Pełna instrukcja: jak usunąć tapetę cieczy ściana

Pełna instrukcja: jak usunąć tapetę cieczy ściana

12 October 2017Jeśli usunąć płyn ściana nie jest możliwe, mogą one maskować inną powłokęJeśli usunąć płyn ściana nie jest możliwe, mogą one maskować inne pokrytiemZhidkie tapety - materiału, który może być wykonany własnymi rękami, a proces ten jest naprawdę oszczędny. Jak je usunąć, też mogą posiadać. I istnieje kilka sposobów, aby usunąć stare tapety bez uszkodzenia ściany.


Jak usunąć ciecz tapety z łopatką

Trzeba będzie bezpośrednio kielni i wiadro z wodą i szczotką.

W przypadku wielokrotnego użytku ciekłym tapety, którzy planują ich używać więcej, a następnie zdejmij pokrywę bardzo starannie, a te fragmenty były suche, dodać do dobrego pakietu i przechowywane do dalszego użytkuW przypadku wielokrotnego użytku ciekłym tapety, którzy planują ich używać więcej, a następnie zdejmij pokrywę bardzo starannie, a te fragmenty były suche, dodać do dobrego pakietu i przechowywane do dalszego użytku

Cały proces składa się z trzech etapów:

  • Wlać ciepłe (wymagane ciepłej) wody w wiadrze. Pędzel obficie spryskać tyle wody, aby zwilżyć ścianę i nie oszczędzać wodę. Procedura ta jest powtarzana wielokrotnie, aż tapeta nie jest zmiękczona.
  • Woda powinna moczyć tapety prawidłowo, a następnie kielni lub szpachelki-skrobak usunąć wykończenie. Sprawiają, że jakość jest możliwe tylko przy pełnym plastyczności tapetę. Następnie wyjąć tapeta jest łatwa.

Ale zdarza się, że usunięcie z tapety nie jest tak łatwo.


Jeśli płyn tapeta jest trudne do usunięcia

Czasami ciecz tapety przyklejony na silnym klejem, że sprzężenie z powierzchnią „martwy”, a metoda maceracja tutaj nie działa. Ale w tym przypadku, istnieje kilka rozwiązań tego problemu.

suszarki przemysłowe

Tak jest w przypadku, gdy ciecz tapety, należy stosować na powierzchniach nieleczonych - na tej samej farby. Okazuje się, że powietrze staje się suszarka do siebie tapety, farby mięknie, zostanie on natychmiast usunięty ze skrobakiem z ciekłym tapety. 

Usuwanie tapety przy użyciu gorącego powietrza pistolet - nie sposób szybki, ale niezawodnyUsuwanie tapety przy użyciu gorącego powietrza pistolet - nie sposób szybki, ale niezawodnyProces ten jest, oczywiście, nie jest szybki, ale skuteczny.

Direct-Szlifierka

Zdjąć pokrywę można, jeśli mocno dociśnięta do ściany biegania narzędzia. Ten nawierzchni ścian zajmuje dużo czasu, no i oczywiście, siła fizyczna będzie przydatna. I zakurzony diabeł ta procedura nie można nazwać. Ale jeśli woda nie usunąć tapetę idzie, ta metoda pomoże na pewno.

bułgarski

Będziesz potrzebował narzędzia z wzmocnionym kadłubem i dużej pojemności. Użyj Bulgarian jak również bezpośredniego szlifierki. Ale teraz praca idzie szybciej. Jeśli narzędzie to nie jest prawdziwy kontakt, praca może być niebezpieczne.

Użycie specjalnych dysz, które nie odkształcać powierzchnię ściankiUżycie specjalnych dysz, które nie odkształcać powierzchnię ścianki

przebranie

Jest drugą, awaryjna. Zmniejszone go ukryć starą tapetę cieczy. Jeżeli tapety tekstury szlifować szczególnie części wystające, czy gładka tapety - co daje im pożądaną chropowatość powierzchni, lepiej rzut w ścianie, a następnie powlekane. Następnie, pierwsza ścianka i uszczelnienia wypełniacz. Ale gdy tynk jest suchy, można rozpocząć wykończeniowe.

Płyn do usuwania tapet: to

Istnieje również możliwość, aby pozbyć się starej tapety. Płyn do ich wycofania obejmuje środki powierzchniowo czynne i środki zapobiegające pienieniu, specjalnych dodatków. Jako klej tapeta jest zwykle skrobia, niezbędne do rozpuszczenia warstwy organiczne dobrym środkiem rozsadzającym. Jeśli kupujesz markowe kleju, to z pewnością producent może zaoferować ciecz do jego rozszczepienia.

Jeżeli klej i płyn od tego samego producenta, proces usuwania tapet jest szybkie i prosteJeżeli klej i płyn od tego samego producenta, proces usuwania tapet jest szybkie i proste


Nie można się martwić o działaniu uczulającym kompozycji, na podstawie cieczy jeszcze absolutnie nieszkodliwe wody. Poza tym żadna ciecz nie ma odczuwalny zapach chemiczny, jak i zewnętrznie przypomina zwykłego detergentu.

Dobrze, jeśli w specjalnym płynie dodaje antyseptyczne, chroni ściany z pleśni.

Jak stosować płyn do usuwania tapet

Czasami, nawet gdy zastosowana ciecz tapety wystarczająco uchwyt na ścianie. Potem im pomóc z tej samej łopatki.

Nie zapomnij o bezpieczeństwo - przed rozpoczęciem prac, należy odłączyć zasilanie elektryczne, wyjąć wtyki, przełączniki, przewody zaizolowaćNie zapomnij o bezpieczeństwo - przed rozpoczęciem prac, należy odłączyć zasilanie elektryczne, wyjąć wtyki, przełączniki, przewody zaizolować

Jak usunąć tapetę:


  • Ostrożnie podważyć krawędzi płótna za pomocą łopatki, delikatnie pociągnąć ją od ściany;
  • Natężenie przepływu cieczy do średnio 100 litrów na placach pół ścienne;
  • Rozpuszczalny ciecz zwykłą wodą z kranu, a to może być użyty natychmiast;
  • Stosuje się ciekły zwykłej gąbki, którą zmywa naczynia;
  • Ale jeśli chcesz, aby bardziej efektywnie zastosować płyn, użyć rozpylacza ponieważ przepływ cieczy jest ekonomiczny i spowoduje to powierzchnię równomiernie.

Jak usunąć ciecz tapety ze ściany (wideo)

Usunięcia cieczy tapety czasami nie jest takie proste, ale jeśli nie pomoże jedną metodę koniecznie pomóc innym. Być może tapeta trafi w ten sposób i nie trzeba wydawać pieniędzy przed zakupem płynu, po prostu spróbuj moczyć kleju.

Powodzenia w pracy!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =

map