Piękna szafa w salonie: 4 wybory wystrój

Piękna szafa w salonie: 4 wybory wystrój

12 October 2017Piękna szafa w salonie - to nie tylko stylowy wystrój, ale również zdolność do ukrywania się wielu rzeczy od wścibskich oczuPiękna szafa w salonie - to nie tylko stylowy wystrój, ale również zdolność do ukrywania się wielu rzeczy od wścibskich glazMnogie zaczęto instalować szafki w salonie, bo bez niego, po prostu nie może zrobić. Opcje dla co kupić lub zawieszony budowę modułową mnóstwo, ale aby je kupić niezbędne, począwszy od wielkości pokoju, pokój i styl dekoracji wnętrz.


pokój dzienny z szafy

Szafa we wnętrzu salonu jest jak lodówki do kuchni, to jest bardzo potrzebne.

Wnętrze z pokoi doskonale pasuje szafa kształcie kątowymWnętrze z pokoi doskonale pasuje szafa kształcie kątowym

Że pomaga:

 • Ukryć rzeczy od wścibskich oczu;
 • Dodaj elementy, które powinny być pod ręką;
 • Zorganizować strefowanie przestrzeni pomieszczenia.

Jeśli wielkości pokoju, możliwe jest stosowanie różnych rozwiązań konstrukcyjnych. Na przykład, aby wybrać różne odcienie mebli, połysku lub matową powłoką, a także gatunki załączników. W szczególności: kombinowanego elementu garderoby i cokolwiek do naczyń, oryginalne, wykonanych na zamówienie, nadwoziem a podwoziem, szafy i konwencjonalnych modelach.


szafy ścienne do salonu

szafy ścienne pozwalają zaoszczędzić projekt salonu w najlepszym wydaniu.

są to:

 • Nie zajmują zbyt dużo miejsca;
 • Niewielki rozmiar;
 • Przestronne wnętrze.

Zaletą szafie, że nie zajmują dużo miejsca w pokojuZaletą szafie, że nie zajmują dużo miejsca w pokojuZe względu na fakt, że żywy, mają tendencję do nie więcej niż 18 m2 w rozmiarze, zorganizować je tak, że tam jest dużo miejsca i na tych samych szafek w różnych drobiazgów i rzeczy nie są takie proste. Najlepszym rozwiązaniem dla małego salonu - ściana do szaf.

Należy zauważyć, że są one bardzo przestronne i co najważniejsze, jeśli kupisz białe szafki lub takie, które są lustra z przodu, mogą wizualnie zwiększyć przestrzeń pokoju.

Zaletą konstrukcji zawiasach jest bardzo duża, ponieważ nie zajmują pojedynczych centymetrów kwadratowych na podłodze, a także ozdobić ściany doskonałą i harmonijnej kompozycji, która jest potrzebna w każdym domu.

Modułowe szafy do salonu

W celu stworzenia projektanta wnętrz sam bez rady, można wybrać szafki modułowe do salonu.

Taka konstrukcja mebli doskonale:

 • Zmieści się w każdym pomieszczeniu;
 • Pomaga utrzymać właściwą formę;
 • Zostanie ona połączona z każdego stylu pomieszczenia.

Każdy człowiek wie, że żyje jest cechą każdego domu. To dlatego, że powinien on być wygodny, atrakcyjny wygląd i doskonale utrzymane. Piękny model szaf modułowych - to doskonała alternatywa aranżacja małego salonu.

Takie wewnętrzne elementy:

 • stylowy;
 • Sprzedawane jako zakończone, a na zamówienie;
 • To może być otwierany i zamykany.

Do życia małych projektanci powinni wybrać modułowy zestaw mebliDo życia małych projektanci powinni wybrać modułowy zestaw mebli


Wybór zależy wyłącznie od właścicieli domu, ale na ogół jest to moduły zasadzie wolą, ponieważ nie wymaga montażu, rodzaje przedmiotów mogą być różne. Na przykład, szafki, półki, regały i szafki itp. Moduły różnią się od konwencjonalnych szaf braku integralności strukturalnej, ale ponieważ z czasem rodzaj zestawu słuchawkowego można rozbudować w zależności od preferencji. Jest możliwość zakupu dodatkowych elementów i naprawić stare.

Przy aranżacji pomieszczenia warto pamiętać, że powinien on być duży i nie trzeba zaśmiecać go niepotrzebnymi wnętrza.

Dzisiejsi producenci oferują szeroką gamę mebli modułowych, ale na ogół nie z naturalnej tablicy, na przykład, buku lub wenge oraz płyty MDF, ponieważ są one przystępne, ciekawe patrzeć i lekkie. Ponadto, mogą one być pokryte inny wzór wydrukuje. Tak, to jest możliwe, aby przekształcić pokój i zmienić styl pokoju.

Nowoczesne meble modułowe - jest to dzieło sztuki, które można umieścić w bardzo różnych sekwencji w zależności od preferencji. Nie zapominaj, że każdy moduł jest funkcjonalne, ergonomiczne i trwałe. najnowsze technologie i tylko okucia wysokiej jakości są wykorzystywane do produkcji.

Wskazówka! Konieczne jest, aby wybrać takie pomysły żyjących układ, który będzie odpowiadał wszystkie gospodarstwa domowe, a to nie jest konieczne, by zamieszkać na standardowej wersji prostokątnych kształtach. Obecnie pozwolić na wybór elementów o różnych konfiguracjach geometrycznych i niestandardowych, dzięki czemu wnętrze będzie jeszcze bardziej wyjątkowe.

Konstrukcja szafy w salonie: zdjęcia

Jaka powinna być szafa w salonie? Promień czy prosto? Ubierz lub jako prezentacja? Wąskie lub szerokie? Niskie lub wysokie?


Picking up szafę na salonie w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jasnych odcieni mebliPicking up szafę na salonie w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jasnych odcieni mebli

Masa opcji, ale wiele uwagi należy poświęcić nie tylko do kształtu lub struktury przestronności, ale także jego konstrukcja z wystrojem:

 1. jest uważana za szczególnie popularne jasne szafy, ponieważ są one wizualnie zwiększyć przestrzeń pokoju i napełnić go światłem.
 2. Żyjący koniecznie musi być lustro, ale nie jest to osobny mebel, i trzeba wybrać szafki elewacyjne lustro, które je zamaskować i dokonać zbiorczego pokoju.
 3. Zbudowany ze zwykłymi drewnianymi drzwiami też nie wychodzą z mody, ale konieczne jest, aby nie wybrać standardowy materiał, a na przykład płyty wiórowej lub MDF, ponieważ są one tańsze w kosztach. Wygląda to bardzo stylowe meble rattanowe. Nowoczesny, przyjazny dla środowiska materiał z pewnością będą inteligentne uzupełnienie do wnętrza pomieszczenia.
 4. W wystroju gabinetu można stosować folie dekoracyjne. Materiał ten jest dostępny w szerokim zakresie i opatrunek nie będzie miał problemów.

Białe szafki w salonie

Przed umieszczeniem pewien zbiór mebli w salonie, konieczne jest, aby ustalić kolejność kolorów są. Naturalnie, jeśli zdecydujesz się na czerwono lub produkty w odcieniach bzu, będą one wyglądać i być może oryginalny nowoczesny.

Gustownie urządzić nowoczesne pokoje pomogą piękną i funkcjonalną szafę białyGustownie urządzić nowoczesne pokoje pomogą piękną i funkcjonalną szafę biały

Ale może to prowadzić do wielu problemów:

 1. Jasne meble projektowanie elewacji można szybko znudzi.
 2. Nie każdy może nosić jasne kolory i czasami zaczynają wywierać presję na psychikę.
 3. Mały pokój nie jest wskazane, aby zainstalować meble z ciemnych odcieni, ponieważ wąskiej przestrzeni.

Optymalny kolor jest uważany za biały. Można go łączyć z innymi kolorami, ale pozostanie głównym - tło. Białe szafki niezależnie od kształtu lub formy wokół siebie tworzy przyjemną, miękką i spokojną atmosferę. Bardzo cenione białego minimalistyczny i nowoczesny. Ma znaczące zalety, a także odcienie, ponieważ wybór szerokiego zasięgu.

Można zainstalować Modułowa konstrukcja perłowy lub zakup corps szafa beż, który będzie doskonałym dodatkiem do każdego stylu pomieszczenia.

Bardzo elegancki wygląd na zewnątrz szafki białe, którego boki są pokryte czarnym połysku. Kontrastowe kolory są mało prawdopodobne, aby wyjść z mody i można kupić meble z takim planem, bez strachu. Jest możliwe, aby zorganizować dwie szafki mieszkających w biało-czarne, między którymi partycja jest w formie takiego elementu modułowego jako wąskim stole telewizyjnym.

Projektant salon z szafą

Do salonu można podziwiać nie tylko widok ukochanej kolekcji książek, ale również, aby pomieścić takie rzeczy jak Bolero sukienki i Pantsuits bez psucia wewnętrzny rodzaju, należy zainstalować element taki jak szafa.

Wybór praktyczną szafę do salonu, należy wziąć pod uwagę wielkość, cechy i wnętrze pokojuWybór praktyczną szafę do salonu, należy wziąć pod uwagę wielkość, cechy i wnętrze pokoju

Szafy są uważane za popularnym elementem wielu zestawów w pokoju, bez względu na to gdzie są one wykonane, czy są one:

 • Polska;
 • Włochy;
 • Rosja.

konstrukcja szafa może być przesuwne, huśtawka, jak również wszystkie otwarte, ale ta ostatnia opcja jest rzadko stosowane.

Wyposażone w element garderoby, że:

 • Znajduje się na każdej ścianie bocznej kompozycji hali;
 • Powinien on być szerszy niż innych elementów;
 • może on być zaopatrzony w wysuwaną kredensu;
 • To pozwala na umieszczenie dużej ilości odzieży.

Zakwaterowanie jest zapewnione na jednej ścianie, a gdzie nie ma okien, ponieważ liczba miejsc stojących Słupek będzie wyglądać zbyt masywny na tle małym oknie.

Wybierając szafki w salonie (wideo)

ręce własny jest możliwe, aby stworzyć niesamowitą konstrukcję pokoju, ale pod warunkiem, że zostaną wykorzystane jako podstawa instrukcjami projektanta. Korzystny głębokość szafy powinien wybrać 45-50 centymetrów i nic więcej. Inaczej będzie wyglądać nieporęczne i zbyt pretensjonalne.

Przykłady szafki w salonie (wnętrza zdjęcia)

12 816fe0616 1434906334 Dizajn-zala-3 e6e8849c0d2b4b96841b66789fa8c043 gallery96shaf-kupe-v-gostinyu gallery95proektshaf-kupe-v-gostinyu gallery103shaf-kupe-v-gostinyu gallery104shaf-kupe-v-gostinyu gostinie3

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − 23 =

map