Piękne schody szklane: niestandardowe dekoracje

Piękne schody szklane: niestandardowe dekoracje

12 October 2017Piękne szklane schody będą doskonale uzupełniać żadnych nowoczesne wnętrzaPiękne szklane schody będą doskonale uzupełniać wszelkie nowoczesne schody intererSteklyannye - nowość, która niedawno pojawiła się na rynku. Wiele osób wciąż nie wie o istnieniu takich drabin. Do produkcji drabin używanych specjalnego szkła. Posiada wysoką wydajność i nie jest kruchy. Schody szklane ustawić w podmiejskich domów, biur, klubów nocnych. Taka konstrukcja jest zdolny do przepuszczania światła. To jest główną zaletą szklanych klatkach schodowych.


Oryginalny schody szkła: Roztwór wzorcowy

Szkło jest materiałem avant i egzotyczne. Tylko odważni i bogaci ludzie mogą sobie pozwolić na schody ze szkła. Nie każdy odważy się ustawić drabinę w domu lub domku. Ponieważ szkło jest oryginalny i innowacyjny materiał do produkcji schodów.

schody szklane są różne w ich konstrukcji. Ale, jak każdy inny drabinie, musi pasować do wnętrza. Projektowanie schodów wykonanych ze szkła - to skomplikowany proces. Do wytworzenia takiego drabinę na własną rękę jest niemożliwe, dlatego konieczne jest, aby powierzyć tę pracę profesjonalistom.

Z pomocą schody szklane można oryginalnie ozdobić wnętrze swojego domku. Dodać do oświetlenia pomieszczenia i stworzyć złudzenie nieważkości.

Oryginalne schody szklane cechuje bezpieczeństwo, praktyczność i łatwośćOryginalne schody szklane cechuje bezpieczeństwo, praktyczność i łatwość

schody szklane szereg zalet w stosunku do podobnych wzorów z innych materiałów. Przekazują światło, mogą być wykonane z przezroczystego lub kolorowego szkła. Taka drabina nie jest wizualnie zajmuje miejsce na terenie, jeśli wykonane z przezroczystego szkła.


Struktura szkła drabina:

 • Całkowicie bezpieczny;
 • Lekkie i piękne;
 • Wygodny i funkcjonalny;
 • przejrzyste;
 • Egzotyczne i oryginalne.

Nowoczesne schody: konstrukcja z włókna szklanego

Z włókna szklanego - nowoczesny materiał wyprodukowany na najnowszych technologiach. On to materiał kompozytowy. Bo to sprawia, że ​​najbardziej skomplikowane z przedmiotów projektowych, w tym nowoczesnych schodów. Jest on stosowany w budownictwie i dekoracji. Budowa drabin z włókna szklanego ma wysoką wydajność.

Drabiny z włókna szklanego są odporne na: • wpływy zewnętrzne;
 • uszkodzenia mechaniczne;
 • W wysokiej temperaturze;
 • korozja;
 • Ciężkich ładunków.

Fiberglass wytrzymałość niż stal, i 3,5 razy jej łatwiej. To trwałe i nowoczesne materiały, nadające się do produkcji schodów lub niektórych jego elementów.

Wiele osób woli wybrać strukturę włókna szklanego, jako że są one bezpieczne i odporne na działanie czynników zewnętrznychWiele osób woli wybrać strukturę włókna szklanego, jako że są one bezpieczne i odporne na działanie czynników zewnętrznych

Można udekorować wnętrze swojego domu oryginalne schody wykonane z włókna szklanego. może to być dowolny kolor i wzór. Lub łączenie dwóch materiałów konstrukcyjnych schodów: make szkło sceniczną i balustrady wykonane z włókna szklanego.

CSF drabina jest na zamówienie. Materiał może mieć dowolny kształt. Dlatego jest możliwe złożenie zamówienia na niestandardowe schody i zainstalować w swoim domu, domku lub innego wieżowca.

Wykonana z włókna szklanego typu drabina LSP. Są drabiny i wykorzystywane w pracach remontowych, budowlanych i wykończeniowych. Takie projekty są niezawodne, bezpieczne, lekkie i wytrzymałe. Zgodnie z projektem, może przypominać transformator. To może być składany lub otwarty łatwo.

Transformator drabina zajmuje niewiele miejsca i jest wygodny do przechowywania w domu.

Drabina szkła i metalu: połączenie dwóch materiałów

Drabina może być wykonany z dwóch różnych materiałów, - szkło i metal. Połączenie materiałów stosowanych w produkcji drabiny. Etap zazwyczaj wykonane ze szkła, a pozostałe elementy nośne trwałego metalu. Metal dobrze z przezroczystego lub kolorowego szkła. Takie produkty wyglądają nietypowe, oryginalne i piękne.

Jeśli pomieszczenie ma wkładkę szklaną oraz duże okna, natomiast schody ze szkła i metalu, idealny do wnętrza. Nadają się do stylu high-tech, nowoczesne i minimalistyczne.

Piękne schody ze szkła i metalu dobrze wpisuje się we wnętrzu z dużymi oknamiPiękne schody ze szkła i metalu dobrze wpisuje się we wnętrzu z dużymi oknami

Szklano-metalowe Drabina może być:


 • marszowy;
 • Śruba;
 • Kształcie litery L;
 • Tokarskie.

Szkło drogim materiałem. Ale drabina z materiału na pewno przyciągnąć uwagę innych.

schody szklane mogą sobie pozwolić na bogatych ludzi i przedsiębiorców, którzy cenią sobie piękno i niekonwencjonalnego stylu.

Połączenie drabinkowy: drewno, szkło

Połączone schody są wspólne. Drewno i szkło może być również łączone ze sobą i wzajemnie się uzupełniają. Obudowy schodów może być wykonany ze szkła i innych elementów (poręcze, etapy i pionowego) dowolnego gatunku drewna.

Ogrodzenia szklane dokonać jasnej sali i przestronne, jasne i przewiewne. Takie balustrady wyglądają drogi, nowoczesny i stylowy.

Balustrady ze szkła wyglądają dobrze w połączeniu z drewnianymi schodami. Kroki powinny być mocne. Ale często są one poddawane uszkodzeniami mechanicznymi. Szkło może być porysowany.


Jeśli masz dzieci lub zwierzęta, trzeba zrobić krok do drewna, a nie szkła. Ta drabina będzie trwać dłużej niż pół wieku.

Aby podnieść interesującą opcją schody ze szkła i drewna może być w sklepach lub w internecieAby podnieść interesującą opcją schody ze szkła i drewna może być w sklepach lub w internecie

W połączeniu projekt schody ze szkła i drewna będzie wart o wiele tańsze niż wszystkie szklane schody. Wytwarzanie takich drabinek wykonane na zamówienie.

Dokonaj balustrady schodowe ze szkła i drewna. Balustrada szkło nadaje się drewniany poręczy. Są oprócz szkła.

balustrady szklane są umieszczone w sklepów i centrów handlowych, domów mieszkalnych, uczynienia przeszklony ganek. Elementy szklane do schodów można stosować wewnątrz i na zewnątrz.

Szklane stopnie schodowe: rozwiązanie dla odważnych

Szklane stopnie schodowe - odważną decyzję. Zwykliśmy myśleć, że szkła - materiału kruchego, ale tak nie jest. Schody z tego materiału mogą wytrzymać duże obciążenia. Podobnie jak każdy inny materiał, który jest używany do etapów produkcyjnych.

W małym pomieszczeniu można ustawić stylowy i niezawodny poziom szkła, które nie zajmują dużo miejscaW małym pomieszczeniu można ustawić stylowy i niezawodny poziom szkła, które nie zajmują dużo miejsca

Schody ze szkła są:

 • Przejrzyste i przewiewne;
 • Niewidoczny i światła;
 • Solidny i niezawodny;
 • Piękne i oryginalne;
 • Nowoczesne i wytrzymałe.

kroki szklane wystąpić: w salach wystawowych, biurowcach, halach handlowych, domków i domów bogatych ludzi. Taka drabina może stać się ozdobą wielopiętrowych budynków. To może prowadzić do drugiego piętra.

Jeśli w pomieszczeniu jest ciemno, stopnie schodowe szkła sprawiają, że lekkie i przewiewne.

Wybór szkła na schodach

Produkcja schodów szklanych wykonanych na zamówienie. hartowanego szkła może być stosowany do wytwarzania szyn bocznych, których grubość wynosi 20 mm.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować schody ze szkła, a szczególną uwagę należy zwrócić na jego jakości, niezawodności i bezpieczeństwa dla wszystkich członków rodzinyJeśli zdecydujesz się zainstalować schody ze szkła, a szczególną uwagę należy zwrócić na jego jakości, niezawodności i bezpieczeństwa dla wszystkich członków rodziny

Szkło jest używany jako zastępczy, który jest wykorzystywany do poręczy. Grubość szkła może być tylko 8 milimetrów.

Jak ogrodzenia drabiny używane szkło cieńsze niż krokach.

Do etapów produkcyjnych korzystających szkła laminowanego. Jest wytwarzany przez sklejenie kilku warstw szkła. Między warstwami folii z tworzywa sztucznego jest mocowanie. Jeśli przypadkowo złamać etap szkło, kawałki nie rozpraszają się po pokoju, ponieważ specjalny film jest umieszczony pomiędzy warstwami.

Jak zamontować schody szklane z rękami (wideo)

schody szklane zdobią wnętrza pomieszczeń. Są w stanie zrobić to lekki i przewiewny. Te schody to odważna decyzja. Ale wiele osób nie może sobie pozwolić na taki luksus, ze względu na wysokie koszty. Można użyć jako szkło dekoracyjne poręczy nadzienia. Następnie schody stają się dostępne. schody szklane w domu będzie przyciągać uwagę zwiedzających i podkreślają styl pomieszczenia.

Piękne schody ze szkła (opcje zdjęcia)

221 03 4a1f7a80e8c3d7d4a1545ca46047935c725880129 4bbbb 5-schody 007-glass-house-ar-design-studio1 190 8501 9227 1920x1080resizeportfolio7062761356000663

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − = 37

map