Piękne i nowoczesne tapety w sypialni: 30 Photo & Design

Piękne i nowoczesne tapety w sypialni: 30 Photo & Design

12 October 2017Tapeta w sypialni są ważnym elementem wystroju, ponieważ tworzą one szczególny komfort i udekorować pokójTapeta w sypialni są ważnym elementem wystroju, ponieważ tworzą one szczególny komfort i ozdobić komnatuSpalnya - miejsce początku i końca dnia, łatwo jest założyć, że ten pokój ma specjalną misję do tworzenia nastroju i pobudzenia nowy dzień lub spokojny wypoczynek. Jeśli opierać się na myśli filozoficznej że byt określa świadomość, możemy powiedzieć, że cechy swojego życia, o łącznej Powierzchnia do konstrukcji ściany, wpływ na nastroju, a nawet roślin. Ponieważ wybór tapet do sypialni potrzebują czułego podejście i zrozumienie tego, co wynik powinien mieć.


Tapeta w sypialni: projekt w stylu Prowansji

Jest to jeden z najbardziej popularnych stylów, popularnych obecnie wnętrz. I przekształcić mieszkanie jest w duchu prowansalskim często zaczynają z sypialni, twierdząc, że pokój jest kameralna, a wszystkie transformacja są, ogólnie rzecz biorąc, na dwie osoby.

I rzeczywiście, sypialnia w stylu prowansalskim jak bardzo. Czułość, ciepło, komfort, miękkość, naturalność urok - sypialnia, wielu z nich chce zobaczyć, a to co gloryfikuje Provence.

Całe wnętrze jest zbudowany na miękkich naturalnych kolorach, blady i nevychurnyh, prosty, ale elegancki wystrój.

Tapeta w stylu Prowansji lepiej wybrać do sypialni, która jest w ciepłych i pastelowych kolorachTapeta w stylu Prowansji lepiej wybrać do sypialni, która jest w ciepłych i pastelowych kolorach

Tapety dla sypialni oliwek może być:


  • Mały kwiat. Tylko wtedy, gdy w salonie czy kuchni, może być bardziej jasne odcienie, tapety w sypialni powinny być wyciszone. Cała sytuacja powinna mieć na odpoczynek.
  • Drobnokomórkowy. Jest mały, duży nie będą związane z komfortem i bezpieczeństwem.
  • Animalistyczne motywy. Kotek i kurczaki - nie jest to konieczne, istnieje wiele modeli, gdzie wdzięczne ptaki krążące nad pięknymi drzewami. Najważniejsze - miękkie kolory, delikatność linii, gładkość, miękkość obrazów.

Tapety trzeba zaprzyjaźnić się z tkanin, zwłaszcza - z zasłonami. Jeśli są one scalić ogólne tło lub wzór, należy utworzyć inny widok przestrzeni, pokój może pojawić się większa. Ale może nie będzie miał wystarczająco dużo ograniczeń dokładności w tym przypadku, połączenie powinno być zaniechane.

Tapety na małej sypialni: projekt w stylu minimalizmu

Jeśli sypialnia jest mała, z pewnością można wykorzystać na wiele różnych sposobów, aby zwiększyć przestrzeń wizualną. Ale czasami trzeba przejść więcej niż prosty, bezpośredni sposób - na przykład, aby zrobić miejsce na wnętrza w minimalistycznym stylu. I jest to szczególnie uzasadnione właśnie na małych obszarach.

Minimalizm rzadko tolerują jasne, kolorowe tapety. Jeśli w ogóle, i pojawiają się we wnętrzu, za ich naklejki włączona tylko jedna ściana.

Proste tapety w stylu minimalizmu pomoże optycznie powiększyć przestrzeń w sypialniProste tapety w stylu minimalizmu pomoże optycznie powiększyć przestrzeń w sypialniAle reszta meble w tym przypadku powinno być tak proste, stonowane. A przeważająca kolor, który znajduje się w palecie jasnych tapet, sypialnia powinna być tłem. Na przykład, w centralnej ścianie przykleja barwny jasny geometryczne tapety, w którym wiele części z szarego.

I szary - jest tłem pozostałych ścian, możliwe jest, pastel, szafa lub komoda, stół, podłoga go. W minimalizmu, nie ważniejsze niż przestrzeń jest niczym, to jest dobrze ustawiony.

Stylowe rozwiązanie: konstrukcja z fototapet

Mural w sypialni, z reguły znajdują się tylko na jednej centralnej ścianie częściej - u wezgłowia łóżka. I tutaj można się nie wahaj się. Chcesz duży rysunek, na przykład gigantyczne głowy róż - proszę. Chcesz dużym monogram królewski, lilia - jest również możliwe. Chcesz jasne, nasycone kolory - na tej samej ścianie, można dokonać ich, ale nie przesadzaj.

Wybierając tapetę do sypialni, należy zwrócić uwagę na ich wielkość i wzór jak powinny one organicznie uzupełniają wnętrze pokojuWybierając tapetę do sypialni, należy zwrócić uwagę na ich wielkość i wzór jak powinny one organicznie uzupełniają wnętrze pokoju

Mural w sypialni - opcje:

  • Tapety można wkleić na całej ścianie, tak często zrobione, ale to nie jest najbardziej eleganckim rozwiązaniem;
  • Środkowa wkładka - musi koniecznie mieć ramkę;
  • Tapetę w postaci dużych płyt - jest taka sama ramka wielkości.

Starają się odejść od przewidywalnych, znudzony opcji i zrobić coś nowego i dynamicznego. Te same panele tapety-wygląd i żywy, jasny i oryginalny i spokojnej okolicy, dzięki czemu można bez obawy, aby dodać jasności.

Projekt tapetowanie w sypialni: łączenie

Łącząc tapety jest często spotykane w sypialni.


Najczęściej następujące opcje służą dzisiaj:

  • Poziomego, łączącego zwykle ciemną dolną i górną światło;
  • Połączenie pionowe, jeśli krótko powiedzieć, Striping;
  • Pikowania łączenie - gdzie na ścianie tworzysz rodzaj patchworku tekstylnym.

Ponadto, należy pamiętać, szczególne znaczenie koloru tapety w sypialni. Czerwony, pomarańczowy i żółty - kolor jest zbyt aktywny, jeśli jest on obecny na tapecie, pozwól fragmentaryczne.

Jeśli chcesz Strefa kącik, w tym przypadku lepiej jest zdecydować się na skojarzonej tapetyJeśli chcesz Strefa kącik, w tym przypadku lepiej jest zdecydować się na skojarzonej tapety

Zielony - uspokajający kolor niebieski - dobre dla intelektu, fioletowy - relaksuje, zmniejsza krytyczności, dostosowuje się do fali świetlnej obojętności.

Always win-win pastelowe kolory, blade odcienie niebieskiego, żółtego, oliwek, itd.


Stylowe połączenie tapety do sypialni (wideo)

Wybierając tapetę w sypialni, aby dowiedzieć się, czy będziesz w stanie szybko i łatwo zamknąć oczy i spać w tych murach, nie ma w ogóle, nawet małe irytujące czynnikiem tapetę. Jeśli tworzą łagodne tło, otoczyć ciepłem i tkliwość, łatwość, być może, twój urlop będzie sukcesem.

Miłego wyboru!

Nietypowe i stylowe tapety w sypialni (foto)

4-ili 5 5-1 11min36 12 1421 2036 2327 4643c117-1b5a-b7c8-7411-5baab2ef5b66 cpalna13

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 + = 73

map