Piękne łuki w hali płyt gipsowo-kartonowych: fotografia i 5 popularne formy

Piękne łuki w hali płyt gipsowo-kartonowych: fotografia i 5 popularne formy

12 October 2017Zrobić w domu wystrój elegancki i oryginalny, można użyć ozdobne łukiZrobić w domu wystrój elegancki i oryginalny, można skorzystać z dekoracyjną arkiArki płyt gipsowo-kartonowych uważane doskonałą ozdobą wielu budynkach. Popyt cechy konstrukcyjne polega na tym, że sieć jest wykorzystywana do montażu płyt gipsowo-kartonowych, który jest uniwersalny materiał. Jest sprzedawany w rozsądnych kosztach, łatwe do pracy i najważniejsze jest idealnie płaska, odpowiednio, nie będzie musiał wydać dodatkowe tynkowania.


Zdjęcia łuków wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych w hali: Rodzaje

Początkowo układ łuków w dzielnicy mieszkalnej, odbyła się w Azji, a dopiero później, to tradycja rozprzestrzenił się na cały świat. To wygina się z otworów okiennych i drzwiowych, dzięki czemu można stworzyć rodzaj twórczej przestrzeni. Należy zauważyć, że forma łuków oraz konstrukcji na dzisiaj mogą być bardzo różne. Istnieją różne kształty, wykończenia i dekoracji.

Plaster arch może mieć dowolny kształt i rozmiar, należy wybrać pozwalając na tereniePlaster arch może mieć dowolny kształt i rozmiar, należy wybrać pozwalając na terenie

Na przykład, łuk może być wykonane:

 • okrągły;
 • kwadrat;
 • owalne;
 • Szerokie i wąskie;
 • Wysokie i niskie.

Naturalnie, wybór rodzaju i typu zależy od dokładnie w którym pokoju będzie montaż. Okrągła i szeroka konstrukcja służy do zagospodarowania salonu, zwłaszcza jeśli znajduje się studio. Ponadto, ta opcja jest odpowiednia dla tych pokoi wykończeniowych, gdzie oni sprawiają hali Unii do pomieszczeń mieszkalnych.


Asymetryczny łuk jest stosowany w pomieszczeniach o kreatywnego projektowania i gdzie dominują nieregularnych kształtach. Łuki tego typu przyciągają uwagę i stają się tematem obszary, na przykład, jeśli chcesz wizualnie ukryć nierówny sufit i zakrzywionych ścian.

Łuk wykonany z płyt gipsowo-kartonowych w hali: zdjęcia i style

Arch w korytarzu może być godnym ozdobą całego domu, jeśli się go dokładnie i tak, że pasuje do wnętrza.

Ale w tym samym czasie, to jest ważne, że łuk miał typowe cechy korytarza, ponieważ każdy pokój jest niepowtarzalny i wyjątkowy na swój sposób:

 1. Jeśli sala jest wykonany w stylu klasycznym, łuk powinien być szeroki i wysoki, a średnia zginać.
 2. Na korytarzach w stylu high-tech może być wybrany łuki, które sprawiają, że pokój więcej światła, na przykład wyposażone w podświetlenie.
 3. Łuki w korytarzach w stylu postmodernizmu lub Art Deco ozdobione sztukaterią, zarówno naturalne jak i sztuczne.

Arch element dekoracyjny jest w stanie ozdobić i niemal każdego wnętrzaArch element dekoracyjny jest w stanie ozdobić i niemal każdego wnętrzaDla tych, którzy lubią kultury Wschodu i pragnie łukowe suchej zabudowie, oparte wyłącznie na chęci naśladowania styl Wschodzie, konieczne jest, aby udzielać porad i będzie to, że wtedy trzeba ozdobić dom na wschodzie. Jeśli pomieszczenie jest wykonane w nowoczesnym stylu, a korytarz ozdobiony jest dywanów, tkanin i kopulaste łuków - będzie wyglądać nieco śmieszne i niezwykle harmonijne.

Standardowym rozwiązaniem dla łuków korytarza uważany jest półkolisty lub nawet kwadratowy. Mogą być urządzone zgodnie z własnymi preferencjami i nigdy nie wychodzi z mody.

Ze względu na fakt, że korytarz - mały i czasami niezbyt oświetlonym pokoju, to jest kwadratowy i wysokie łuki pomoże zwiększyć przestrzeń wizualnie i podnieść stropy. W ogóle, łuk, ustawione w korytarzu będzie wyglądać optymalna, jeśli sam pokój jest szeroki i duży. W normalnych przypadkach konieczność stosowania łuku wzory do dekoracji drzwi z korytarza w innych pokojach.

Jak się łuk w korytarzu z płyt gipsowo-kartonowych

Jak już wspomniano, piękne łuki mogą zawierać pokój, i to jest możliwe, aby zorganizować je w korytarzu. Zaletą jest to mianowicie do pomieszczeń mieszkalnych, ponieważ mają one wystarczające, aby pomieścić wymiary konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych. Oryginalność i rodzaju łuków zależy wyłącznie od gospodarstwa domowego lub przez projektanta, który jest zaangażowany w urządzaniu wnętrza. Opcje dekoracji arch można Myriad. Niektóre niósł malowanie farbą lateksową, podczas gdy inni wolą nakładać kamienia naturalnego lub sztucznego, powiesić obrazy lub donice.

Wystrój będzie wyglądać dostojnie i właściwe tylko pod warunkiem, że jest wystarczająca, ale nie za dużo i to jest właściwe we wnętrzu pomieszczenia.

Zrobić łuk płyty gipsowo-kartonowej mogą być niezależnie od siebie, co najważniejsze - należy wziąć pod uwagę wskazówki i porady ekspertówZrobić łuk płyty gipsowo-kartonowej mogą być niezależnie od siebie, co najważniejsze - należy wziąć pod uwagę wskazówki i porady ekspertów

Aby dokonać właściwego łuk w pokoju, należy zwrócić uwagę na szereg zaleceń:

 1. Podczas formowania łuków trzeba dokonać częste przerwy w łukowatym profilu, które sprawiają, ostry zakręt.
 2. Łuki po obu stronach są przycięte arkusze GCR.
 3. Jeśli zbyt cienkie arkusze płyt gipsowo-kartonowych, poszycie prowadzi podwójne (z obu stron).
 4. Dla bezpiecznych połączeń arkuszy, należy zainstalować specjalną nadproże.
 5. Zginać płyt kartonowo-gipsowych, trzeba moczyć go dokładnie wodą i odczekać około 20 minut.

Jeśli jest duży promień gięcia, konieczne jest, aby wybrać GCR cienkich arkuszy, które nie pracują ciężej. W odniesieniu do warstwy wykończenie łuk, potem znowu, wybór jest wielki.

Może to być:


 • Okładzina;
 • wytłoczki;
 • Tworzyw sztucznych i podobnych materiałów.

Co najważniejsze, wszystko harmonijnie łączy się z całym mieszkaniu. Do zdobienia podszewkę łuku, konieczne jest, aby nowo zainstalowane konstrukcji warstwą tynku, pozostawić do wyschnięcia, a następnie wydać szlifowania. Ponadto trzeba dokładnie gruntowane powłoki w celu zapobieżenia powstawaniu pleśni i wilgoci, gnicie. Po tym można bezpiecznie zamontować drewnianą podszewka.

Alternatywą byłoby listwy instalacyjne. Takie produkty wyglądać modnie i nowocześnie, a także mogą być wykonane z tworzyw sztucznych, gipsu i poliuretanu.

Wystrój będzie doskonałym dodatkiem do każdej kompozycji. Aby zainstalować formującym łuk powinien być starannie proshtukaturena, szlifowane i lakierowania w odpowiednim kolorze. Dopiero wtedy odbyła kształtek instalacyjnych.

Instalacja łuki na sali płyt gipsowo-kartonowych

Po zainstalowaniu łuki w sali muszą być zdefiniowane w taki sposób, aby dokładnie jakiej wysokości będzie pisał. Naturalnie wysokość zależy przede wszystkim od powierzchni sufitu.

Przed zainstalowaniem łuk tynku należy najpierw dokonać jego układ, należy rozważyć budowę i lokalizacjęPrzed zainstalowaniem łuk tynku należy najpierw dokonać jego układ, należy rozważyć budowę i lokalizację


Montaż bezpośrednio z łuku i jego skórze koniecznie wydane wyłącznie na technologii:

 1. Na arkuszu suchej zabudowy opracowanego kształtować przyszłość tkaniny na bluzki łuki.
 2. Pamiętaj, aby sprawdzić, które wielokrotnie otwarcie i rysowania.
 3. Cięcie odbywa eletrolobzikom.
 4. Rysunek drugą część łuku można zrobić z pierwszym, wystarczy podłączyć go do materiału jako szablonu. Tak więc, może to być 100% pewien, że obie części są identyczne ze sobą.
 5. Podczas zginania wstęg na pokrycie koniec czyli dolnej części łuku, konieczne jest, aby być tak dokładne. W tym celu, sposób zasilania, a wstęga jest wciśnięty, cegły wygięty do pożądanego promienia. Jak stwierdzono wcześniej, że materiał zgięty i nie pękają, to zwilża się wodą i pozostawiono do wyschnięcia.

Mocowanie struktury prowadzone na ramie profilu metalowego za pomocą śrub. Mocowania można wybrać uniwersalny, że iść do metalu i GCR.

Zespół łuku w hali płyty gipsowej (film)

Podsumowując, damy rady - jeśli nie można dokonać GCR gięcia blachy, możliwe jest, aby schować profil kilku kawałków materiału suchej zabudowy wyraźnie pominięcia każdy element szerokości otwarcia.

arch projekt w sali płyt gipsowo-kartonowych (wnętrze zdjęcia)

16-e1418584439798 2da8b1a0467850d7547a213f7014a35f 7 25-22 34 103original 420 166 2717 2013-10-10montagarkitrydnoobaysnitseverodoneck

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 59 =

map