patchwork yatak örtüsü tekniğini nasıl yapılır

patchwork yatak örtüsü tekniğini nasıl yapılır

12 October 2017Parlak ve sıradışı battaniye patchwork - senin evin konfor ve sıcaklık maksimum vermek isteyenler için iyi bir çözümParlak ve sıradışı battaniye patchwork - senin evin konforu ve teplaPomeschenie maksimum önemli ölçüde ürün patchwork göründüğünde, dönüştürülmüş vermek isteyenler için iyi bir çözüm. Şakayı, konfor ve pozitif ruh hali, bir yerde dikkatlice tek bir bileşik halinde dikişli girift parlak yamalar, bulunan ev, asla bırakmayacak. Eğer evinin patchwork battaniye veya yorgan yerleşmek karar verirseniz, size bitmiş ürünü satın veya kendi renkli kumaş yapacak karar vermelidir. Aşağıda - Her iki seçenek olanakları ve yararları üzerinde.


Bir patchwork yatak örtüsü dikmek için nasıl

Eğer düğmeler dışında başka bir şey dikili hiç, muhtemelen korkuyor elleriyle bir yorgan dikmek için. Ancak, görünen karmaşıklığına rağmen, dikiş patchwork yatak örtüsü - hatta acemi usta için uygun bir görevdir.

özenle ürünün belirgin karmaşıklığına rağmen can bile acemi yapmaközenle ürünün belirgin karmaşıklığına rağmen can bile acemi yapmak

Genelde, bir patchwork yatak örtüsü oluşturulmasına ilişkin çalışmalar şu şekilde:

 • Gelecekteki ürün kavramının geliştirilmesi. Bu çok önemli bir adımdır. Sen bitmiş çalışmalarından ilham alınabilir, kendi başlarına bir şey ile geldi, ancak battaniyenin gibi görünecek, sen başta sunmalıdır.
 • Dikiş parçaları hazırlamak. Seçilen dokularda daha sonra tek bir kumaş halinde dikilir parçalar kesmek gerekir.
 • Dikiş detaylar. Aşırı doğruluk çalışmalarının yürütülmesinde ve hassas önemli yoktur. Hasta, iğneler ve utjuzhkom olun.
 • bir ısıtıcının katılım ön ya da sadece tekdüze yoğun malzemeler. gelecekteki ürünlerin kalitesine bağlıdır: Eğer bir yorgan yapmak istiyorsanız, o dolgu polyester veya polar önerilir. Eğer hafif bir battaniye veya yatak örtüsü almak istemiyorsanız, değil çok kalın malzemeyi alabilir.
 • kenarlıkla Paspas. Sadece ürünün çevre üzerindeki doku uzun kanatlara dikmek.

Gördüğünüz gibi, böyle bir şık iç elemanın oluşturulması konusunda çalışmalar çok fazla beceri gerektirmez. Basit ve güzel patchwork yatak örtüsü dikmek için Azim, istek, doğruluk ve dikiş makinesinin kullanımında en azından biraz tecrübe yeterli olacaktır.


Geliştirilmesi yorgan kavramı birbirinden bağımsız şekilde topikal olarak bulunan basit veya daha kompleks devreler aracılığıyla veya yayınların mümkündür kapsarGeliştirilmesi yorgan kavramı birbirinden bağımsız şekilde topikal olarak bulunan basit veya daha kompleks devreler aracılığıyla veya yayınların mümkündür kapsar

tüm patchwork kumaş mağazasında bulunabilir: iş kolaydı için, onların işyerinde düşünmek, hem de malzemelerin seçimine sorumlu bir şekilde emin olun.

Sevimli bebek battaniyesi: çocuklar zevk için patchwork

Patchwork - Bu Çocuk odası tasarımı için gerekli olan budur. Tüm anneler şiddetle düzenli renkli desenli kumaşların adet kendi bebeklerin yeni eğlence ürünleri şımartmak için bu tekniği öğrenmek için tavsiye edilir.

Çocuklar hayvan ve bitkilerin veya favori masal karakterlerinin stilize görüntülerle renkli patchwork yatak örtüsü takdir edecektirÇocuklar hayvan ve bitkilerin veya favori masal karakterlerinin stilize görüntülerle renkli patchwork yatak örtüsü takdir edecektirNe patchwork tekniği bebek battaniyesi olabilir:

 1. "Yetişkin" ürünün yaratılmasına aksine, çocuk battaniye üretimi hayal gücünüzü renk ve desende kısıtlama olmaksızın dolaşmak için izin verecektir. Çocuklar parlak ve sıradışı seviyorum.
 2. çocuk uygulama çocuğunuzla özellikle popüler olan görüntü karikatür karakterlerin ya da hayvanların kapsar için kullanılmamalıdır harika.
 3. Bir "öğretim" peçe yapabilirsiniz. Çok renkli harfler ve rakamlar çocuğunuzun ilgi ve aritmetikte dünyayı keşfetmek için izin verir.
 4. Ayrıca birlikte kumaş ve resimleri toplayıp, çocuğun bir tat ve hayal gücünü geliştirebilir. Daha büyük çocuklar memnuniyetle paçavra yapılmış ürünlerin dikiş katılacak. Birlikte poz, çocuğunuzun hafızasında sonsuza mutlu bir çocukluk anılarını tutacak patchwork tekniği kaplı.

ürünleri yama oluşturmak için sevgiyle davranın ve yakında sizin için ev dikiş bütün bir dünya açılır. Eğer kendi elleriyle el altında basit malzemelerden güzelliği oluşturmak için bunları öğretmek eğer Çocuklarınız size teşekkür edecektir.

çocuk odasında çocuğun ruhu üzerindeki etkiler yatıştırıcı, pastel renklerde iyi patchwork yatak örtüleri bakacağızçocuk odasında çocuğun ruhu üzerindeki etkiler yatıştırıcı, pastel renklerde iyi patchwork yatak örtüleri bakacağız

çiçekler birçok olabilir, ama pastel renkler parlak ve gösterişli daha iyi görünecektir: Çocuk odası tescil ana kurallarının farkında olun. Açık renkler çocuğun ruhunun yatıştırmaya ve yatak odası evde nazik bir ruh hali gelir.

örtüdeki Satış Noktaları: patchwork satışı

Eğer hazır peçe satın almak istiyorsanız, dikkatle öneriyi incelemek gerekir. Onların kalitesi çok sinir bozucu olduğu gibi Şu anda, malların doğrulanmamış kaynaklarına güvenilemez. patchwork tekniği yüksek kaliteli ürünler bir göstergesi nedir? Tabii ki, her şeyden önce, bu malzemedir. ideal bir seçim% 100 pamuklu saten olacaktır.

mağaza dikkatini bir yatak örtüsü patchwork seçerken, ilk kalite ve dokuların çevre sağlığı ile ödenmelidirmağaza dikkatini bir yatak örtüsü patchwork seçerken, ilk kalite ve dokuların çevre sağlığı ile ödenmelidir

sentetik kumaşlarda belirgin yamalı tekniği kaplı kalitesini bozabilir bir dizi dezavantaja sahiptir:

 • zaman yapay doku deforme olabilir. kumaşın çekme kalıbı şekil değiştirmesine neden olur. Sonuç olarak, peçe tamamen cazibesini ve anlamını kaybeder.
 • yıkamada deformasyon. Sentetik kumaşlar yıkama esnasında beklenmedik şekilde hareket edebilir: çamaşır makinesi bu tür malzemeleri kontrendike olabilir. Arıtma kolaylığı açısından doğal seçim!
 • Bazı sentetik kumaşlar doğal bir nokta. Patchwork yatak örtüsü - Yaşamın doğal bir şekilde yakınlık sembolü. Genellikle patchwork Provence stili ve eko-tarzı tamamlayıcı kullandı. Böyle yerlerde yersiz Yapay doku.
 • renk dengesizlik. Kalitesiz malzeme solma ve deri değiştirme eğilimli. % 100 pamuk seçerseniz, parlak renkler uzun süre mutlu edecek emin olabilirsiniz.

Tüketicilerin Yorumlar kalitesinin birinci göstergesi ürünün fiyatı olduğuna inanıyorlar. Yüksek fiyat - bu güvenilirlik ve uzun ömürlü hizmet garanti etmez. Ama biz şüpheyle düşük fiyatlarla benzer ürünleri satan çevrimiçi mağazalardan önerilerini güven olmamalıdır. Çin kendi ürünlerinin yüksek kalite ile ünlü olmasına rağmen, tango (tango) üreticisi alıcılar yorgan arasında iyi bir üne sahiptir.


İyi bir seçenek güvenilen ulağı içinde patchwork tekniği ürünü satın almak olacaktır. Çevrimiçi Eğer patchwork yorgan ve battaniye satışı birçok bulacaksınız.

Patchwork yatak örtüsü: kumaş seçimi (video)

Kendi elleriyle ekose patchwork tekniği dikin

sabır ve ilham mı ve iş başına! Bu patchwork öğrenmek isteyen ustaların tüm başlayanlar için önemli bir tavsiye.

Eğer güzellik ve konfor iyiliği için çalışmak zihinsel hazırsanız, ekose patchwork tekniğindeki dikiş talimatları gidin:

 1. Rahat bir işyeri hazırlayın. Size ve hangi miktarda yararlı olanı önceden düşünün.
 2. malzemeleri hazırlayın. Yeni başlayanlar için, bu tür kot veya pamuk parçaları ve süs olarak eski şeylerden, kesimler alabilir. Eğer dikiş deneyime sahip ve daha fazla veya daha az emin sonucu, daha sonra dikiş dükkanda veya IKEA mağazasında özel bir kumaş satın alırsanız; ikincisi de sıkça patchwork ve kapitone için kullanılır.
 3. İş parçasını olun. kareli için büyük düz kareler bileşimi uygun.
 4. Diker parça bal edilir: şerit ilk kanatlara monte, şerit daha sonra ağın içine dikiş.
 5. web tabanını dikin. çevre üzerindeki birleştirme olarak ve ünitenin merkezinde dolaşmak emin olun. Kapitone battaniye niteliksel ve doğru bir bak.
 6. Şimdi bir ekose sınırında dikmek. kumaşa çapraz bant bükülmüş içeriye doğru kenar dağılan değildir.

Tüm tasarımlar simetriyi gerektiren bir kalite ürün yama yapmak için, sabır ve doğruluk gerekTüm tasarımlar simetriyi gerektiren bir kalite ürün yama yapmak için, sabır ve doğruluk gerek


ekose patchwork tekniği yapmaya Usta sınıf Eğer bu iş yeni, özellikle, ayrıntılı olarak terzilik işlemini tarif.

Kendi elleriyle patchwork tekniği (video)

yamalı tekniği herhangi bir ürün, bir daha dekore edilebilir veya iğne uygulamalar diğer tekniğinde,. Tığ veya örgü şişleri, dekoratif unsurlar küçük şeyler vardır ekose patchwork tekniği, hem de tüm iç olarak desteklenebilir. özel ürün zamanımızda oldukça çok değerli olduğunu unutmayın. "Ürünler patchwork alın!", Çalışmalarınızda ruh ve çalışmalarını koyun ve belki yakında ilk reklamınızı yazmak

Patchwork yatak örtüsü (fotoğraf)

1-18 1-41959-Clarissa-Hulse-patchwork-yorgan-kapak-7026-zoom 5d572ba72c8d833fb899389e1ff6 8117a93fab466720177c169e13dd1c6e 0402231JennyLindBedW209-1024x1024 4fa60d2920bc22d4ae62d8e8e1bf09ad-1200x1200 69219730 b76ad1d00e19 clipimage025 Kulübe-Yatak

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 2

map