penceresinden duvar kağıdı asmak için nasıl Öğrenme

penceresinden duvar kağıdı asmak için nasıl Öğrenme

12 October 2017Duvar kağıdı birçok seçenek daire dekorasyon rağmen hala popülerDuvar kağıdı, kvartiryDlya kendi pokleit duvar kağıdı karar edenler bitirme için birçok seçenek rağmen hala popüler derhal birkaç sorular ortaya: Eğer tersi ilk yapıştırma sonra pencereyi açmak bir laminat yatıyordu ve sonra duvar kağıdı asmak, ya da ne zaman, nasıl duvar kağıdı asmak için başlamalı? onlar düzgün ve kabarcıkları serbest böylece Nitekim kadar istekli pokleit duvar kağıdı, mükemmeldir. Nasıl düzgün duvarlar ve duvar kağıdı macunu hazırlayabilir? duvar kağıdı için en sık sorulan soruları ve onarım için bazı ipuçları verilen yanıtlar bu yazıda bulabilirsiniz.


kağıdı için hazırlık duvarlar nasıl

duvar kağıdı seçip satın aldıktan sonra duvara hazırlamak için gereklidir. Önce eski duvar kağıdı kaldırmak gerekir. Kaliteli bir tutkal halinde, çalışma fazla zaman kendi yükleme sırasında kullanılan alır. Duvar kağıtları kullanmadan önce, ayrıca bir spatula veya bıçak kullanarak ıslak olabilir.

Duvar kağıdını çıkardıktan sonra eski sıva kaldırmalısınız. Noktada kendiliğinden düşecek olması mümkündür.

Senden önce duvarları hazırlamak gereğini duvar kağıdı başlarlar. Duvarların eski duvar kağıdı, macun ve kullanıma hazır yüzey kaldırSenden önce duvarları hazırlamak gereğini duvar kağıdı başlarlar. Duvarların eski duvar kağıdı, macun ve kullanıma hazır yüzey kaldır

Tüm delikleri macun ve kullanıma hazır gerekir. Aksi kağıdı bile duvar kağıdı kapalı düşebilir, dengesiz oluşan kabarcıklar kuruyacak ve hiç batmıyor, kaba duvarlar asal emin olun.

Genel olarak, tüm hazırlık aşaması yüzeyi hizalanmasına oluşur. Sonuç olarak, temiz ve pürüzsüz duvar kağıdı yapıştırılabilir hangi almalısınız. Bütün delikler, döküntü, kir çıkarılmalıdır. Duvarlar tamamen kuruduktan sonra, halicilik başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, tutkal seyreltmek bir düzen yapmak ve dikkatli tutkal malzemesini başlatın. Bir fırça veya rulo ile, eşit gerekli tutkal dağıtın.


Eğer duvar kağıdı ve neden sonra pencereleri açabildiğimizde

Duvar kağıdı yapıştırma sırasında taslakları önlemek için tüm kapı ve pencereleri kapatmak gerekir.

pokleit duvar kağıdı sonra, 48 saat boyunca kapı ve pencereleri açmak için gerekli değildir.

İyi bir sonuç elde etmek için, Duvar Kağıdı pencereler kapalı ve taslaklar olmadan yalnızcaİyi bir sonuç elde etmek için, Duvar Kağıdı pencereler kapalı ve taslaklar olmadan yalnızca

Taslak yeni yapıştırılan duvar kağıdı için en büyük tehlikedir. En iyi çözüm ılık sezon duvar kağıdı hızla kabarcıklar olmadan kurur sırasında, yaz aylarında tamirat yapmak olacaktır böylece nedeniyle sıcaklık değişimleri ve taslaklara, düşme duvar kağıdı.Sırasında ve pencereyi kapatın ve bu pozisyonda bırakmak gereğini duvar kağıdı sonra. Eğer pencere açmak için, duvar kağıdı yere duvar kağıdı kurudu, dengesiz kuruyacak ve yerde çiğ kalacaktır. Kurutma bu fark malzemenin yanlış hizalanmasına yol açar. Sen malzemenin tam kuruma, en az bir gün sürer sonra pencere açmak gerekir, ama zaman birçok faktöre bağlıdır: sıcaklık, nem. duvar kağıdı soğuk mevsime yapıştırılmış ise, iki gün yapıştırma sonra beklemek en iyisidir ve her durumda bir sıcaklık farkından yol açacaktır pencereler, açmayın.

Kurutma kağıdı süreci klima, fan veya ısıtıcı kullanamaz kuru duvar boyunca yavaş yavaş ve düzgün bir şekilde geçmesi gerekir. Kapı ve pencere yanında pencere ve kapılar sıkıca kapatılması için duvar kağıdı ihtiyacını yapıştırılan sonra, kapatılması gereken değil, 1-2 gün boyunca odasına gitmek.

nerede Hakkında odasında duvar kağıdı asmak başlamak için

Nerede duvar kağıdı asmak için başlamalı? Bu bağlama metodu ve duvar kağıdı kalınlığına bağlıdır.

Şu anda, yapı malzemeleri pazarında alıcılar farklı duvar kağıdı büyük bir yelpazesi sunmaktadır:

  • Kağıt duvar;
  • Vinil duvar;
  • duvar kağıdı Dokumasız.

Duvar kağıdı yapıştırma esnasında resimlerinin arasındaki dikişleri tarafından tasarlanmıştır. Bu odanın her yerinden macunu duvar kağıdı başlayabilir anlamına gelir. Ancak, birçok uygun olur çünkü alışkanlık, pencereden duvar kağıdı asmak başlar kalmıştır. 

Genellikle cam aynı zamanda yumuşak hatları için izin veren bir dikey çizgi olarak kullanılır.

Pencere, kapı veya köşeden duvar kağıdı asmak için başlamak için uygundur. Bu, dikey bir hat olarak kullanılırPencere, kapı veya köşeden duvar kağıdı asmak için başlamak için uygundur. Bu, dikey bir hat olarak kullanılır

Aynı satır pürüzsüz veya odanın kapısı olarak kabul edilebilir. Bu arada daha profesyoneller odanın köşesine yapıştırılması başlangıç ​​için almaları önerilir, ama ne yazık ki, tüm odalar eşit açılar vardır. Eğer açısal hizalama tasarruf etmek istiyorsanız, o zaman köşesinde bir stop seviyesi kullanılarak duvara çizilen bir dikey çizgi olmalıdır duvar kağıdı tutkalı başlar. Hepsi aynı, açı "kaydırdı" değil dikey kontrol etmek gereklidir. eklemler için duvar kalınlığının belirgin olabilir, bu nedenle oda herhangi bir alandan, ilke olarak, materyal, tutkal başlayacaktır.

Bir pencere ya da pencere duvar kağıdı tutkalı olarak

Daha önce, duvar kağıdı sırasında doğru yönde seçmek için çok önemliydi. Işık üst tabakanın kenarına düştü ve gölge yaratmadı ki insanlar penceresinden uzağa yönde duvar kağıdı yapıştırılan böylece Kalın duvar kağıdı, birbirini kaplı olan ve birleşme gölge düşürdü. Ters durumda pencereye doğru bir doğrultuda duvar kağıdı tutkalı, üst tabaka ve döküm gölge geniş bandı görünmüştür ise.


duvar kağıdı ışık kaynağından başlamalıdır örtüşen zaman. popo duvar kağıdı, bu odada en az önemli bir yer ile gerekli yapıştırma başlar.

Ne zaman üst üste binmesini duvar kağıdı pencere tutkal başlamalıdırNe zaman üst üste binmesini duvar kağıdı pencere tutkal başlamalıdır

eklemlerin son sürümü daha az fark olacaktır ama sonunda kısaltıldı edilecek duvar çok büyük bir parça kalabilir ve desen oda geri kalanı ile aynı olmayabilir. Nedenle başlangıç ​​ve böyle bir duvara veya diğer mobilyaların arkasında olduğu gibi, göze çarpmayan bir yerde duvar kağıdı asmak için bitirmek için daha iyidir.

Eğer köşesinden duvar kağıdı asmak başlarsanız, o zaman doğru arabirim duvar kağıdı ödemek için çok fazla zaman gerekir. duvar kağıdı kendi elleriyle yapıştırılmış ise, köşeden birkaç santimetre geri çekilmek ve duvar kağıdını asmak için başlamak daha iyidir.

İlk tutkal duvar kağıdı veya laminat yattığını - profesyonel danışmanlık

Uzmanları farklı şekillerde, birinci yapıştırıcı bazı duvar çalışmak ve sonra da tam tersi laminat hazırlamak ve. onarım bağımsız gerçekleştirildiği takdirde, profesyoneller ilk enkaz büyük miktarda bırakır şey yüklemeye tavsiye edilir.

ilk başta Eğer duvar kağıdı asmak ve daha sonra bu laminat koymak:


  1. laminat bozabilir çeşitli toz duvar kağıdı sırasında, bu yüzden önceden zemin hazırlamak ve sonra duvar kağıdı asmak gerekir.
  2. Kaplama pokleit duvar sonra zarar görebilir Bazı türler, kepekli laminat yapışkan duyarlıdır.
  3. senin laminat montaj önce kaplamanın zarar görmesini engellemek için özel bir film koymak gerekir. Filmin herhangi mobilya dışına hareket edebilir unutulmamalıdır, bu nedenle dikkatli bir emniyet kapağı izlemek gerekir.

Daha sonra genellikle ilk yapıştırıcı duvar yassı tamir ve zaman laminat hazırlamakDaha sonra genellikle ilk yapıştırıcı duvar yassı tamir ve zaman laminat hazırlamak

Uzmanlar ilk şey pokleit duvar kağıdı, ve sonra muşamba yattığını söylüyorlar.

Bu durumda, gibi olmalıdır çalışma sekansı aşağıdaki gibidir:

  1. duvar kağıdı yapıştırılmış olacak Hazırlanan yüzey.
  2. Yapılan sayım, seyreltilmiş tutkal, duvar kağıdı deneyin.
  3. Gerekli taraflarla yapıştırıldı duvar kağıdı.
  4. Kuruduktan sonra, duvar kağıdı laminat yüklemeye çalıştığınızda, ardından kaide takmak gerekir.

Yine de, bu dizi, bu durumda, duvar kağıdı ve zemin gibi, tamamen pürüzsüz bir kaplamada, iyi olmasıdır. kendilerini duruma bakıp bir karar vermek zorunda sahipleri böylece Ancak, biz, tamirat esnasında dikkate farklı koşullar almalıdır.

Duvar Kağıdı Duvar (video)

Sonuç olarak, sadece düzgün malzemelerinin seçilmesi ve özenle tamir ettirmek, bazı kurallara uymak gerekir, duvar kağıdı yapıştırmak bağımsız mümkün olduğunu belirtmek gerekir. Sonra duvar kağıdı nihai kalitesini etkileyecek olan taslaklar ve sıcaklık değişimleri önlemek için kapı ve pencereleri açmamalıdır duvar kağıdı. Birinci laminat veya duvar kağıdı yapıştırma? seçim koşullara bağlıdır, ancak duvar kağıdı uygulamak için daha iyi. Her durumda, biz o zaman duvar kağıdı uzun süre kabarcık ve son olmayacak, yavaşça ve dikkatle gerekmez.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map