Piękne tapety w kuchni: kryteria selekcji i 30 zdjęć we wnętrzu

Piękne tapety w kuchni: kryteria selekcji i 30 zdjęć we wnętrzu

12 October 2017Piękne tapety do dywersyfikacji i ozdobić wnętrze kuchniPiękne tapety do dywersyfikacji i dekoracji wnętrz do kuhneRemont w kuchni, nawet bardzo mały, zawsze jest w cenie. I często jest to dość drogie na tapetę, trzeba wybrać, ponieważ trwałe, praktyczne, wysokiej jakości. Ale projekt tapety, też jest wybór - od klasycznych opowiadań do najnowocześniejszych rozwiązań.


Tapeta w kuchni we wnętrzu: neutralny kolor

Jest to najprostszy i najbardziej powszechne rozwiązanie - neutralny tapety, które służą jako tło wszystkich innych wnętrz. Jest to klasyczny, a jego sukces jest wyjaśnione. Charakterystyczne dla tej tradycyjnej atmosferze bez większych oryginalności i ekstrawagancji.

Tak, twoim zadaniem - jest:

 • odcienie neutralne;
 • kolory dyskretne;
 • Naturalne, ziołowe, naturalne odcienie.

Dokonywanie herbaciarnia, wybrać tapetę neutralnych kolorach, ponieważ prawie każdy doskonale uzupełniają wystrójDokonywanie herbaciarnia, wybrać tapetę neutralnych kolorach, ponieważ prawie każdy doskonale uzupełniają wystrój

Jest to przede wszystkim jasne tapety. Jeśli różowy - to nie jest bardzo jasne, czy żółty - blado-cytrynowy czy szary - bardzo delikatny.


Zawsze się dużym szacunkiem i beżu wszystkich możliwych odmianach. Jeśli kolor czujesz tępy i nawet zamylennym trasy z powodu ciekawych wydruków.

Tapety biały kuchnia we wnętrzu: co wybrać

Biała kuchnia - to absolutny tendencja. Jego początki gdzieś w estetyce stylu skandynawskim, dla których biały kolor naturalny bliskie i zrozumiałe. I chociaż kolor zawsze uważana była za niepraktyczne wiele obrazów kuchni dzisiaj aktywnie włączyć go. Jednocześnie na białej kuchni może być grą odcieni i efektów.

Okazuje się, że tapeta że wygląd musi pasować. Czasami problem jest rozwiązany, jeśli kuchnia jest już pokleit pomalować tapetę. Ściana nie musi być taka sama jak jasność mebli. Naturalnie, można dostać owsiankę, a nie przestrzeń z jasnym geometrii i wdzięku sposób. Ale to nie znaczy, że tapeta powinna być ściśle kontrastowe. Wcale nie!

Na białej kuchni lepiej wybrać oryginalne tapety z ciekawymi wzoramiNa białej kuchni lepiej wybrać oryginalne tapety z ciekawymi wzoramimożna dostać białe, ale w innym kolorze - szaro-biały, blado-liliowy, blisko biały, niebieski, biały wyblakłe toczenia w beżu.

Innym doskonałym rozwiązaniem - tapety z białym wzorem. Na przykład, żółty i biały wzorzec tapety lub klatki. Korzystnym rozwiązaniem jest zastosowanie nie małych drukuje geometrycznych - np tapety szary ciemnoszaro linii, diamentów, itp

Tapety dla kuchni, salonu we wnętrzu: kompleks naprawa

W kuchni, salonu zwykle ma trzy strefy - to tylko kuchnia, jadalnia i oczywiście, pomieszczenie relaksacyjne. Przestrzeń połączone w jeden duży pokój na pewno trzeba zagospodarowania przestrzennego. I to nie jest konieczne, aby to zrobić, to meble, takie jak półki. Bardzo często działają jak rezonatory akt tapety.

Jest również stosowany dla kuchni tapetę lub zagospodarowania przestrzennego dla ekspansji przestrzeni wizualnejJest również stosowany dla kuchni tapetę lub zagospodarowania przestrzennego dla ekspansji przestrzeni wizualnej

Okazuje się, że kuchnia jest tapetą z jednego koloru i salonie - inne. Jest to skuteczna metoda, a okazją do eksperymentowania z tapety.

Jak łączyć tapety

 • Tapety w różnych kolorach. W tym przypadku, aktywne kolory są połączone z przewodem neutralnym. Kontrastowe kolory sprawiają, że wnętrze jaśniejsze, młodzież, wyraziste.
 • Tapety z różnych wzorów. rozwiązanie klasyczne - Unia paski tapety z kwiatów, ale zawsze z apelu o podobnych kolorach. Kwiatowy ornament, nawiasem mówiąc, wygląda świetnie z nadrukami drewna. A jeśli wolisz geometryczne wzory, a następnie są one połączone z abstrakcji.
 • Gładkie tapety wzorzyste. Tak jest w przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się zorganizować pokój z jasnymi dużymi panelami. Są równoważone przez siebie spokojnym kolorze tapetę. Podobny sposób jest stosowany przy użyciu tapety z dużych kwiatowe wzory geometryczne wzory lub paski.
 • Podział poziomy przestrzeni. To trio nie traci popularność: paski tapety / krawężnik / wzorzyste tapety. Ale można zrobić jeszcze jedno, poziomo umieszczoną pomiędzy obramowaniem tapety, które połączą je w jedną całość.

Łącząc tapety jest najlepszym rozwiązaniem dla rozgraniczenia przestrzeni kuchennejŁącząc tapety jest najlepszym rozwiązaniem dla rozgraniczenia przestrzeni kuchennej

Jest też inny sposób - jest użycie zwykłego tapety w różnych odcieniach tego samego koloru. Metoda ta jest dobra dla tych, którzy są skłonni faworyzować wnętrza monochromatyczne i stosunkowo dyskretny ściany.

Wnętrze kuchni: zasady obrazkowy

Tapety były modne w końcu kuchni ubiegłego wieku, a dziś są one ponownie w trendzie. A powodem jest to, że bogate możliwości druku wielkoformatowego i wysokiej jakości obrazów.


Rozwiązania tematyczne mogą być różne:

 • abstrakcji;
 • krajobrazy;
 • martwe natury;
 • Portrety.

Aby ozdobić wnętrze kuchni i sprawiają, że jakiś smak, wybierz tylko wysokiej jakości tapetAby ozdobić wnętrze kuchni i sprawiają, że jakiś smak, wybierz tylko wysokiej jakości tapet

Wersje są różne, także - samoprzylepna tapety, winyl, drukowanie na płótnie, jak tapety z efektem 3-D.

Kuchnia praktyczny wybór będzie tapeta winylowa warstwa wierzchnia lub włókniną, które są przetwarzane przez specjalne konstrukcje. Następnie tapety odporne na wchłanianie oleju, łatwe do mycia i czyste, łatwe do opieki nad nimi, nie palą się przez długi czas i nie boi uszkodzenia mechaniczne.

Piękne tapety dla urządzeń kuchennych (wideo)


Wybór tapety w kuchni, z jednej strony, kłopotliwym, az drugiej strony - ciekawe. Wybierz elementy z producentami z dobrą reputacją, kierować się przykładami zdjęcie, starają się pogodzić wszystko stylistycznie.

Udana transformacja swojej kuchni!

Oryginalne tapety w kuchni (zdjęcia)

10min60 1210 1778 5541 15321 27217 51136 dobavim-solntsa-V-Interer - varianty-okleyki-kuhni-oboyami ekstravognatnye f4c6ca632bdc3a

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 83 = 89

map