Piękny i praktyczny: sypialnia dla dzieci dla dziewczyn, zdjęcia

Piękny i praktyczny: sypialnia dla dzieci dla dziewczyn, zdjęcia

12 October 2017Wyposażanie pokój dla dziewczynek, trzeba brać pod uwagę interesy i preferencje dzieckaWyposażenie pokoju dla dziewczynek, zainteresowań i preferencji należy uznać rebenkaKrasivaya panieńskie sypialnia - ozdobą mieszkania, w którym dziewczynka rośnie. A potem dwie dziewczynki, które sugeruje się pokój do gier, rekreacyjne, badania. Oczywiście, jeśli pokój dla noworodka dziewczynki - kolejne pytanie, wnętrze to zmieni jak dziecko rośnie.


projektowanie sypialni dla dziewcząt: zasady projektowania

Przed przystąpieniem do analizy opcji, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych zasad, które leżą u podstaw sytuacji pokoju każdego dziecka. Są one oparte, a nadchodzące remonty i sypialnie wszystkich dzieci na rejestrację. Rozważmy trzy główne zasady rejestracji przedszkola.

sypialnia regularnego dzieci może być nie tylko piękne, ale również bardzo funkcjonalna łazienkasypialnia regularnego dzieci może być nie tylko piękne, ale również bardzo funkcjonalna łazienka

bezpieczeństwo

Im młodsze dziecko, tym większe ograniczenia. Ostra, bicie, nic nie powinno być łatwopalny w przedszkolu. Usuń wszystkie przewody, wtyki w gniazdach zrobić, wszystkie małe szczegóły, też muszą się ukryć. Jako dziecko dorasta, ograniczenia te zostaną usunięte.

przyjazne dla środowiska

Korzystne są naturalnymi materiałami. Dekorowanie ścian, podłogi, meble, tekstylia - dotyczy to wszystkich. Należy zwrócić uwagę na etykiety, będzie to oznaczać, czy możliwe jest, aby korzystać z materiałów w pokoju dla dzieci.


Do dekoracji pokoi dla dziewczynek są doskonałymi rzeczy wykonane z materiałów naturalnychDo dekoracji pokoi dla dziewczynek są doskonałymi rzeczy wykonane z materiałów naturalnych

praktyczność

Jeśli podłoga - „, a nie na nim oddychać” szybko i dobrze zmywalna i nie skończyć i seria Meble powinny być łatwe do przenoszenia, a wszystkie ubrania i zabawki dziecko powinno być w stanie zebrać i usunąć sam.

Również, pokój dziecięcy wymaga odpowiedniego oświetlenia. Światła w pomieszczeniu powinno wystarczyć. Biuro jest pożądane, aby umieścić w oknie, światło powinno padać z lewej strony. Na łóżku jest najlepszym miejscem - z dala od wejścia do pokoju. łóżko Maiden często wykonane piękny baldachim, ale dzisiaj na łóżka z baldachimem są coraz częściej odmawia. Powołując się na fakt, że dekoracyjnych szczegółów - tylko odpylacza. Ale jeśli baldachim wykonany z naturalnych materiałów, nie ma nic strasznego. Jednak warto pamiętać, że daszki są nieodpowiednie dla małych sypialni.Meble do sypialni dziewczyny: jak wybrać

Jeśli to możliwe, niech przyszła gospodyni wybiera meble do sypialni do pokoju. Przynajmniej to zrobić w jego obecności. Opinia dwóch lub trzech - to jest wybór sporu, ogólne rozwiązanie. Advance może pokazać zdjęcia w Internecie, tak, że dziewczęta zawarły wstępne pomysły.

Obowiązkowe elementy w sypialni dla dziewcząt są łóżko, biurko i praktyczna szafaObowiązkowe elementy w sypialni dla dziewcząt są łóżko, biurko i praktyczna szafa

Główne elementy montażowe panieńskie sypialni:

  • łóżko;
  • biuro;
  • szafa;
  • Biurko.

Dodatkowe składniki obejmują sejf z lustrem (coś jak kredens), pufy, półki, regały. Jeśli wybierzesz meble metalowe, powinna być miękka pasta. Meble powinny być wygodne.

Podnieść łóżko dla wzrostu dziecka. Wybierając materac, odwołanie powinno być wykonane materace. Jeśli masz cel, aby zaoszczędzić miejsce - wybierz łóżko z wbudowanymi szufladami do przechowywania to konieczne. Kolor mebli podlega ogólnym stylu pomieszczenia.

Okno w sypialni dziewczynek

dekoracji okna jest również ważna. Jeśli dziewczyna lub dziewczyny nawet przedszkolaki wiek, należy wziąć pod uwagę odpowiednie zacienienie. Ale efekt nocy, kiedy nie powinno być. Nie należy wybierać ciężkie i grube zasłony, tworzą bardzo poważną atmosferę. Najlepszy wybór - półprzezroczyste tkaniny latania.

Świetnym rozwiązaniem dla sypialni dziewczynki - to proste i twórczych zasłonyŚwietnym rozwiązaniem dla sypialni dziewczynki - to proste i twórczych zasłony


Kurtyny mocujące powinny być takie, aby usunąć ich nie było trudne, ponieważ często mają zasłony mycia. Przyjazny dla środowiska materiał jest również na pierwszym planie. Dobrze projekt powierzyć wybrać pokój gospodyni - i motyle i kwiaty i kociąt. Na nim i Maiden - przytulny i uroczy. Cóż, jeśli bielizna w połączeniu z zasłonami. Niekoniecznie wybrać luksusowe tkaniny model dla dziecięcych pokojów, w prostocie szczególnym uroku, i to jest naturalne.

Maiden wystrój pokoju

I to nie taka prosta sprawa i będą musiały zawierać fantazji, a raczej starać się myśleć jak dorosłego dziecka. Oczywiście, aby skonsultować się z dziewczyną nie będzie zbędne. To wspaniałe przygody i motywy są zawsze aktualne.

  Wstąp do dziewczynki sypialni wystrój potrzebne tak, że będzie kochać dzieckoWstąp do dziewczynki sypialni wystrój potrzebne tak, że będzie kochać dziecko

Porady na dekorowanie sypialni dziewczynki:


  • można umieścić specjalną deskę do ewidencji - dziewczynki od najmłodszych lat jest bardzo biznesu i zrobić różne notatki są podobne;
  • Zdjęcia dziewczyn z różnych okresów w piękne ramki - prosta, ale zawsze jest właściwe;
  • winylowe naklejki ścienne - przez dziesięć minut przekształcenia przedszkola, nie pochodzą powieść z tapetą, silny, jasny, w dużym zakresie;
  • Miękkie poduszki dekoracyjne na łóżku - są bardzo łatwe do szyte niezależnie od najtańszej tkaniny;
  • Drzwi Plakat - kolejny popularny trik.

Dobrze, jeśli wybrane meble są uwzględnione w ogólnym stylu pomieszczenia. Dekoracyjne akcenty stylistyczne - zegarek, ramki, maty, poduszki, niemowląt Miękkie, serwetki. Nie ma rzeczy, mówiąc młodzieży, niech dziecko jest odczuwalny w całym wnętrzu.

Pokój dziewczynki kolory

Pink - oczywistym rozwiązaniem, ale nie powiedział, co jest najlepsze. Powiększenia można beżowy, brzoskwinia, bladoliliowa, pistacje, żółte, pastelowe odcienie. Pamiętaj, aby pamiętać i o psychologii koloru. Czerwony jest uważany za silny drażniący, zielony - ma odwrotny skutek.

  Dla dziewczynki sypialni doskonale nadających się jasne nasycone koloryDla dziewczynki sypialni doskonale nadających się jasne nasycone kolory

Tapety można ze sobą łączyć. Na przykład, trzy ściany, aby mleko, a czwarty pastę nad paski tapety. Są one coraz częściej wykorzystywane, i tapety. Szary z fioletowym połyskiem można określić jako bardzo modne, jego tło będzie wielki grać biały, różowy, blady niebieski, ciepły pistacjowy.

Sypialnia dla dwóch dziewczynek: Charakterystyka

Jeśli dziewczęta są w podobnym wieku, to należy przyjąć z zadowoleniem politykę równości. Coś, co jest na drugim, nie może zabraknąć na inne dziewczyny. Nawet wielkość półek ściennych, pożądane jest, aby dopasować. Postaraj się mieć każda dziewczyna była prywatna przestrzeń.

  Na dwie dziewczyny mogą zrobić sypialni, który urządzony jest w tych samych kolorachNa dwie dziewczyny mogą zrobić sypialni, który urządzony jest w tych samych kolorach

Pokój dziewczynki powinny być trzy strefy - gier, praca, spanie. Większość poglądów zbiegają się w tym obszarze powinny być takie same dla obu dziewcząt. Jeżeli różnica wieku jest namacalny, trudno będzie stworzyć przestrzeń szans.

Wystrój Dzieci powinny najlepiej wybrać własną rękę, niech wyboru ograniczonej liczby opcji. Wybrać najbardziej udanych tkanin i kolorów, meble, dekoracje, a następnie poprosić dziewczyny co im się podobało więcej.

projektowanie sypialni dla dziewcząt (wideo)

Zawsze zapisać swoje ulubione zdjęcie z galerii do oddzielnego tatusia, a nie tylko ich przeglądu, oko do szczegółów i akcentami. Więc wybrać ostatecznej wersji będzie łatwiejsze.

Udane remont!

sypialni projekta dziecięce dla dziewczynek (wnętrze zdjęcia)

33 7-18 43 120 715 3219 3410 1922 77147 28203

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 1 =

map