Piękny haft krzyżykowy, system domów: 6 popularne opcje

Piękny haft krzyżykowy, system domów: 6 popularne opcje

12 October 2017Istnieje wiele systemów dla domów haftowania, dzięki której stworzyć piękną kompozycję można nawet początkującyIstnieje wiele systemów dla domów haft, przez który aby stworzyć piękną kompozycję można nawet novichokMnogie sądzić, hafty, wykonane z serca przyniesie spełnienie cenionych pragnienia, marzenia, co przekłada się na rzeczywistość. Te obrazy to domek dla lalek, to jest w stanie przechowywać komfort i ciepło stosunków rodzinnych i haftowane małe duchy, które obejmują Domovyata, umieścić w rogu, będą one pomóc poczuć radość z macierzyństwa.


Cross Stitch: Zestawy domów

Loże są jednymi z najbardziej kolorowych i ciekawych motywów haftu krzyżykiem. needlewomen fantazja może reprezentować różne tematy, począwszy od bajkowych krajobrazów i kończące pyszne motywy naturalne.

6, popularne domy:

  • Pierniki dom z rzeczy znalezionych w lesie;
  • Fantastyczny hut nad morzem;
  • cottage country;
  • Piękny dom trójwymiarowy;
  • Europejskie miniaturowe ulice i stare chaty w nawach bocznych;
  • Lato wygodny dom w górach.

Ten haft będzie dobrze wyglądać w kuchni, dając mu komfort i wygodęTen haft będzie dobrze wyglądać w kuchni, dając mu komfort i wygodę

Jeśli początkujący needlewomen mieć wątpliwości i będą boi się popełnić błąd, lepiej jest kupić gotowy system pre-zestawy domów lub znaleźć darmowe zdjęcia w czasopismach lub w Internecie. Zestaw zawiera żądany często płótna segmentu koloru i schemat monochromatyczne zestaw nici i igły.


Krzyż szwy domu

W celu prowadzenia wskutek swego arcydzieła, trzeba zrobić trochę wysiłku i spędzić czas, wynik będzie kochać.

Na początek, eksperci zalecają, aby zacząć od najprostszych opcji - owoce w sekcji. Można spróbować haftować rzekę, a potem stopniowo przejść do bardziej skomplikowanych zadań - mini zdjęcia ogrodowe i rzek, są bardzo popularne w kraju takim jak Korea.

Czy te zdjęcia przez samego na początku wydaje się trudne, ale z czasem, aby zdobyć doświadczenie i wszystko staje się proste.

Haft schemat domu jest lepiej używać jasnych kolorów niciHaft schemat domu jest lepiej używać jasnych kolorów niciEksperci radzą, aby zacząć od kąta, a jeśli nie było takie doświadczenie przed upływem tego czasu, można spróbować uszyć monochromatyczny - program, który ma nie więcej niż dwa kolory, tak aby nie skomplikować. Zaczynają lepiej pracować z lewym rogu, przy użyciu pełnej technikę poprzeczny. Lepiej skoncentrować się i zrobić pierwszy fragment pewnego koloru, a następnie przejść do następnego, tak aby nie zgubić się w gwinty i odcieni obrazu. Haftować obrazy, powoli, koncentrując się na pracy, drobnych koralików, dekoracji z kwiatów i motyl w lesie w pobliżu domu dadzą efekt małej wypukłości, które uzupełniają krzywe wielkości drzew lub krzewów.

krzyż schemat ściegu: monochromatyczne, dom

świat sztuki nie stoi, poruszając się równolegle do postępu technicznie. Produkty wykonane w technice monochromatycznej, spadł na drugie miejsce, ponieważ są one przeznaczone wyłącznie do nauczania początkujących i są rzadko wykorzystywane do zdobienia domów.

dom monochromatyczne będzie najwłaściwszy we wnętrzu, zdominowane przez nowoczesna. On podkreślić kolorystykę pomieszczenia.

Jeśli są dzieci w domu, dla nich będzie prawdziwa niespodzianka haftowane z własną rękę, a matka piernika, ale nie wykonane w formie obrazu, a prawdziwy dom. Taki artykuł może być wykonane poprzez zakup plastikowej płótnie.

Program ten jest idealny dla początkujących, ponieważ nie jest trudneProgram ten jest idealny dla początkujących, ponieważ nie jest trudne

Za wykonanie tego dzieła sztuki potrzebie:

  • koraliki,
  • Małe taśmy,
  • wątku;
  • Średnia hafty igła.

Jeśli needlewoman pobiera ustawiony, będzie pochodzić ze szczegółową instrukcją, która pozwala krok po kroku ozdobić i zrobić kawałek plastiku opowieści. Taki dom może dać dzieciom, mogą być używane jako pudełka z biżuterią, lub po prostu do wystroju pomieszczenia.

Dokonywanie obrazy haftów

Oprócz malarstwa, interesująca wersja monochromatyczna będzie wyglądać gospodynię z loży - to małe, ale jest to konieczne w każdym cacko rodzinnej, dodać trochę ciepła w hali, i będzie przypominać nie tylko o potrzebie podjęcia swój klucz, ale szwaczka pocałunek przed wyjściem z domu. Pomoc przy projektowaniu nie tylko dorosłych członków rodziny, ale także dzieci.


Często wiele dzieci uwielbiają robić robótki z matką, a takie działanie przyniesie korzyści tylko - rozwój drobnego palec silnika, zaszczepienie staranności i cierpliwości, kładąc podwaliny kreatywności w małym człowieku.

Aby haft wyglądał stylowy i elegancki, najlepiej jest umieścić w ramie obrazuAby haft wyglądał stylowy i elegancki, najlepiej jest umieścić w ramie obrazu

Obraz jest lepiej zrobić w drewnianej ramie, do którego należy dołączyć kilka haczyków. Za należy dołączyć pętlę do mocowania produkt i powiesić w widocznym miejscu na korytarzu, to najlepiej przed lustrem.

Eksperci doradzają przed rozpoczęciem zwykłej haftem, to lepiej, aby rozwiązać sprawę w obręczy, nie wiele ciągnąc na tkaninie. Ruch i gwint do mocowania na rysunku, powinna być gładka tak, że nie są przeciągane pewną część obrazu i nie zakłócać. Jeśli produkt gotowy ślady od obręczy, konieczne jest nieco pary, prześwietlić obraz nad parą można dostać niechlujstwa krajobraz w końcu.

Jak haftować schematu (wideo)


Wielokrotnego użytku gwint dodawania jest wykorzystywany do uzyskania objętości i alokację pewnych fragmentach, tworząc efekt 3D i dodanie realizmu. Połączenie graficzny oraz pół ściegu można uzyskać podobny efekt. 

Schemat haft domów (foto)

0a4c92c3bc7f10XXL 007ff647a3ef56e1a96b25e0d97947936c4c37c6 51846 55431 155103-2-f 350748-86ead-64309307 - ud8787 240453-e3a23-85421293 - u4833d 2852419 1712018 487173257365

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =

map