Piękne i zabezpieczyć sufit w łazience paneli z tworzyw sztucznych

Piękne i zabezpieczyć sufit w łazience paneli z tworzyw sztucznych

12 October 2017Sufity z płyt PCV wizualnie zwiększyć przestrzeń łazienki i uczynić go bardziej estetycznieSufity z płyt PCV wizualnie zwiększyć przestrzeń łazienki i uczynić go bardziej estetichnoyKak nie zostały ozdobione ściany w łazience, powinny one być w harmonii z sufitu. Po tym wszystkim, kiedy sufit pomalowane zwykłą farbą, to może być wykonany z różnych rodzajów zanieczyszczeń, które są czasami trudno zmyć. Wystarczy tylko łazienka w nowoczesnych apartamentach, ma dużą objętość, ale w starszych domach - w tym miejscu może być tylko sam. Prawidłowa konstrukcja ścian i sufitu optycznie zwiększenia powierzchni i daje małe wyposażenie pokoju.


PCV panele sufitowe w łazience - Piękno i wygoda

Panele PCV są tak łatwe w instalacji i obsłudze, że większość ludzi preferuje tę metodę zdobienia sufitu w łazience.

Ten materiał nie boi się wysokich temperatur i silnego parowy nie koroduje, nie są zakażone przez grzyb.

Tak wiele zalet w jednym rodzaju materiału, który chciałbym wystarczy zainstalować go w łazience. W takim przypadku, płyty z tworzyw sztucznych wykonane są w różnych kolorach, aby pasować do koloru stropu zgodnie z ogólnym zasięgu w kąpieli. Oprócz standardowych paneli monochromatycznych przemyśle tworzyw sztucznych oferuje szereg różnych plamy i bryzgi.

Dzisiaj na rynku materiałów wykończeniowych oferuje szeroką gamę paneli z tworzyw sztucznych do aranżacji łazienkiDzisiaj na rynku materiałów wykończeniowych oferuje szeroką gamę paneli z tworzyw sztucznych do aranżacji łazienki

Panele sufitowe PVC można zamknąć przewody, które są podłączone do sprzętu, jak również płyta może być zbudowany dobrą osłonę, jak w mieszkaniach jakąś serię to jest wysoki i jest brzydki.


oświetlenie punktowe na obwodzie, daje dużo większe pokrycie niż pojedyncza lampa na suficie.

Wysokiej jakości naprawy sufitu w łazience paneli plastikowych

Naprawa w łazience - to katastrofa naturalna, porównywalny tylko z ogniem. Każdy wie, że ten etap trwa długo i nie pozwala w pełni cieszyć się kąpiel.

plusy:

 1. Wykończeniowych sufitu zdarzyć bardzo szybko, jeśli korzystać z paneli z tworzywa sztucznego.
 2. Kolejne remonty zaletą pomocą plastiku byłoby niepotrzebną wyrównanie sufitu, stawy kit i rzeczy.
 3. Bardzo często okazuje się, że sufit w łazience ze względu na silne gorących tłumić wybuchy pary i farb, a wapno traci swój kolor i żółknie nieregularne plamy.

Aby wyeliminować pleśni w łazience, podczas montażu paneli PVC zaleca się pozostawić otwory wentylacyjneAby wyeliminować pleśni w łazience, podczas montażu paneli PVC zaleca się pozostawić otwory wentylacyjnePodczas naprawy z paneli PCV, wszystkie te problemy znikną.

Sufitu pod panelami nie zepsuta i nie podlega kondensacji i pleśni należy zainstalować dodatkowy wentylator w panelach, które będą podłączone do okapu i oddzielnego przełącznika.

Panele PCV są łatwe do pielęgnacji i czyszczenia. Jak dbać o takiego sufitu nie jest trudne i nie wymaga żadnych kosztów do konkretnych produktów, jak panele są łatwo wyprać prosty i mydłem.

Montaż paneli na suficie w łazience - obliczanie ilości materiału

Jak w przypadku wszystkich rodzajów materiałów budowlanych, panele sufitowe wymagają właściwego i dokładnego obliczenia. Płyty dostępne są w standardowych rozmiarach, więc przed zakupem należy prawidłowo obliczyć wymaganą liczbę paneli. Zakup dole tkaniny jest jedna istotna wada. Panele sprzedawane indywidualnie i można dostać w obliczeniach sytuacji, gdy 4 panele nie będą wystarczające, ale na piątym będzie musiał wyciąć tylko jedną trzecią do wykonania napraw.

rozmiary panelu wynoszą 2,6 m., 2,7m. i trzy metry. Szerokość w zakresie od 24 do 37 cm, i o połowę. Grubość jest zawsze taka sama - 8-10 mm.

Aby obliczyć potrzebę zmierzyć długość i szerokość sufitu i ustalenia, jak go warstwę panel - wzdłuż lub w poprzek wanny. Poprzez złożenie wzrost długości mogą być wizualnie bardzo długo, a więc proces będzie mniej pracy do cięcia płyt.

Podłużna rozmieszczenie paneli na suficie ułatwia pracę elementów tnącychPodłużna rozmieszczenie paneli na suficie ułatwia pracę elementów tnących

Kiedy cross-urządzenie będzie musiał to zrobić dużo pracy na cięcia i płyt montażowych do siebie. Ale szerokość łazienki będzie bardziej wizualnie.

Częściej niż nie zrobić układania wzdłuż wannie.


Obliczenie wygląda następująco:

 • Długość każdego ostrza jest podzielona przez długość łazience - okazuje się liczbę całych długościach w jeden panel sufitowy PVC. Średnia mieszkanie ma długość czasu Khrushchev - 150-170 cm. W związku z tym, jeśli długość wanny 150 cm lepiej się panel trzech metrów i dzielą każdy do dwóch.
 • Szerokość łazienka podzielona przez szerokość każdego panelu i wynik wskazuje liczbę wierszy.
 • Przy obliczaniu sprzedawców w sklepie zwykle zapytać teren i nie zwracają uwagi na fakt, że stawy panele wyglądają bardzo nieestetyczny sufit.

Wybierając panele lepiej kupić te po zainstalowaniu że będzie mniej pozostałości odpadów.

Jak zrobić sufit paneli z tworzyw sztucznych w łazience z rękami

Ponieważ montaż sufitu z tworzywa sztucznego nie jest bardzo skomplikowane, jest całkiem możliwe do przeprowadzenia najbardziej.

Do pracy potrzebne narzędzia i materiały dodatkowe:


 1. Pewna ilość profili aluminiowych;
 2. Panel PCW;
 3. wiertarka;
 4. Wkrętak śrubokręta;
 5. śruby;
 6. Niewielka ilość wieszaków metali;
 7. Piła;
 8. Klej „Płynny gwóźdź”;
 9. Listwy do łączenia sufitu i ścian.

Podczas korzystania z tych materiałów i narzędzi można łatwo zainstalować płyty sufitowe PCV z ich rąk.

Montaż paneli plastikowych na suficie w łazience należy rozpocząć znakowanie ściany i ramy montażowejMontaż paneli plastikowych na suficie w łazience należy rozpocząć znakowanie ściany i ramy montażowej

Na początku trzeba wykonać siatkę ołówkiem na ścianie za pomocą poziomicy i ustalenie w jakiej wysokości, konieczne jest wzmocnienie widoczności pionowej powierzchni ściany, do której są przymocowane do cokołu. Obliczenia te muszą uwzględniać wysokość wbudowanych opraw oświetleniowych.

Do poziomej powierzchni metalu sufit początkowo przyłączone zawieszki, który jest konieczny do mocowania profilu, z uwagi na odległość pomiędzy pierwszym i następnych prowadnicy pół metra. Do profilu, który znajduje się na ścianie, zamocować listwy łączące ściany i sufit na trzech stronach pomieszczenia.

Gdy wszystkie profile są dekoracji sufitu rozpoczyna się z tworzywa sztucznego, który jest umieszczony na płycie podstawy prowadzącej i mocuje za pomocą śrub do kątowników mocujących. Ale zanim poszycie sufitu należy wyciąć wszystkie panele do pożądanej długości.

W panelu, który zostanie zainstalowany światła sprawiają, że okrągły otwór gniazda specjalnego lub wyciąć zwykły nóż.

Po zainstalowaniu paneli z otworami do tych gniazd jest niezbędne, aby dokręcić przewody oświetlenia.

Ostateczne sufity układ scena w łazience - Instalacja oświetlenia w panelach z tworzywa sztucznegoOstateczne sufity układ scena w łazience - Instalacja oświetlenia w panelach z tworzywa sztucznego

Ostatni panel może być zbyt szeroki dla pozostałej przestrzeni, więc należy ostrożnie wyciąć wzdłuż całej długości, dołączone do ostatecznego cięcia czwartym cokole i naprawić go na miejscu. Przypodłogowe przyklejony do ściany za pomocą takich środków jak uniwersalny płynnych paznokci.

Pamiętając lekcje fizyki w szkole, należy zainstalować przewody do lamp równolegle, która byłaby lampa burnout inni pracowali.

Otwory dla opraw oświetleniowych są włożone do mocowania, które łączą ze sobą wszystkie te przewody. Ponadto, trzeba tylko wstawić odpowiednie lampy i sufitu gotowy do użycia.

PCV panele sufitowe w łazience z ich rąk (wideo)

Sufit panel PVC wyglądają równie dobrze z płytek ceramicznych, takich jak panele ścienne, samoprzylepnej folii i innych materiałów wykończeniowych do łazienki. Przed zamontowaniem sufitu jest konieczne, aby naprawić ściany i podłogę, tak jak w przypadku sufitów podwieszanych naprawy nie zacząć jak zwykle z góry i od ściany, odwracając najpierw do sufitu, a potem na podłodze w łazience.

Sufit w łazience z plastikowych paneli (foto)

6f3a2b5f5868b3e888961e47dc2de295 115 617 1113 5626011b61a12 70584466 72588102bc3d1ca5ac422428e68f2996 93507276 567037906 1299873465

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − 63 =

map