mebli i zakup kosztuje tylko wszystko, czego potrzeba. Dekoracja sali trzeba zastanowić się wcześniej, i ten, dla którego będzie to wykorzystać przestrzeń. Na przykład, jeśli w pomieszczeniu jest wymagane do odbioru i negocjacji, to jest naturalne, nie powinno być wystarczająco dużo miejsca do siedzenia.

Jeśli pokój jest przeznaczony do oglądania telewizji relaks i rodzina, to trzeba zwrócić uwagę, aby kupić jakości sprzęt.

Współczesne rozwiązania projektowe jest to, że muszą one być indywidualny i niepowtarzalny. Bardzo stylowe w sali każdej wielkości będą wyglądać meble modułowe, zarówno łóżko i ściany. Wybór fabrykę mebli prostu ogromne i mają możliwość zakupu produktów pod zamówienie pożądanej wielkości.

TV naścienny jest idealnym rozwiązaniem dla małych pokojachTV naścienny jest idealnym rozwiązaniem dla małych pokojach

Można sobie wyobrazić, jeden dom bez telewizji, ale jeśli pokój nie jest zbyt duży rozmiar, można wybrać model ścienny, który nie zajmie dużo miejsca i nie wygłosi kłopotów. Technika ta musi być zawsze w przedniej części kanapy, dzięki czemu można wygodnie oglądać ulubione filmy i programy telewizyjne. Jeśli podniesiesz stylowy i pojemny ścianę, możliwe jest ustalenie nie tylko telewizji, ale także dodatkowe wyposażenie w pokoju. Niezależnie od wielkości i od tego, co jest wybrany projekt pokój dzienny, należy doskonale oświetlone. Nie powinno być ograniczone do dużego żyrandola, trzeba zainstalować dodatkowe źródła światła, takie jak reflektory, lampy stojące i lampki nocne.

Zrobić piękny pokój: zdjęcia w mieszkaniu

Furnish hala pozwoli projektantowi, ale można to zrobić samodzielnie. Ale niektórzy uważają, że jest łatwiejszy w użyciu niż istniejący projekt opracowania nowego. Najpiękniejsza sala to, czy jest to do rozważenia wszystko tak dokładnie, począwszy od podłóg i wykańczania tkanin.

Jeśli chodzi o styl, to może być różny, w zależności od osobistych preferencji. Ale jeśli chcesz, aby stylowe i modne wnętrze, trzeba przestrzegać pewnych zasad. Na przykład, w przypadku klasycznego stylu dopuszczalnym luksusowy wnętrzu, wykonane wyłącznie z materiałów naturalnych.

Wybierając meble do salonu, zawsze zwracać uwagę na jakość i trwałośćWybierając meble do salonu, zawsze zwracać uwagę na jakość i trwałość


Ogólnie rzecz biorąc, współczesnych projektantów wolą używać meble z litego drewna i trwałym.

Istnieje wiele analogi, które pomogą narysować pomieszczenie bardziej atrakcyjne. Ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że materiały takie jak płyty wiórowe mają mniejszą żywotność w przeciwieństwie do drewna. Wybór drewna jest ogromny, zarówno w kolorze i we właściwościach i może być określona przy pomocy ekspertów w fabrykach mebli.

Naprawa piękny duży hol

Wiele sen z dużego pokoju, ale nie wszyscy mają pomysł dokładnie, w jaki sposób ozdobić i zrobić maksymalnie wygodne. Oczywiście, przestronny pokój - to bardzo dobre, ale jeśli źle meble miejsce lub przeprowadzania napraw, to straci swoją unikalność. Najważniejszą rzeczą jest to, aby nie starać się połączyć kilka stylów w tym samym czasie, jak dużo miejsca, nie oznacza, że ​​można umieścić różne style i elementy dekoracyjne z przeciwnych kierunków.

pokój dzienny nie powinien być wypełniony meblami, zwłaszcza jeśli nie chodzi o podział na strefy.

Obecnie, wielu projektantów nie chce po prostu pokleit tapety i korzystać z trójwymiarowego obrazu o podział przestrzeni na strefy. Na przykład, w pracy i na recepcji lub w ogóle w obszarze do spania i do herbaty. Gdzie znajduje się teren rekreacyjny, musi być sofy i krzesła lub model narożnik. Stolik jest koniecznością w hali, jak to jest, gdzie można znaleźć dokumenty, zestaw herbaty lub ciasto.

Dodatkowo można udekorować dekoracyjny salonu lub prawdziwy ogieńDodatkowo można udekorować dekoracyjny salonu lub prawdziwy ogień


Ponadto, to jest teraz modne korzystać z kominka jako dekoracja sali. Nie bój się eksperymentować, bo w nowoczesnym kominkiem - kompaktowy i całkowicie bezpieczna konstrukcja, która może pracować niezależnie i bez użycia tych dzienników i ognia. Wystarczy wyobrazić sobie, że można siedzieć w bujanym fotelu i cieszyć się wakacjami, odpocząć i czytać swoje ulubione gazety.

Nietypowo będzie wyglądać podział obszarów dla lokalizacji urządzeń, po prostu nie pozostawiają zbyt wiele miejsca, bo to nie jest po prostu konieczne. Właściwa konstrukcja z dużym pokoju będzie wymagało wiele czasu i wysiłku, ale efekt i efekt końcowy jest tego wart. W pomieszczeniach o dużych wymiarach potrzebują dużo światła. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wykorzystanie wielu źródeł światła, takich jak dwa małe żyrandole lub wiele reflektorów. Jest to bardzo modne urządzić pokój oświetlony meble tapicerowane, który wygląda trochę nietypowe i stylowe.

Piękne wnętrze salonu (wideo)

Rozwój konstrukcja ogromna liczba, a oni mogą wybierać spośród różnych elementów i zasad, ale pod warunkiem, że nie będzie piętrzą się, a nieuporządkowany układ mebli i akcesoriów. Każdy szczegół musi być komplementarne, jak również jest wyjątkowy i indywidualny przedmiot w pomieszczeniu, zarówno tkaniny lub inżynierii.

Zaprojektować piękny pokój w mieszkaniu (fot wnętrza)

gotowallcom201112191904271488 31-13AA 81fb7e1043bbe8b9dd4a9507614aa15a 1124 1632 1731 2013-01-15krasivyegostinyefoto26 2013-01-16krasivyegostinyefoto52 45811 BankoboevRukrasivayagostinayasbolshymisteklyannymioknami

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 64

map